Arama sonuçlarınız

1. Y

bluetooth kulaklık sağ sol sorunsalı

arkadaşlar tws Bluetooth kulaklık kullanıyorum, kulaklık testinde sağdan gelmesi gereken ses soldan, soldan gelmesi gereken ses sağdan geliyor. bunu nasıl düzeltebilirim?
  2. Y

Note 8 pro Şebeke Sorunu

Note 8 pro kullanıyorum. Bazen artarda şebeke sinyalini gösteren tikler sos ışığı gibi gelip gidiyor. Bir de mesela 4.5g de olsa 3g ye düşse geri kendini yenileyip 4.5g ye geçmiyor. Mobil veriyi aç kapa yapınca da aynı kaldığı yerden devam ediyor. Ya baya zaman geçmesi gerekiyor ya da telefonu...
  3. Y

İphone 7 aşırı ısınıyor

İphone 7 kullanıyorum ve 1 el pubg oynasam telefon ateş püskürtüyor. Sadece bende mi oluyor acaba?
  4. Y

İos 14

İphone 7 32gb kullanmaktayım, ios 14 geldiğinde güncellesemmi yoksa 13 te mi kalsam?
  5. Y

Video çekimi için en iyi orta segment telefon

Video kalitesi güzel 60fps kameralı max 3200 tl lik telefon?
  6. Y

Oyun Telefonu ios mu olmalı android mi?

Sizce en iyi oyun telefonları İos mu Android mi?
  7. Y

S8 Plus Android 10 Alacak mı?

Arkadaşlar s8 plus zaten android 8 ile geldi, samsung cihazlar 2 sürüm aldığına göre android 10 da gelmesi lazım. Neden gelmiyor?
  8. Y

Neden iPhone veya Neden Android ?

Her iki tarafı da kullananlar cevaplarsa sevinirim :)
  9. Y

Redmi Note 7 Kullanıcıları

Redmi note 7 kullananlar telefonunda kasma donma takılma yaşıyorlarmı? Kamerasının ve genel performansının artıları ve eksileri nelerdir? Oyun performansı nasıl?
  10. Y

Kamera Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Telefonun mp'i haricinde kamerasının kalitesi hangi özelliklerinden belli olur?
  11. Y

2.000 Tl bandında en iyi telefon?

2.000 tl ve civarındaki telefon önerileriniz ?
  12. Y

Telefon fiyatları düşer mi ?

Telefon fiyatları düşer mi ? Şimdi alınmalı mı beklenmeli mi?
  13. Y

M30s

Arkadaşlar m30s yeni android güncellemeleri alıcak mı, alırsa kaç sene alır? Boşuna para vermeyim.
  14. Y

İphone 6s Plus mı, Samsung m30s mi ?

2000 Tl bütçe ile alınabilecek en iyi telefon ?