Arama sonuçlarınız

1. P

Antibakteriyel etki araştırılması

Merhabalar, ben 12. sınıf Bilim ve Sanat Merkezi proje öğrencisiyim. Bu sene bitirme projesi yapmam gerek ancak bir noktada nasıl yapacağımı bilmediğim durumlar çıktı. Projemin konusu "Okaliptus uçucu yağının (ekstrakt da olabilir) E. Coli bakterisi üzerindeki etkisinin araştırılması" ancak bunu...
  2. P

EMUI 10.1

Emui 10.1 ne zaman çıkacak belli mi? P30 kullamıyorum
  3. P

iCloud ve Android

Arkadaşlar ios telefonfan android telefona geçtim ancak fotoğrafları iclouddan almam gerekir mi acaba eski teli fabrika ayarlarına döndürüp babama vericem ama acaba bir sıkıntı olur mu istediğim zaman fotoğraflara ulaşabilir miyim?
  4. P

EMUI 10.1 vs MIUI 12

Soru başlıkta. Nedenleriyle yazarsanız iyi olur
  5. P

Hangi telefonu almalıyım?

Mi note 10 lite vs nova 5t vs p30? Kamera ve batarya benim için önemli zaten 3 telefon ile de oyuncu olmayan adam güzel performans alır arada girdiği birkaç oyundan ancak kamera ve bataryaları nasıl acaba? Görüşlerinizi nedenleriyle yazarsanız sevinirim
  6. P

Nova 5t Android 11

Nova 5t android 11 alacak mı?
  7. P

P30 video kalitesi ve öneriler

P30 video kalitesi baya kötüymüş sanırım forumda öyle dendi acaba gerçekten üzecek kadar mı kötü yoksa diğer cihazların mı gerisinde ayrıca p30 yerine kamera ve batarya konusunda iyi olan (benim için en önemli olan kriterler) telefon önerileriniz var mı? Ayrıca mi note 10 lite video kalitesi mi...
  8. P

P30 ve sosyal medya

P30 almayı düşünüyorum sosyal medya için genelde kullanırım telefonu sosyal medayada fotoğeaf ve video paylaşımı yaparım acaba kalite düşüşü çok mu olur yani iphone en iyisi sosyal medya için evet ama pahalılar ve iphone se’yide beğenemedim açıkcası sizce almalı mıyım çok mu kalite düşmesi olur ?
  9. P

Mi Note 10 Lite vs P30

Arkadaşlar bir süredir telefon arayışındayım mi note 10 lite bir süredir gözüme takılmış vaziyette ancak yok ısınma problemi yok yakınlık sensörü problemi yok wifi problemi gibi birçok sıkıntısı çıkıyor ha elbet düzeltilir sıkıntılar donanımsal değilse ancak acaba p30 ve mi note 10 lite arasında...
  10. P

64 GB vs 128 GB

Google servisleri olan bir telefon depolama alanından ne kadar kullanır? Yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum acaba 64 gb yeterli olur m diye aklımda bir şüphe var. Fotoğraf ve video çekmeyi severim ancak şu anki telefonum 16 gb o yüzden pek video çekebildiğimi söyleyemicem o yüzden de acaba...
  11. P

Mi Note 10 Lite

Bugün türkiye lansmanı yapılan telefonun fiyatını nasıl buldunuz? Alınır mı sizce 3700 tl'ye hepsiburadada satışa sunuldu sadece 64 gb lık versiyonu fikirleriniz neler?
  12. P

Xiaomi Redmi Note 9s vs a70

Bu ikisi arasındaki farklardan biraz bahsedebilir misiniz? İkisi arasında kaldım ama karar veremedim. Ayrıca xiaomi redmi note 9s güzel telefon mu alınır mı? Artıları eksileri neler iki telefonun da ve siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca benim...
  13. P

Oppo Reno 3 vs Realme 6 Pro

Oppo Reno 3'ün fiyatı ederinin çok mu üstünde sizce? Realme 6 Pro ile arasındaki fiyat farkını ödemeye değer mi? (Kamera performanstan daha önemli benim için) Zaten Realme 6 Pro'nun mavi modeli 100 tl zamlanınca bir kin beslemedim değil :D Reno 3'teki amoled ekran cazip gelmiyor değil ayrıca...
  14. P

Oppo Reno 3

Sizce fiyatı normal mi 3999 tl ile teknosada satılıyor. Fiyatı düşer mi? Düşerse kaça ve ne kadar sürede düşer? Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
  15. P

Snapdragon 720g vs Kirin980

Hangisi daha uzun ömürlü? Hangisi bataryayı daha çok koruyor? Hangisi daha az ısınıyor?
  16. P

Realme 6 pro vs nova 5t

Hangi telefonun kamerası daha iyi? Fotoğraf olarak da video olarak da belirtirseniz sevinirim
  17. P

Realme 6 pro vs a71

Çoğu kişi gibi benim de arada kaldığım ikilem. Ne dersiniz sizce hangisi? Kamera ve akıcılık önemli ayrıca uzun sürelerde kullanmayı planlıyorum 4-5 yıl gibi
  18. P

Android ile Sosyal Medyaya Koyulan Video, Fotoğrafların Kalite Düşüşü

Başlıktaki olay gerçekten var mı? Deneyimleyeniniz var mı? Sosyal medya kullanıcısıyım ve önemsediğim bir konu. Varsa çözümü nedir? Neyden dolayı kaynaklanıyor? Aydınlatırsanız sevinirim.
  19. P

Realme Yetkili Servis

Realme cihaz almayı düşünüyorum ancak acaba yetkili servis yeterince iyi mi? Türkiyede sıkıntı çeker miyim?
  20. P

Samsung Telefon Önerisi Verebilir Misiniz ?

Bir süredir telefon bakıyorum ve bu yolculuğuma a70'i keşfederek başladım. Sonrasında a71, note 10 lite, s10 lite, nova 5t ve realme 6 pro ile devam ettim. Şimdi ise tamamen sıkıştım kaldım. Telefonlar hakkında pek bilgi sahibi değildim ama araştıra araştıra bir şeyler öğrendim bu yolculuk...