Arama sonuçlarınız

1. S

Öneri Tshirt vs. Baskı İçin Makine Önerisi

Arkadaşlar tshirt baskı, kupa bardak, kılıf baskı yapmak için makine öneriniz varmıdır? İnternette cruit diye bir marka gördüm. 1711971340 *cricut
  2. S

Öneri Siteye kayıt olan kullanıcıların verilerini nasıl depolarım?

Arkadaşlar şimdi benim aklımda bir fikir var fakat kafam karışık kullanıcı kayıt olacak bunun örnek veriyorum parası olacak puanı olacak bunları ben hangi uygulama veya siteyle tutabilirim. Bildiğim google cloud var olurmu bilmiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
  3. S

Öneri Ücretsiz web geliştirme öğrenmek için video ?

arkadaşlar ben yazılama başlıyacağım ve buna web geliştirme ile başlamak istiyorum ama birsürü ücretsiz kaynak var hangisi eksiksiz düzgün bilmiyorum sizden öneri bekliyorum.
  4. S

Yardım Fifa klavye ayarları değişmiyor.

Arkadaşlar fifa 23 klavyeden oynuyorum bu zamana kada online oynarken sıkıntı yoktu sonra kol bağladım yine oynamaya devam ettim tekrar klavyeye geçtim ama online oynarken kontoller den klavye ayarlarını değiştiriyorum görünürde değişiyo ama oyun içinde değişmiyo.
  5. S

Soru GTA 5 code 1 hatası ?

arkadaşlar rockstara girerken görselde gördüğünüz hatayı alıyorum bakarsanız sevinirm
  6. S

Yardım Oyun Oynarken Bianda Kasıyor.

Arkadaşlar fifa 23 oynuyorum herşey güzel sonra ansızın cızırtı sesi geliyor dona dona devam ediyor 1fps gibi oluyo bunun sebebi nedir bilgisayarım fifa donanımlarını fazlasıyla destekliyor
  7. S

Soru İ53330 gtx1650 350w aopen z350 PSU yeter mi

İ53330 gtx1650 350w aopen z350 PSU yeter mi bu ekran kartıni alacama ama psu yeter mi diye sıkintı yapiyorum
  8. S

Yardım Fifa 22 Oyuna Girince Ekran Gözükmüyor?

Fifa 22 ye girerken sorun yok fakat oyunun menüsüne geldiğimde bu görselle karşılaşıyorum menüde hareket edebiliyorum ama ekran çok büyük gözüküyor
  9. S

Soru 60 Kilo Bir Kisi Mt125 Sürebilir Mi?

60 kilo bir kisi mt125 ayakta tutabilip surebilir
  10. S

Yardım "Fabrikalarda iş birliği ve çalışma ortamı nasıl olmalıdır ?" ile ilgili kompozisyon.

"Fabrikalarda iş birliği ve çalışma ortamı nasıl olmalıdır ?" ile ilgili kompozisyon yapabilirmisiniz orta uzunlukta yardımcı olursanız sevinirim
  11. S

Yardım GTA 5 Heist 3 Kişi Nasıl Oynanır?

arkadaşlar biz 3 kişiyiz ama heist 2 kişi slot gözüküyo nasıl 3 kişi yapabliriz
  12. S

Yardım Steam "Beklenmedik Bir Hata Meydana Geldi" Hatasını Alıyorum

steamde arkadaşıma hediye gönderirken hata alıyorum destek ile iletişime geçin diyo hata veriyo sebebi nedir
  13. S

Yardım Unreal Engine 4 Karakteri Animasyonlarını Kendi Karakterime Nasıl Uygularım ?

arkadaşlar unreal engine 4 deki hazır gelen karakter animasyonlarını kendi karakterime nasıl uygulayabilirim.
  14. S

Yardım Npm İnstall Yapınca Error Veriyor?

arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi npm install yazınca böyle hata alıyorum
  15. S

Öneri Ready Or Not Benzeri Ücretsiz Oyun Önerisi

arkadaşlar ready or not pahalı olduğu için onun benzeri bir oyun bulmaay çalışıyorum bildiğiniz var mı
  16. S

Yardım OBS Oyun Vidosu Çekerken Kasma Sorunu

gtx 16050 ti 16 gb ram i7 10.nesil var ama pes 21 videosu çekerken çok kasıyor sebep nedir veya bildiğiniz bir ayar var mıdır?
  17. S

Gate.io Hızlı Al-Sat Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar gate io da hızlı al sat yapamıyorum
  18. S

Kriptolar Nasıl Hesaplanıyor ?

arkadaşlar az önce bir altcoin adlım %10 dan ve %15 e kadar çıktı ama paranın değeri düştü bu sistem nasıl oluyo parayı neye göre hesaplamalıyım
  19. S

Yardım Epic Games Gta 5 Hata Alıyorum?

başlattığımda bu hatayı alıyorum sonra ise launcher unable verify gibi bişe diyo ve tamam a bastığımda kapanıyo yardımcı olursanız çok sevinirim.
  20. S

Yardım "Pip" Hatası Alıyorum

sorun bu bilginiz varsa yardım edebilirmisiniz?
  21. S

Soru Trendyol Dizüstü Laptop Alacağım Sorun Cıkar Mı?

Arkadaslar trendyoldan yaklasık 11k ya bir laptop alacagim uciz bi para degil alsam sıkıntı çıkarmı acaba bi bilginiz var mıdıd
  22. S

Öneri 10000-11000 Arası Gaming Laptop Önerisi?

Arkadaslar 10 11 bin arası gaming laptop onerisi yapabilirmisiniz?
  23. S

Soru 12 Bin TL Gaming Laptop Önerisi

12 Bin TL bütçe var önerileri ini bekliyorum tesekkürler
  24. S

Hp Laptopum Saliselik Çizgiler Oluşuyor ?

laptopumda ortalama 10 dk arayla çizgiler veya siyah ekran oluşup saliselik geliyo sprun nedir ekran kartım gtx 1660 ti 1621025796 sorun ne olabilir
  25. S

Hp Laptopum`da Ekranda Siyahlık Oluşuyor?

hp laptopumda saliselik siyah ekran ve çizgiler oluşuyor ortalama 10 dk de bir bu oluyor sorun nedir acaba ekran kartı gtx 1660ti
  26. S

Epic Games Gtav Hata Alıyorum ?

arkadaşlar gta 5 epic gamesden çalıştırırken jmb2w8b.PNG bu hatayı alıyorum çözümü nedir
  27. S

Uygulama Yapacağım Ne Tür Yapayım?

arkadaşlar uygulama yapacam ama aklıma fikir gelmiyo önerileriniz nedir uygulama türü olarak
  28. S

13 Yaş İçin Elektrikli Motor Önerisi ?

arkadaşlar 13 yaşındayım ve motor hevesim var uygun fiyata biraz şekli güzel olan ehliyet gerektirmeyen motor önerirmisiniz
  29. S

Futbolcu Nasıl Olunur ?

arkadaşlar 13 yaşındayım ve bir futbola gidip kendimi daha daha geliştirip bir altyapıya girmek istiyorum sizce bunun için nereye başvurmalıyım
  30. S

Unreal Engine Online Oyun Yapımı?

arkadaşlar ben online oyun yapıyorum. Fakat online tarafını yapamıyorum bunun için ne gerekli bilginiz varsa veya önerdiğiniz video varsa aşağıya yazarmısınız. 1617797697 arkaşlar nasıl yapabilirim
  31. S

3000 TL Bütçe Yayıncı Ekipman Önerisi?

arkadaşlar 3000 tl bütçem var yayıncı ekipmanları önerirmisiniz 1617488216 arkadaşlar önerecek varmıdır
  32. S

Amazon`da Baktığım Ürünün Vergisi Bu Mu ?

arkadaşlar merhaba şu ürüne almayı düşünüyom fiyat kısmında $ 1.199.00 + $ 252.92 Nakliye ve İthalat Ücretleri Türkiye'ye Depozito Detayları böyle yazıyo şu 252 dolar olan gümrük ve kargo vergisi doğrumudur yane alırsam ekstra ordan başka yazan vergi verir miyim
  33. S

Bu Laptop`ta Türkiye Garantisi Var Mı?

arkadaşlar akraba aracılığıyla bu laptopu alacağız MSI GF65 Thin 10UE-095 Gaming-Notebook (39,6 cm/15,6 Zoll, Intel Core i7, GeForce RTX™ 3060, 512 GB SSD) online kaufen | OTTO alsak telefonlar gibi açtırma bedeli varmı birde garanti yaptırırsak türkiyede geçerli olur mu
  34. S

Nasıl Para Biriktiririm ?

Arkadaşlar ben 13 yaşındayım ve para kazanmak istiyorum veya biriktirmek önümüzdeki ay 3d yazıcı alacağım sizce ondan bişeler basıp satmak mantıklı mı? hepsiburada gibi yerlerde mağaza açsam vergisi vesayre nedir veya instagramda vergisiz satış yapabilirmiyim
  35. S

Amazon Dropshipping Mantıklı Mı?

arkadaşlar bu videoda amazon dropshipingle alakalı şeyler anlatıyor videoya bakarsanız doğru mu adamın dedikleri o yöntemi uygulayabilirmiyiz
  36. S

Siteme Davet Ediyorum Moderatör Abiler Banlamazsanız ?

arkadaşlar teknolojialanim.com yorumlarınızı yazarsanız sevinirim
  37. S

Ne Tür Uygulamalar Kullanılır ?

arkadaşlar bir uygulama yapmak istiyorum ama aklıma fikir gelmiyor ne tür uygulamalar tutar sizce ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum
  38. S

230 Volt Motorla Go Kart Benzeri Araba Yapılır Mı?

arkadaşlar bi go kart benzeri araba yapmayı planlıyoruz 4 tane her biri 230 volt sizce yapılabilir mi veya önerdiğiniz motor türü var mı
  39. S

BM800 Mikrofona Anfi Bağlanır Mı?

arkadaşlar bm800 alcaz ama anfiye bağlınıyormu diye merak ediyoruz anfi için alıyoruz baplanıyosa nasıl bağlanır
  40. S

8300 TL Laptop Önerisi

arkadaşlar 8300 tlye laptop alacağız alacağım bilgisayarda oyun canlı yayınları üst eviye oyunları oynayabilme render yazılım yapmak için
  41. S

İki Laptop Arasında Kararsız Kaldım?

1. Laptop https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g512lv-hn267-intel-core-i7-10870h-8gb-1tb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000Y56JT?magaza=Hepsiburadabu 2. laptop...
  42. S

Bu Bilgisayar Tüm Oyunları Açarmı?

arkadaşlar ben Casper Excalibur G770 Intel 10.Nesil i7-1075 32GB RAM 1TB +1 TB SSD 4GB GTX1650 15.6" Win 10 Home Gaming Notebook bu özellikte bir laptop alcam cyberpunk ilerde gta 6 çıkarsa gta 6 veya üst öyunlar kaldırırmı gta 6 saçma gelebilir sistem özelliklerini bilmiyoz diyebilirsiniz ama...
  43. S

Bilgisayar Önerisi?

arkadaşlar monster 20.3 serisinden alacaktım ama az önce baktığımda stoklar bitmişti bende yeni bir öneri almak istiyorum alacağım bilgisayarda oyun yayını, yazılım, render , youtube oyun videoları falan yapacağım 13000 tl bütçe var önerilerinizi bekliyom
  44. S

12500 TL Laptop Önerisi?

arkaşlar 12500 tl bütçem var bana laptop önerirmisiniz
  45. S

Bu Laptop Alınır Mı?

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/monster-tulpar-t7-v203_spp_903152?id=659157222&utm_source=criteo&utm_medium=remarketing&utm_campaign=LF_NonCustomers&utm_content=urun&utm_term=217032426%7D arkadaşlar bu laptoptan alcam 12.500 lira bütçem var masaüstü almaya izin...
  46. S

Lgs'ye Nasıl Hazırlanırım?

arkadaşlar ben lgsye hazırlanmak istiyorum 7.sınıfım ve online olduğu için neredeyse hiçbir defterimde yazı yok yane yazmadım ve çok pişmanım 7.sınıf 2. dönemden nasıl hazırlanmalıyım ve 8 e geçince napmalıyım
  47. S

Yeni Sitem Bakaramısınız Adminler Engellemeyin Ya

teknolojialanim.com sitem bu birde yorum yaparsanız
  48. S

Linux Sublime Text Kurarken Hata Alıyorum

arkadaşlar wget -qO - https://download.sublimetext.com/sublimehq-pub.gpg | sudo apt-key add - bu kodu yazdıktan sonra Warning: apt-key is deprecated. Manage keyring files in trusted.gpg.d instead (see apt-key(8)). OK hata verdi ne yapmam lazım acill
  49. S

Binance Adres Doğrulamaya Gerek Var Mı?

beyler binance da tc doğruladaım fakat adresin belgesiniz fala istiyo gerek var mı vermeme yoksa vermeden para kazanabilirmyim
  50. S

En Güvenilir Bitcoin Sitesi ?

arkadaşlar güvenilir mi bicoin sitesi var mı önerirmisiniz
  51. S

Bionluk Papara,İninal Veya Param Kart Eklenebilir Mi ?

arkadaşlar bionlukta papara kartı ininal veya param kart ekleyebilirmiyim bionluk iban istiyor nasıl yapabilirim
  52. S

Özelden Ulaşabilirmisiniz ?

Arkadaşlar bir konu anlatacağım fakat hepiniz yanlış anlaycak ben yazılımcı olmak istiyorum bunun içinde iyi bir bilgisayara ihtiyacım var beyler durumu sıkışık olmayan biraz yardım edebilirmi yaşım daha 13 ama hevesliyim yine banlancaz :(
  53. S

13 Yaşında İbanlı Kart Nasıl Alırım

arkadaşlar 13 yaşındayım ve ibanı olan bir kart almak istiyorum hangisini almalıyım sizce
  54. S

Linuxa Nasıl Android Studio Kurarım ?

ben linuxa android studio kurmuştum ama artık nerde olduğunu bulamıyorum baştan nasıl kurabilirim
  55. S

Bionluk Papara Kart Ekleme Nasıl Yapılır ?

arkadaşlar bionlukta freelencır oldum nasıl papara kart eklerim ödemelere
  56. S

Bionlukta Paraları Troy Karta Aktarmak ?

arkadaşlar ben bynogame yane troy kart var bionluğa başladım ve para çekmek için iban falan istiyo bunu troy kart ile yapabilirmiyim
  57. S

13 Yaşında İnternetten Para Kazanmak?

arkadaşlar internetten para kazanmak istiyorum 13 yaşındayım önerdiğiniz siteler varmıdır
  58. S

Geforce Now Linuxa Nasıl İndiririm ?

arkadaşlar linuxa geforce now yüklemek istiyorum nasıl yüklicem
  59. S

VirtualBox'a Windows 10 Kurarken Hata Alıyorum ?

hatalar bunlar resim olarak bakabilirsiniz 1.https://hizliresim.com/jyOePA 2.https://hizliresim.com/Vte6BR 3.https://hizliresim.com/h0tsxf 3.cüde aşşağıda tamam seceneğinin seçilebilir olması lazım ama değil bu arada linux işletim sisteminden yapıyorum yane linuxa virtualbox ı yükledim...
  60. S

Linux Apt-Get Hatası Alıyorum

bu hatayı alıyorum asdddd - Hızlı Resim
  61. S

Linuxtan Windowsa Nasıl Gecerim ?

arkadaşlar linuxtan windowsa gecmek istiyorum nasıl yapacağım biliyorsanız adımları anlatabilirmisiniz yada video linki bulabilirmisiniz
  62. S

Linux Tarayici Acilmiyor

Arkadaşlar linux kullanıyorum google chrome yükledim sonra tarayıcı ve chrome açılmadı sorun nedir
  63. S

Androidden Bilgisayara Format Atma

Arkadaşlar bilgisayara petya virüsü bulaştı telefondan bilgisayara format atabilirmiyim
  64. S

Kodular.io App Inventor Gibi Sitelerle WhatsApp Uygulaması Nasıl Yapılı

Arkadaşlar kodular io app inventor gibi Sitelerle WhatsApp Uygulaması yapacağım yardımcı olabilecek varmi
  65. S

Hardiskten Harddiske Virüs Bulaşırmı

Arkadaşlar harddiskime petya diye bir virüs bulaştı şimdi harddiski bilgisayarciya götürcez format atması için sizce bendeki virüs bilgisiyarcinin bilgisayarına virüs bulaşırmı
  66. S

Laptopa Petya Ransomware cözümü

Bilgisayarı açtığım zaman böyle ekran geliyor petya ransomware geliyor diyor ki yeni şifre satın almanız gerekiyor. Ne yapmam gerek
  67. S

İPTV Kanalı Kuracağım Fakat...

arkadaşlar iptv kanalı kuracağım beinsport gibi kanallar olcak ama m3u8 linklerini nasıl veya nerden alabilirim 4 saatir araştırma yapıyorum bi bulamadım
  68. S

Almanyadan Hangi Laptopu Almalıyım

Arkadaşlar almanyadan laptop alacağım 1300 euro gibi bir bütçem var bulursanız link atarmısınız
  69. S

Sizce Hangi Laptopu Almalıyım

arkadaşlar babam illa laptop alcaz diyo ve 8 9 bin bi bütçe var geleceğin için laptop alcaz diyo ben yazılımcı olmak istiyorum o yüzden laptop almakta ısrar ediyo sizce hangi laptopu alayım öneriniz varmı
  70. S

Arkadaşlar Nasıl Pc Toplayabilirim

arkadaşlar 12 yaşındayım ve durumumuz yok açıkcası evde 3gb ramli intel pentium işlemcili bir laptop var ne gibi işler yapıp para kazanabilirim
  71. S

Sizce Ne Tür Oyun Yapmalıyım

arkadaşlar sizce ne tür bi oyun yapabilirim pc em çok iyi değil 3gb ram falan var intel pentium var sizce ne tür oyunlar yapabilirim
  72. S

BU TASARIMI HANGİ UYGULAMAYLA YAPARIM

Arkadaşlar ben bir android oyun tasarlıyacağım alttaki gibi karakterleri mapleri falan hangi uygulamayla veya siteyler tasarlayabilirim
  73. S

Tv Canlı Yayın IPleri Nasıl Bulabilirim

arkadaşlar bir tv canlı yayın uygulaması geliştiriyorum ama canlı yayın ıplerini nereden bulacağım bilmiyorum nerden bulabilirm
  74. S

Bionluk Ve Fiveer Vergi Var mı

bionlukta veya fiveerde satış yapmak istiyorum satarsam herhangi bir vergi ödermiyim logo yapıp satacağım
  75. S

Gittigidiyorda Satış Yapmak

Arkadaşlar gittigidiyorda satış yapmak istiyorum ürün satarken herhangi bir vergi ödermiyim
  76. S

Fiveer Nasıl Sastış Yaparım

Arkadaşlar 13 yaşındayım fiveerde satış yapabilirmiyim
  77. S

Para Kazanma

Arkadaşlar merhaba 13 yaşındayım ve para kazanmak istiyorum kendi paramla bilgisayar almak istiyorum sizce ne yapabilirim
  78. S

Half Life Oynucak Yazabilir

Arkadaşlar half life benle vs atmak isteyenler yazabilir mi
  79. S

İnstagram Satış

arkadaşlar instagramda satış yapacağım ücretler nedir vergisi falan filan
  80. S

Twitch İçin Nickler Nasıl

SerSs, TaliH, TuWaysS Bunlardan hangisi daha iyi twitch nick için veya sizin önerileriniz varmı
  81. S

Oyun Şablonu Tasarlamak İçin Uygulama

arkadaşlar bir oyun geliştiryorum ve bunun şablonlarını hazırlamak için bi uygulamaya ihtiyacım mesela: silah kutu vb çizimler için 2d olması lazım
  82. S

Sistemim Among US yayını kaldırır mı

sistemimle among us yayını yappabilirmiyim
  83. S

Ekip Arkadaşı

Merhabalar twitch te yayın açmak için bir ekip kuruyorum birde youtubede videolar çekmek için ekibe katılmak isteyene arkadaşlar alttan yazabilirmi 13-15 yaş arası olsun
  84. S

Twitch Nick Önerisi

Arkadaşlar Yakın zamanda twitch e başlayacağım akılda kalıcı bir nick önerirmisiniz
  85. S

HerŞey Dahil Yayın Bilgisayarı Toplamak İstiyorum

Arkadaşlar herşey dahil kamera monitör pc mikrofon 10000 tl bütçem var öneride bulunurmusunuz
  86. S

Ne tür videolar çekmeliyim

Arkadaşlar youtubeye başlayacağım ne tür içerik yapcağımı bilmiyorum sizce ne yapabilirim
  87. S

Sponsor Arıyorum

Arkadaşlar Sponsor arıyorum pc desteğini karşılaması için sizce nereye başvuru yapayım
  88. S

Yazılım İçin Nasıl Bir Bilgisayar almalıyım

evet arkadaşlar 13 yaşındayım ve c# ve java kullanarak oyun geliştireceğim ama buna uygun bir pc almam gerek 7000 8000 tlye önerdiğiniz bir pc. Unity android studio unreal engine açmak için kaliteli pc lazım
  89. S

Sizce Hangi Kodlama Dili Öğrenmeliyim?

Hepinize merhabalar ben 13 yaşındayım ve kodlamaya ilgim var zamanında arduino öğrendim şimdi kendime bir oyun tasarlamak istiyorum ve hangi dili nereden öğrenebilirim teşekkürler öğrenmem faydalı olurmu. Not: Blender vb. uygulamaları kullanabiliyorum. Amacım android ve pc oyunu tasarlamak ve...
  90. S

Twitch mi, Youtube mu Sizce hangi platforma başlamalıyım

Arkadaşlar ben twitch mi youtube mu karar veremedim sizce hangisini yapmakta fayda var. Youtube Kanal ADI: Talha Altıntaş 206 abonem var. Bir pc almayıda düşünüyorum.
  91. S

Twitch Ve Youtube Yayın Sistemi

Arkadaşlar merhaba ben Twitch, Youtubede yayınlar açıp video çekeceğim ve bir pc ye ihtiyacım var 8000 tl limitim var hangi özelliklerde bir pc almalıyım sizce. Ekstrada render falan yapacağım youtubeye video çıkarmak için şimdiden teşekkürler
  92. S

Yeni bir website

Merhaba arkdaşlar ben blogger dan yeni bir website açmak istiyorum ama bir türlü ne tür website açacağıma karar veremedim. Para geliri en iyi hangi tür websiteden olur acaba önerileriniz varsa yazabilirmisiniz Şimdiden teşekkürler