Arama sonuçlarınız

1. S

Gtx 1660 ti mobile

Merhabalar Nvidia gtx 1660 ti mobilin masaüstündeki denki nedir teşekkürler.
  2. S

Laptop önerisi

Asus tuf fa506ıu hn163 R9 4900h işlemci 6 gb 1660ti ekran kartı 16 gb ram 512 gb ssd 15.6 ıps ekran(60 hz mi 144 hz mi bilmiyorum) Fiyat 11100 Bu laptopu almayı düşünüyorum, sizce almalımıyım? Teşekkürler
  3. S

Hangi ekran kartı

Nvidia gtx 1650, 1650 ti ve AMD radeon 5500m arasında hangisini seçmelisin. Teşekkürler
  4. S

Laptop önerisi

10 bin TL bütcem var mühendislik için bir bilgisayar alıcam. İşlemci veya ekrantı marka takıntım yok. Oyun için almıyorum sadece okul için. Alabileceğim en iyi fiyat performans laptop nedir. Önerileriniz nedir. Teşekkürler
  5. S

Tablet önerileri

Uzaktan eğitim için tablet almayı düşünüyorum. Sizce hangi modeli almalıyım
  6. S

İşlemci tavsiye

Amd ryzen 7 4800h işlemci yoksa intel i7 10875 işlemciyi mi almam daha iyi olur? Fiyatta bir kısıtlama yok
  7. S

Laptop önerisi

Monster Tulpar T5 V21.1 mi almam daha mantıklı olur yoksa excalibur g780. (İkisininde Ram ekran kartı ssd si aynı olandan). Hangisinin ısınması daha fazla olur.
  8. S

Mühendislik laptop

Mühendislik laptopu için neler olması gerek (ekran kartı, işlemci, Ram vb.). Ve önerdiğiniz bi marka model var mı. Teşekkürler
  9. S

Amd VS İntel

Amd ve intel arasında nasıl bir fark var ve hangisi seçmem daha mantıklı olur teşekkürler.
  10. S

Tws kulaklık önerileri

150 - 250 TL arası tws kulaklık önerileriniz nelerdir teşekkürler
  11. S

Hangi telefonu almalıyım

Xiaomi mi 9 t mi yoksa huawei nova 5t mi almalıyım?
  12. S

2500 3500 tl arası telefon önerileriniz

Huawei nova 5t mi yoksa realme 6pro mu veya bunlara yakın telefon önerileriniz nedir. Teşekkürler