Arama sonuçlarınız

1. Mr.Scout

AirPods ses kalitesi çok kötü

1-2 hafta kadar önce Vatan Bilgisayar’dan Airpods 2. Nesil aldım. Telefonda kullanırken herhangi bir sorun yok ama bilgisayarda mikrofonuyla beraber kullanmak istediğimde ses kalitesi inanılmaz derecede düşüyor. Mesela Discord’u açınca kalite düşüyor ama kapatınca normale dönüyor. Var mı bir çözümü?
  2. Mr.Scout

Yardım CS:GO Düşman Görünce Oyun Donuyor

Cs go'da çoğu zaman düşmanları görünce oyun anlık olarak donuyor.Fps ve var değerleri sabit kalıyor, sebebini bilen lütfen yardımcı olsun artık kafayı yemek üzereyim. Sistem: i5 10300h, GTX 1650, 3000 mhz 16GB Ram
  3. Mr.Scout

Yardım Metro Last Light İyi Son İle Bitmiyor

Metro Last Light İyi son ile bitmiyor. Gizli ilerledim, düşmanların %90'ını bayılttım, Pavel ve Lestniski'yi öldürmedim, istasyonlardaki diyalogları dinledim, dilencilere para verdim ama oyunu peş peşe 2 kere bitirmeme rağmen oyun iyi son ile bitmiyor. Artyom bombayı patlatıyor ve herkesi...
  4. Mr.Scout

Aynı Anda 2 Üniversite Okumak

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Kafamda bir plan var ama ne kadar mantıklı orası tartışılır. Benim okumak istediğim bölüm yönetim bilişim sistemleri ama İngilizce okumak istiyorum bölümü matematiğim de öyle iyi değil. En düşük puanla İngilizce eğitim veren devlet üniversitesi Adana...
  5. Mr.Scout

Bilgisayarım Forza Horizon 4 Kaldırır Mı?

Laptop'umun özellikleri: i5 6200-U 6 gb ram 2 gb Nvidia gt940m En düşük ayarlarda forza horizon 4'te kaç fps alırım?
  6. Mr.Scout

Bluetooth Kapanmıyor

Telefonumda Bluetooth'u ben kapatıyorum o kendi kendine tekrar açılıyor. Nedenini veya çözümünü bilen var mı?
  7. Mr.Scout

Ne anlama geliyor?

Arkadaşlar ben Steam'de kart takasına girmek istiyorum. Takas formunu ziyaret et dediğimde karşıma çıkan konu başlıklarında (H),(W) gibi kullanımlar var. Bunlar ne anlama geliyor? @Creative @EFI Shell @grbzz 1607255576
  8. Mr.Scout

Hangisi alınmalı?

James donkey 710 ve 711 aynı fiyata satılıyor. Bunların farkı nedir, hangisi alınmalı?
  9. Mr.Scout

Telefonu her kapatıp açtığımda şarj eksiliyor

Huawei honor 8c kullanıyorum. Telefonu her yeniden başlattığımda şarj %2-%3 eksiliyor bu normal mi sizce? Telefonu aldığımdan beri bu böyle.
  10. Mr.Scout

Sizce hangisini seçmek daha mantıklı?

Arkadaşlar sizce oyun için 1650 super'in yanına ryzen 3 3100 mü yoksa i3 9100F mi daha mantıklı? Maliyeti olabildiğince düşük tutmak ama çok fazla bir performans kaybı da yaşamak istemiyorum. Sizce Ryzen 3 3100'e i3 9100F'den 200 lira daha fazla para vermeye değer mi?
  11. Mr.Scout

Hangisi Daha İyi?

Arkadaşlar ekran kartı olarak rx580 8gb ve rx 5500 xt 8gb arasında kaldım sizce hangisi daha iyi? Rx 5500 xt rx 580 ile arasındaki fiyat farkına değer mi?
  12. Mr.Scout

Amd ekran kartlarını en iyi yapan marka hangisi?

Ben amd rx 5500 xt almayı düşünüyorum. Sizce soğutma, performans vs. Açısından msi mı sapphire mı daha iyidir yoksa diğer markalar mı?
  13. Mr.Scout

Termal macun yenileme sonrası ilk açılma sizce normal mi?

Arkadaşlar bugün dizüstü bilgisayarımın termal macununu yeniledim ancak ilk açılışta siyah ekranda '' Fixing (C: ) Stage 2: 4% (33289 of 756160); Total:27%; ETA:1.42.11 Yazısı çıktı. Bu normal mi?
  14. Mr.Scout

İçinde orjinal windows 10 kurulu olan SSD'yi başka bilgisayara takınca windows sorunsuz çalışır mı?

Ben laptopuma ssd eklemek istiyorum. Şuanda kullandığım bilgisayarımda orjinal windows 10 var. Ssd alıp içine windows kurmayı düşünüyorum. Sorum şu: İleride orjinal windows olmayan bir bilgisayar alırsam ve bu SSD'yi yeni bilgisayara taksam o bilgisayar da orjinal windows olur mu?
  15. Mr.Scout

Bilgisayarıma ssd eklemek istiyorum. Sorunsuz çalışır mı?

Öncelikle iyi günler herkese. Bende Casper Nirvana C500 laptop var. Yaklaşık 5 senelik falan ama işimi fazlasıyla görüyor. Son zamanlarda biraz yavaşladı ve 500 gb'lık hdd'de yaklaşık 80 gb gibi bir boş alan kaldı. Hem bilgisayarı rahatlatmak hem de açılış hızını vs. artırmak için aklıma ssd...
  16. Mr.Scout

Rainbow six siege arkadaş arıyorum

Arkadaşlar oyunu bugün aldım ve indirdim. Birkaç hızlı maç girdim. Anlayacağınız oyunu çok fazla bilmiyorum. Var mı bana hem oyunu öğretecek hemde beraber maç gireceğimiz birileri?
  17. Mr.Scout

Gta 5 Epic games ve Steam üzerinden aynı anda online oynanır mı?

Arkadaşlar ben bugün epic games üzerinden gta 5 aldım. Benim arkadaşımda da Steam versiyonu var. Biz beraber oynayabilirmiyiz sizce?
  18. Mr.Scout

Photoshop bilenler yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar şu resmi sağ tarafa çevirebilecek var mı? Yani adam şuanda bize göre sola bakıyorya onu sağ tarafa bakıyor gibi gösterebiirmiyiz?
  19. Mr.Scout

Intel Core i3 9100F oyun için yeterli mi?

Her açıdan günümüz oyunlarını rahat oynatacak bir donanıma intel core i3 9100f işlemci sorun çıkarır mı?
  20. Mr.Scout

Batarya ömrü için ne zaman şarj etmek daha sağlıklıdır?

Arkadaşlar telefon bataryasının uzun ömürlü olması için telefonun şarjı bitip kapandıktan sonra mı yoksa şarj %20'nin altına düşünce mi şarj edilmeli? İnternette araştırdım bazıları tam bitir tam doldur demiş bazıları tam bitirmek sakıncalı %20'nin altına düşünce şarj et demiş. Cevaplarınızı...
  21. Mr.Scout

Oem windows 10 ve kutulu windows 10 farkı nedir?

Vatan'da satılan windows 10 home oem ve Windows 10 kutulu versiyonların fiyatı 999 TL. Oem bildiğim kadarıyla kutusuz ve daha ucuz oluyor. Vatan'da satılan bu versiyonlarını bir farkı var mı?
  22. Mr.Scout

Amd ekran kartları neden bu kadar ucuz?

Amd rx 570 8 gb ekran kartı 1500 TL. Gtx 1650 4 gb olmasına rağmen hemen hemen rx 570 ile aynı fiyat. Rx 570 performans olarak düşük bir kart mı? Alınacak olsa 1500 TL rx570'e mi yoksa gtx1650'ye mi verilir?
  23. Mr.Scout

Bilgisayarım açılmıyor.

Bende ara sıra kullandığım bi bilgisayar var. 9-10 senelik vardır :) . Bilgisayar sorunsuz çalışırken bugün güç düğmesine bastığımda ışıkları ve fan sesi anlık geliyor sonra geri gidiyor. Şarj aletinde bi sorun olabilir diye ikinci adaptörle çalıştırmayı denedim sonuç yine aynı. Bilgisayarın...
  24. Mr.Scout

Profil resmi olarak gif koydum ama hareket etmiyor

Benim şuan profil resmimde görünen Atatürk portresi aslında gif ama hareket etmiyor neden?
  25. Mr.Scout

Yakuza 0 nasıldır?

Arkadaşlar Yakuza 0 steamda indirime düşmüş oyun hakkında bilgisi olan var mı 20 TL vermeye değer mi sizce?
  26. Mr.Scout

Oyun önerisi verebilir misiniz ?

Herkese iyi günler. Şu karantina ve Ramazan günlerinde vakit geçireceğim +30 saat oynayabileceğim sağlam hikayeli oyun önerilerinizi bekliyorum. Sistemim:Nvidia gt940m 2Gb ekran kartı 6 gb ram İ5 2.70 Ghz işlemci Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.
  27. Mr.Scout

Oyundan hiç kart düşmedi ama kart hakkım kalmadı

Geçenlerde Steam üzerinden Tomb Raider indirdim ve yaklaşık 15 saat oynadım. Koleksiyon kartlarını incelemek için envanterini baktım ve hiç kart düşmemişti ayrıca kart hakkınız kalmadı yazıyordu. Daha önce idle master vb programlar da kullanmadım. Sebebini veya çözümünü bilen yardımcı olursa çok...
  28. Mr.Scout

Bursa Ybs mi Adana Alparslan Türkeş Ybs mi?

Öncelikle herkese iyi günler. Konuyu doğru yerde mi açtım bilmiyorum ama bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Yaşım 18 ve bu sene üniversite sınavına gireceğim. İstediğim bölüm yönetim bilişim sistemleri. Bu sene kazanacağıma inanıyorum. Sizce köklü bir üniversite olduğu için Bursa...