Arama sonuçlarınız

1. Diyar Bingöl

İnternette Satış Yapan Bir Sayfa İçin Nelere Dikkat Edersiniz?

Alışveriş yapacağınız bir internet sitesinde ilk nelere dikkat edersiniz veya ne olmasını istersiniz?
  2. Diyar Bingöl

Oyun Önerisi

online +5 kişilik olsun gerisi önemli değil, 5 kişilik oyun bulamadık bir türlü. :sweatsmile:
  3. Diyar Bingöl

Oyun Önerisi

Merhaba arkadaşlar, malum steam indirimleri vs. yaklaşıyor oyunsuz kalmayalım istedim. Güzel önerileriniz var ise yorumlara beklerim dostlar. :D
  4. Diyar Bingöl

Telefon Kendini Fastboot Moduna Alıp Resetliyor.

Merhabalar. GM5 Plus telefonum gayet normal ve stabil çalışırken bir gün aniden bu hata ekranını vermeye başladı. Ekranda dendiği gibi ses tuşları ile kontrol etmeye çalışıyorum fakat ne kadar çalışsam da hiç bir tepkime olmuyor ve telefon yaklaşık 5-10 saniye sonra kendini yeniden başlatıp gene...
  5. Diyar Bingöl

AMD Radeon Software yükleyici hata 184

Çözüme ulaştırdı. Teşekkürler. 1588158694 İşe yarayan bir çözüm yolu fakat benim kullandığım modelin yazılımı site içerisinde yoktu maalesef. 1588161557 2020 sürümünü kurabilmek için Alternatif çözüm yolu.
  6. Diyar Bingöl

Auto dedect tool ile kurulum denediğim zaman sonuç aynı ?‍♂️ 1588113307 Hemen deneyeceğim.
  7. Diyar Bingöl

Windows 8.1 Pro - AMD A6-9220 Laptop APU - Windows 7 64 bit için indirdiğim sürücü
  8. Diyar Bingöl

AMD Radeon 2020 sürümü çıktığı günden beridir bu hatayı almaktayım aylardır ne yapsam da bir çözümü ulaşamadım. AMD ekran kartı yazılımını kurabiliyorum fakat Radeon yazılımı bu hatayı veriyor nasıl çözeceğim hakkım da hiçbir fikrim yok desteklerinizi bekliyorum.