Arama sonuçlarınız

1. F

unexpecten token '{' hatası

merhaba discorda bot yazıyordum fakat çözemediğim bi hatayla karşılaştım bu yüzden botu aktifleştiremiyorum hata: unexpecten token '{' hatası const Discord = require('discord.js'); const client = new Discord.Client(); const ayarlar = require('./ayarlar.json'); var prefix = ayarlar.prefix...
  2. F

metin 2 de server ekleme

metin 2 de server eklicem dosyayı atcam metin 2 dosyasının içine fakat bi türlü metin 2 dosyasını bulamıyorum lütfen yardım edin (gameforcedan oynuyorum %appdata% yazınca dosyasıda çıkmadı)
  3. F

mc server plugin ekleme

merhaba aternostan sw kuruyorum fakat pluginlere baktığımda hiç böyle normal mc serverlarındaki gibi //wand vesayre komutlar için plugin bulamadım burda sormak istediğim 2 soru var //wand ve blok kırmama komutu nerden indiririm aternos sw me nasıl kurarım? sw için indirilecek komutlar hangisi...
  4. F

render'den video bulanık çıkıyor (sony vegas pro)

arkadaşlar videolaı indiriyorum hatta oynatıyorum videoların kalitesi gayet güzel fakat sony vegas pro dan editlediğimde bulanık çıkıyor napabilirim? 1591176560 beyler sorunu düzelttim sizi yormayım
  5. F

steam sipariş iade etme

steamde FBI kartı sipariş ettim nası iptal ederim? (topluluk pazarı seri lütfen)
  6. F

hangi oyunda kaç fps alırım???

internette araştırdım fakat hep farklı fps değerlerini gördüm kafam karıştı ve rtx 2060S 8gb ile aynı fps yi alırmıyım? hangi oyunda kaç fps alırım? 1590772000 ve ayrıca w10 deneme sürümümü kurulu geliyo içindeyoksa freedosmu? 1590772040 ve ayrıca w10 deneme sürümümü kurulu geliyo içindeyoksa...
  7. F

OBS ses ksık geliyor

daha düne kadar hiçbişey yoktu tek arkadan hışırtı geliyodu geçmesi için ses driverı yükledim ondan olabilirmi eğer ondansa driverı nasıl değiştiririm? 1589987858 ses ksık geliyor bağrınca normal sesim geliyor
  8. F

Laptobu PlayStation'a nasıl bağlayabilirim ?

merhaba arkadaşlar laptopa playstationu bağlayıp ps nin özelliklerini kullanmasını nasıl sağlarım yanilaptopa bağlıcaz ama playstationun ramini işlemcisini kullancak böyle bişi varsa nasıl yaparım? yoksa teşekkürler.
  9. F

şu internetten ram mevzusu

arkadaşlar bunla alakalı bi bilgim yok internetten ram indirile biliomu indirilebiliosa nerden
  10. F

max 9.000 tl (zorlanırsanız 10.000 tl pc önerisi)

arkadaşlar monitör olmasın gaming olsun yanında klavye mouse set olsun yeter w10 deneme sürümü kurulu olsun ya da direk w10 kurulu olsun yayında açabiliyim şimdiden sağol (pc seçme konusunda uzman değilim)
  11. F

indirdiğim uygulamayı hangi tarihte indirdiğimi nasıl öğrenebilirim?

indirdiğim uygulamayı hangi tarihte indirdiğimi nasıl öğrenebilirim? (android)
  12. F

pc önerisi

monitörsüz amd işlemcili 10.000 tl bütçeli pc önerisi tam limit 10000 diye tam 10.000 yapmayın 8000 civariolsun zorlanırsanız çıkın
  13. F

8000 tl monitörsüz masaüstü pc önerisi

rtx olursa daha çok sevinirim. :)
  14. F

2023 dolar düşebilir

2023te TOGG türkiyenin yerli oto arabası piyasaya çıkacak ve birçok ülke amerika dahil ön sipariş aldı eğer ekonomi güçlenirse dolar düşebilir.
  15. F

PC Öneri

beyler dolar daha fazla artmadan 8.000 tl bütçeyle gamin pc masaüstü önerirmisiniz. tam 8.000 olmasın zorlanırsanız iyi bulmakta o zaman max 8.000