Arama sonuçlarınız

1. SelimAkoguz

Yardım Lenova R25i-30 Standby Mode

monitörü sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum. Şimdi bilgisayarı açarken lenovo monitörde Standby mode diye bir yazı çıkıyor ve görüntü gelmiyor. Bilgisayarda takılı olan eski monitörüm Aoc E2043FS'de ise böyle bir sorun yok. Bu Standby mode hatası nedir, nasıl düzeltirim. Monitörün uyku moduna...
  2. SelimAkoguz

Soru Xbox one s alınır mı

Alınır ne kadara buldun
  3. SelimAkoguz

Alınık RX 6700 XT - RX 6800 - RX 6800 XT - RTX3070 - RTX 3070 Ti - RTX 3080 Satın Almak İstiyorum

Ekran kartımı yükselteceğimden dolayı bu kartlardan herhangi birini arıyorum. Kutulu ve garantili olması tercihimdir ama diğer türlü de fiyatı ucuzsa değerlendirebilirim. Sahibinden'de bu ilanları buldum fakat buradaki arkadaşlarımızın da durumunu öğrenmek istedim satanlar varsa eğer ki...
  4. SelimAkoguz

SDN [TR] Barbarians 10X Primal Fear PVE - Ark Survival Evolved

[TR] Barbarians 10X Primal Fear PVE Sunucumuz siz oyuncuların oyun zevkini en üst düzeye taşımak için içerisinde 18 adet farklı mod bulundurmaktadır. Aynı şekilde bu modları kusursuz bir şekilde sizlere oynatabilmek için en güçlü makineler ile sizlere Türkiye'deki en düşük ping ile Ark Survival...
  5. SelimAkoguz

Öneri ARK Survival Ark Omega PVP Serveri

Ark Omega mod paketinden oluşan ARK Survival Evolved için pvp sunucusu açtım. Çok kişi olmadığından biraz zevki azaltıyor, ondan dolayı buraya danışmak aklıma geldi. Sunucu hakkında detaylı bilgi için discorddan yazabilirsiniz. Discord'um: Selim#2897
  6. SelimAkoguz

Haber Dying Light Ve 8 Oyunlu Steam Hesabı

Hangi siteler alıyor biliyor musunuz?
  7. SelimAkoguz

Hocam hangi siteler alıyor?
  8. SelimAkoguz

lk önce merhaba. Hesaplar %100 güvence ve garanti altındadır. Bunun nedeni ise sizlere bazı arkadaşlar gibi başkasından 5 TL'ye alıp 4 TL'ye satmıyorum. Sattığım hesapların hepsi kişisel yani kendime ait hesaptır. Hiçbir şekilde hesabın gitmesi sorunu olmaz. Hesabın Steam profil linki...
  9. SelimAkoguz

LGS ye 5 Gun kaldi Ama ben Henuz Calismadim

Ben ne yapmışım cidden terbiyesizce yorum yapmışım kusura bakma arkadaşım.
  10. SelimAkoguz

Kulaklık Önerisi

JamesDonkey 711 siparişi verdim. Mikrafonu testlerde oldukça kaliteli gibi. Elime geldikten sonra ufak bir inceleyip isterseniz size memnun muyum değil miyim söyleyebilirim.
  11. SelimAkoguz

Ray tracing önemli midir?

Hocam ben olsam RX5600XT alırdım. Nedeni ise RTX 2060 zaten tam olarak Ray Tracing performansı verememekte. Bir ara RX5600XT modelinin driverinde sorun var diye görmüştüm ama sonradan düzeltildi diye biliyorum eğer düzeltildiyse RX5600XT almanız daha iyi olur.
  12. SelimAkoguz

SanDisk Ultra 3D vs SanDisk Plus

Hocam ama yine de siz sorun yaşamadınız diye her yerde kronik sorunlu diye belirtilen SSD'yi önermek ne kadar mantıklı orası tartışılır.
  13. SelimAkoguz

SanDisk Ultra 3D vs SanDisk Plus

Hocam Sandisk Plus kronik sorunluymuş neden onu önerdiniz?
  14. SelimAkoguz

MSI RTX 2060 alınır mı?

Hocam bazı kişiler RTX3060Ti fiyatına 2070 Super önermiş. Gereksiz bir para harcamak olmaz mı? 3060Ti varken.
  15. SelimAkoguz

10K RTX3060 Ti Sistem Toplama

Hocam inşaAllah 4.5k ile 5k arasında olur eğer öyle olursa anakartı yükseltebilirim :D
  16. SelimAkoguz

Hocam zaten şubat başında alacağım karnem 90+ olursa. Her halde şubata gelir :D
  17. SelimAkoguz

Hocam ileride Z490'a güncelleyebilirim ama ileride 7-12 ay sonra. Şuan ona ne yazık ki para yetmez.
  18. SelimAkoguz

Hocam RTX 30 serisi bir ekran kartı istiyorum nedeni ise ileride ekran kartını güncellemek oldukça maliyetli olur ama anakartı güncellemek bana daha ucuza gelir. 1200 TL'ye anakart güncelleyebilirken ekran kartı için nereden baksan en az 6-7k para vermem gerekir. i5 10400F + Bioster H410MH +...
  19. SelimAkoguz

haber sitesi için isim önerisi

Ahaha çok iyi :D
  20. SelimAkoguz

Hocam monitör, fare, klavye var. Gamegaraj'da şuan sistem 9200 TL ama stoğu yok. Şubata doğru stoklar gelirse daha da ucuzlaması mümkün değil mi? Çünkü ekran kartı için önerilen fiyat 4500 TL'ydi. Gerekirse kulaklık almam evdeki ile idare edebilirim.
  21. SelimAkoguz

Arkadaşlar şubat gibi yani karneler açıklandıktan sonra ortalamam 90+ olursa 10K'lık bir sistem için bütçem var. Monitörüm var elimde kötü bile olsa idarelik bunu kullanırım ileride güncellerim.(AOC e2043Fs [1600x900 60Hz 5ms]) RTX3060 Ti'lı bir sistem almayı düşünüyorum ara sıra yayın + video...
  22. SelimAkoguz

Ryzen 5 3600x ve 1050 Ti 4GB

Hocam ekran kartı + işlemci için bütçeniz nedir daha iyi sonuçlar çıkabilir belki?
  23. SelimAkoguz

Xbox One S İçin HDMI To VGA Dönüştürücü

Hocam yanıldınız, bal gibi de çalışıyor muş :D
  24. SelimAkoguz

2000-2400tl arası monitör önerirmisiniz?

Çok güzele benziyor param olsa da alsam diyeceğim ama bilgisayar daha 60+ vermiyor :D
  25. SelimAkoguz

27" 1080p için büyük olabilir.
  26. SelimAkoguz

Bu fiyata bu varken alınmaz bence. https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g5-lc27g55tqwmxuf-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-2k-curved-led-monitor-p-HBV00000XKI60?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc
  27. SelimAkoguz

7500-8000 TL'ye Bu sistem alınır mı?

Ben almayın derim. 2.5k ya bunu öneririm monitör bütçeniz ne kadardır onu bilemem ama. Bir de 2k da darboğaz yapmayabilir ve yapsa bile az yapar bir kaç sene içinde darboğaz yapmayı keser. 2060 ın alınabilecek bir kart olduğunu düşünmüyorum bu bütçe ile. Monitör...
  28. SelimAkoguz

Ciddiyim demeyin lütfen. Satıcı Hepsiburada. Yani Hepsiburadanın içindeki farklı bir marka değil. 1607373671 İtopya sevdanız nereden geliyor. Şubeden almayacaksan kargoda sıkıntı yaşayabilirsin. Ben sana 2k monitör önerdim fiyatı ve kalitesi iyi diye ama ekran kartın 2k da oynatamaz büyük...
  29. SelimAkoguz

https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g5-lc27g55tqwmxuf-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-2k-curved-led-monitor-p-HBV00000XKI60?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc
  30. SelimAkoguz

Xbox One S İçin HDMI To VGA Dönüştürücü

Arkadaşlar xbox one s cihazına; https://www.hepsiburada.com/dark-dijital-hdmi-to-analog-vga-ve-ses-aktif-donusturucusu-dk-hd-ahdmixvga-p-BS40084?magaza=Hepsiburada bu dönüştürücü takılırsa çalışır mı? Görüntü verir mi? Değerlendirmeler kısmında PS4 ile çalışmadığını gördüm. O yüzden xbox one s...
  31. SelimAkoguz

7500-8000 TL'ye Bu sistem alınır mı?

Hocam bütçe arttırır mısınız veya almak ister misiniz bilmiyorum ama dün Gamegaraj da 8600 TL'ye Rtx3060ti lı sistem vardı ama şuan da o sistemler güncelleniyor fiyatına bakılmıyor. Fiyatı artmaz ise ve bütçeyi siz de arttırabilirseniz alın derim.
  32. SelimAkoguz

2 Gün Ücretsiz Photoshop CC Temel Bilgiler Kursu

Hocam çok iyi hemen ekliyorum :)
  33. SelimAkoguz

Xbox One Kılıfı Xbox One S'e Olur Mu?

Umarım yoktur :D Zaten yeni alıyorum eğer Xbox One kılıfı Xbox One S kola oluyorsa bir tane Analog koruyuculu Xbox One kılıfı alacağım eğer olmuyorsa iki tane analog koruyucu olmayan kılıf alacağım iki tane. Şimdi sipariş verdim umarım bir sıkıntı çıkmaz da iade ile uğraşmaya gerek kalmaz.
  34. SelimAkoguz

2021 Yılından Beklentileriniz

2020'yi aratmaması.
  35. SelimAkoguz

İlk ürünü aldım sonra bir an korktum acaba fiziksel olarak bir farkları var mıdır diye 1 cm fark bile olsa işime yaramazdı ürün.
  36. SelimAkoguz

2021 Yılından Beklentileriniz

İnsan gibi yaşayabilmek.
  37. SelimAkoguz

Başlıktan sorum gayet anlaşılıyor. Benim bildiğim xbox one kontrolcü ile one s kontrolcü arasında fiziksel olarak tek fark renkleri. Xbox one kılıfı xbox one s kontrolcüye olur mu? Eğer oluyorsa bundan bir tane alıcağım...
  38. SelimAkoguz

Ailemi bilgisayar almaya nasıl ikna edebilirim?

Teşekkürler. Düzelttim.
  39. SelimAkoguz

Sende gelip insanlara çok oyun oynuyorsun, geleceğini düşünmelisin ders çalış diyemezsin. Biz bir çocuğuz ve bu bizim hakkımız.
  40. SelimAkoguz

Çok ezbere yaşayan bir insansın.
  41. SelimAkoguz

Bu çocuğa ne yapmalı?

30 hesapla falan disslike yağmuru geliyor. En son attığı 2 videoya atıcağım.
  42. SelimAkoguz

Spacia: Andromeda Life'ın Avrupa Sürümün Adı Ne Olmalı?

Aynısı olsun oyuna dil seçme seçeneği gelsin her ülkeye aynı oyunu verirsin. Kim hangi dili kullanıyorsa onu seçer
  43. SelimAkoguz

Tabletin ekran çözünürlüğü

Benim bildiğim ekran çözünürlüğü yazmaz ama yazsa bile doğru tarif edemeyiz çünkü her cihazın ayarlar kısmı farklı oluyor genelde :)
  44. SelimAkoguz

Xbox'dan Canlı Yayın Açma

Arkadaşlar ben bugün Xbox üzerinden canlı yayınımı açtım. Yayın sonrası bağış linki alabilmek için Bynogame'e başvurdum ve başvuru onaylandı. Bağışın ekranda gözükmesi için iki seçenek bulunuyor Bynogame'de. Streamlabs ve Streamelements ama ben ikisini de kullanamıyorum ki Xbox üzerinden...
  45. SelimAkoguz

Dünya Malatyalılar derneği

Ahahaha seni gidi komik insan. Malatyalı değilim :)
  46. SelimAkoguz

İkinci el/sıfır sistem topluyorum?️

Herhangi bir ücret alıyor musunuz hizmetten dolayı :')
  47. SelimAkoguz

İkinci el/sıfır sistem topluyorum?️

Yazıları neden beyaz yazdığınızı sorabilir miyim? 1606225643 Gece modunda kullanıyorsunuz sanırım. Yazıları okumak için bunu yapmam gerekti:
  48. SelimAkoguz

Fall Guys İndirme

Nasıl istenildiğini bulamadım oyunun. Bende dosyalarını indirip steam e taratıp oynaya bastığımda arkadaşından erişim iste seçeneğine tıklayacaktım. Bir şey soracağım arkadaşımdan o oyunu oynamak için nasıl erişim isteyebilirim? Yani oyunun dosyalarını indirmeden. 1606226301 Yok mu bir cevap :)
  49. SelimAkoguz

Sistem Tavsiyesi

Rx5500XT 8GB Bütçen yetiyorsa. Yetmezse; Gtx1650S yetmezse; RX5500XT 4GB yetmezse; RX580 yetmezse; RX570 benim sıralamam bu şekilde.
  50. SelimAkoguz

Fall Guys İndirme

Arkadaşlar Fall Guys nasıl indirebilirim. Yani istediğim şey şu; Kuzenimde fall guys var bana steamden birisi orjinal halini indirince oyunun dosyalarını atmasını. Onu indirince steamimde gözükecek ve oyna dediğimde ya satın al diyecek yada şu arkasından paylaşım yapmasını iste diyecek. Bende...
  51. SelimAkoguz

Biz Sınav Olduk

Bilmeden yorum yapmayın iptal olur sınav merak etme sen 1605791745 Arkadaşımınkiler iptal edildi.
  52. SelimAkoguz

Forumun Kral Üyeleri ?

@SelimAkoguz kesinlikle ;)
  53. SelimAkoguz

Max 5700₺ sistem önerisi?

Alınmaz
  54. SelimAkoguz

AMD Ryzen 5 3600x VS INTEL Core i5 10400F

Bence de 10. nesil intel işlemciler çok başarılı i5 10400f al
  55. SelimAkoguz

Bu laptob fortnite oynatırmı

Bende Casper C700 var. GT940M i7 6500U 12GB Ram açıkcası oyun oynamak zevkli değil hiç akıcı değil oyunlar CS:GO bile akıcı değil neredeyse
  56. SelimAkoguz

Max 5700₺ sistem önerisi?

Yok ama alınabilir bence
  57. SelimAkoguz

PlayStation 4 Pro mu Xbox Series S mi?

Tabii ki Series S'den bahsediyoruz. Daha yeni çıktı konsol
  58. SelimAkoguz

PS4 & PS5

Slim al bunu diyorum gidiyorum her defasında bir daha soruyorsunuz.
  59. SelimAkoguz

PS4 & PS5

Fat kasa alma Slim daha iyi Fat'e göre
  60. SelimAkoguz

FX6100 Sisteme GTX1050ti Ekran Kartı Alınır mı?

Xeon X3440 ile Rx580 bile tam anlamıyla darboğaz yapmaz iken o site Rx550 ile darboğaz yapar diyor.
  61. SelimAkoguz

FX6100 Sisteme GTX1050ti Ekran Kartı Alınır mı?

Oranın doğru olduğunu pek düşünmüyorum.
  62. SelimAkoguz

Dolar Neden Sabit

Ne garip bulduğunu sorabilir miyim? Gayet mantıklı bir soru. Neden hiç bir şeyin fiyatının oynamadığını sormam gayet normal bir soru.
  63. SelimAkoguz

En Çok İstediğiniz Şey Nedir?

Ay sonuna para yetecek mi? Ekmek alabilecek miyiz? Maaş bu ay yetecek mi? Annem işten çıkarılacak mı? bu soruların olmamasını isterdim. Ay sonunu düşünmeden yemek yiyebilmek yatabilmek istiyorum hayallerim imkansız bir şey değil ama ne yazık ki günümüzün şartında imkansız oluyor...
  64. SelimAkoguz

Dolar Neden Sabit

Aaaa öyle bir şey mi vardı. Çok özür dilerim ya bilmiyordum kusura bakmayın :( Neyse benim gibi merak eden var ise öğrenmiş oldu. Peki bir şey daha soracağım. Şimdi pazartesi günü borsa açıldığında 2 günlük bir değişim mi olacak yoksa kaldığı yerden devam mı edecek? Mesela dolar 7.6845'den mi...
  65. SelimAkoguz

Dolar Neden Sabit

Arkadaşlar dolar neden 1 gündür sabit hiç değişmiyor. Hatta dolar değil bütün her şey sabitlendi değişmiyor. Liste böyle sabahtan beri sabit duruyor.
  66. SelimAkoguz

Mobil oyun yapma

Evet
  67. SelimAkoguz

Mobil oyun yapma

Neden olmasın? Şu internet oyunu gibi bir şey yaparsa zevkli olabilir benim gibi çöp cihaz kullananlara ve bu tür sevenlere https://www.1001oyun.com/oyun/miniroyale-2-io.html
  68. SelimAkoguz

Mobil oyun yapma

Bir cümleyi düzgün okuyun lütfen. Pubg gibi olsun ama ben ondan düşük kalitede yapıcağım.
  69. SelimAkoguz

Mobil oyun yapma

Lego gibi oyun yapabilirsin
  70. SelimAkoguz

GT 820m ve 8 GB RAMli sistemde GTA 5 oynanır mı?

Orada GTA 5 yok. Benim sistemim: 12GB Ram Gt940m i7 6500U. Bendeki sistem ile GTA 5 oynanmıyor açıkcası
  71. SelimAkoguz

PS4 & PS5

Hayır video çözünürlüğü değil oyundaki maksimum fps değeri. Ama bazı oyunlarda hâlâ 30fps üstü alınmıyor. Mesala GTA 5'de 30FPS sınırı var diye biliyorum.
  72. SelimAkoguz

Akıncı Süper Kahraman Dizisi [Türk]

Aynen :)
  73. SelimAkoguz

Türkçeden 80 aldım taktik verin

Sen nasıl 6 Haziran 2006 doğumlusun? Salladın mı doğum tarihini?
  74. SelimAkoguz

Film tavsiyesi yapıcağım: Türk Süper Kahraman Olan Tayfun'un Hikayesi İzlemelisiniz Muhteşem Bir Film. Adam Mermi Yemiyor Ama Sandalye İle Vurunca Bayılıyor Ama O Dönem İçin Bence Güzel :D Filmin Adı: Süpermen Dönüyor
  75. SelimAkoguz

Batman'i anımsattı bende. Konusu güzel olursa bence izlenir. Ben izlerim fena olmaz ise.
  76. SelimAkoguz

Snopy SN-120 Hoparlör ile Deneyimim.

Bugün gelmiş olan hoparlörüm(Snopy Sn-120) ile deneyimi 1 hafta(Belki daha fazla) boyunca buraya yazacağım. Şuan ki deneyimim: Hoparlör fiyatına göre mükemmel. Yüksek seste herhangi bir sorun yok. Gayet kaliteli ses kalitesi de gayet güzel. Sesi çok çıkıyor yani kısık değil sesiç
  77. SelimAkoguz

PS4 & PS5

Lütfen bak öyle söyle...
  78. SelimAkoguz

PS4 & PS5

PS4 1080p 30fps iken PS4 Slim 1080p 60fps destekliyor. Ek olarak daha küçük xd
  79. SelimAkoguz

Ekran Kartı

RX5550XT alınabiliyorsa o yoksa RX5500 oda yoksa GTX1650S oda yoksa RX580 oda yoksa GTX 1650 veya RX570 nvidia seviyorsan Gtx amd seviorsan Rx alırsın sıralama bu şekilde.
  80. SelimAkoguz

Windows 7 Hayatımızı Değiştirecek mi?

Hadi beyler forum olarak 11 Kasım'ı Windows 7 Anma günü ilan edelim :)
  81. SelimAkoguz

Trendyol Çakma Ürün Yolladı

Ama markası yok yarın bir gün bozulabilir hemen. 5 dakikalık deneyimimde dönüştürücü fazla ısındı. Yani 30 dakika falan çalışsa dokunsan elin yancak seviyede ısınabilir demek yanlış olmaz.
  82. SelimAkoguz

Direkt iade talebi oluşturdum yarın sıkıntı çıkmaz ise Aras Kargoya verip yollatacağım ürünü.
  83. SelimAkoguz

Ürünü 5dk falan kullandım aşırı ısınmış
  84. SelimAkoguz

Ama yani çakma ürün 41 TL'ye açıkcası kabullencek değilim 20-30 ekler orjinalini alırım çakmasını kullanmaktansa sizce değer mi iade etmemeye?
  85. SelimAkoguz

Trendyol'dan 41 TL'ye Dark markasının Hdmi to Vga ürününü aldım ama ürün çakma. Bu ne ya cidden 1605103043 Napmalıyım bu sizce çakma mı?
  86. SelimAkoguz

1 dolar 2 TL oldu!

Yok serbest değil random da
  87. SelimAkoguz

Dolar 8TL altında

7.9103
  88. SelimAkoguz

Dolar 8TL altında

Keşke biz de üretsek de dolar = tl olsa
  89. SelimAkoguz

1 dolar 2 TL oldu!

Yok ilk ben hortlattım. jasoğdjağ 11 yıllık konu gidecekti az kalsın .d
  90. SelimAkoguz

1 dolar 2 TL oldu!

@The Judge ya abi neden kapatıyorsun ya hayal kurmak ta mı yasak :D
  91. SelimAkoguz

Aliexpress Kes Onu

Çok değil tabii iphone 12 falan için çok fazla. Iphone 12'de 11.11 dolar'a düşüyor. 1605098422 UP
  92. SelimAkoguz

Aliexpress Kes Onu

Bir konu var dı onla ilgili ama kapatılmış belli bir kişi davet edince seçtiğin ürüne %99 indirim alınıyormuş hatta bir arkadaş forumdan 60 kuruşa kablosuz şarj cihazı almış
  93. SelimAkoguz

Aliexpress Kes Onu

Var mı cevap bilen
  94. SelimAkoguz

Xbox 360'a Yeni Model

Forum benle eşit yaşta sanırım.
  95. SelimAkoguz

Aliexpress Kes Onu

Arkadaşlar lütfen benim sorduğum soruya cevap verelim.
  96. SelimAkoguz

LGS Öğrencisi Günde Kaç Saat Çalışmalı

Ben 1 saat belki daha az çalıştım ama çok güzel bir yere geldim .d 1605095344 Edit: 25 soru falan çözüyordum.
  97. SelimAkoguz

Aliexpress Kes Onu

birilerini davet ediyor muşsun belirli ürünler %99 indirime giriyormuş.
  98. SelimAkoguz

Aliexpress Kes Onu

Arkadaşlar şu kes onu olayı muhabbeti nasıl oluyor ya. Düzgünce resimli bir şekilde anlatabilecek var mı?
  99. SelimAkoguz

Yeni Ekonomi Bakanı Lütfi Elvan kimdir?

Dolar uçuşta
  100. SelimAkoguz

Discord kimsede açılmıyor

Evet öyle bir sorun var discord dan kaynaklı şuan 1604933658 Uygulama açılıyor sorunsuz çalışıyor ama internet tarayıcısından girdiğinde sorun var
  101. SelimAkoguz

Dolar 8 TL Altına Düştü!!!

dolar 8.20 noluyoq
  102. SelimAkoguz

Vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Dolar 8.16
  103. SelimAkoguz

PDF dosyası bozulabilir mi ?

Hocam sanırım annem veya baban kopya çekme diye cevap anahtarını koparıyor. Doğru tahmin ettim mi :D
  104. SelimAkoguz

8.05 oldu
  105. SelimAkoguz

Bir hafta bekle ama elin sürekli telefonda dolara bakıyor olsun ne alemde ekonomi diye
  106. SelimAkoguz

kesin birisi koltuğa oturdu dolar 8.06 oldu 1604921492 yazarken tekrar yükseldi
  107. SelimAkoguz

dolar 8.064 oldu kesin koltuğun işine karışıyorlar gelin gidip koltuğu kurtaralım ona engel oluyorlar
  108. SelimAkoguz

devlet ülkedeki herkesi işten çıkarsın dolar 0.01 tl olsun sonra geri alsın
  109. SelimAkoguz

Arkadaşlar dolar 8 tl altına düştü gelin beraber çok yaşa sen koltuk diye bağıralım. Koltuk tek başına %6 a yakın düşürdü doları. Çok yaşa koltukk!!!! Düşemedi bi kaç saattir konuyu bekletiyorum açtım gitti artık
  110. SelimAkoguz

Tövbe Estağfurullah

Fake kız hesabıma dayı cinsel organını attı yüzü falan gözüküyor fotoğrafta
  111. SelimAkoguz

Tövbe Estağfurullah

Konudan ben utandım sildim
  112. SelimAkoguz

mATX ile ATX arasındaki fark nedir ?

Neden bildiğim kadarıyla SPH650 model PSU gayet kaliteli
  113. SelimAkoguz

mAtx alırsanız 2 adet ram takabilirsiniz ATX alırsanız 4 ve bence ATX alman daha iyi olur
  114. SelimAkoguz

Kaç adet ram slotu var
  115. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Lütfen nereden araştırdınız atabilir misiniz? Videoları. Aldığınızda karşılaştırırız gerçek sonucu görürsünüz :)
  116. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Kızgın atmamım nedeni: Ben kendi kullandığım cihazı üstün tutmuyorum nedenlerle hangisi iyi hangisi kötü açıkladım zaten. Donanım olarak güçlü olsa bile Xbox One S ve PS4 Slim fps ve grafik olarak fark yok ve fps olarak da fark yok hatta sanırım kesin bilgi değil Xbox One S daha önde ama 1-2...
  117. SelimAkoguz

Euro 10 TL

Ben dedim demir elini masaya vurucak bak euro 9.83 xd 1604488167 Abi 1 saniye sonrada yükselmezsin tekrar 9.84 oldu
  118. SelimAkoguz

Euro 10 TL

Ya abi şunu ciddi yazdığımı mı sandın cidden o kadar ünlem koyuyorum onuna illa parantez için demi kıyacağım
  119. SelimAkoguz

Euro 10 TL

kime yuh diyorsunuz
  120. SelimAkoguz

Euro 10 TL

Euro 10 TL falan değil 9,89 TL !!!!!!!! Berat Albayrak demir elini masaya vurur Euro'yu tekrardan 5'e düşürür siz merak etmeyin (!)
  121. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Reis PS4 Slim ve Xbox One S arasında FPS / Grafik / Performans arasında neredeyse hiç fark yok. %4 bile değil fark eşit diyebiliriz. Grafik Kartı: PS4 Slim 1.84Teraflops'luk bir grafik kartına sahip Xbox One S 1.40Teraflops'luk bir grafik kartına sahip İşlemci: PS4 Slim 1.60GHz Xbox One S...
  122. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

PS4 Slim alın ama PS4 almayın. Şimdiden hayırlı olsun
  123. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Yeni gelen bir şey bu sanırım. Çünkü 3-4 ay önce baktığımda böyle bir şey bulunmuyordu yanlış bilgilendirme için kusura bakmayınız.
  124. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Klavye & Mouse olayını diyorsanız yok. Ek aparat gerekiyor Sony'e ait olmayan.
  125. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Benmi cevabım: Özel oyunları seviyor iseniz ve özel oyunlara o parayı verebilecek iseniz PS4 Slim alın kesinlikle. Ama benim gibi oyunlara para veremiyeceksiniz o kadar paranız yok ise gamepass, ea access ile geçinebilecek iseniz oradaki oyunlar yeterli ise Xbox One S alınız. 1604417545 :D...
  126. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Çünkü Xbox One FHD oynatıyor. Soldaki Xbox One S siz sağdakine bakıyorsunuz. O sağdaki Xbox One
  127. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Zaten video çözünürlüğü 4k yazıyor orada. Birde bildiğin kadarıyla Xbox One S'de şuan da PS4 Pro gibi Upscalling 4k oyun oynatabiliyor
  128. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Hayır var. 1604416951 Xbox One oyunları çoğunlukla 960p oynatır ve bazen 720p ye düşüyor diye de biliyorum
  129. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Xbox One S benim bildiğim kadarıyla FPS'de %1-4 arası daha iyi grafikdede azıcık fark ile daha iyi diye biliyorum.
  130. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Attığın videoların hiçbirinde kullanılan cihaz Xbox One S değil. Xbox One o cihazlar.
  131. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

Daha iyi gözüktüğüne emin misiniz?
  132. SelimAkoguz

PS4 Slim vs XBOX One S

-Hangisi daha uzun ömürlü? İkiside eşit denebilir. Ama sanırım Xbox'a destek daha uzun olucak (TAHMİNİM) -Hangisi daha fazla oyun kaldırıyor?(Önümüzdeki günler için örnek: AC valhalla, Cyberpunk vs.) Aralarında baksan %5 fark bile yok yani ikiside aynı oyunları kaldırır. (PS4 dahil değil. PS4...
  133. SelimAkoguz

PS4 vs PC

PS4 alın ama CUH modeline dikkat edin ama PlayStation 4 almayın PlayStation 4 Slim alınız. 1604398138 Benim de bildiğim gibi daha güçlü ama kaynak veremem :D (Bendede xbox one s var yeni aldım) 1604398277 Ucuzluk arıyorsan Xbox One S alırsın ama PS nin özel oyunları MÜKEMMEL tek kelimeyle. God...
  134. SelimAkoguz

Kutu Açılımı & Ürün İnceleme "Youtube Videoları"

Bir sonraki videomda mümkün olmazsa sonraki videolarda bir tripot alıp çekmeyi düşünüyorum
  135. SelimAkoguz

Teşekkürler
  136. SelimAkoguz

Camtasia Studio 8 kullandım kırpmak için görüntüyü büyütüyoruz diye biliyorum. Öyle alta doğru büyütünce görüntü çok orantısız oldu gibi o yüzden böyle yapmıştım :)
  137. SelimAkoguz

Teşekkürler
  138. SelimAkoguz

Aynen abone ol butonu iyi olmadı. Görünmemesi gereken bir yeri kapatmak için kullandım onu :) İleride telefonu sabitlemek için bir ürün alırım :) Teşekkürler eleştiriniz için
  139. SelimAkoguz

Başta öyle yapıcaktım. Annem videoyu çekmiş ve ayaklarım gözüküyor pek hoş değildi açıkcası :D Bende ayaklarımın gözükmediği yere kadar öyle yaptım :) Çok teşekkürler Şuanlık yeni bir şey alamam sanırım. Videoyu Xiaomi Redmi Note 8'den çekildi. Eleştiriniz için çok teşekkür ederim <3
  140. SelimAkoguz

Bir cevap yok sanırım :(
  141. SelimAkoguz

Dolar 8.42 TL oldu!

Anlık olarak 8.45 TL
  142. SelimAkoguz

UP
  143. SelimAkoguz

Dolar Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

8,3324
  144. SelimAkoguz

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Malum forumdaki gibi yazdığımız mesajın altında Nokta ve Büyük Harf düzeltmek için kutu oluyor ya ondan gelmeli. Malum forumdaki gibi yazım kurallarına dikkat edilmesin ama rezalet bir şey ya her yazılandan ceza yemek.
  145. SelimAkoguz

Merhabalar. İlk videomu sizlere sunmak istedim. Videom hakkında görüşlerinizi belirtmeniz beni çok mutlu eder. Olumlu ve olumsuz bütün eleştirilerinizi lütfen belirtiniz. İlk videom olarak kutu açılımı yaptım. Kutu açılımını yaptığım ürün ise Microsoft'a ait olan Xbox One S oldu.
  146. SelimAkoguz

16 gb ram 15.9 gözüküyor

Tik yok ise Tiki işaretleyip oraya 16384 yazar mısınız? 1603992815 Ardından cihazı yeniden başlatınız.
  147. SelimAkoguz

16 gb ram 15.9 gözüküyor

İlk önce Win + R tuş kombinasyonu ile çalıştırı açınız. Ardından çalıştıra "msconfig" yazınız. Sonra üst başlıklardan "Önyükleme" kısmını açınız. Orada açılan yerde "Gelişmiş seçenekler..." diye bir yer vardır orayı tıklayınız. Açılan yerde "Bellek üst sınırı:" diye bir kutucuk vardır. Orada...
  148. SelimAkoguz

1 dolar 8,29₺ 29.10.2020 20.04
  149. SelimAkoguz

Bulunduğumuz bu durum bizim suçumuz

Bu zor yaşam şartları düzelmez ise bende liseyi bitirince gitmek isterim ama üniversiteyi bitirip gitmek daha mantıklı olur.
  150. SelimAkoguz

Ev interneti isminiz ne?

AzYeDeKendinAl_5G 1603969922 Gelen misafirler wi-fi'nin ismini soruyor bende Az ye de kendin al diyorum komik oluyor :D
  151. SelimAkoguz

A101 e gelen oyun kolu alınır mı?

Bir tane xbox konrolcü al mis gibi. Ama pahalı :D
  152. SelimAkoguz

Aileme oyuncu koltugu aldirma onerileri

Masanızdan vs. bir saldalye al kullan altına da minder ohh mis. Ben öyle kullanıyorum
  153. SelimAkoguz

AMD 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu! NVIDIA'ya Rakip Geliyor!

Param olsa bu teknolojileri bende kullanmak çok isterdim...
  154. SelimAkoguz

Umarım... Bu arada Rtx3070'in dolar bazından çıktığı fiyat kaçtı 500 dolardı sanırım. Rtx3070'in rakibi rx6800 ama o 579 dolardan çıkacak. Eğer Rtx3070'in fiyatını yanlış hatırlamıyorsam bence daha pahalı çıkması saçma olur
  155. SelimAkoguz

i3 9100F GT1030 vs R5 3400G

CoolerMaster'ın elite serisinin bu kadar kötü olduğunu nereden çıkarıyorsunuz? Genel olarak yorumların hepsi olumcu bakıldığında. Elbette kötü tavsiye etmeyenlerde var ama bir iki kişi önemli değil. Genel olarak olumlu cevaplar yazılmış. Bu arada bütçeye göre öneri yapmak ikinci al demek değil...
  156. SelimAkoguz

Amd güzel geliyor gibi gözüküyor
  157. SelimAkoguz

PSU'yu arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Arkadaş ikinci el istiyorum gibi bir şey söylediğini gördün mü?
  158. SelimAkoguz

PSU açıkcası kaliteli. 1650 ucuz diye eklemiştim ama rx570 alanabilir 200 TL fark ile 1603905659 Ne diyorsun ya? Ben 550 mi alın diyorum?
  159. SelimAkoguz

550'yi hiç tavsiye etmem. Rx560 belki alınabilir.
  160. SelimAkoguz

1300TL Anakart + İslemci Önerisi

Intel Core i3 10100F 3,60 Ghz 4 Çekirdek 6MB 1200p 14nm İşlemci Asus Prime H410M-F 2933mhz(OC) 1200p mATX Anakart Sinerjide 1500 TL yaklaşık. Başka sitelere bakarsanız akakçe'ye falan ucuza getirebilirsiniz daha çok.
  161. SelimAkoguz

Hocam bütçenizi biraz aşıyor ama buna değer. Sinerji'den topladım daha ucuza da toplanabilir. Fiyatı: 4538 TL https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/P8YRTX9K
  162. SelimAkoguz

Gibisin

sevgi dolu gibisin
  163. SelimAkoguz

Ahah nerede eski günler 1603887693 Bu arada 8.28 olmuş
  164. SelimAkoguz

Ahahaha bilmem :D
  165. SelimAkoguz

Olur :D
  166. SelimAkoguz

Yeni nesil konsol tasarımları sizce hangisi?

Xbox'ın tasarımları çok sade duruyor bence ben her zaman Playstation'un tasarımını daha çok sevdim
  167. SelimAkoguz

Ucuz Marvel Figürleri (BİM)

Aynen :')
  168. SelimAkoguz

İngilizcemi nasıl geliştirebilirim

% kaça girdin
  169. SelimAkoguz

Hahaha katılıyorum
  170. SelimAkoguz

Fiyat Önerisi

Umarım satabilirim .d pazarlık ile 4000 e düşürürüm
  171. SelimAkoguz

Fiyat Önerisi

Bunu alıcak var mıdır? :d
  172. SelimAkoguz

Mafia 1 Ultra Grafiklerde Kasarmı

Ne alaka dedesi torununu beklemeden gidip ürünü almış. Tövbe de
  173. SelimAkoguz

Fiyat Önerisi

4600-6000 lira arasında mı koyayım bu laptopu? 1603792590 Ben ürünü 4000'e koydum aslında ucuz koyduğumu düşünmeye başladım...
  174. SelimAkoguz

Fiyat Önerisi

Arkadaşlar Laptop'umu Letgo'da satmayı düşünüyorum. Letgo'nun piyasasına göre bir fiyat söyler misiniz? Notebook özellikleri: Marka: Casper Ram: 12GB İşlemci: i7 6500U (Sanırım ama i7 6. nesil o kesin) Ekran Kartı: Nvidia Geforce Gt940M 2GB Windows 10 Orjinal Home Sürümü 930GB HDD Şarj kablosu...
  175. SelimAkoguz

Mafia 1 Ultra Grafiklerde Kasarmı

Dedene üzüldüm önden gidip sana daha önceden hediyeni vereyim diye düşünmüş olabilir.
  176. SelimAkoguz

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tutmadı üsteki bu oyundan sıkıldı anlık forum güncellenmediği için sıkıntı oluyor ben çıkıyorum bb
  177. SelimAkoguz

Dolar 8.15 TL Ameriga bizih kıskanıyıh
  178. SelimAkoguz

tutmadı alttaki windows 10 kullanıyor( cidden msi armor rx570 mi kullanıyorsun)
  179. SelimAkoguz

tuttu alttakinin bilgisayarının ekran kartı MSI Armor Rx570 4GB
  180. SelimAkoguz

tutmadı alttaki bir erkek
  181. SelimAkoguz

jjasjşdsa
  182. SelimAkoguz

Beyler Dolar 8.16 oldu sokaklara çıkıp isyan edelim!!!
  183. SelimAkoguz

Konunun ismi ne
  184. SelimAkoguz

Ülkemi seviyorum ama ülkemde yaşamak istemiyorum... 1603789267 Ben biliyorum sanırım o forumu konunun ismi ne?
  185. SelimAkoguz

Ahahaha güzelmiş
  186. SelimAkoguz

Avrupah bizih kıskanıyıh
  187. SelimAkoguz

Dolar 8 TL 15 Kuruş oldu görüşleriniz neler? 1603788967 Düşüncelerini neler
  188. SelimAkoguz

S20 FE

S20 Fe'de kalem bulunmamakta.
  189. SelimAkoguz

Mavi Ekran Hatası

Hangi marka?
  190. SelimAkoguz

5000 liraya kadar monitör tavsiyesi

Bende dünyanın en ince monitörü var sana vereyim istersen
  191. SelimAkoguz

Ucuz Marvel Figürleri (BİM)

Bence ucuz değil :) Ben figüre asla 30 TL veremem. Param olsa bile gönlüm el vermez o parayı figüre vermeye :D
  192. SelimAkoguz

Erdoğan: Sakın Fransız markalarını satın almayın

:D?
  193. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

hahaha
  194. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Aynen
  195. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

1603742938 Neyse beyler yazmayalım artık yazık adama :D
  196. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Adama fazla yüklenmedik demi
  197. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

ediyorum zaten
  198. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

bunu 2500 tl ye satmış 16gb remi var sonuçta ağbii 16 gb remm
  199. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

adem Yelekci diye kız olmuyacağına göre rahatça kafa atabilirsin
  200. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

s dfsddh
  201. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Katılıyorum
  202. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Aynen
  203. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Zoruna gidenin Borusuna gitsin. -adem Yelekci
  204. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Arkadaşlar adamın profilinden Satıldı bölümüne girin. Çok üzücü. Çok fazla sayıda ürünü aşırı pahalıya satmış
  205. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

https://www.letgo.com/tr-tr/u/adem-yelekci_7717726f-ce1e-4113-8f60-58a97d6eb96f
  206. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

6 kat daha pahalıya satıyor felan dermişim. Sistemdeki ürünlerin sıfırı bulunmuyor
  207. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

evet
  208. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

adama normal bir çocuk gibi yazıp sohbet ediceğim
  209. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

210. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Aga gir letgo'ya yaz
  211. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Yazamadım...
  212. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Adama mesaj yazıcağım: Tebrikler, ünlü oldunuz. Bizden Letgo'nun En İyi Kazıkçısı Ödülünü Kazandınız.
  213. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

AHahaah
  214. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Reis adamın profiline gir sonra satılanlara bak için yanar alta doğru git biraz ben çok üzüldüm ya 2500 TL ye 400 TL ye sattığı pcler mi dersin
  215. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Cevap yok mu?
  216. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

konuşma bittikten sonra atsın
  217. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Adama yazıcak mışya yazdıklarını yollasın ben adamın karaktersizliğine bakarak eğleneceğim 1603740130 Arkadaşlar birde adamın attığım letgo hesabından sattığı ürünlere bakın çok üzülüyorum bunları alanlara ya :((( https://www.letgo.com/tr-tr/u/adem-yelekci_7717726f-ce1e-4113-8f60-58a97d6eb96f
  218. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Yazdıklarınızın ss ini alında biraz eğlenelim.
  219. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

https://www.letgo.com/tr-tr/u/adem-yelekci_7717726f-ce1e-4113-8f60-58a97d6eb96f
  220. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Lütfen letgoda bu üyeye gidip fahiş fiyat yazınız yorum olarak ve ürünü şikayet ediniz
  221. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

222. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Bütün Konuşmaların SS'ini çekip atacağım birazdan
  223. SelimAkoguz

Bu Adama El Atın

Fiyat biraz fazla değil mi?(Letgo)
  224. SelimAkoguz

Xbox One S Değiş Tokuş

1 TB, 2 kollu, Optik Sürücülü. Bir hafta belki kullanıldı. Bilgisayar ile değiş tokuş ile değişebilecek var mı?
  225. SelimAkoguz

Xbox One S Tertemiz Satılık/Takas

3100 pazarlık olur bakın arkadaşlar ürün sıfır denebilecek durumda pes-fifa oynayıp 5 gün falan sınavlar için kaldırdım sonra. 1603737879 Takas'da yapılır
  226. SelimAkoguz

Her halde boş boş mesaj atmayı gelmişsiniz.
  227. SelimAkoguz

1.5k biraz ölücü sanki?
  228. SelimAkoguz

Xbox One S 1 TB 2 Kollu Optik Sürücülü(Blu-ray) konsolum var. satılıktır. 1 hafta bile kullanılmamıştır ürün şuan derslerimden kaynaklı olarak odamda kutuda kapalı şekilde duruyor.
  229. SelimAkoguz

Iphone 12 mini Türkiye fiyatı

Kesin sonuç: 11400 TL bu kesin olcak dolar kutu 8 de kalırsa
  230. SelimAkoguz

Iphone 12 mini Türkiye fiyatı

9900 TL #rez
  231. SelimAkoguz

PayPal Nakit Kart Geliyor..Nasıl Alınır ve Nerelerde Kullanılır?

:D? Paypal Türkiye'de yok
  232. SelimAkoguz

İnternetiniz Kaç Mbps?

Hangi şirket 1603633878 Ek olarak moderator bey sdn forum da kendi videolarımı paylaşabiliyor muyuz bir adet elektronik aletin kutu açılımını yaptım onu paylaşabilir miyim mesala
  233. SelimAkoguz

İnternetiniz Kaç Mbps?

Enis hocam buralarda ne arıyorsunuz ?
  234. SelimAkoguz

İnternetiniz Kaç Mbps?

PING ms 17 DOWNLOAD Mbps 24.08 UPLOAD Mbps 5.15
  235. SelimAkoguz

Ne dinliyorsunuz?

236. SelimAkoguz

Bir telefona en çok ne kadar para verirsiniz?

benim kafadansın
  237. SelimAkoguz

Bir telefona en çok ne kadar para verirsiniz?

maks 1500
  238. SelimAkoguz

Vücut yapmadan önce ve sonra ne değişiyor?

Senin kafadan bende istiyorum
  239. SelimAkoguz

Oyunu Silmeme Rağmen Yer Açılmıyor

Xbox konsolumda oyun inerken tamamen inmesine az kaldığında 3 adet oyunu kaldır diyerek kaldırdım o üç adet oyundan toplamda 150gb lık birşey inmişti. Sonradan farkettim ki Silmeme rağmen hafızamda yer açılmıyor (Cihazım 1TB lık) 1602690417 Yok mu bir cevap
  240. SelimAkoguz

Sizce hangisi

Bende Alcatel 1T10 var. Google'a girmiyor aşırı kasıyor sırf o yüzden Opera kullanıyorum ama kasma hâlâ bariz bir şekilde var. Kesinlikle uzak dur o markadan.
  241. SelimAkoguz

Birisi Bana Oyunda Küfür Etti

İzlediğim videoda bir youtubera 2012 doğumlu bir çocuk tehdit etmiş ve çocuk yanlış hatırlamıyorsam 2750 tl para cezası almış
  242. SelimAkoguz

Sesinden gayet anlaşılıyor sanırım 18 yaşından büyük
  243. SelimAkoguz

Peki bunu araştırıpta mı söylüyorsunuz yoksa kafadan mı atıyor sunuz?
  244. SelimAkoguz

Valorant adlı oyuna sence VPN ile mi girecek? :D adamın ip adresi oyunda saklanıyor ve videonun sonunda saat kaç olduğunu söyledim yani o tarihte ve saatte kim girmiş onu bulup ip adresinden kimlik bilgileri bulunabilir 1597410358 Ya türkiye kanunlara göre bu yasak yani takması gerek
  245. SelimAkoguz

Sesli konuşmada küfür etti 30dk lık video kaydı var.
  246. SelimAkoguz

IP ADRES
  247. SelimAkoguz

Zaten paranın peşinde değilim onların güzel bir ceza almasını istiyorum akılları başına gelsin bıktım ya her oyunda küfür eden illa bulunuyor
  248. SelimAkoguz

Sence oyuna girenlerin ip adresindne kimlikleri rahatlıkla bulunabiliyor.
  249. SelimAkoguz

Nereye başvurup şikayet ediceğim
  250. SelimAkoguz

Avukat tanıdık ne arasın bizde :D
  251. SelimAkoguz

Technopat'daki arkadaşlar düzgün cevap vermiş buradakiler gibi boş boş konuşmamışlar
  252. SelimAkoguz

boş boş cevap vermişsiniz gerçekten bilgili olan biri yok mu aranızda?
  253. SelimAkoguz

Anneni s* dedi o* çocuğu dedi ve ben hiçbir şey yapmayım mı? şikayette bulunurken herhangibi bir para vermemiz gerek mi nereye şikayettte bulunacaksak Bulunmaya çalışacağım
  254. SelimAkoguz

Cidden gereksiz yanıtlar yazmışsınız. İnternetten araştırdım ve böyle bir şey var. Kışkırtıcı birşey yaptığımı düşünmüyorum sadece kötü oynuyorum
  255. SelimAkoguz

Valorant adlı oyunda birisi benim anama küfür etti. Ben bundan şikayetçiyim para cezası, hapis cezası gibi bir işlem uygulanabiliyor mu? Video kaydını aldım onun sesi videoda var benimde sesim videoda kayıtlı. Nasıl şikayetçi olucağum şikayet etmek için belli bir yaş sınırı var mı? Küfür eden...
  256. SelimAkoguz

ARK Survival Bağlantı Zaman Aşımına Uğradı

arkadaşımla oynamak için ark survival oynamak için yerel sunucu açtım oyuna girdimizde ise bağlantı zaman aşımına uğradı yazıyor neden böyle diyor? Epicgames te yoğunluk var ondan dolayı mı böyle diyor? ikimizde oyunu steamden satın alsak düzelir mi*
  257. SelimAkoguz

1050Tİ, Ryzen 5 3600 Bu İkiliyle Gta5 Yayınları?

Tamam o zaman alabilirsiniz sistemi güncelleyeceksen ileride
  258. SelimAkoguz

1050Tİ, Ryzen 5 3600 Bu İkiliyle Gta5 Yayınları?

işlemciyi o kadar yüksek tutup neden ekran kartını bu kadar düşük yaptınız?
  259. SelimAkoguz

ARK Survival Evolved Oynayacak Arkadaşlar Aranır

Arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi arkadaş arıyorum tek kişi oynarken sıkıldığımdan dolayı benimle beraber ARK oynayacak kişiler arama çabasındanyım benimle oynamak isteyen olursa discord adıyla beraber yazarsa çok mutlu olurum. Oyunun Bulunduğu Platform: Epic Games Oyuna Girdiğim Yer: GeForce Now...
  260. SelimAkoguz

Hangisi daha iyi?

Bu daha iyi bence HP 15-db1051nt (7DQ47EA) Notebook
  261. SelimAkoguz

Youtube'da paylaştığımız sistem toplama videolarını burada paylaşabiliyor muyuz?

satış yaptığımız bir discord sunucusunu peki paylaşabilir miyim? 1593461910 @Usain @Dora @Creative @rise
  262. SelimAkoguz

F/P olarak topladığım kasalar

Arkadaşlar bugün sizlere F/P odaklı topladığım kasaları paylaşacağım. Bunlar yeni açtığım youtube kanalı için hazırlanmış videolardır. 1. Video: Topladığım sistemlerin eksileri artılarını yazarsanız mutlu olurum.
  263. SelimAkoguz

Youtube'da paylaştığımız sistem toplama videolarını burada paylaşabiliyor muyuz?

Bilgilendirme için teşekkürler
  264. SelimAkoguz

GTA5

Ciddiye alma onu :D (!) koymuşum bak .d
  265. SelimAkoguz

İlk buluşmada hesabı kim ödemeli?

Bence herkes yediğini ödemeli
  266. SelimAkoguz

Arkadaşlar soru başlıkta belirttiğim gibi 1593289213 ? 1593289287 @Dora @utkuversus @Forum Developer @TRTURKEYTR
  267. SelimAkoguz

Telefon Önerisi Rica Ediyorum...

*Xiaomi
  268. SelimAkoguz

GTA5

PC Çöp (!)
  269. SelimAkoguz

Türkiye Filistin'e 5 milyon dolar hibe edecek

Senin düşüncen bu saygı duyuyorum. Benim düşüncem ise dışarıya 5 veriyorsa *aynı zamanda* bizede vericek para bulundursun ve yapsın benim dediğimde ileriye dönük birşey aslında şuan ekonomiyi geliştirmek için birşey yapcaklar ileride de 1 verip 1.5-2 kazanacağı için daha çok yardım veya daha...
  270. SelimAkoguz

Ne dinliyorsunuz?

Bu kadar mesajı nasıl yazdılar 1593262477 Vay canına 13 yaşını geçmiş bir konu
  271. SelimAkoguz

Görseller

Himalaya dağları? 1593262372 hayır girmezsin. .d
  272. SelimAkoguz

mATX Anakartlarda Dual Channel Yapılabiliyor mu?

Tamam hocam ben sadece nedense böyle birşey hatırlmıştım dual channel olarak kullanılabilmesi için 4 ram slotu olması gerek ve 1 ve 3. slotlara takılması gerek diye birşey hatırladım yanlış hatırlamışım demekki sağolun :)
  273. SelimAkoguz

GTX 1650 Super 4GB mi RX570 8GB mi?

Zaten bilmiyorum dedim :D kötü demedim sadece psu ya kötü dedim onuda biraz araştırıp söyledim.
  274. SelimAkoguz

İşlemcim yeterlimi?

hocam son konuma bakar mısınız?
  275. SelimAkoguz

mATX Anakartlarda Dual Channel Yapılabiliyor mu?

Merhabalar. mATX anakartlarda dual channel yapılabiliyor mu? benim bildiğim dual channel için 4 slot olması gerek ama mATX anakartlarda ramler için 2 slot varmış. Bende kuşkuya kapıldım. Normalde mATX alacaktım ama Dual Channel yapılmıyorsa mecburu olarak ATX anakart alıcağım. Beni aydınlatır...
  276. SelimAkoguz

Kaynağınızı verir misiniz? neresi güvenilir demiş ben bulamadım güvenilirlik ile alakalı birşey
  277. SelimAkoguz

PSU kötü sistemine zarar verebilir, SSD markasını ilk defa duydum güvenilir mi bilemiyorum, Asrock anakart duydum ama kaliteli mi bilemiyorum, Ekran kartı olarak Colorful? ilk defa duydum kullanılan ürünler hiç tanıdık değil iyi marka mı vs. bilemiyorum
  278. SelimAkoguz

Boşver takma onu GTX1650 Super al ama hangi modelleri alıcaksın merak ettim.
  279. SelimAkoguz

Hahaha bir fanboy :D
  280. SelimAkoguz

Ek olarak RX570'in 8GB modeli gereksizdir. Zaten 8GB veri işleyebilecek güçte değil.GTX1650 Super alın kesinlikle. RX580'i bile geçebilen karttır kendisi tam bir fiyat performans kartı
  281. SelimAkoguz

Fanboy değilim cahil. Videoyu düzgün izle bir kaç oyun dışında Hepsinde GTX1650Super geçiyor. GTX1650Super fiyat performans bir kart. RX580'e rakip hatta onu geçtiği bile oluyor... 1593243698 İşte boş boş konuşuyor...
  282. SelimAkoguz

Normal ryzen 5 1600 almayın 1600 AF modelini alın aynı fiyatta ama yenilenmi hali 12nm teknoloji ile ryzen 5 2600 ile aynı performansı veriyor aralarında sadece %2-%3 fark var
  283. SelimAkoguz

Hayır tabii ki size demiyorum RX570 diyenlere diyorum
  284. SelimAkoguz

Bilgisizce yazmayın lütfen 1593243168 Tabii ki GTX1650 Super
  285. SelimAkoguz

İBB Fatih Sultan Mehmet Tablosu Satın Aldı.

Bence saçma birşey ülke için manevi bir değeri var ama onun yerine birşeye yatırım yapsa onun ülkeye faydası daha fazla olur
  286. SelimAkoguz

Oda saçma benim için bir tabloya o kadar para verilmez ülkeye ne getiriyor o? Alınmasında berki tek etken bu ülke için manevi değere sahip olması ama bence yinede saçma
  287. SelimAkoguz

Bencede
  288. SelimAkoguz

Küçük ise bir tane daha 5 milyon dolarla fabrikalar kursunlar
  289. SelimAkoguz

9 Bin Tl ye Masaüstü bilgisayar

Çift ekran kartı takmak saçma bence. Neden oc için daha uygun? Ama ekran kartının girişi zaten ekran kartının üzerinde değil mi anakart ne alaka anakarttaki girişler işlemcideki gpu için geçerli değil mi? Neyse uyuyorum ben birazdan sen yazarsın
  290. SelimAkoguz

Bunu demenizin mantığı nedir? Ben ATX in sadece büyüklük vs. farkı olduğunu sanıyordum onun yerine düzgünce söyleyebilirsiniz... 1593205910 Ve evet araştırdım bir farkı yok performans olarak.(Slot sayısı) Tek farkı mATX anakartın ATX kasada kötü gözükmesiymiş. ???
  291. SelimAkoguz

ATX anakart alınca ne farkı olucak? 1593205344 Birazdan bir düzeltme ile atacağım sistemi arkadaşın dediği gibi ATX anakartlı atcam bekle alma 1593205405 Bütçeyi 200-300 aşabilir demiştin al çok iyi bir sistem: https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/SEX621U9
  292. SelimAkoguz

5 milyon dolar: 34 Milyon 284 Bin TL Herkese Bin TL yardım edilirse 34284 kişiye 1000 TL yardımda bulunulur. Yada onun yerine bir fabrika vs. kurulursa ülkeye çok daha fazla yardımı olur Peygamberimizin bir sözü vardı hatırladığım kadarıyla: Yardıma önce yakınlarından başla
  293. SelimAkoguz

1080ti İçin Ryzen İşlemci Önerisi..!

1. 3600 veya 3600x gibi işlemciler alınabilir yanınada 400 tl lik falan soğutucu alırsanız iyi olur. 2. Evet 1080p de kullanmak saçma olur o kartı nedeni ise işlemci ekran kartını besleyemez FPS iniz elbette 2k ya göre yüksek olur ama 2k monitör alırsanız veyahut 4k bir monitör alırsanız zaten...
  294. SelimAkoguz

Çok güzel ama *bence* ilk önce kendi ülkesini bu kötü durumdan çıkarmaya çalışmalılar...
  295. SelimAkoguz

Hocam yaşamazsınız Sapphire Nitro+ var yani en az ısınan kartlardan ek olarak coolermaster'ın işlemci soğutucusu var hocam sorun yaşamazsınız ısınmada ileride OC falan yaparsın onun için sıvı soğutucu takarsın ileride fıstık gibi sistem