Arama sonuçlarınız

1. K

Donanım sorunu

Pcmin son zamanlarda anlamadığım bir sorunu var normal takılıyorum bi anda ekran gidiyor ama pc hala çalışıyor ama hiçbir şekilde görüntü yok pc nin güç tuşundan kapatmaya çalışıyorum ama tuş işlemiyor ve sonra pc yi aç kapa pln yapıyorum sonra kendini save moda alıyor ve biosa günderiyor sonra...
  2. K

Büyük sorun gibi yardım pls

Pcmin son zamanlarda anlamadığım bir sorunu var normal takılıyorum bi anda ekran gidiyor ama pc hala çalışıyor ama hiçbir şekilde görüntü yok pc nin güç tuşundan kapatmaya çalışıyorum ama tuş işlemiyor ve sonra pc yi aç kapa pln yapıyorum sonra kendini save moda alıyor ve biosa günderiyor sonra...
  3. K

Bilgisayarım oyun oynarken ısınıyor.

işlemcim ve ekran kartım oyun oynarken 80 derecele çıkıyor ne yapayım + fanlarını mı değiştireyim gtx 1660s ryzen 5 3600x
  4. K

40 bin tl ye ne alına bilinir

yayın ve oyun amaçlı bir pc 40 bin tl bütçe veriyorlar ne alırdınız
  5. K

işlemci fanı dengesiz

kullandığım: ram 16 gb işlemci ryzen 5 3600x ekran kartı 1660s işlemcimin fanları sürek hızlanıp yavaşlıyor ve bu ses rahatsız ediyor bu durum rahatsız etmeye başladı yardım ederseniz sevinirim.
  6. K

pc sorunu

Arkadaşlar büyük bir sorunum var,bilgisayarımda büyük bir sorun var bilgisayarımı yeniden başlatacağım zaman yeniden başlat tuşuna basıyorum ekran gidiyor ama kasa halen çalışıyor.Güç tuşuna basıyorum etki etmiyor, arkadan fişini çekmem gerekiyor. acaba ekran kartımla ilgisi olabilir mi...
  7. K

Application Hang Detected hatası ?

bunu bilemedim yardım edebilir misiniz?
  8. K

GTA5

rockstar epici görmüyor GTA5 i açamıyorum göremediği için
  9. K

GTA5

arkadaşlar gta5 i epic den yükledim. Ama tıkladıktan sonra Rockstar Games'e bağlanıyor diyor ve sonrası yok. kendi kendine kapanıyor,anlamadım?
  10. K

6000TL Sistem Tavsiyesi

Başlıkta görmüş olduğunuz gibi bir bütçem var, bu bütçeye uygun sistem önerileriniz ne olur (üstünü aşmazsanız iyi olur, ne yazık ki arttıramam).
  11. K

bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı

bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı . ilk aldığımla şu an ki arasında dağlar kadar fark var! ne yapmamı önerirsiniz ? acaba depolamayla bir alakası ola bilir mi ?
  12. K

Bu hata ile karşılaşıyorum

bu hata ile karşılaşıyorum hiç bir şey anlamadım
  13. K

Steam'den yet another zombie defence'i açamıyorum

Görselde görmüş olduğunuz gibi bir hata ile karşılaşmaktayım ve bir türlü çözemedim, yardımcı olursanız sevinirim. (bu arada @okurbaba'nın selamı var, dememi istedi bir dostum, onun önerisi ile geldim)