Arama sonuçlarınız

1. Yusufsit

İpad 8. Nesil alınır mı

8. Nesil ipad fiyatı 3.000 tl bandına düşmüş sizce hâlâ alınır mı ?
  2. Yusufsit

Airpdods 2. Nesil alınmalı mı yoksa 3 mü beklenmeli

Airpods 3. Nesil yakın zamanda çıkacak diye söylenti var. Şuanda 2. nesil alınmalı mı yoksa 3. Mü beklenmeli ??
  3. Yusufsit

Soru AirPods 3 ne zaman tanıtılacak?

Airpods 3 ün tanıtım tarihi ile ilgili bilgi var mı ?
  4. Yusufsit

Soru Apple airpods 2. Nesil

Merhaba 14 eylül salı günü yeni bir airpods tanıtılmasını bekliyordum ama tanıtılmadı. Sizce hâla 1200tl ye 2. Nesil airpods alınır mı ?
  5. Yusufsit

İphone 8 Arka Cam

Merhaba iphone 8 arka camım çatlak tamamen tamir etmek istiyorumda hangi marka cam önerirsiniz marka vs fark ediyor mu ?
  6. Yusufsit

İphone 8 Batarya Değişim

Merhaba 3 yıldır iphone 8 kullanıyorum pil sağlığı %77 bataryasını değiştirmek istiyorum. Orjinal apple mı yoksa deji ya da yan markalarla mı değiştirsem kararsız kaldım. Sizce hangi marka batarya takmalıyım?
  7. Yusufsit

Apple watch se mi yoksa 5 mi

Aynı fiyatlı kendi içinde rakip sizce hangisi alınmalı
  8. Yusufsit

Hp pc sorunu

Merhaba cihaIzımı vatan pc den aldım ama 2 kere vs verdim sorum olduğunu kabul etmelerine rağmen sadece format atıp geri verdiler garantisi var cihazın başka hangi teknik servise götürebilirim? tavsiye verir misiniz ?
  9. Yusufsit

Airpods mu yoksa watch se mi ?

Kullanım alanları çok farklı ama sizce airpods mu alınmalı yoksa apple watch se mi ?
  10. Yusufsit

Airpods indirime girer mi ?

Merhaba airpods 2. Nesik almayı düşünüyorum fiyat 900-1.000 arası düşer mi beklemeli miyim ?
  11. Yusufsit

İphone xr indirime girer mi?

İphone xr yılbaşı indirimi vs girer mi ? ona göre bu akşam alacağım görüşlerinizi yazarsanız sevinirim .
  12. Yusufsit

Airpods indirimi

Hepsiburada da şuan 1.090 tl olarak MediaMarkt da 1100 tl olarak Fiyat var sizce almalımıyım yoksa trendyol indirimini bekleyeyim mi
  13. Yusufsit

Aplle watch 5 mi se mi ?

Apple wacth 5 mi se mi ?
  14. Yusufsit

Airpods vs apple watch

Sizce se 6 farketmez apple watch mu yoksa airpods mu
  15. Yusufsit

Apple watch se mi yoksa 6 mı

Arkadaşlar sizce fiyat performans vs olarak se mi yoksa 6 veya 3 5 mi alınmalı
  16. Yusufsit

İphone tekefona türkçe kitap indirme

Arkadaşlar iphone 8 telefona türkçe kitap indirmek istiyorum nasıl indiririm acaba ?
  17. Yusufsit

İphone 11 şuanda almalı mıyım yoksa eylüldeki lansmanı mı bekleyeyim fiyat ucuzlar diye ?

Sizce eylül deki lansmanda iph 11 fiyat ucuzlar mı ?
  18. Yusufsit

Apple watch serie 5

Apple watch serie 5 almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım yoksa yeni apple watch çıkacak mı beklemeli miyim ?
  19. Yusufsit

Airpods 2. Nesil

Airpods 2. Nesil almayı düşünüyorum ama yeni airpods çıkacak diyolar sizce fiyatı iner mi ? Şuan alayım mı?
  20. Yusufsit

Letgo hesap adını bulma

Letgoda satış yaptığım hesabın e postasını kaybettim. Hesabı bulsam şifremi kolaylıkla bulabilirim lütfen konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olursa çok sevinirim
  21. Yusufsit

Akıl danışma

Merhaba ben apple iphone 11 almayı ya da uygun olursa çıkacak olan iph 12 yi almayı düşünğyodum ama malum zam gelicekmiş size sorum : İphone yeni telefon modeli ne zaman çıkar ? Yeni iphone modeli çıkarsa diğerleri ucuzlar mı ?
  22. Yusufsit

Apple airpods

Merhaba applw airpods lite vs tanıtacaktı se yle beraber acaba çıkarmaktan vazmı geçtiler yoksa ertelediler mi ?