Arama sonuçlarınız

1. A

Soru İnstagram kullanımıyla ilgili

merhaba.. Bir şey sormak istiyorum.. mesela ben birini engelledim.. ve bir story attim.. arkadaşımı etiketledim.. arkadaşım da.. bu etiketle hikayesine ekledi attigim story i.. engelledigim kisi arkadaşımda ekli.. acaba bu storyi nasıl görüyor.. veya görüyor mu?
  2. A

Yardım Instagrama post atmaya çalışıyorum :)

evet :/ öyle oluyor.. yine de teşekkür ederim :)
  3. A

android üzerinden yapamam mi peki.. yani pc ye de geçebilirim.. ama uygulamalar falan yüklü değil ve telefondan yapabilirsek işi daha hızlı halledebilirim sanırım.. :)
  4. A

çok haklısınız :)) teşekkür ederim düşündüğünüz için :)) ama ben bunun farkındayım.. sadece nasıl yapabileceğimi anlatabilecek ya da hangi uygulamaları kullanmam gerektiğini söyleyebilecek birini arıyorum :) bilgi almak istiyorum aslında.. çünkü bu konudan uzun zamandır muzdaribim.. Fotoğrafımı...
  5. A

Arkadaşlar merhaba :)) instagrama post atmaya çalışıyorum.. ama fotoğrafı kare şeklinde kırpmak istemiyorum.. ya da etrafında siyah, blur kenarlar da istemiyorum :') Photoshop dan gerçekten anlayan ve resmi genişletip kare haline getirebilecek biri varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim :))
  6. A

Soru Redmi Note 9S/Pro MIUI 12.5

mobil veriden denedim ama işe yaramadı.. sıfırlamaya düşünüyorum bilmiyorm sizce işe yarar mı?
  7. A

telefonumu sıfırlamak istiyorum ama fotoğraf ve videoları nasıl bilgisayara atıcam :/

merhabaa benim telefonum redmi note 9 pro.. güncelleme alamıyorum uzun süredir.. 12.5 gelmesine rağmen telefonumda hala 12.0.4.0 var.. ve çok doldu telefon.. sıfırlamak istiyorum ama xiaomi telefonumu bilgisayarıma bağladığımda bazı fotoğraflar olmuyor.. galerimde de bazı fotoğraflar geç...
  8. A

9 pro ve hala almadım 12.0.4.0 kullanıyorm hala :/ 1634466521 düzenli olarak da kontrol ediyorum ama hala almadım.. 12.0.4 kullanıyorum :// neden olabilir anlamıyorum.. 9 pro olmasına rağmen gelmedi
  9. A

Ben hala güncelleme almadım neden olabilri acaba
  10. A

Güncelleme almadım 12.5

Telefonum redmi note 9 pro.. ama hala 12.5 güncellemesi almadım.. Ne zamana gelir bir fikri olan var mı veya aynı modeli kullananlar aldı mı.? bir de kilit ekranındaki saat kalın font la yazılmış.. önceden inceydi şu an kalın ve değişmiyor.. temaları değiştirerek düzeltmeye çalıştım ama...
  11. A

Spotify da hata alıyorum

"Parça toplamada tarih yazdın, arkadaşım. Kitaplığın tamamen doldu. Daha fazla kaydedebilmek için bazı şarkıları kaldırman gerekecek." hatası alıyorum şarkıyı beğenilerime eklemek istediğimde. İnternette aradım ama bir şey bulamadım.. Başka bir kullanıcı da aynı durumdan muzdaripmiş ama çözümünü...
  12. A

Mail adresim ve ismimle bir yere üye oldum.. Ama nasıl üyeliğimi sileceğim bilmiyorm?

Dediğim gibi onlar da geri dönüş yapmadı... ;l 1611177121 Güncelleniyor denebilir.. Mesela mail adresimdeki profil fotoğrafımı değiştirince, oradaki profil fotoğrafı da değişiyor..
  13. A

Mail adresim ve ismimle bir yere üye oldum.. Ama nasıl üyeliğimi sileceğim bilmiyorm?

Bende öyle düşünmüştüm işte ;l gerçekten çok sinirimi bozuyor şu olay 2-3 haftadır.. Bir çözüme de ulaşamadım ;l 1611176642 Çekiletto olması lazım
  14. A

Mail adresleri vardı..mail atmaya çalıştım.. Mail gönderilemiyor hatası aldım. ;l sonra instagram hesaplarından yazdım cevap verdiler ilgilenicz gibisinden.. 3-4 gün bir geri dönüş yapılmadı. Tekrar yazdm.. Görüldü attılar ;llll 1611176572 Bende öyle düşünmüştüm işte ;l gerçekten çok sinirimi...
  15. A

Düşündüm.. Ama işe yarar mı sizce?
  16. A

Evet öyle yapıyorm artık.. ;l ama 2 yıl önce falan olduğundan bu kadar bilinçli değildim snrm ;l pkei bir yolu yok mudur bunu silmemin ;l
  17. A

İyi günler öncelikle, herkese merhaba .. Ben bir siteye üye oldum. Ama üye olurken çok düşünmeden ani verilen bir kararla üyeliğimi gerçekleştirdim. . İsmi çekiletto gibi bir şey.. E postam ve ismimle üye oldum.. siteye giriyorm.. Hesap silme gibi bir bölümü yok.. Aslında çok sıkıntı etmedim...
  18. A

Spotify kullanan varsa takipleşelimm

Aşağıya isminizi bırakın takipleşelimmm :) 2 hesap üzerinden ekliyorum
  19. A

Redmi note 9 pro fiyat

İyi geceler herkese.. Redmi note 9 pro almayı düşünüyorum ama sizce fiyatlar düşer mi düşmesini beklemeli miyim? Tahmini ne zamana düşer.. Neredeyse 500 TL zam geldi çünkü son 2 ayda
  20. A

Postegro vb. uygulamalardan nasıl korunabiliriz?

Arkadaşlar , bilmeyenler için postegro adında bir uygulama var. Havuz sistemi mantığı gizli instagram hesaplarını bulmanızı sağlıyor. Ama fake hesaptan kendi hesabıma baktım. Ve benim hesabımı da herkes görebiliyor. Çok rahatsız oldum açıkçası , ne yapabiliriz bir fikri olan varsa beni...
  21. A

9s 128 GB mı 9 Pro 64 GB mı

Ben önce 9s almayı düşünüyordum sonra dedim ki 9s 128 gb almak daha mantıklı.. bir de baktım 9 proyla 64 gb ı neredeyse aynı fiyat.. sizce hangisini almalıyım?? 64 gb mı 128 gb mı? hangisini kullanıyorsanız ona göre yeterliliği açısından bilgilendirirseniz sevinirim.. fiyatlar için 1 ay kadar...
  22. A

Xiaomi redmi note 9s

Arkadaşlar xiaomi redmi note 9s almayı düşünüyorum bizimkilerle konuştum fiyatı düşer mi eğer düşerse daha sonra alalım düşmezse şimdi alalım diyorlar sizce düşer mi daha yoksa zamlanır mı? ?
  23. A

Telefon fiyatları?

Arkadaşlar ben telefon almayı ne zamandır düşünüyorum.. Ama hep biraz daha indirim bekledim tam evet alıyım bu sıralar falan derken 200 dolar ve üzeri vergilendirme uygulandı.. Bazı belgeler gerekiyor verginin iptali için.. Bu belgeler ne zaman toplanır? Xiaomi ne zaman toplar bu belgeleri...
  24. A

Kablosuz ağ bağdaştırıcı sorunu

Bana WiFi kartında sorun olabilir dedi uzman olmayan biri tahmini.. Sizce öyle bir şey olabilir mi yoksa yazılımsal bir hata mıdır?
  25. A

26. A

İyi akşamlar herkese, bilgisayarda ara ara internet gidiyor bir şey izliyorum, bir şey yüklüyorum aniden kesiliyor. WiFi kısmından sorun gider yapıyorum. Sorunu gideriyor İnternet açılıyor ama 5 dk geçmeden yine aynı hatayı veriyor.. Bunu 7-8 kere tekrarladıktan sonra başka bir hata veriyor ve...