Arama sonuçlarınız

1. ErenJaegar

Bilgisayar önerisi

İkisi arasında kaldım, Monster Abra A5 v15.5 mi daha iyi yoksa Monster Abra A7 v12.1 mi
  2. ErenJaegar

Hangi batarya daha iyi?

O zaman li-ion piller daha iyi, teşekkürler ?
  3. ErenJaegar

Hangi batarya daha iyi?

Merhabalar öncelikle yeni bir laptop alacağım. Aklımda 2 model var ancak bataryaları farklı ve hangisi daha mantıklı emin değilim. Şimdi soruyorum: Li-ion batarya mı daha iyi yoksa li-po mu? Not: özelliklerini biliyorum, sadece hangisi daha iyi karar veremedim
  4. ErenJaegar

Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Hangilerini bitirecegini söyler misin? Ayrıca One Piece için başta ben de öyleydim bir kuzenim benim baslamama neden oldu. Kendisine göre canım sıkılınca izlersen veya arada bir isteyince izlersen elbet bitermis ve bitirmek için izlememeliymisiz :)
  5. ErenJaegar

Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

One Piece izledim en son. İzlemeyi düşündüğüm tonlarca anime var.
  6. ErenJaegar

Modem bağlantı sorunu.

Arkadaşlar merhaba biz daha önce TTNet modemini Zyxel bir modeme baayip TTNet i AP olarak kullanıyorduk. Birkaç gün öncesine kadar sorunsuz çalışırken telefonumda internete bağlanma sorunları yaşadım. İnternete bağlanırken IP adresi alınıyor diyordu ve başka bir şey demiyordu. Her çözümü denedim...
  7. ErenJaegar

Müzik indirmek

Teşekkürler
  8. ErenJaegar

Müzik indirmek

Olur tabi
  9. ErenJaegar

Müzik indirmek

Arkadaşlar merhaba çok uzun zamandır güvenli bir MP3 indirmek için site arıyorum ancak bulduğum siteler ya çok karışık oluyor ya tek bir müzik indirmeden milyon tane reklam izletiyor ve güvenemiyorum. Bana arayüzü sade güvenilir bir site veya uygulama önerebilir misiniz?
  10. ErenJaegar

Düşük Sistemli Hayatta Kalma Oyunları

Pek bir fikrim yok çünkü oyunu hiç Türkçe yama ile oynamadım ve oynamayı da sevmiyorum. Türkçe karşılıklarının yanlış olabileceğinden şüpheleniyorum. Türkçe yama saçma geliyor ve oyunda fazla İngilizce gerektiren şeyler yok azıcık İngilizcen olsa yeter diye düşünüyorum. Ama Türkçe yama önemli...
  11. ErenJaegar

Düşük Sistemli Hayatta Kalma Oyunları

Don't Starve ❤❤
  12. ErenJaegar

VPN açmayan internet

Arkadaşlar kuzenlerim ile birlikte LAN aracılığıyla bir oyun oynayacaktık. Ancak birbirimize çok uzagiz. Hamachi diye bir uygulama varmış kuzenim denedi ancak yurdun interneti ( Üniversite ) VPN çalıştırmıyor. Bu oyunu farklı bir şekilde oynamamız veya Hamachi'yi açmamız mümkün mü?