Arama sonuçlarınız

1. Burakinz

3000tl civarı kamerası iyi telefon

selam kamerası iyi mobil fotoğrafçılık. yapabileceğim fiyat performans ürünü telefon arıyorum 2.el piyasasından telefonda önerebilirsiniz
  2. Burakinz

5000TL - Yayın Bilgisayarı

SİZCE HANGİSİ? :)
  3. Burakinz

gtx 1650 düşük değilmi? unlost eco ve itopya teknoquenn arasında kaldım
  4. Burakinz

5000TL'ye oyunlarda yüksek fps alabileceğim ve yayınlarda sıkıntı çekmeyeceğim bir bilgisayar arıyorum.. Hazır sistem olursa çok iyi olur toplama ile uğraşmak istemiyorum
  5. Burakinz

2.Monitorü kullanmak için dönüştürücü

Arkadaşlar ekran kartımın 2. girişi dvi fakat dönüştürücü yerine ben 2.monitorden çıkan hdmi girişini 1.monitorün hdmi girişine taksam ondaki görüntüyü yana yansıtırmı?
  6. Burakinz

Dolar 7.20TL - Bilgisayar Alınır mı?

Dolar an itibariyle düşüşe geçti
  7. Burakinz

Amacım para kazanma vs. değil. Sadece böyle bir hayalim vardı zevkle eğlenerek yapacağım bir hobi ama gerçekleştiremiyorum hepsi bu.
  8. Burakinz

Her oyun açmaktan ziyade amacım yayın ve youtube girişmekti ama bir süre olmayacak sanırım bu lanet dolar gene engel oldu. Gene bir hırs etmiştim ulan kredi çekerim falan direk alırım aradan çıkartırım ama yok umudum kalmadı. Herşeyi oluruna bırakacağım bir süre galiba. "Coğrafya kaderdir."
  9. Burakinz

Valla alacağım sistem onlardan birtanesi mart ayında çekmiş adam videoyu - 5300TL fiyatı - Şuan kontrol ediyorum 6700TL olmuş sen düşün. 2 ayda sadece 1400TL zamlanmış.
  10. Burakinz

Bende bu kurla almak istemiyorum ama düşecek gibi durmuyor 8-9tlye kadar ilerlediğinde hiç alamassam diye düşünüyorum.Bunun ilerisini de düşünmek lazım.
  11. Burakinz

Umarım.
  12. Burakinz

Bu devirde alınmaz tabi ultra zenginde değilim ama ya bundan 2-3 ay sonra 5000TL'ye alacağım bilgisayar dolar yüzünden 7000TL yükselirse ya hiç alamaz hale gelirsek..
  13. Burakinz

Sizce bilgisayar almak için doların düşmesini mi beklesem? Yoksa yakın zamanda kredi çekip dolar daha fazla artmadan bilgisayar mı alsam? Öneriniz nedir?
  14. Burakinz

144 hz monitor - hdmi mı display port mu?

Teşekkürler
  15. Burakinz

ama hdmi desteklemiyorsa neden hdmi girişli monitore böyle bir özellik koyarlar ki?
  16. Burakinz

pekala teşekkür ederim. bir nebze rahatladım 1588751465 ek olarak alacağım monitor de amd freesync mevcut bunu nvidia ekran kartıyla kullanmam mümkün mü
  17. Burakinz

Merhaba bu ekran kartını düşünüyorum...
  18. Burakinz

Arkadaşlar dün itopyadan bu monitorü aldım. 2x hdmi girişi mevcut fakat çoğu kişi displayport daha kaliteli falan diyor. Sizce çok fark olur mu? hdmi ile displayportun? aldığım için kötü hissediyorum nedense. 1588746525 Hızlı cevap bekliyorum arkadaşlar
  19. Burakinz

Yayın için Türknet mi? Millenicom mu?

Aylık ne kadar ödüyorsunuz?
  20. Burakinz

Türknetteydim daha önce fakat internet trafomuz çöktü 2 hafta kimse teknik desteğe yollamadı en sonunda çıktım.Bugünde çoğu kişi onu öneriyor eskisi gibi değil falan diyorlar yayın için iyi falan oyüzden aklıma takıldı. Yani 1080p falan açmam max 720p60fps işimi görse yeterli.3MBPS Upload...
  21. Burakinz

Bu sistem Filmora9 için yeterli mi?

Benim bildiğim filmora hazır preset efektlerle çalışan bir program bilgisayarı yoracağını sanmam.
  22. Burakinz

Bu sistem Filmora9 için yeterli mi?

Evet
  23. Burakinz

Başlıkta görüldüğü üzere hangisini tavsiye edersiniz?
  24. Burakinz

2020 Sistem Tavsiyeleri (2.500TL - 13.000TL)

ryzen 1600 düşük değil mi? GTX 1660 ti 'de shadowplay özelliği varmıdır?
  25. Burakinz

Teknobiyotik P1 vs Unlost ECO - Sizce Hangisi?

neden
  26. Burakinz

Şu üstte verdiğiniz ryzen 1600lü sistemi hazır alma şansım yokmu ya montajla uğraşmak istemiyorum. Ek olarak tek bir siteden alma gibi. Ayrı ayrı yerlerden karışık. zor geliyor.
  27. Burakinz

2020 Sistem Tavsiyeleri (2.500TL - 13.000TL)

Yayın ve oyun video kaydı için hangisini önerirsiniz bütçem 5 bin.
  28. Burakinz

5-5 bin TL
  29. Burakinz

Peki Sırf overclock için fazladan 1000tl ödemeye değer mi?
  30. Burakinz

Merhaba arkadaşlar, Max 5-5.k gibi bir bütçem var. Bu ikisinden birini almak istiyorum fakat kararsız kaldım. Oyun videoları,yayın,video montaj vs. şeylerle uğraşacağım. Sizce bu ikisinden biri mi yoksa sıfırdan kendimiz mi toplamalıyız ne önerirsiniz bana?