Arama sonuçlarınız

1. R

Üyelik haklarımıza müdahale...

http://forum.shiftdelete.net/forum-hakkinda/96809-fikre-mudahale-serbest-mi.html Bu konuda sorduğum soruların cevabı verilmemişken hiç bir açıklama yapılmadan neden kilitlendiğini öğrenebilirmiyim. SDN moderatörleri kendilerini standart üyelerin tüm haklarını gaspedecek kadar yukarıda mı...
  2. R

Fikre müdahale serbest mi?

Bir mesajım Amesfa adlı moderatör tarafından düzenlenmiş ve Hz. Muhammed kelimesinin yanına (S.A.V) eklenmiş... SDN forumda Muhammed ya da Hz. Muhammed yazarken (S.A.V) kısmını eklemekle ilgili herhangi bir zorunluluk ya da yasa var mıdır? Eğer yoksa bu fikri bir müdahale değil midir? İlle de...
  3. R

Ormanlarımızı yoketmek için neden bu kadar uğraşıyoruz?

Milli servetimiz Ormanlarla ilgili hepimizi ilgilendirecek bir gelişmenin haberi; "Ege Maden İhracatçıları Birliği zafer çığlıkları atıyor... Birlik Başkanı Arslan Erdinç, Başbakan Tayyip Erdoğan ile birlikte özellikle iki bakana Zafer Çağlayan ve Selma Kavaf�a teşekkürlerini yolluyor...
  4. R

Bedava kaynak suyu!

kaynak:Bedava kaynak suyu!
  5. R

Bu vatan (hala) bizim mi...?

Askerliğimi yaptığım yer olması ile alakalı olarak dikkatimi çekti ama artık küstahlığın geldiği boyut karşısında da şaşırdım ve üzüldüm. :ohmy: Kaynak: Kaymakamı kızdıran 'saygı duruşu'
  6. R

Başbakan Erdoğan'ın oğlu bedelli askerlik yapacak...

Askerliğimi 1993 yılında 1973/3 tertip olarak yaptım. Ben giderken 15 aydı ama Tansu Çiller PKK'yı bitirmeye karar verince askerliğimin bitmesine 7 gün kala şafak 7 iken 97 oluverdi ve 18 ay yaparak tamamladım. (2/4 ve 3/1 tertipler 19 ay yaptılar.) Vatan için gerekirse 118 ay da askerlik...
  7. R

Astronomi sevdalısı Öğretmen...

En büyük hayali astronot olmaktı... Astronot olamadı ama Türkiye�de bir ilki başardı. 16 yıllık fizik öğretmeni Tahsin Demirciler Denizli�deki Nalan Kaynak Anadolu Lisesi�ni Türkiye�de gözlemevi olan ilk devlet okulu yaptı. Her şey Tahsin öğretmenin teleskop...
  8. R

Dünyamızı ne kadar tanıyoruz?

Bu bilgileri seyrettiğim bazı belgesellerden (Home) ya da okuduğum yazılardan derledim. Bana ilginç gelen şeyler bunlar ve çoğu oldukça şaşırtıcı: İnsanlar denizlere her yıl avladıkları balığın 5 katı çöp döküyorlar. Dünyada yaşayan insanların %51'i tek tanrılı dinlere inanmıyor. Dünyada...
  9. R

Öğretmene Kırbaç Cezası...

Afganistan'da yaşananlar şimdi Pakistan'da tekrarlanıyor. Taliban, yıl başından bu yana kontolüne geçen Svat bölgesinde, kızlar da gidiyor diye, 200'e yakın okulu havaya uçurdu. Pakistan'ın kuzeybatısında da önceki gece üç okul, Taliban'a bağlı radikal dinci militanlarca havaya uçuruldu...
  10. R

Gerçek İslam: Şeytan Taşlamak din mi yoksa gelenek mi?

Arkadaşlar, Forumdaki bazı üyelerin nedense ısrarla din dışı ya da ateist olarak lanse etmesine rağmen ben bu memleketin büyük çoğunluğu gibi Allah'a İslam dini ile inanan ve bağlanan bir müslümanım. Fakat körü körüne inanmak yerine mantıkla ve akılla arayarak bulmak ve emin olmak istiyorum...