Arama sonuçlarınız

1. Benimle100Lesh

Yardım Format Atarken 0xC000005 hatası

Ssd alacak bütçeye sahip değilim bugün farklı bir usb ile deneyeceğim olmazsa yazarim.
  2. Benimle100Lesh

Olmadı hdd değişsem çozülür mü
  3. Benimle100Lesh

CSM nasıl kapatacağim hangi sekmede boot kısmında mı?
  4. Benimle100Lesh

Msi pro series b250m vd 8 gb ram hyperx i3 7100 3.90 ghz.
  5. Benimle100Lesh

Hangi Windows sürümünü yüklemeyi denesem aynı hatayı veriyor. Çözümü nedir? Ben HDD den şüpheleniyorum.
  6. Benimle100Lesh

GTA 5 Açık Hatası

Denetim masasından GTA V çalışıyorsa durdur.Epic Games Launcher ' i de durdur PC ne reset at düzelir belki.
  7. Benimle100Lesh

Windows 8.1 kurulurken bir şey oldu

Sürekli bu hatayı veriyor ürün anahtarı kısmını geçsin diye Source klasörüne ei.cfg attım ondan sonra bu hatayı vermeye başladı.Kurulurken ürün anahtarını geçmek istiyorum ve ya bu hatadan kurtulmak ne yapmam gerekiyor,şimdiden teşekkür ederim hayırlı ramazanlar.
  8. Benimle100Lesh

Windows 10 Pro 0Mb VRAM olarak okuyor.

Hepsini sil dememe rağmen D de dosyalar kaldı. 1589553256 DDU dan ekran kartı driverini (eğer varsa)silsem görüntü gelirmi geri. 1589553519 Lütfen yardımcı ol.
  9. Benimle100Lesh

Windows 10 Pro 0Mb VRAM olarak okuyor.

Normalde Windows 7'den 10'a geçtim, ekran kartı VRAM'i 0 olarak görüyor. Bu sebepden dolayı da 100+ FPS aldığım oyundan, 9 FPS'e kadar düştü. Sebebi nedir? Driver Booster'a göre Driver'de kurulu(aslında kurmadım). Hiç Driver kurmadım Driver Booster'de her şey kurulu diyor. Çözümü nedir...
  10. Benimle100Lesh

Virüs Şüphesi

Merhaba bilgisayarımda virüs olduğundan şüpheleniyorum.Son zamanlarda farklı sitelere yönlendirmeye başladı.Windows 7 Ultimate 32 bit kullanıyorum.İnternetten indirme yapacağım zaman genellikle güvenilir siteler tercih etmeye dikkat ediyorum.Antivirüs kullanmayıda açıkcası fazla istemiyorum Şu...
  11. Benimle100Lesh

Ekran gidip gelme ve renk bozulmaları

Bugün televizyona bağlayacağım ancak monitörden eminim sorun yok.
  12. Benimle100Lesh

Ekran gidip gelme ve renk bozulmaları

Selam arkadaşlar bilgisayarımda ekranda gidip gelmeler(özellikle oyun oynarken)masaüstünde iken renk bozulmaları(mesela şuanda bile oluyor)hatta masaüstünde iken bile gidip gelmeler yaşıyorum sorunun ne olduğunu çözemedim.Ekran kartını oynatınca değişmeler oluyor.Ekran kartına harici fan taktım...