Arama sonuçlarınız

1. FurkanBagTR

Stronghold crusader 2 gold edition atiyor

Oyun açıldıktan sonra siyah ekran olup 5 sn falan sonra düzenliyor gene oluyo atiyonasil cozerim
  2. FurkanBagTR

Laptop klavyesi çalışmıyor

Dün Pc nin termal macununu yenilettirip içini temizletirdim şimdi klavye çalışmıyor napıcam
  3. FurkanBagTR

0 18 yaş Mahalle dışına çıkabilecekmi

Merhaba 0 18 yaş arası mahalle dışına çıkabilecekmi
  4. FurkanBagTR

ses kartı

Bilgisayarımın ses kartı bozuk olduğu için 1 tane usb ses kartı aldım yanındada bitane kulaklık aldım ancak kulaklığın mikrofonuna ihtiyacım var ken usb kartımdan birisini aradıgımda ona sesim gitmiyor kulaklık da çalışıyor ses kartıda çalışıyor 100 de 100 eminim ama sesimin karşı tarafa gitmesi...
  5. FurkanBagTR

Modem Kaosu Ve Telekurye Türktelekom

Türk telekomdan anlaşmalı olarak modem sipariş ettik ancak modem 3 haftadır gelmedi bugun türktelekomu aradık bize telekurye tel no sunu verip yolladılar 15 dk sıra bekleyip sonra telefonu müşteri hizmetleri olacak şahıs suratıma kapattı napacağım bilmiyorum modemim halen gelmedi güya bugun 19...
  6. FurkanBagTR

varsayılan tarayıcımdan viruslu site açılıyor

Daha önce hiç karşılaşmadığım sitelerle karşılaşıyorum turk Telekom size iphone x vericek yok 250 bin tl verelim bilmem ne bide pc açıldığı gibi kendiliğinden açılıyor yapabileceklerimi yazarsanız yarın sonucu yazabilirim
  7. FurkanBagTR

Türk Telekomdan Modem Alan Varmı ?

TT İrternet sitesi üzerinden almış oldugumuz modemi 5 iş günü içerisinde getireceklerini söyleyip üstünden 2 hafta geçti hiç modem alan varmı ?? Ne zaman geldi yani
  8. FurkanBagTR

Realtek Sorunu

Ne yaptıysam yapayım Realtek İ açamıyorum Diğer PC imde windows 10 ama onda açılıyor bu pc imde açamıyorum nedeni nedir sorunun çözümünü bilen varsa söylesin Windows 10 um Crack Ondan Olabilirmi diğeri orjinal Ne yapabilirim lütfen söyleyin 1589842217 Bu arada Crack Dediysemde Programla...
  9. FurkanBagTR

windows 10 pro pc im var 8.1 e nasıl geçerim

Windows 10 bikaç yıl fuzgun kullandım sorunsuz kullandım ama şimdi realtek uygulamasını açmıyo oyunlarda takılı kalıyo bunları nasıl hallederim ya 8.1 e geçeceğim yada bu sorunlar cozulecek
  10. FurkanBagTR

PC Beni yönetici görmüyor

şuan yetkisiz olarak görünüyorum tek hesabım var ama pc sahibi olarak gözüküyorum nasıl yparım hiçbişeyi yönetici falan çalıştıramıyorum
  11. FurkanBagTR

PC Beni Yönetici Görmüyor

1 Tane Hesabım Var Daha Yeni Format Attım Ama Şimdide Beni Yönetici Görmüyor Antivirüs Falan Kapatamıyorum Nasıl yapacağım
  12. FurkanBagTR

orjinal thief simulator acılmıyor

silip yukledim 3 defa ½99 da kalıyo bundan önce çalışıyodu
  13. FurkanBagTR

Realtek HD Auido Driver Problemi

Windows 10 pro kullanıcısıyım format attım pc me sırf realtek çalışsın diye ama gene çalışmıyo driver yüklyorum anakarta nasıl çalıştırırım bilgisi olan varmı
  14. FurkanBagTR

Realtek Dizüstü pc imde gözükmüyor

Toshiba C55 Bir Pc im Var Realtek HD auido İndiriyorum Ama Bende Gözükmüyo Nası Çözerim Denetim Masasında Gözüküyo Ama Arama Yerine yazdıgımda çıkmıyo veya ana ekranada çıkmıyo çok ihtiyacım var bu programa not:Format Attım Formattan Öncede Çalışmıyodu 1589150862 Windows 10 Kullanıyorum
  15. FurkanBagTR

Thief Simulator Sorun

Oyunu 2.ye Kurdum 1.sınde hata aldıgımdan dolayı Şimdide ½99 Da kaldı Yükleniyor Menüsünde Nasıl Çözüm Bulurum Fikri Olan ? 1589070700 özeliklerim İşlemci5. Nesil Intel® Core™ i5-5200U İşlemci Hızı2.20 GHz Önbellek 3 MB İşletim SistemiWindows® 10 Pro 64 bit RAM De ne durumda bilmiyorum yanlız...
  16. FurkanBagTR

turk telekom sorunu

444 0 375 diye Bi numaradan aranıyor um irternette dolandırıcı olduğu söyleniyor daha öncede dolandırmaya kaktılar sizce nabayım
  17. FurkanBagTR

Kulaklik girisi sorunu

Ben kulakligimi hizlica yerinden çıkardığım için ses girişinde problem oldu tamircide dedi ki anakart yanar bide burda sorayım dedim ses cızırtılı veya hiç gelmiyo sorunu nasıl çözerim bilgisi olan laptopum toshiba satellitte c 55 modeli eskilerden nasıl çözerim bu problemi
  18. FurkanBagTR

Antivirüs programı önerisi

Kısa Süre Önce Kaspersky Kullanıyordum Pc min kalitesi iyi olmasına rağmen windowsu çökertti güvenli modda çalıştırarak sorunu çözmüş bulundum ancak böle antivirüs süz de olmuyor virüs kaparsam başıma daha büyük bi dert gelecek diye korkuyorum Windowsu Ve sistemi kastırmayacak antivirüs öneriniz...
  19. FurkanBagTR

Gençler Nokia Lumia mağaza sorunu

Nokia Lumia 1320 telefonumun çok kastığı fark ettim bunun üzerine gidip telefonumu bul özelliğini kapatmadan bu işlemi yaptım [ben böyle sorun olacağını bilmiyordum] Şuan Telefonumda Mağazaya Hiçbir Şekilde Giremiyorum E Posta hesabım la da oturum da açamıyorum ne E posta ne mağazaya...
  20. FurkanBagTR

Tabletimin şifresini nasıl kaldırabilirim ?

Evde t abletin ayarlariyla uğraşırken fazla kullanmadığı için pin ile şifre koydum kaldırmasını bilmiyorum sarja takın falan dedi yaptım ama su an sifreledigini söylüyor 1saate kadar olacağını söylüyor nasil kaldırılır söyleyin lütfen tableti samsung galaxy tab e serisinden 4.4.4 android sürümü var