Arama sonuçlarınız

1. Ledouth

Razer Kraken TE Kulak Pedi

Bir yeri geçiriyorum fakat geçirdikçe diğer yerler atıyor.
  2. Ledouth

Razer Kraken TE Kulak Pedi

Merhaba Öncelikle Yeni Razer Kraken TE Aldım Fakat Seri Numarası İçin Çıkarttığım Kulak Pedlerini Takamadım İnternettede Herhangi Bir Videosu Yok Kullanan Varsa Anlatabilir Mi ? Şimdiden Teşekkürler.
  3. Ledouth

Apple Airpods 2 Androidde Sezi Az Geliyor.

Apple Airpods 2 Androidde Sezi Az Geliyor Birkaç Çözüm Buldum Fakat Telefonumda O Ayar Yok.
  4. Ledouth

Wireless Adaptör Tavsiyesi.

Teşekkürler.
  5. Ledouth

https://www.trendyol.com/asus/usb-n14-yuksek-cekim-cift-antenli-kablosuz-usb-adaptor-p-2791643?boutiqueId=411304&merchantId=107311&popup_id=2044348680&gclid=Cj0KCQjw17n1BRDEARIsAFDHFezwxx6ClIFcI7BrRZYT75mFA9p45pgd4gNo9qXFGrpqjaVR-2FUoxsaAizZEALw_wcB Bu Nasıl Acaba?
  6. Ledouth

Öncelikle Merhabalar; 150 TL Lik bir bütçem var ve wireless adaptör arıyorum. Odam modemin üst katında.
  7. Ledouth

Ethernet Kablo Önerisi

Teşekkürler satın aldım.
  8. Ledouth

Ethernet Kablo Önerisi

Teşekkürler.
  9. Ledouth

Ethernet Kablo Önerisi

Wifi adaptörüm çok yeni değil o yüzden hızlı bir internet alamıyorum. Yeni adaptör almak yerine ethernet kablosu çekmek hem daha ucuza gelip ve hemde daha iyi bir ping değeri vericeği için kablo çekicem. 1588279103 Önerebileceğiniz bir marka varmı acaba?
  10. Ledouth

Ethernet Kablo Önerisi

Öncelikle Merhaba; 50 MB/S Lik bir internetim var.Modem yan odada ve odama ethernet kablo çekmek istiyorum nasıl bir ethernet kablosu tercih etmeliyim çünkü kablolar hakkında bir bilgim yok. Şimdiden Teşekkürler.