Arama sonuçlarınız

1. RubyMia

Yardım Monitör ışığı yanıyor ama görüntü yok

Merhaba monitörün ışığı yanıyor ama ekrana görüntü gelmiyor ve çok uzun süre yanıp sönüyor güç tuşu ve bazen no signal yazıyor. Güç ışığı yanıp söner haldeyken hafif bir ses geliyor monitörün arkasından dıııt tık diye sürekli kendini yineleyen hafif bir ses. 3 saat önce pc yi normaldi kapadım...
  2. RubyMia

Öneri Laptop Önerisi (Acil)

5000-7000 TL arası bütçem var sizce bu bilgisayardan hangisi uzun süre iş görür ? Günlük işlerimi yaparken google dolanırken kasmasın bir de lol gibi genshin impact tarzı oyunları düşük orta seviye de kastırmayacak bir pc olsun istiyorum. ASUS X540BA-DM213A2 AMD A9-9425 16GB 256SSD 15.6" FullHD...
  3. RubyMia

Yardım Hangi bilgisayarı almalıyım?

Merhaba, 5000-8000 TL civarlarında Dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Dizüstü bilgisayarlardan anlamadığım için sizlere sormak istiyorum. Dizüstü bilgisayarı günlük, eğitim ve çok gereksinim istemeyen oyunlarda rahatlıkla oynatmasını istiyorum. Düşük veya orta grafiklerde olabilir. En çok...
  4. RubyMia

Anket Hangi Bilgisayar alınmalı ?

Arkadaşlar bilgisayar almayı düşünüyorum sizce seçeneklerden hangisi f/p olabilir ?
  5. RubyMia

Soru Bu dosya nedir ?

Merhaba dün format attım bugün dosyaları karıştırırken hızlı erişim kısmında .ms-ad diye boş bir klasör buldum daha önce karşılaşmadım acaba bu zararlı bir şey mi nereden gelmiş olabilir ?
  6. RubyMia

Vds.exe ?

Merhaba arkadaşlar daha once gorev yoneticimde olmayan vds.exe ortaya cikti sebebi nedir
  7. RubyMia

Mavi ekran sorunu

Merhaba arkadaşlar üç gündür mavi ekran hatası alıyorum oyuna girdiğimde pc yi sıfırlayıp windowsu yeniden yüklemeye çalıştığımda ve sfc /scannow yaptığımda hata veriyordu sonra microsoft supporter da bir konuda allupdate dosyasıyla sorunu düzelttim ama bilgisayarı açıp herşeyi güncellediğimde...
  8. RubyMia

Pc montajlama yardım

Merhaba izmir karşıyaka taraflarinda guvenilir bilgisayarci tavsiyeniz var mi ? Bir kac parca aldim eski kasamda ki parcalari sokup yeni kasaya yenileriyle birlikte takilmasi gerekiyor ama guvenemiyorum kolay kolay parcalar calinir mi diye kendimde deneyimsiz olduğum için bulaşmak istemiyorum...
  9. RubyMia

PSU seçimi yardımı

Merhaba arkadaşlar mevcut olan kasamı , ekran kartı ve psu değişeceğim.Alıcağım ekran kartı Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 8GB 256Bit çok uzun süre gidicek verimli ve en azından patlama tehlikesinin ihtimali olmadığı yahut çok minimum seviye de bir PSU arıyorum önerileriniz bekliyorum...
  10. RubyMia

Windows 8.1 etkinleştirme yardım

Merhaba dün akşam microsoftun kendi sitesinde ki windows 8.1 pro iso dosyası indirdim win 10 orjinal olarak kullanıyordum fakat windows 8.1 den windows 10 geçeli 1 aydan fazla olmuştu ram miktarım yetersiz geldiği için geri dönmek istedim ve usb ye dönüştürücü yardımıyla uefi şeklinde usbden...
  11. RubyMia

Msiexec.exe virüs mü?

Merhaba bugün görev yöneticimi açtığım da böyle bir şeyler karşılaştım bir kaç dakika sonra kayboldu.Virüs mü yoksa normal mi dir ?
  12. RubyMia

Conhost.exe

Bir türlü kurtulamadım şundan formattan kısa bir süre sonra bilgisayarımın görev yöneticisinde gözüküyordu pc adımla sonra bi gün sabah pc açtım iki tane birden gördüm yanılmıyorsam kaybolmuştu pc ye steam origin dışı herhangi bir oyun indirmedim güvenilir yerlerden yükledim virüs olabilme...
  13. RubyMia

Nvıdıa driver kurulumunda takılma

Merhaba bugün bilgisayarımı formatladım ve driver kurmak için nvidia sitesinden indirdiğim kurulumu açtım fakat uzun süredir burda bu şekilde takılı kaldı çözümü var mı? 1589557136 Pc yi yeniden başlatıp kurulumu tekrar çalışınca düzeldi
  14. RubyMia

DataExchangeHost.exe Windows 10

Merhaba arkadaşlar windows 10 görev yöneticisinde karşılaştığım DataExchangeHost.exe virüs müdür ? Konumu C:\Windows\System32
  15. RubyMia

Windows 10 Ekran açılırken çizgiler

Merhaba Casper marka bilgisayar kullanıyorum bilgisayarımı başlattığımda uzun süre casper yazısı gördüm bazen açılırken uzun sürüyor bazense kısa asıl sorun o ekrandayken space bastım bir kaç saniye sonra değiştir siyah bir ekranda 2 tane enine doğru sanki ekran kartı bozulurda kare kutular...
  16. RubyMia

usecoreworker Nedir ?

Merhaba görev yöneticimde ayrıntılar kısmında usecoreworker.exe adında bir şey gördüm sağ tıkladığım gibi kayboldu sonra bulamadım virüs olabilir mi ?
  17. RubyMia

Windows/Kullanıcılar TEMP dosyası Virüs mü ?

Merhaba arkadaşlar 5 6 gün önce bilgisayarımı formatlayıp orjinal bir şekilde windows 10 sistemine geçirmiştim. Bugün bilgisayarda dolanırken Kullanıcılar kısmında Bilgisayar adım ve Ortak dosya dışında TEMP dosyasıyla karşılaştım içine girdiğimde herhangi bir dosya gözükmüyor. Gizli dosyaların...