Arama sonuçlarınız

1. P

Antibakteriyel etki araştırılması

Merhabalar, ben 12. sınıf Bilim ve Sanat Merkezi proje öğrencisiyim. Bu sene bitirme projesi yapmam gerek ancak bir noktada nasıl yapacağımı bilmediğim durumlar çıktı. Projemin konusu "Okaliptus uçucu yağının (ekstrakt da olabilir) E. Coli bakterisi üzerindeki etkisinin araştırılması" ancak bunu...
  2. P

Maske takmayan, çene altında tutan ya da burun altında tutan insanlar zeki de maskelerini düzgünce takan bizler salak mıyız?

Maskeyi beni koruması için değil benim diğerlerini korumam için takıyorum maalesef herkes bu kadar düşünceli yaklaşamıyor olaya
  3. P

EMUI 10.1

Emui 10.1 ne zaman çıkacak belli mi? P30 kullamıyorum
  4. P

iCloud ve Android

Biraz detaylı anlatır mısın hiç yedekleme yapmadım
  5. P

iCloud ve Android

Teşekkür ederim
  6. P

iCloud ve Android

Arkadaşlar ios telefonfan android telefona geçtim ancak fotoğrafları iclouddan almam gerekir mi acaba eski teli fabrika ayarlarına döndürüp babama vericem ama acaba bir sıkıntı olur mu istediğim zaman fotoğraflara ulaşabilir miyim?
  7. P

P30 video kalitesi ve öneriler

Ben de 4k video hiç çekmedim ki elimdeki cihazla pek mümkün değil zaten :D ama insanlar öyle diyince bir garipsedim yani böyle bir telefon video kalitesinde nasıl başarısız olabilir diye ama kesinlikle senin görüşüne katılıyorum telefonu istettim pişman olmam inşallah
  8. P

2020 de p30

p30 güzel seçenek
  9. P

P30 alınırmı?

teşekkür ediyorum p30'da karar kıldım tasarım olarak da daa hoşuma gitti s10 lite'dan zaten acil ihityaç oldğ için realme x2 pro bekleyemezdim yeniden satılmasını umarım pişman olmam aldığıma
  10. P

EMUI 10.1 vs MIUI 12

hangi cihazı kullanıyorsunuz?
  11. P

EMUI 10.1 vs MIUI 12

Soru başlıkta. Nedenleriyle yazarsanız iyi olur
  12. P

P30 alınırmı?

hangisi daha iyidir acaba? nedenlerini de belirtirseniz sevinirim
  13. P

Hangi telefonu almalıyım?

Mi note 10 lite vs nova 5t vs p30? Kamera ve batarya benim için önemli zaten 3 telefon ile de oyuncu olmayan adam güzel performans alır arada girdiği birkaç oyundan ancak kamera ve bataryaları nasıl acaba? Görüşlerinizi nedenleriyle yazarsanız sevinirim
  14. P

Nova 5t Android 11

Nova 5t android 11 alacak mı?
  15. P

acaba sosyal medyadan bir video örneği atma şansın ya da paylaşılmış bir videoyu gösterme şansın var mı?
  16. P

P30 video kalitesi baya kötüymüş sanırım forumda öyle dendi acaba gerçekten üzecek kadar mı kötü yoksa diğer cihazların mı gerisinde ayrıca p30 yerine kamera ve batarya konusunda iyi olan (benim için en önemli olan kriterler) telefon önerileriniz var mı? Ayrıca mi note 10 lite video kalitesi mi...
  17. P

P30 ve sosyal medya

Sanırım video için iphonedan başka önerebilecek telefon yok çünkü video çekiyorum :D
  18. P

P30 ve sosyal medya

Peki iphone hariç sosyal medya için önerebileceğiniz telefon var mıdır kamera kalitesi ve batarya yönünde
  19. P

P30 ve sosyal medya

Se ekranı küçük geliyor birde kamerası özellikle ön kamerası biraz geride kaldı o yüzden de diğer telefonlara yöneliyorum ama video kalitesi o kadar kötü mü ya p30un açıkcası hayallerim biraz yıkıldı :d
  20. P

P30 ve sosyal medya

P30 almayı düşünüyorum sosyal medya için genelde kullanırım telefonu sosyal medayada fotoğeaf ve video paylaşımı yaparım acaba kalite düşüşü çok mu olur yani iphone en iyisi sosyal medya için evet ama pahalılar ve iphone se’yide beğenemedim açıkcası sizce almalı mıyım çok mu kalite düşmesi olur ?
  21. P

P30 şuan alınırmı?

Acaba eskidi mi diye bir korkum var daha ne kadar androidden ve huaweiden güncelleme alır acaba ben de almayı planlıyorum ama acaba daha yeni cihazlara mı yönelsem özellikle kamerası ilgimi çekti telefonun ne dersiniz
  22. P

Mi Note 10 Lite vs P30

ısınma oluyor m telefonda ya da takılma vs
  23. P

Mi Note 10 Lite vs P30

batarya kapasitesi diğerlerine göre biraz düşük geldi normal kullanımda ne kadar gidiyor acaba?
  24. P

Mi Note 10 Lite vs P30

realme x2 pro öneren arkadaşlar sadece kamera konusunda bu üç telefondan hangisi daha iyidir acaba? Ayrıca p30 bir yıl eski bir telefon ya hani güncelleme desteği ne kadar daha devam eder acaba? Birde bildiğim kadarıyla p30da google servisleri sıkıntısı yok ama emin değilim o yönden de kesin bir...
  25. P

Mi Note 10 Lite vs P30

Arkadaşlar bir süredir telefon arayışındayım mi note 10 lite bir süredir gözüme takılmış vaziyette ancak yok ısınma problemi yok yakınlık sensörü problemi yok wifi problemi gibi birçok sıkıntısı çıkıyor ha elbet düzeltilir sıkıntılar donanımsal değilse ancak acaba p30 ve mi note 10 lite arasında...
  26. P

Mi Note 10 Lite

neden?
  27. P

Mi Note 10 Lite

mi 10 lite zoom'dan bahsediyorsun sanmıştım :D
  28. P

Mi Note 10 Lite

Türkiye gerçeğinde maalesef böyle durumlar oluyor 2 telefon alma muhabbeti işte
  29. P

Mi Note 10 Lite

link atabilir misin? bulamadım da
  30. P

Mi Note 10 Lite

türkiyede satışta mı telefon? ya da satışa sunulacak mı?
  31. P

Mi Note 10 Lite

açıkcası kesinlikle edge ekranı konusunda katılıyorum çok çekici geliyor bana da edge ekran dediğiniz gibi çok elit duruyor. Ancak ön kamerada biraz kafam karıştı 16 mp f2.5 biraz yüksek değil mi? Sensörü hakkında bir fikir sahibi değilim aydınlatırsanız sevinirim ön kamera benim için ayrı...
  32. P

Mi Note 10 Lite

nedenlerini de yazabilir misin acaba? Teşekkürler
  33. P

64 GB vs 128 GB

Google servisleri olan bir telefon depolama alanından ne kadar kullanır? Yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum acaba 64 gb yeterli olur m diye aklımda bir şüphe var. Fotoğraf ve video çekmeyi severim ancak şu anki telefonum 16 gb o yüzden pek video çekebildiğimi söyleyemicem o yüzden de acaba...
  34. P

Mi Note 10 Lite

Bugün türkiye lansmanı yapılan telefonun fiyatını nasıl buldunuz? Alınır mı sizce 3700 tl'ye hepsiburadada satışa sunuldu sadece 64 gb lık versiyonu fikirleriniz neler?
  35. P

Xiaomi Redmi Note 9s vs a70

redmi note 9, 9s, 9 pro, 9 pro max olayını bir açıklar mısınız ya hangileri ülkeye giriyor? ikisi aynıymış da biri avrupaya gelmiyor muymuş aydınlatabilir misiniz?
  36. P

Bu fiyatlar düşerse a71 almayı planlıyorum sizce eski fiyatlarına gerileyecek mi telefonlar? Karantina bitene kadar bekleyebilirim o zamana kadar telefon fiyatları ne olur sizce?
  37. P

çok iyi kamera değil de iyi denecek seviyede olsun kamerası istiyorum ve gerçekçi olsun istiyorum fotoğrafçı falan değilim yani sadece kamerayı fazla kullanıyorum
  38. P

128 gb versiyonu pahalı geldi birde pop-up kameradan korkuyorum biraz ileri yıllar için
  39. P

nedenlerini de söyler misin donanımsal bilgim pek yok da. birde kamera asıl olay benim için kamerada da 9s mi daha iyi?
  40. P

a71 ile kıyaslarsak nasıl?
  41. P

Bu ikisi arasındaki farklardan biraz bahsedebilir misiniz? İkisi arasında kaldım ama karar veremedim. Ayrıca xiaomi redmi note 9s güzel telefon mu alınır mı? Artıları eksileri neler iki telefonun da ve siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca benim...
  42. P

A71 Hakkında Sormak Istediğiniz Hersey

fotoğraflarda gerçekçi bir sonuç mu alıyorsunuz yoksa renkleri daha canlı mı gösteriyor? Kapalı bir havada gökyüzünü maviye çevirme yapıyor mu? Yaklaştırınca görüntü çamur oluyor mu?
  43. P

Oppo Reno 3 vs Realme 6 Pro

çok soru sordum kusura bakmayın ama sizce realme 6 pro hak ettiği fiyatın üstünde bir fiyatla mı satılıyor? ya da a71'in hakettiği fiyat bu mudur?
  44. P

samsung telefonlar 2 yıla çöp oluyor gibi bir şeyler duydum ne kadar doğru acaba hiç kullandınız mı?
  45. P

hangi telefon sizce daha uzun ömürlü olur? en azından 4 yıl gibi bir süre kullanmayı düşünüyorum çünkü. tabi markaları pek bilmiyorum ama hangisi telefon daha güncel tutar acaba fikriniz nedir?
  46. P

gerçekten son günlerde kafayı yemek üzereyim hangi telefonu almak istediğimi bir türlü bulamıyorum dediğim gibi pek donanımdan da anlamam, kameralara bakıyorum ama donanım yönünden de kazıklanmak istemiyorum açıkcası. Gerçekten çok sıkıntılı bir durum. Siz olsanız 3000-4000 fiyat bandında...
  47. P

kamerada açık ara oppo reno 3 önde gibi geldi aslında ama neden 6 pro'yu tercih ettiniz? Açıklayabilir misiniz?
  48. P

Oppo Reno 3'ün fiyatı ederinin çok mu üstünde sizce? Realme 6 Pro ile arasındaki fiyat farkını ödemeye değer mi? (Kamera performanstan daha önemli benim için) Zaten Realme 6 Pro'nun mavi modeli 100 tl zamlanınca bir kin beslemedim değil :D Reno 3'teki amoled ekran cazip gelmiyor değil ayrıca...
  49. P

Oppo Reno 3

Sizce fiyatı normal mi 3999 tl ile teknosada satılıyor. Fiyatı düşer mi? Düşerse kaça ve ne kadar sürede düşer? Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
  50. P

Snapdragon 720g vs Kirin980

bilmiyorm gördün mü ama realme 6 pronun mikrofon pek iyi değil gibi. Sence kullanırken de o derece kötü mü olur yoksa videolarda biraz fazla mı kötü
  51. P

kamera hakkında bir fikrin var mı peki? Biraz endişeliyim
  52. P

:D Biraz öyle aslında. Peki hangisi daha uzun ömürlü?
  53. P

Hangisi daha uzun ömürlü? Hangisi bataryayı daha çok koruyor? Hangisi daha az ısınıyor?
  54. P

Realme 6 pro vs nova 5t

Hangi telefonun kamerası daha iyi? Fotoğraf olarak da video olarak da belirtirseniz sevinirim
  55. P

Realme 6 pro vs a71

nedenlerini de açklar mısınız acaba?
  56. P

Realme 6 pro vs a71

Çoğu kişi gibi benim de arada kaldığım ikilem. Ne dersiniz sizce hangisi? Kamera ve akıcılık önemli ayrıca uzun sürelerde kullanmayı planlıyorum 4-5 yıl gibi
  57. P

Android ile Sosyal Medyaya Koyulan Video, Fotoğrafların Kalite Düşüşü

Bir çözümü var mı bu olayın?
  58. P

Android ile Sosyal Medyaya Koyulan Video, Fotoğrafların Kalite Düşüşü

Başlıktaki olay gerçekten var mı? Deneyimleyeniniz var mı? Sosyal medya kullanıcısıyım ve önemsediğim bir konu. Varsa çözümü nedir? Neyden dolayı kaynaklanıyor? Aydınlatırsanız sevinirim.
  59. P

Lisans projeme katılır mısınız?

Anketi doldurdum başarılar
  60. P

Samsung Telefon Önerisi Verebilir Misiniz ?

Amoled ekran yanığı hakkında da yazar mısınız? Malum amoled ekranlar pahalı bir daha ekran değiştirmeye para vermek istemem açıkcası
  61. P

6 vs 6 Pro

yazı bekleme sebebin fiyatının düşeceğini düşünmen mi?
  62. P

Realme Yetkili Servis

Realme cihaz almayı düşünüyorum ancak acaba yetkili servis yeterince iyi mi? Türkiyede sıkıntı çeker miyim?
  63. P

Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

s10+ öncesi cihazlarda burn-in olayı oluyormuş ne kadar doğru bir bilgi bu acaba? Sırf bu yüzden ips lcd telefon seçebilirim. Cevaplarsanız sevinirim
  64. P

amoled ekran korkutmaya başladı uzun kullanım isteyen birisiyim en azından 4 yıl kullanırım bir telefonu ama amoled ekranlarda burn-in diye bir olay varmış 6 ay kullanmdan sonra ortaya çıkmaya başlıyormuş bu yüzden ips lcd ekran tercih etmek daha mı mantıklı olur? Realme 6 pro kafama yatmaya...
  65. P

Aslında note 10 lite biraz daha tatlı geliyor, arada pdf üzerinden yazıp çizmem gereken dosyalar oluyor ama duyduğuma göre pdf'e yaz uygulaması note 10 lite'da yokmuş. Doğru mu bu? edit: Ayrıca hiç büyük telefon kullanmadım zaten yeni telefona da iphone 5s'ten geçicem o yüzden endişeliyim ekran...
  66. P

Bir süredir telefon bakıyorum ve bu yolculuğuma a70'i keşfederek başladım. Sonrasında a71, note 10 lite, s10 lite, nova 5t ve realme 6 pro ile devam ettim. Şimdi ise tamamen sıkıştım kaldım. Telefonlar hakkında pek bilgi sahibi değildim ama araştıra araştıra bir şeyler öğrendim bu yolculuk...