Arama sonuçlarınız

1. Q

Soma moden işçisi listesi nerede

Arkadaşlar Soma maden işçileri için TKİ diye biyerde liste yayınlan mis aradım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  2. Q

Real driving sim Online gri ekran

Arkadaşlar cihazım oppo A5s Real driving sim online girerken gri ekran kalıyor çözümü varmı?
  3. Q

Haciz borcu nasıl ödenir?

Arkadaşlar haciz mevzusu vardı bildiğiniz gibi parayı az çok ayarladik ama nereden isteriz Turkcell den aldık haciz olarak Şenol hukuka gitti yani nasıl ödeyeceğiz bide bize bı kağıt geldi tebligat o 2 hafta olcak sıkıntı olurmu nereden ödenir haciz borcu? Cumartesi pazar ödenir mi ?
  4. Q

Eve haciz geliyor:(

2000tl haciz var maddi durumdan odeyemedik telefon veya arabayı alırlar mı yoksa ne alırlar DH de de konu açtım pek yardımcı olamadılar
  5. Q

Renault 19 sis Önerisi

Arkadaşlar Renault 19 için güzel çirkin gözükmeyen uyumlu sis önerir misiniz ben aradım bulamadım renk sarı olmaz
  6. Q

300 binde araç sorun çıkarır mı ?

Arkadaşlar 300 bindeki araba sorun çıkarır mı yani direk hemen elden çıkarmak mi gerekir çünkü aracımız 300 bini geçti ama motor performans olarak hiç kayıp yok yani yeni model arabalar boy atamıyor yani başa baş ve genelde biz geçeriz ve maddi durum boc yüzünden de aldığımızda n intibaren hiç...
  7. Q

Telefon kapanınca gizli sekme kapanır mı?

Arkadaşlar gizli sekme açıktı tarayıcı açıktı telefon aniden kapandı ve açıldığı zaman gizli sekme kapanmış olurmu yada açıldığında tarayıcı açılır mı? ACİLLL!!!!
  8. Q

Şenol hukuk haciz&borç sorunu

Arkadaşlar telefon aldık 1.5yil önce bu asa yukarı 1k borç kaldı ama durumdan dolayı odeyemedik bu Şenol hukuk da rahatsiz ediyor yok haciz falan bugünde mesaj geldi son gün haciz için ve dosya masrafları size yansilitack dedi mesaj attı işte bu mümkün mü 1000 lira için haciz gelirmi gelirse ne...
  9. Q

Parmak izi çalışmıyor.

arkadaşlar oppo A5s telefonum var yeni aldım parmak izi çok iyi çalışıyordu ama düştü ve artık arada algılıyor ve ve hiç algılamıyor nasıl düzeltebilir garantisi var garantiye versem bana ne kadara patlar kaç güne olur lütfen yardımcı olun
  10. Q

Bass telefona zarar verir mi?

Evet ultura bass telefona zarar verir mi yada hoparlör ü bozarmi ? Patlatır mi?
  11. Q

Alerji testinde neler var

Arkadaşlar doktor dedi Alarko testi olacakmış im araştırdım asi testinde deriye 5 10 tane çizik atıp kontrol edilecek maddeleri döküyor larmis bundan kaçış yok arkadaşlar mecbur ama bide damardan kan örneği alacaklarmis arkadaşlar iğne olmaktan korkkan biriyim kan almamaları için ne yapmam gerek...
  12. Q

Vites geçişleri ve vites değiştirme

Arkadaşlar bı tane r19 arabamız var çok atık az gaz veriyorum 10 metre gidiyor o yüzden debriajla kaldırıyorum neyse olayın basini anladınız herhalde Sonra bizim arabanın ben bindiğimde vites 1 mesela attım kalkıyorum az gaz veriyorum birden hizlaniveriyor direkson çeviren kadar 100 metre...
  13. Q

Çaresizim..

ArkadasLar gına geldi. Valla önceden beni döverdi simdi kardesime satasiyorlar bunlar roman çingene faln Ondan cok bulasmamaya calisiyorum am onlar bulasiyor cok agırıma gidiyor daha demin kardesim su doldurmaktan geldi inanmadim ama kardesimi boydan boya ıslatmıs BU NE LAN bi geldi nasi bi...
  14. Q

Arabamın Motor Durumu Nasıl

Arkadaşar arabam 300 bine dayandi ama hala ban gore emsallerinden 1.6 larindan falanda cok iyi durumda motoru ben yt de vidiolarina baktim heralde en iyi motor benimkinde ama bi ara koye giderken bi r19 sol şeritten hic cikmadi yani yetisen de olmadi heralde benimkinden dah iyi emdal olarak 3-5...
  15. Q

Yiyiyom yiyiyom kilo almiyom

Arkadaslar yiyiorum yiyiyorum kilo almiyorum 2-3 ayda en fazla 1.5 aliyorumdur bu arada koltuga oturdumun sadece yemek ve tuvalet icin kalkiyorum sizce neden kilo almiyorum 42 idi 5-6 ay once simdi 47-50 arasi biseydi heralde boyum 1.60 yada ustu bilmiyirum ama 1.60 yada gecik kilom azmi cokmu...
  16. Q

Yerde 100 tl buldum

Arkadaslar 100 tl buldum sahibi cikmadi parayi harcayabilirmiyim gunahmi harammi ne kadar gunah harcasam gunahi kapatmak icin ne kadar sevap islemem lazim?
  17. Q

5000-6000 devir arasi hos bir ses

Arkadaslar gece bi ara arabanin yanina gitmistim ve calistirip gaz vermistim gazi bi verdim 5-6 bin devir arasi oyle hos bir ses geldi ki daha da basasim geldi silindir sesi midir motor sesi midir bide araba da turbo kompresor falan yok ama sanki turbo sesi geliyir gibi bisey doldoruyor gibi o...
  18. Q

Oyun oynarken 37 derece

Arkadaşlar oppo A5s telefonum var malum havalar baya sıcak hele dün akşam terledik baya neyse bu havalarda normal kullanımda 30-35 internet açık falan Oyun oynarken de kardeşimle geçen akşam 3 el fire fire attık bana baya ısındı gibi geldi herhalde gövdesi ince olduğu içindir baktığımda 37...
  19. Q

Bahçe deki kedinin zor durumu :(

Arkadaşlar 1 kaattayiz geçen 1 tane yavru kedi geldi bende hayvanları sevdiğim için için direk ekmek attım karpuz vardı onu yedi su koydum sonra ona benzer herhalde Anası geldi bize dik dik bakınca bizde herhalde öldürecek kediyi diye taş attık kacirdik sonra geri gelince artı anladık annesi...
  20. Q

10 volt ama hızlı sarj yok?

Oppo A5s hızlı sarz yok ama 2 mah ve 10 wat ile sarz oluyor yani anlamadım madem hızlı sarz yok neden 10 wat?
  21. Q

Dışarıda tel isteyen insanlar

Arkadaşlar size sormak istedigmi önce olan anımi ve sonra sorumu dile getireceğim Arkadaşlar küçükken 11-12 yaşlarında mahhalede oturuyorduk ve o zaman iPhone 4 um vardı ve mahalle roman kaynıyordu ve onlarla aram iyi değildi şimdi. Biraz iyi ama yinede güven eksikliği... Evet iPhone 4 um...
  22. Q

Telefonumu nasil saguk tutabilirim?

Arkadaşlar oyun oynayan biriyim oppo 5s im var , normal kullanimda kaplı neredeyse hiç isinmiyor yani buz gibi değil ama ılık da deyil telefonu yeni aldığımda kılıflı oyun oynadım ısındı korkutum yeni diye oyunu kapadım kılıfı çıkarıp tve nin altına koydum soğudu sonra bide klifsiz oynadım...
  23. Q

Evkur maas badrosu istedi tel ne zaman alirim?

Arkadaşlar artık evkur un telefonu alma bölümün herhalde finallerindeyiz dün cuma gitti babam onaylandı demişler tel i vericez demişler yarım saat sonra maaş badrosu istemişler bugün az önce babam maaş badrosunu götürdü alırmiyiz daha neler gerek ?
  24. Q

Turk telekom sinirsiz ama internet 200 tl geldi

Arkadaşlar türk Telekom kullanıyoruz aylık 70 TL ama sınırsız bide ama 100 den aşağı gelmiyor neden acaba dava açsak alırmıyız?
  25. Q

Syrox nasil bir marka?

Arkadaşlar evet soru belli syrox nasil bir marka kaliteli mi? Arkadaşlar sarz aletimiz bozulmuştu ablam in telefonu samsung a10 kullandığı sarz cihazı 2.0 lik syrox sarz aleti var 2 ay olucak hala sorunsuz hatta üstüne koreli lerin fotoğrafını yapıştırmış bide özensiz kullanır ama hala aynı...
  26. Q

Babam arabayı satmak icin sağırlaştırıyor:(

Bizim bitene r19 1.4 KB 97 model bir arabamız var ve babam eskiden arabayı çok severken bi gün arabayı cok hor kullandı sonra araba biraz hararet yaptı ama conta yanmadı gene iyi dayandı yarım saat yüksek hararetle gittik biraz da tecrübe var tabi biraz engelledi harareti sonra sanayiye götürdük...
  27. Q

R19 maksimum torku kaç devirde verir?

Arkadaşlar aracımız 1.4 RN KB RN 97 model MAX TORKUNU kaç bin devirde verir? 1.4 RN 102 TORK
  28. Q

Evkurdan telefon aldim kac gune gelir alırım?

Arkadaşlar evkurdan telefon aldım bayramdan önce geçen cuma aldım ama bana bayramdan sonra işlemlere başlıcaz 2 güne onaylanır dediler ne zaman alabilirim kaç güne olur?
  29. Q

Tabletin ısınınca daha hizli çalışması

Merhaba bir tane samsung galaxy tab a6 7.0 2016 5.1.1 sürümünde bir tabletim var ben genelde hep pil tasarrufu için güç tasarrufu modunda ve sadece oyun oynadığım için uçak modu da açık oluyor bu tablete zarar verirmi yani hep böyle kullanıyorum cihazim ısınmadığinda normal derecede fire fire...
  30. Q

Renault 19 kullanim ömrü

Beyler sa öncelikle Bizde r19 var 1.4 53 beygir 102 tork lu bir LPG li bir r19 umuz var Araba 25-26 yaşlarında 1997 model hesaplayın işte Ağırlığı 980 kg Biz arabayı kullanıyoruz arabanın performansı 1.4-1.9 a kadar çoğu modelinden daha atık performanslı bazen babam 1 e takamazdi 3 de...
  31. Q

Akrep sokması

Arkadaşlar ben küçükken ovadaydik dedemle damın orda uzaniyorduk tabi yaz di bacak kol açıktı o sırada bir akrep gelmiş bacagimi soktu sonra dede akhisar'a hastaneye tam gaz götür dü motorun arkasında motorlu deriz ona römork un mini si işte siz ne derseniz artık orda zıplaya zıplaya gittik...
  32. Q

en az ram tüketen,ram yiyen,hızlı mobil tarayici

Arkadaşlar ben mobil tarayici testi yaptım hangisi daha iyi diye ve ben size en uygun tarayıcıyı anlatıcam Arkadaşlar ben bizzat denedim HANGİSİ DAHA HIZLI POLEMİĞNE GİRMEYİN Asa yukarı hepsi aynı ama bence gram farkla Chrome daha iyi geldi hemde hepsinde daha az ram kullanılıyor bu sürümü...
  33. Q

Modemi televizyona bağlama

Arkadaşlar birtane modem var bizde ama bir tane de wifi ye bağlanabilir uydu alıcısı var yani youtube ye girebiliyon İnternete ama uydu alıcısını nasıl İnternete baglicam?