Arama sonuçlarınız

1. L

Mi 10T Lite mı yoksa Mi 11 Lite mı?

farklı bir konu açmayayım da bende note 10 pro ile 11 lite bakıyorum pil performansı nasıl mi 11 lite nasıl ona göre note 10 pro ya dönmeyi düşünüyorum tek takıntım sıkıntım o yoksa mi 11 lite süper bir cihaz bencede
  2. L

Soru Böyle Oyun Varmı?

Farming simulator 2019 Oynayabilirsin Cattle and Crops var o da fs19 gibi bunlar daha gerçekçi grafikler daha gerçekçi oynanış sunuyor şey bekleme eline çapa alıp kendim yapacam diyorsan git bahçene 2 domates ek onun dışında stardey valley 2b olmasına karşın çok detaylı oyun farm hayvancılık...
  3. L

Adınızı tersten yazın

ǝɔuɐɹʍoꞀ
  4. L

Psu önerisi

R5 1600 RTX 2060 a darboğaz yapmıyor
  5. L

Psu önerisi

Anakartı niye yükseltsin işlemciyide yükseltmesine gerek yok gayet yeterli r3 1200 değil işlemcisi r5 1600 darboğaz yapmıyor ki.
  6. L

Psu önerisi

Sharkoon unkini arkadaşım uzun zamandır kullanıyor rtx 2060 lı sisteminde herhangi bir problem yaşamadı Sistemin çok üst bir seviye değil 450-500w aldığın zaman ileride kendine rtx 2060 lı sistem alırsan 500w yeterli gelmeyebilir o yüzden 650w lığı al kafan rahat olsun
  7. L

Peugeot 301' i satıp Citroen C5 almak

C5 leri tavsiye etmiyorum elektronik aksam olarak problem çıkartabiliyor ve kesinlikle VW kalitesinde değiller Renaultun bile altında kalan bir araç bana göre motorları ve şanzımanları renault kadar uzun ömürlü dayanıklı değil araç içi kablolamaları ben tamamen sökülmüş olarak gördüğüm için...
  8. L

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ahize

Arkadaşlar kardeşime redmi note 9 pro aldım 1 ay kadar oluyor telefonu gayet güzel kullanırken bir kaç gündür biri aradımı karşı tarafın sesi gelmiyor hoparlöre alınca anca geliyor Bizim sesimiz karşıya gidiyor ama hiç bir türlü çözüm bulamadım youtubedan uygulama tercihi sıfırlama felan denedim...
  9. L

A72 mi A73 mü?

Bu segmentte alabiliceğin tüm telefonlar hemen hemen aynı işlemcileri aynı ramleri aynı sabit arada 200-300tl oynuyor boş yere oda kamera farkı batarya farkı kendini zorlamadan en uygununu al
  10. L

A72 mi A73 mü?

Adam diyor ki bütçem bu şunları alabilirim halen mantıksızda bilmem ne hiç fazla para verme realme 6i yada google play yok ama apk yüklerim dersen p40 lite
  11. L

Kız Arkadaşa Hediye

Yan yana olsak akdkskkd kesin zaten lahmacun vardı bi de ayrı olunca bensiz yemesin
  12. L

Kız Arkadaşa Hediye

çorap ne alaka kış geliyo ihtiyacın olur hesabı mı kakdkddm
  13. L

Kız Arkadaşa Hediye

Bilekliği var dostum annesi almış takmaz benimkini annesi taktırmaz birbirine girerler
  14. L

Kız Arkadaşa Hediye

Knk daha çok erken ya bilemedim valla direk evine kargolayabiliceğim bişi lazım trendyoldan alırsam onların adresine gider içine fiş fatura koyar olmaz çiçeksepetinden bakıyordum da bi bulamadım bişi düzgün zevksiz zevksiz şeyler
  15. L

Kız Arkadaşa Hediye

Arkadaşlar uzun süredir kız arkadaşımı göremiyorum 3 ay gibi bir süredir ufak bir hediye almak istiyorum 3 ay önce gördüğümde benden ona hatıra kalsın diye kolye almıştım elden teslim etmiştim ama şimdi kargoyla göndermem gerekicek çiçeksepetinden kolye dışı çoçuksu ruhu olan çok büyük oyuncak...
  16. L

Telefonunuz Android 11 alacak mı?

Ben napayım 6.0 da kaldım .d 8.0 gelmiş ama güncelleyemedim lg g5 kullanıyorum android 11 alacak mı konuşuyorsunuz ben 6 dan gayet memnunum sadece kendi arayüzünde olmayan dahili ekran kaydı alma ve galeri içerisinde çöp kutusu olsa iyiydi bunu 8.0 la sundular ama ben yükleyemedim
  17. L

En çok sevdiğin üye?

Soru bile değil @_Zaur_ Benim güzel bebeğim varken başka kimseyi sevemem kii :hearteyes:
  18. L

Telefona kulaklık takılı değil ama takılı gösteriyor

Sammobile dan kendi telefonuna uygun stock rom indir onu kur hem telefon hızlanır hem daha sağlıklı çalışır arada öyle kafayı yiyebiliyor telefon öyle algılayabiliyor
  19. L

Sıfırdan Ahşap Kasa Yapımı

Nerde beni etiketle hemen öyle yerler knk sjsjsj 1599479945 Nerde beni etiketle hemen öyle yerler knk sjsjsj
  20. L

Olm bu forum çok karmaşık ki şu kategorilerden çıkma de ordan çıkmıyayım takip edemiyorum ki Resim çizip buraya kargolasan kaç para tutuyor acaba ya elimize resmi bir sanat eseri geçsin bir araba resimlerinden yollarsın sksks
  21. L

Eline sağlık Zaur da profil fotoğrafın azerbaycan bayrağında kendine değişince tanıyamadım bir saattir forumda zauru arıyorum sksks
  22. L

SSD Mi HDD Mi ?

FPS e faydası yok ama Anlık görüntü yüklenmesi dropu veya yükleme ekranında uzun beklemek istemiyorsan mesela en basit gta 5 hdd de açılırken 1 dk yı aşkın sürerken ssd le çok kısa sürüyor SSD daha iyi o yüzden.
  23. L

LG nerede hata yaptı? - Neden derinlere gömüldü?

G2,g3,g4,g5 ve şuan aktif olarak g5 kullanan biri olarak bu konuda ki yorumlarım şunlardır G2 Kesinlikle mükemmel bir telefondu ekran sararması vesayre ısınmaya bağlı veya işlemciden kaynaklı değildi SD800 vardı gayet yeterliydi günlük işler için 6 ay kullandım G3 Anneme aldık 1.5 yıl o...
  24. L

Beyin yaşı hesaplama.

6 puan alabildim. Türkiye şartlarında bu ekonomide ne balık,tavuk ne şarabından bahsediyorsunuz ahududu böğürtlen neredeyse hiç yememiş biri olarak google a yazdım bunlar neymiş diye. 12-13-17-18-19-20.maddelerden Herkes yaşıyor bir şekilde napalım Coğrafya kaderdir. Somalide de doğabilirdim...
  25. L

Hangi ekran kartını almalıyım

2-3 fps daha iyi olabilir ama sadece nvidia yazılımı için bile alınabilir ve ek olarak sıcaklık ve güç tüketimi yönünden nvidia her türlü avantajlı nvidia 16nm amd 14nm kullanmasına rağmen amd nin güç tüketimi ve sıcaklık değerleri genel olarak fazla 120tdp ye sahip olan gtx1060 nere 185w amd...
  26. L

Hangi ekran kartını almalıyım

1060 alman daha iyi olur
  27. L

Kadın ve Erkekte Vücutta Kıl olmalı mı ?

Şahsen Kadının bakımlı tüysüz bıyıksız olmasını tercih ederim bu kendine olan saygısından kaynaklıdır kişinin ama bazı insanlar erkekler için yok göğüs kılı alınmaz sakalsız gezilmez felan bu konuda ki görüşleriniz nedir. (Hiç bir cinsiyete inanca ırka milli değerlere saygısızlık edilmeden...
  28. L

Xiaomi Redmi Note 9 Aldım Hatalı Bir Seçim Olabilir Mi

Kabul etmezler o zaman cihazı dene istersen yine ama sanmıyorum.
  29. L

Xiaomi Redmi Note 9 Aldım Hatalı Bir Seçim Olabilir Mi

Eğer sim kartı taktıysan bildiğim kadarıyla geri almıyorlar 14 gün iade süreci geçti mi ?
  30. L

Benzin, motorin ve otogaza zam geldi!

Yıllardır LPG fiyatı 2.5-3tl bandında ben gittim LPG' li araç aldım hemen 32 kuruş zam bundan 4-5 sene öncede aynısı olmuştu 2.5 tu aldığımda aldıktan 1 ay geçmeden 3.5 düzeyine çıkmıştı şans yok ki bende zaten olsa şaşardım.
  31. L

Whatsapp Sohbet yedeği

Arkadaşlar whatsappta ayarlar sohbet yedekleme kısmına girince sohbet yedeği diyor dokunuyorum ama altta google drive o sayfa açılmıyor bu 1.sorunum 2.si sohbeti dışarı aktar diye bir özellik var sohbetin içerisindeyken ben bunu kullandım sohbeti öyle yedekledim kendime ama tekrar geri nereye...
  32. L

İmamoğlu "Katil Başkan" Sloganları İle Protesto Edildi

Faytonculuğun bitirilmesinden yana rant kaybından kaynaklı bir isyan söz konusu hayvan hakları vicdaniyet konusu olarak isyan etmiyorlar en azından oy için uber,taksi olayı gibi toplum aleyhine karar değilde yinede toplum anlamasa bile toplum lehine bir şeyler yapmaya çalışıyor adam...
  33. L

Fahiş Bilgisayar Fiyatları !!

O kadar para verip nolursun casper alma ağlarım şurda Türkiyede dolar 5.5 tan 6 ya yükselir zam yapılır 5.5 a düşer indirim yapılmaz sonra tekrar 6 ya çıkarken bir daha zam yapılır bu katlanarak gider üstüne Devletimiz de o ne gardaş 1 tanede bana al der bazı ürünlerde 2 tane alıyorsun devlete...
  34. L

İPhone 4S cihazımın telefonumdan daha hızlı açılması normalmi?

Benim LG G4 bootloop sorunu vardı açılmıyordu Resetliyordu kendini sürekli :D Telefonun açılma hızı bir telefonun performansını belirlemez çünkü o ıphone4s te 2-3 tane uygulama var animasyon yok hiç bir şey yok. Note 8 de tut ınstagramından 50-60 uygulama kendi yükledikleriyle beraber var...
  35. L

2500-3500₺ Laptop

Model olarak en uygununu arıyorum hocam lenovo veya asus olsun diye
  36. L

2500-3500₺ Laptop

Başka önerisi olan var mı hb gibi farklı sitelerden de olabilir mediamarkt sadece önceliğim olur demiştim kargo beklememek için daha iyi model varsa lütfen
  37. L

2500-3500₺ Laptop

Arkadaşlar kesinlikle oyun oynanmayacak sadece word, excel ve ek olarak film dizi izlenecek başka bir şey değil depolamaya ihtiyaç yok ufak ssd li Teknosa gibi bir yerden olabilirse daha iyi olur.
  38. L

Tatil planı yaptınız mı?

Para yok malesef istesekte gidemiyoruz.
  39. L

Bu değerler işlemci sıcaklığı için normal midir sizce?

Ayarlar>Sistem>Güç ve uyku>Sağ tarafta ek güç ayarları yazıyor. Güç planı seçin özelleştirin diye eğer Ryzen balanced yazmıyor dengeli güç tasarrufu yüksek performans yazıyor ise https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450 Burdan Windows 10 için olanı indirip kurman gerekiyor...
  40. L

Bu değerler işlemci sıcaklığı için normal midir sizce?

Voltaj Allah katında şuan Bıos a girince load optimized defaults yapın. Tekrar girip sadece XMP profile ini düzeltin.
  41. L

Ryzen 5 1500X ve RAM uyumu

Anakartın biosu güncel değilse güncelle ilk ryzenler o ramlerle sıkıntılar yaşamıştı ayriyeten Xmp üzerinden yapıyorsun dimi. 3200 mhz e almayı
  42. L

3500 civarı telefon önerisi

Mi note 10 lite öneririm bende,Eğer fazla gelirse bütçene Note 9s alabilirsin. ikiside gayet iyi cihazlar canavar gibi bataryaları var. Redmi note 8 i önermiyorum Mediatek işlemcisi yüzünden verimliliği daha düşük.
  43. L

İki Sistem Arasından Hangisi?

Ben kullanıyorum ya darboğaz yapmıyorsa sıkıyordur ne nasıl bir cümle :D bende 1050ti var bende sıkıntı olmuyor benim işlemciyi verdim geçen denesin diye rx580 i var onun gayet te yetiyordu overclock bile yapmadan forza vesayre her oyunu fps dropsuz oynadı ama overclock yapınca da fps arttı bu...
  44. L

İki Sistem Arasından Hangisi?

Hayır yapmıyor aynı işlemiciyi kullanıyorum RX 580 e kadar yolu var o işlemcinin harbi sağlam 4 çekirdek işlemci overclock yapıncada rx 580 e de yetiyor i5 6500 i5 7400 ayarında oluyor kesinlikle 2.sistem bence. ama ileriye dönüklük açısından en az b450 anakartlı bir sistem öneririm sana ryzen 5...
  45. L

Laptop'a elektrik gelmiyor!

Pille alakalı sıkıntı değil pili çıkart prizde olsun gene çalışır laptop,Senin kontrol ediceğin ilk şey kablonun ucuna elektrik geliyor mu,eğer ki geliyorsa laptopun sarj giriş soketi bozulmuş olabilir.
  46. L

9100F 2080Tİ Besleyebilir mi?

2080ti onu ham yapar yutar yani ekran kartı onu besler.
  47. L

Anakart+İşlemci mi yoksa Ekran kartı mı?

8GB DDR3 için çünkü senin o sistemde kullandığın yeni sistemler DDR4 o yüzden yeni ram alman gerekiyor. Bunun dışında eksi ekran kartını kullanarak yeni bilgisayarını kullanabilirsin bu yüzden işlemci +anakart alman daha yararlı olur. Ekstradan güç kaynağın nedir ekran kartsız olarak evet...
  48. L

Odamda gülme sesi geldi ama kimse yok

Bir bardağa su doldurun odanın etrafında dönerken besmele çekerek üç yudumda suyu bitirin ardından destur deyip eüzü besmele çekin. Başka bir şeye ihtiyacınız bulunmamaktadır Hayırlı geceleriniz olsun.
  49. L

SDN Forum Çekilişi #4

katılıyorum
  50. L

overclock önerir misiniz?

Mobil bir işlemci overclock yapılamaz- işlemcisi değiştirelemez- tavsiyem 120 gb bir SSD alman olur sadece onun dışında da altına yaz geliyor bir soğutucu alıp içini temizletirsen daha iyi olur
  51. L

Son 4 Ayda Diyanet 3.8 MİLYAR TL Harcadı

Köyde camiyemi gerek var ufak bir mescit kadar yetmiyor mu bilen birisi tüm cemaat dediğin 50 kişi etmiyor zaten kıldırsın namazını illa yok cübbesi tam takırlı elemana mı ihtiyaç var Hristiyanların öyle köylerde felan kiliseleri yok oralarda yaşayan rahipler vesayre kendi evinde veya ahırdan...
  52. L

18 yaş altı şehirler arası otobüs yolculuğu

Rica ederim dert edicek bir şey yok sözümede güvenmiyorsan ara herhangi bir firmayı otobüs firmasını zaten sesin az kalındır çoçuğumu göndercem önümüzdeki coronadan sonraki süreçte diye kendin için değil o tarz sor benim dediğimi söylerler o formda çok kısa basit bişi bazıları doldurmuyor bile...
  53. L

20 Yaş altı yasak olmadığı zaman her yere gidebilirsin birisi form doldursa seni bindirse bile yeter gelmesine bile gerek yok ben kaç kere tek başına gelen 10 yaşında çocuklar gördüm ailesi otogarda karşılıyor muavin dikkat ediyor mola yerlerinde inmesinler diye kafan rahat olsun.
  54. L

Sıkıntı yok ya corona sonrasında rahat gidersin ufak form dolturlar kuzenine sıkıntı olmuyor
  55. L

2500TL'ye kadar laptop tavsiyesi verebilir misiniz ?

Dolar kuru yüzünden pentium laptoplar bile 3 lira üzerinde yani oynamanız mümkün değil malesef ki en düşük ayarlarda açıcak laptop bile 3500tl den başlıyor ocak ayında 3200 olan laptoplar şuan 5200 olmuş dolar yüzünden.
  56. L

Hayatta kalma oyun önerisi

Subnautica yı öneririm hikayeside ortamıda çok iyidir.
  57. L

3250TL'ye kadar telefon tavsiyesi verebilir misiniz ?

İncelemeni öneririm Iphone 7 önermişler ama artık çok eski kaldı illa samsung istetsen A71 olabilir ama nova 5t den bir ikş tık geride kalan bir cihazdır.
  58. L

3250TL'ye kadar telefon tavsiyesi verebilir misiniz ?

Nova 5T öneririm
  59. L

Ciddi bir soru

Masaüstü alırım sürekli taşınmıyorum sonuçta kaç ayda bir yer değiştircem bilgisayara yer bulmak zor olmaz hem maliyet açısından hem huzur açısından daha iyi olur.
  60. L

HDD Hakkında Bilgi

O zaman işini her türlü görür o alıcaksan diye öyle fikir verdim İçine at arşivini film müzik ufak tefek oyunlsrı bak keyfine
  61. L

HDD Hakkında Bilgi

5400rpm ler daha yavaştır depolama alanına ihtiyacınız çok yoksa o paralar 480-500gb ssd veya 250gb ssd almanızı öneririm ama hdd diyorsanız 7200rpm olması lazım
  62. L

RAM BIOS ayarı nasıl yapılır?

Rica ederim sevindim güle güle kullanın :)
  63. L

RAM BIOS ayarı nasıl yapılır?

Bıosdan ayrı ayar yapmana gerek yok ta eski raminle aynı mhz de demi o şöyle yap 1-3 e takmışsın doğru zaten 2-4 olarak dene olmazsa eski ramin zaten çalışıyordu koy kenara onu yeni aldığın rami tek bir slota koyup öyle çalıştırmayı dene yeni ram le alakalı sıkıntımı var onu görmüş olursun
  64. L

Xiaomi mi9 t instagram ve wp ye foto atarken ?

Bildiğim kadarıyla Instagram Ios için geliştirip androide portlanmış bir uygukama yeterli özenide göstermedikleri için s20 ile bile story çekseniz Iphone 6 dan kötü çukma olasılığı var ınstagramda ayriyeten akıcılığıda düşüyor telefonun bundan kaynaklı olarak yababiliceğiniz bir şey yok
  65. L

Xiaomi mi 9t

LG G5 Kullanıyorum ben halen tam 4 sene oldu nefret ediyorum telefonumdan ama halen daha hızlı halen daha işimi görüyor sadece kamerasını çok çizdiğim için 4 sene öncesinin telefonu biraz zorluk çekiyor. Mi 9T konusunda kronik sorunu duymadım ben AMOLED yanığı felan olur mu sanmıyorum tek...
  66. L

3500-4000Tl aralığında Laptop önerisi

Arkadaşıma bir laptop bakıyoruzda ekran kartının hiç bir önemi yok sadece metin 2,knight oynuyor bu işler için mümkün olduğunca işlemcisi yüksek bir laptoba ihtiyacımız var
  67. L

Eski Android Cihazımı Nasıl Hızlandırırım?

Sammobile üzerinden sıfır Rom yükle youtubadan bak çok basit ilk ön yüklü uygulamaları da devredışı bırak facebook kurma devre dışı kalsın geliştirici özelliklerinden animasyon ölçeği felan kapst onları açık değilse geliştirici seçeneği ayarlar yapım numarası givi bişi var onun üstüne 7 kete...
  68. L

Ram hakkında.

uzun zamandır incelemedim ramleri bilgim yok o konuda
  69. L

Ram hakkında.

Bak şöyle açıklık getireyim 2 Ram den yüksek olanının cl sine uyum sağlayarak çalışır prensip olarak yani 1.ramin cl15 se gidip o ram cl17 olarak çalışmaz zaten 2.ramin de cl15 takarsın 2 si de cl15 olurlar ama git 1 rami cl16 yap o zaman ikiside cl16 çalışırlar ayriyeten bu cl değerlerinin...
  70. L

Ram hakkında.

CL den yana sıkıntı yaşamazsın onla alakalı sıkıntın olmasın ayriyeten elindeki 2400 mhz cl17 se sen gidip 2400mhz cl15 bile alsan o cl17 olarak çalışacaktır yani düşürmez BIOS'a girip ordan Ramlerle alakalı D.O.C.P diye bir şey varsa kontrol edebilir misin orda öyle bir seçenek varsa mhz leri...
  71. L

Hangi telefonu almalıyım ?

3 ü çok farklı telefonlar bütçen varsa nova 5t ama o kadar çıkamam diyorsan mi9t
  72. L

Sony laptop lar noldu neden yok?

İstenilen satış rakamlarına ulaşamadığı mobil pazarında çöktüğü gibi dizüstü konusunda da çöktü ama 2015 yılında aldığım vaıo laptop ben bozmasaydım halen daha uzun yıllar götürecek malzeme kalitesindeydi.
  73. L

3000 tl ye kadar oppo ve huawei telefon önerir misiniz taksitle alacağım

Acelen yoksa biraz daha bekle yeni Xiaomi Redmi Note 9 serisi geliyor hem güncel, hemde fiyat açısından çok can yakmıyacağını düşünüyorum ama eğer şimdi alman gerekiyorsa Mİ9t al geç üst sınırlarda 3000 tl ye kadar demişsin bütçeni sonuna kadar kullanmana gerek yok bence çoğu arkadaşta 3000tl...
  74. L

Fatih Altaylı: İnanç vergisi getirilsin

Şöyle bir şey var Ülkede herkes müslüman değil Müslüman olmayan adamın vergisiyle imamın maaşını ödüyorsunuz o adam devletten herhangi bir hizmet vesayre almıyor dinle alakalı bu yüzden hem imamların maaşının kamudan çıkarılması o kadar iş adamları vesayre olan Müslüman ülkeysek her 10mt de 3...
  75. L

PSU'um yeterli mi?

Sinerji güvenilirdir sıkıntı yaşamazsın o konuda sorunun olmasın
  76. L

PSU'um yeterli mi?

Psu yetersiz olsa pc kendini baştan başlatır onla alakası yok hangi oyunları oynuyorsun ki ? Güç kaynağının üzerinde 12v üzerinden kaç Amper değer verdiği yazar ona bakabilir misin
  77. L

Sizce Okullar Ne Zaman Açılır?

Onlar için Tarih verdiler zaten LGS de YKS de daha ertelenmez zaten konu olarak 2.dönem konularıda çıkmıycağı belirtildi bu yüzden sıkıntı yaşanmaz Virüsün mayıs sonu ülkemizde bitmesi ön görülüyor Ki LGS Haziran sonu YKS de Temmuz sonu gerçekleşecek tek sıkıntı öğrencilerin yaz sıcağında sınava...
  78. L

Sizce Okullar Ne Zaman Açılır?

Üniversiteler için yüzyüze eğitim açamazlar veya sınavlar için yüzyüzede çağıramazlar türkiyenin her yerinden gelen bu öğrenciler için hem maliyet hem de sıkıntı oluşturacaktır. fakat ilkokul,ortaokul,lise düzeyindekilerin okullarının açılma ihtimali olduğunuda sanmıyorum çünkü hem sokağa çıkma...
  79. L

Overclock yapmak istiyorum

Virüs programı webroot kullanıyorum Operanın kendi reklam engelleyicisi var zaten sıkıntım olmuyor benim Senin gibi ESET+Mozilla kullanmıyorum ki tabi halen öyle kullanıyorsan Linux Mint çok güzel bir işletim sistemi bu arada çok pratik akıcıydı sen bilirsin genede bence internetle alakalı bir...
  80. L

Bende wd blue 750gb var bir tane işte ama laptobun 2.5 inç ona hdd kutusu mu ne ona ne lazım usb olarak kullanmak veya sata girişini kullanarak 3.5 inç gibi kasaya takmak için onuda yapayım bu aralar evdeyken
  81. L

Yok ayarını çekiyorum ben defrag işinide yapıyorum da WD Black gibi HDD değil ki WD BLUE bu napsın garibim ya 250gb alıcam muhtemelen en kötü ssd bile 5 sene gidiyor zaten
  82. L

İ3 6100 Dizicektim Ryzen serisi yeni çıkıyordu o zaman onu bekledik ya Metin abiyle felan İnventustan aldım ya baya oldu yani 2017 ekimde almışım 1588098329 SSD almam şart ama HDD kanser ediyor insanı senin Windows 8.1 hastalığın gibi bir şey HDD kullanmak
  83. L

o.c yapmaktan vazgeçtim zaur soğuttu komple her şeyden :D 1588097544 Konu kilitlenebilir teşekkürler.
  84. L

Ondan dolayı Makalelere yorum yapamıyorum valla o dönem her yerden ban yedim bıraktım bende zaten işte son bir haftadır evdeyim diye bakıyorum o yüzden Disqus üzerinden Technopat sosyal tarafından yasaklandığınız için uyarı veriyor yazamazsınız diyor. Bu arada senin çizimin felan noldu bir ara...
  85. L

Yav kaç sene oldu farkında mısın nasıl hatırlayayım ben Valla hiç hatırlamıyorum girdiğim tüm sitelerimi yazayım birde niye fake olayım ki 76namlu abimizin taklidini felan mı yapan geldi donanımcıbaba sürekli çöküyordu host sağlam değil felan diye 1588095099 Metin abi donamımcıbaba dizi...
  86. L

Doğrudur abi kaç forumda felanda vardın sonuçta Bende benim Zaur yine formunda güvenlik soruları soruyor neşe kaynağımız gene :D tamam iftardan sonra özelden yazarım abi
  87. L

Spartacus metin abi sen misin tabi ki benim ya telefondada konuşmuştuk benim ryzen 3 1200 ü 3.7 ghz e stabil yapmıştık sen yapmıştın hatta baya zaman oldu 1588092926 Evet fiyatıda çok aşırı pahalı değilmiş Değiştirebilirim de AF olup olmadığını nerden anlayabilirim her yer kapalı olduğundan...
  88. L

Kolonya ikram eden Murat Övüç'e polisler "iğrençsin" dedi

Yardımlar bu devirde göze sokularak yapılması lazım ki en ufak bir vatandaş bile koca siyasi koca iş adamlarından ne kadar faydalı olabiliyor milletin gözüne sokman lazım yoksa anlamıyorlar
  89. L

Kolonya ikram eden Murat Övüç'e polisler "iğrençsin" dedi

Şu adamın yaptığı yardımların %1 ini yapmayan insanlar gelip bu adamı tipinden yargılamasınlar adam yinede saygılı o ordaki emniyet güçlerinin ayıbı
  90. L

Param olsa güçlendirmek için seçenek diye sorardım ama şuan zaten her konuda bana yeterli ve önceliğim geliştirirsem ekstra bir ram + ssd takmak olur ben bu konudaki fikrinizi değil oc konusundaki yardımınızı istedim.
  91. L

iPhone 11 alacağım fakat iPhone 12’yi mi beklesem emin değilim

Ucuz olma şansı yok vergiler artıyor dolar yükseliyor illa Iphone 11 alacaksan al
  92. L

Ryzen 3 1200 Gtx 1050 ti ASUS B350 Prime plus lı bilgisayarım var Forza horizon oynarken işlemci kesiciye giriyor daha önce 3.7 ghz de stabil kullanmıştım ama 1 sene önce felandı denemek için yapmıştım o günden beri ihtiyaç duymamıştım unuttum şimdi yardımınız gerekiyor BİOS üzerinden yapıcam...