Arama sonuçlarınız

1. Yusuf Korkmazyiğit

HD 6670 sistemde ekran kartı değişimi sonrası görüntü gelmiyor.

Taktım eski ekran kartımı driverlerinida kurdum yeniden onu kullanıyorum şu anda hocam. Sistemim; İntel Xeon E5440 İşlemci Nvidia 9500 GT Ekran Kartı 2+2 4 GB DDR2 800MHz RAM Foxconn G31MX Anakart 1603667971 Dostlar yok mu bi cevap
  2. Yusuf Korkmazyiğit

HD 6670 sistemde ekran kartı değişimi sonrası görüntü gelmiyor.

Merhabalar. Foxconn G31MX anakartımda NVIDIA 9500 GT takılıydı. Bilgisayarı güvenli modda başlattım eski sürücüleri temizledim bilgisayarı kapattım, sonrasında eski ekran kartını çıkarıp yerine Sapphire HD 6670 ekran kartını taktım bilgisayarım güç tuşuna bastığımda ekranıma hiçbir görüntü...
  3. Yusuf Korkmazyiğit

FOXCONN G31MX-K Bios Modlama

Haklısınız hocam bende farkettim kullanımda sıkıntı yarattıgını ama işlemciyi aldığım için kenarda dursunda istemiyorum. Bios u güncelleyerek kullanılabilir hâle getirmem mümkün müdür? Teşekkürler.
  4. Yusuf Korkmazyiğit

Xeon işlemciyle stabil bir şekilde çalışabilmesi için aksi takdirde aşırı ısınma sonucu kendini kapatıyor. 1588524064 BIOS modlama oluyor.
  5. Yusuf Korkmazyiğit

Foxconn G31MX-K anakartımın biosunu modlamak için elimde .rom uzantılı dosya var. Bu dosya ile anakartımı nasıl güncelleyebilirim yanı modlayabilirim. Günlerdir araştırıyorum ama bir sonuca varamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  6. Yusuf Korkmazyiğit

Xeon e5440 ısınma problemi ve modlanması

Hocam bu işlemciyle bilgisayar yaklaşık 15 dakika dayanabilmişti sonrasında aşırı ısınmadan mütevellit kendini kapattı dedigim gibi. Modlama işlemini eski işlemciyi takıp mı yapmalıyım çünkü bildigim kadarıyla modlama esnasında herhangi bi şekilde bilgisayar kapanırsa geri dönüşü olmayan...
  7. Yusuf Korkmazyiğit

Hocam galiba modu indiriyoruz sonu .rom uzantılı olan dosyayı boş bir usb belleğe atıyor, bilgisayarı yeniden başlatıp biosa giriyoruz. Sonrasında usb bellegin içindeki o dosyayı seçip enter tuşuna basıyoruz. Modlama işi bu kadar mıdır. Teşekkürler
  8. Yusuf Korkmazyiğit

Merhabalar Foxconn G31 MX K anakartımda işlemci soketinin tırnaklarını kestim sonrasında termal macunla beraber Intel Xeon E5440 işlemci taktım. Çalıştırdıgımda boşta 70-80 celcius derece gösteriyordu. Birkaç işlem yaptıktan sonra 120 celcius dereceye kadar dayandı sonra kendini kapattı...
  9. Yusuf Korkmazyiğit

Ufak bilgisayar yükseltmesi

Hocam Q9400 ile Q9500 işlemcileri 10 lira farkla buldum destekliyorsa alayım mı Q9500 ne önerirsiniz?
  10. Yusuf Korkmazyiğit

Hocam işlemci İntel Xeon e5430 nasıldır
  11. Yusuf Korkmazyiğit

Sağolasın hocam
  12. Yusuf Korkmazyiğit

Doğrudur aslında 2. El parçalarda işimi görür gibi duruyor peki önerdiginiz, anakartada uyumlu bir işlemci var mıdır işimi görecek 2. El ini bulabilecegim
  13. Yusuf Korkmazyiğit

Yani yeni sistemi en aşağı 1 seneye felan toplamayı düşünüyorum o süre zarfınıda gayet tabii bu bilgisayarla geçireceğim. İşte bu sıralarda örneğin cs:go gibi bi oyunu düşük ayarlarda 60 fps civarında oynatacak bir sisteme yükseltme şansım var mıdır? En ucuz yollu olacak şekilde nasıl olur ?
  14. Yusuf Korkmazyiğit

Hocam bütçe hakkına pek bir fikrim yok yani piyasaya pek hakim degilim sizin söyledikleriniz dogrultusunda ayarlamaya çalışacagım ama dediğim gibi şimdilik ufak tefek idare edecek bişey olsa benim için yeterli çünkü ilerde toplayacağım yeni bir sistem zaten.
  15. Yusuf Korkmazyiğit

Merhabalar bundan yaklaşık 8 sene evvel aldığım bilgisayar artık tarayıcıda bile kasmalar yaşatıyor. Bu yüzden ufak bir yükseltme düşünüyorum. İlerde yeni bir sistem toplayacağım ama bu süreçte; CS:GO, LOL ve dengi oyunları takriben 60 FPS oynatabilecek bir bilgisayara dönüştürmem; yani bazı...