Arama sonuçlarınız

1. İslamgg

Telefon fiyatları daha yükselir mi yoksa ileride düşer mi?

dolar yükseleceği için artacaktır tahminimce bu gidişle dolar 9.5 10 olacak birde vergiler ekonomi daha kötü olacağı için daha çok artacak fiyatlar çok artacak ama ilk ay için sonra gene yüksek olacak ama çokta fazla değil
  2. İslamgg

İçişleri Bakanı Soylu ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın koronavirüse yakalandı!

sen de haklısın ama artık dua ettirecek kadar bezdirmişler
  3. İslamgg

İçişleri Bakanı Soylu ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın koronavirüse yakalandı!

Bence ülkesi için zarar olan kişilere üzülmemek gerekiyor Ama burada bunlardan bahsetmiyorum :d tabiki
  4. İslamgg

Hangi progralama diline başlamalıyım

Teşekkürler.
  5. İslamgg

Tamamdır teşekkürler. Ama yapay zeka için Python'u önermişlerdi.
  6. İslamgg

azim istek beni oralara götürür
  7. İslamgg

Bir uygulama tasarlamak istiyorum bu uygulamanın botu olacak ve yardımcı olacak banka akıllı robotları gibi düşünün ama bu özgür istediğini yapabilecek python yapay zeka için uygun diyorlar ama bilemiyorum
  8. İslamgg

İsrail: ''Türkiye'ye yardıma hazırız'

İsrail bize yardımı çok oldu sadece yardımını alabiliriz çokta güvenilmez ama ne zamandan beri bizimle beraberler bence onlara bizde destek çıkmalıyız güzel projeler olabilir orta doğu projesi sıkıntılı sadece
  9. İslamgg

Markasını bilmediğim 4gb ramin yanına 4 gb ram takcam

ikiside aynı ddr ise katabilirsin
  10. İslamgg

Neden fazla ram harcıyor?

Ss attım pcyi açınca %44 civarı oluyor zaten pc 4gb neyi silmeliyim? 1604043074