Arama sonuçlarınız

1. Berkecix

İşlemci çok fazla yoran oyun önerisi

Ciddi anlamda yormayı kastettim işlemcim %100 kullabılsın istiyorum performansını görmek için 1609354643 Ekran kartı rx 550 4gb kaldırmaz zaten ben genelde csgo oynadığım için işlemciye abandım
  2. Berkecix

İşlemci çok fazla yoran oyun önerisi

Arkadaşlar core i3 10100f var elimde internetten gördüğüme göre baya güçlü bir işlemci bunu biraz zorlamak istiyorum oyunlarda ne oyun önerirsiniz
  3. Berkecix

Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim

Arkadaşlar yaklaşık 6 yıldır turk telekom kullanıyorum son 2 yılda çektiğim eziyeti anlatamam bundan bir an önce kurtulmak istiyorum ayrıca 16 mbps inyernete 80 lira ödüyordum 0.60 upload alıyordum ben şimdi vodofone nin 50 mbps lik paketine geçmek istiyorum 11 ocakta tââhüt bitiyor şimdi...
  4. Berkecix

Sürat kargo pc yi kırdı

Firmadan değil akrabamızdan aldık o da bilgidayarcı 1608910579 .
  5. Berkecix

Sürat kargo pc yi kırdı

Bu tutanak tutturduk da zararın ücreti kaç günde gelir 1608907879 Eyw
  6. Berkecix

Sürat kargo pc yi kırdı

Uzun zamandır hayalini kurduğum pc yi sonunda alabildik Tekirdağ'da oturuyorum orduda bir akrabamız var onla görüştük ücreti ne ise gönderdik o da pc yo toplayıp kargoya vermek üzere sürat kargoya gitti pc kutu içresinde köpüklenmiş bir halde bulunuyordu yâni butun gerekli önlemler alınmıştı ama...
  7. Berkecix

Bu bilgisayar ile yayın yapılır mı

Arkadaşlar bir pc buldum özellikleri aşağıda yazıyor bu pc ile minecraft veya csgo yayını yapabilirmiyim İ3 10100f H410 anakart 240gb ssd Rx 550 4gb ekran kartı
  8. Berkecix

Pc topluyacağım varmı yardım edebilecek ?

Sadece csgo valorant lol 2000 tl
  9. Berkecix

Pc topluyacağım varmı yardım edebilecek ?

Pc toplucam da var mı destek vermek isteyen ?
  10. Berkecix

Zaman Makineniz OIsaydı Hangi Yıla Gitmek İsterdiniz?

2015 e okuldan eve gelirsin cuma günüdür arkadaşlar ile skype üzerinden konuşarak minecraft oynarsın aga beee
  11. Berkecix

gm20 alınır mı

arkadaşlar 1 saate kalmaz gm20 64gb sipariş edeceğim babama babam öyle facebooke girsin kamerası benim işimi görsün yeter diyor sizce yeterlimdidir işlemci vs olarak
  12. Berkecix

yazılıma başlamak istiyorum ilk ne yapmalıyım ?

çok teşekkür ederim çok sağol yardımın için iyi akşamlar
  13. Berkecix

teşekkür ederim bunları dikkate alacağım
  14. Berkecix

şuan hiç bilmediğim terimler kullanıyosun eğer :D musaitsen biraz açıklama imkanın var mı ?
  15. Berkecix

Laptopum hiçbir şekilde wifi görmüyor

arkdaşlar laptopu sıfırlamaya karar verdim windowsun kendi sıfırlama menüsünden sıfırlamaya başlamadan öncede başladıktan sonra da bittikten sonra yani pc hiçbir şekilde wifi görmüyor kısaca wifiyi açamıyorum basıyorum hala kapalı görünüyor bilgisayarın arka yan tarafında touchpadin hemen...
  16. Berkecix

önce yavaş yavaş kodlamayı öğreneceğim ortaokuldayken scratch diye bir program var dı ordan biraz biraz kaptım önce bir mobil uygulama tasarlayacağım sonra bunu büyüterek devam edeceğim ama bilgisayarım izin verir mi o konuda takıldım
  17. Berkecix

Telefonumun Kamerası Calismiyor

telefonu yeniden başlatmayı deneyebilirsin bi bende işe yaramıştı
  18. Berkecix

arkadaşlar bir anadolu lisesine gidiyorum (meslek değil) benim bulunduğum yerin en iyi lisesiymiş ama kodlama diye bir bölüm yok benimde aklıma takıldı yazılıma başlamak ama sabahtan öğlene kadar dersler var malum sınavlarda yaklaşıyor günde 1 saatimi ayırıp yazılım öğrenmek istiyorum bilgisayar...
  19. Berkecix

2000 tl pc önerisi

bütçe kısıtlı olmayınca olmuyor
  20. Berkecix

2000 tl pc önerisi

teşekkür ederim dostum çok sağol yardımın için hakkın ödenmez hakkını helal et
  21. Berkecix

2000 tl pc önerisi

olmucak yani öylemi neyse ben yine video izlemeye devam edeyim :( herkeze teşekkürler yardımınız için
  22. Berkecix

2000 tl pc önerisi

maximum 2400 yazdım reis 2700 ne bunu almam imkansız
  23. Berkecix

2000 tl pc önerisi

tam pc alcam dolar arttı :( geldi beni buldu bütün talihsizlikler
  24. Berkecix

2000 tl pc önerisi

şu anda kullandığım laptop i5 2. nesil bu 1.nesil csgo da kötü fps verebilir ama
  25. Berkecix

2000 tl pc önerisi

sadece valorant ve csgo
  26. Berkecix

2000 tl pc önerisi

2. ele de ailem olmaz diyor illa sıfır olacak maalesef
  27. Berkecix

2000 tl pc önerisi

teşekkür ederim benim için uğraştığınız için cansınız <3
  28. Berkecix

2000 tl pc önerisi

dolar yüzünden :( çok çok zorlarsam max 2400 oda maximum daha fazla olmaz
  29. Berkecix

2000 tl pc önerisi

bütçeyi artırmak için çalışmak istedim ebada canlı dersler vs haftanın 7 gününden 6 günü ders var 1. günde de tekrar yapıyorum internet kafeye zaten aile karşı çıkıyor
  30. Berkecix

2000 tl pc önerisi

haklısın ama 2200 den yukarı kattiyen çıkamam bu zamana kadar sadece bir csgo birde valorant oynamak istedim
  31. Berkecix

2000 tl pc önerisi

bütçe kısıtlı ne yapalirim bende zaten 2000 tl ye en iyi sistemi dizicem demiyorum ki
  32. Berkecix

2000 tl pc önerisi

aynn yazdığım oyunları kasmadan oynatsın yeter bana
  33. Berkecix

2000 tl pc önerisi

sadece kasa 2. ele de ailem güvenmiyor mecbur sıfır alcam internetten farketmez
  34. Berkecix

2000 tl pc önerisi

arkadaşlar bütçe kısıtlı csgo valorant fall guys gibi oyunlar oynamak istiyorum max 2200 tl var bir el atın da kasa toplayalım ya
  35. Berkecix

1400 TL bütçeli Ssd

en az 1 tb m2 ssd lazım
  36. Berkecix

grafik tasarımı yapmak istiyorum ama pc izin vermiyor

arkadaşlar bu aralar adobe photoshop ve adobe premiere ilgim var ama bilgisayar daha photoshopa zor yeterken adobe premieri kaldırmıyor yeni pc hayali zaten hayal oldu yükselen dolar yüzünden bilgisayarın rami 4 yetmiyor acaba format atsam kaldırır mı adobe premier bu programları öğrenmek çok...
  37. Berkecix

Vergiler vergiler içimizden geçtiler..

abi vergi verelim ama bu kadar da olmaz ya
  38. Berkecix

Vergiler vergiler içimizden geçtiler..

vergiler vergiler içimizden geçtiler
  39. Berkecix

Win 8'i Orijinal Olarak Alabileceğim Bir Yer Var Mı?

windows 10 u tercih etmeme sebebiniz nedir
  40. Berkecix

Çok istediğin bir ürüne sahip olamayınca....

sen o kafadasın en azından düşük bir modeli var bende hiçbişiy yok o moralimi bozuyor
  41. Berkecix

Çok istediğin bir ürüne sahip olamayınca....

Arkadaşlar çok isteyipde sahip olamadığınız bir ürünü alamayınca nasıl hissediyorsunuz kendimden örnek vereyim pc alcaktım 3k ya dolar yükseldi alamadım :(
  42. Berkecix

steamde 5 dolar harcamama rağmen hesap hala kısıtlı

aynen kendime cüzdan kodu eklediyip aldım parayla
  43. Berkecix

radnom key aldım 7,8 tane
  44. Berkecix

internet cafe similatör among us human fall flat toplam 5.15 dolar tuttu hepsi bakdım ama açılmadı acaba bedava oyun aldımya cs yi ondan dolayı olabilir mi bide steam key kullandım
  45. Berkecix

ben csgo yu bedava aldımda ondan dolayı kaldırmamış olabilirler mi
  46. Berkecix

arkdaşlar sabah bir tane oyun aldım hesabım kısıtlılığını açmak için ama 5.15 dolar harcamama rağmen yinede hesap hala kısıtlı yardımcı olurmusunuz
  47. Berkecix

overclocka açık ucuz anakart

arkadaşlar 400 tl büçe var apu toplucam 400 tlye overclocku açık bir anakart nasıl bularbilirim yardım edermisiniz
  48. Berkecix

ne olacak bu dolar pc toplucam toplayamıyom

evet malesef
  49. Berkecix

peki doların inme olasılığı hiç mi yok ya 2900 tl bütçeyi şimdimi harcamalıyım
  50. Berkecix

arkadaşlar pc topluyacağım ama dolar yüzünden bir türlü toplayamıyorum sürekli fyat artıyor acaba ekonomi okuyan arkadaşlar bir cevaplayabilirmi dolar düşecek mi çıkacak mı
  51. Berkecix

taksitli bilgisayar alacağım ama

arkadaşlar taksitli bilgisayar almayı planlıyordum babama söyledim aylık 320 lira diye babamın dediği laf şu bizim kredi kartının 1000 tl limiti var bilgisayarın parası 4000 tl babama diyom taksitli alcaz 1000 lira limit yeter diye ama anlamıyo acaba ben mi hata yapıyprum babammı bir yardımcı...
  52. Berkecix

kulaklık usbsi tak-çıkardan bozulurmu

kulaklık usbsi tak-çıkardan bozulurmu
  53. Berkecix

max 200 tl mikrofonlu 7.1 gaming kulaklık

ben gaming gecesi beklieyemeceğim malesef canlı dersler var acil mikrofonlu kulaklık şart
  54. Berkecix

max 200 tl mikrofonlu 7.1 gaming kulaklık

max 200 tl mikrofonlu 7.1 gaming kulaklık biraz acil arkadaşlar
  55. Berkecix

50-60 tlye kulaküstü kulaklık (mikrofonlu)

aynısı kullanıyorum rezalet bir kulaklık
  56. Berkecix

50-60 tlye kulaküstü kulaklık (mikrofonlu)

arkadaşlar 50 tl gibi bir bütçem var a101e gelen kulaklığımı yoksa internetten başka bir model mi almalıyım kafam takıldı bir el atıverin
  57. Berkecix

Bilgisayar Seçimi

2000 tl bütçe size pubg mobile oynatırmı bilmiyorum hemde apu ile
  58. Berkecix

Ps5 için TV önerisi.

arkadaşa katılıyorum
  59. Berkecix

Ps5 için TV önerisi.

bütçeniz nedir hocam
  60. Berkecix

a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı

peki ya basmayan tuşu varmı hocam yada silinnen tuşu
  61. Berkecix

a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı

a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı 70 liram var klavye ve mouse lazım bunlar alınır mı
  62. Berkecix

3500 TI bütçeye apu mu yoksa ekran kartlı sistemmi toplanır

ryzen 3 1200 biraz darboğaz yapmaz mı hocam ryzen 3 1200 biraz darboğaz yapmaz mı hocam 1597517555 birde hocam o sistemin bir linkini atabilirsimisin sana zahmet
  63. Berkecix

3500 TI bütçeye apu mu yoksa ekran kartlı sistemmi toplanır

arkadaşlar 3500 tl bütçem apumu toplamalıyım kararsız kaldım bir el atıverin
  64. Berkecix

Bu sistem sizce iyi mi ?

böyle bir sisteme 144 hz monitör almamak yakışmaz 144hz bu sisteme alınmalı benim düşüncem
  65. Berkecix

Bu sistem sizce iyi mi ?

psu biraz az kalmış diyebilirim ama iyi yinede
  66. Berkecix

3000 civarı bütçeye apu sistem toplamak mantıklı mı ?

kral bu ryzen 5 pro ne anlama geliyor
  67. Berkecix

3000 civarı bütçeye apu sistem toplamak mantıklı mı ?

arkadaşlar bütçem 3000 küsür civarı aklımda ryzen 5 3400g li sistem toplamak var sizce hata yaparmıyım apu toplayarak
  68. Berkecix

a320 ile b450 anakartlar arasındaki fark nedir

a320 ile b450 anakartlar arasındaki fark nedir 100 lira fiyat farkına ne veriyorlar b450de bi açıklarmısın
  69. Berkecix

3500 tl banında parçaları tek tek alıcağım pc

hocam o sistemin bir linkini rica etsem olur mu
  70. Berkecix

hocam şöyle birşey yaptımda nasıldır acaba https://www.teknobiyotik.com/tb-gn33A3ZpYpPgBf7Ac/
  71. Berkecix

tek tek toplasam nasıl bir sistem çıkar önüme onu araştırmak istedim daha iyi bir sistem çıkar mı diye
  72. Berkecix

arkadaşlar parçalarını tek tek alıcam ekonomik olsun diye bana bir liste yaparmısınız 3500 tl bandında masaüstü bilgisayar
  73. Berkecix

apu sisteme ekran kartı eklemek

oeki ya bu apu işlemci ekran kartını besleyebilecek mi
  74. Berkecix

peki ya sorun çıkartır mı 3500 liraya ekran kartlı bilgisayar toplanır mı
  75. Berkecix

arkadaşlar 3400 tl bütçem var ryzen 5 3400g li sistem toplamak istiyorum ama sonradan ekran kartıda eklemek istiyorum ilerde ekran kartı taktığımda apu işlemci ne olacak ? apunun grafik birimiyle ekran kartı çakışabilir mi ekran kartını takınca apu devre dışımı kalıyor o konualrda tedirginim...
  76. Berkecix

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tutmadı aşşağıda a101 var asdasdasd
  77. Berkecix

ekran kartlarında gddr 5 lite ne anlama geliyor ?

o lite ibaresi ilerde başka bir sorun çıkarmaz değil mi hocam sadece kapak dolayısıyla bu arada teşekkür ederim araştırmışsın saol <3
  78. Berkecix

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

katılıyorum
  79. Berkecix

ekran kartlarında gddr 5 lite ne anlama geliyor ?

arkadaşlar sapphire in rx 570 8gb ekran kartını alacağım ama aklıma şu soru takıldı gddr 5 lite yazıyor bu ne anlama geliyor...
  80. Berkecix

Sizce okulların açılması doğru karar mı ?

ben bu kararı hiç doğru bulmuyorum şahsen
  81. Berkecix

Toplama pc

apu sisteme 16gb ram takman ne kadar doğru bilemiyorum
  82. Berkecix

en iyi bilgisayar toplama sitesi

vatan dolar kuru üzerinden satış yapıyor yani kendisi bişey koymuyor dolar yükselirse fiyatları yükseliyor o şekilde
  83. Berkecix

hiçbir sorun çıakrmaz değil mi hocam
  84. Berkecix

İş İçin Ryzen 5 3400g pc toplama

bütçen eğer 4000 tl ise apu sistem yerine ekran kartlı bir bilgisayar toplamanı öneririm daha iyi performans alacağını düşünüyorum
  85. Berkecix

Bilgisayar toplama

bütçen ne kadar dostum
  86. Berkecix

4000 tl pc önerisi

teşekkür ederim kardeşim düşünmen yeter ?
  87. Berkecix

arkadaşlar uzun zamandır hayalim olan pc için yıllardır para biriktiriyorum şimdi bilgisyaar alma zamanı bana sorun çıkarmayacak bozuk çıkmayacak bir yerden sipariş edeceğim en uygun pc toplama sitesi hangisi sorun çıkmasın yeter
  88. Berkecix

4000 tl pc önerisi

arkadaşlar seneye 4000 tl bandında pc alma hayalim var bu fiyata bir monitörsüz bide monitörlü pc toplayabilirimisinz ama fiyat 4000 tl yi 1tl geçmemesi lazım teşekkürler
  89. Berkecix

Pubg Lite Safe Mode Hatası bi el atın

arkadaşlar önceden hiçbirşey yoktu dün safe mode diye bir hata verdi sonra directx hatası verdi directx im güncel onu geçtim neden safe mode hatası veriyo bu safe mode hatasını youtubeda çok araştırdım ama bulamadım lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun
  90. Berkecix

Ekran kaydedici istiyom beağ

kendi duvarı adoket çekmen samsungun umrunda bile deiğil telefonun modeli ne ve 3 . parti yazılım kullansan batıyomu
  91. Berkecix

Bilgisayarım öldü

arkadaşlar laptopuma ne olduysa eskisi gibi iyi performans alamıyorum laptopun özellikler i5 2.nesil 4gb ram gt 520m 1762mb ekran kartı oyunlarda donma felan örnek zulada 40 fps cs:go da 30 fps bazen ondan bile az ne yapabilirim tek pcim bu
  92. Berkecix

Ailem Bana PC almıyor nasıl ikna edebilirim

gene seninki 5000 tl satsan 3000e satarsın minimum benimki 1000 tl lik laptop oda 2.el 1591994221 arkadaşlar son sözü bırakıyorum dahada kimse mesaj yazmasın zaten benim bu konuyu açmam sıkıntı kendi mesleğimi elime alana kadar asla iyi bir bilgisayarım olmayacak bunu bende daha çok siz...
  93. Berkecix

şaka mı yapıyorsun doktora bile gitti herşeyin farkında ama olmuyor bırakmıyor hem zaten bıraksa bana o parayla pc mi alacak :(
  94. Berkecix

sigortaya para vermiyor en çokta günde bir paket sigara içer 15 yıldır içiyor ve bırakamıyor
  95. Berkecix

orta halli dielim bazen babamın pc alacak gücü oluyor bazen olmuyor ama ben gücü olunca istiyorum ama gene nafile
  96. Berkecix

bu zamana kadar sadece 2 kere teşekkür adlım diğer dönemler full takdir
  97. Berkecix

birde şu sorun var teknoloji ile ilgili birşeyden bahsedince hemen bak bu tekenolojiyle uğraşmayacaksın diyor bazende bunun yüzünden beni kırıyor bıktım ya 1591992937 zaten arkadaşlarım cabası kötü bilgisuarım var diye dalga geçiyorlar zaten 'senin pc chrome a giriyormu ' diye dalga geçmek mi...
  98. Berkecix

babam idare et der töbe almaz
  99. Berkecix

babamın işi gereği birkaç belge lazım bursluluk için o belgelerde olmadığı için giremiyorum
  100. Berkecix

ama bak pc de 1.nesil i5 var chrome de bile kasıyor o derece
  101. Berkecix

yok anlamaz ama bilgisayarın çalışıyomu çalışyo olmaz diyo bi düşündüm bi kırsammı acaba diye ona lafı hazır kırmasaydın almam ben sana bilgisayar o bilgisayarına dikkat et diyor
  102. Berkecix

son kararı babam veriyor ama ders konusunu sorarsanız bir kere düz geçmedim bu zamana kadar sadece 2 kere teşekkür getirdim geri kalan bütün dönemler takdir
  103. Berkecix

para konusunda bazen müsait oluyor bazen olmuyor ama ben müsait olunca al diorum sen oyun oynarsın diyor baba oynamayacam diyom gene olmaz diyo
  104. Berkecix

yaşım 16 daha ne kadar küçük olabilirim
  105. Berkecix

arkadaşlar öncelikle bizim evde kararları sadece babam verir ve ben bilgisayar istiyince hep oyun oynarsın diye düşünerek beni reddediyor maddi açıdan bazen musait oluyor bazen olmuyor ama müsait olunca diyorum yine olmaz diyor ne yapmalıyım yardımcı olun sürekli beni oyun oynuyor sanıyor ve bu...
  106. Berkecix

şehir değiştireceğim ama...

arkadaşlar istanbul samsun arası şehir değiştireceğim ama arabayla olacak ve benim yanımda bulunacaklar annem babam değil akrabamız yinede onlarla gidebilirimiyim
  107. Berkecix

YouTube Kanalım için izlenme ve aboneyi nasıl artırabilirim

https://www.youtube.com/channel/UCD6TCxpdYNumuzTtdkcRlFg/videos son video hariç bütün videolar çok kaliteli son videonun kötü olmasının sebepi aldığımız resimler kalitesizdi
  108. Berkecix

YouTube Kanalım için izlenme ve aboneyi nasıl artırabilirim

Arkadaşlar İNCELEMECİ adlı youutbe kanalım 10 gündür 32 abone gayet güzel ve kaliteli videolar çekiyorum insanları sıkmıyorum ama abone ve izlenme çok az nasıl artırabilirim teşekkürler
  109. Berkecix

Iphone 7 Plus alınırmı?

o fiyata çok daha iyi android telefonlar alabilirsin pişman olma bence git android al mesela örnek a71 veya note 8 pro bu telefonlar iphone 7 plustan kat ve kat iyidir sonradan pişman olma
  110. Berkecix

Teknobiyotik e2.5 XT alınırmı

bana göre alınmaz 4000 tl ye çok daha iyi sistemler toplayabilirsin
  111. Berkecix

Bluetooth kulaklik onerisi

tekrardan bunu öneririm
  112. Berkecix

İNCELEME kanalım için video fikri verirmisiniz müsaitseniz

galiba yanlış kanala olmuşsun 32 abone olacak ve çok teşekkürler desteğin için
  113. Berkecix

yapıyorum ama (yukarda yanlış yazmışım 6 tane video attık 2 tanesini hala herkese açık yapmadım) paylaşıyorum 6 videoda 500 izlenme ne ya herkesle paylaşıyorum olmuyor İNCELEMECİ adlı kanalım hala 32 abone
  114. Berkecix

para yok para olsa ilk işim pc almak zaten 5 dkkada yapacağım montajı benim bilgisayarda 1 saate yaparsınn o kadar donuyo pc i5 1.nesil var
  115. Berkecix

arkadaşlar inceleme kanalım var ve burada arkadaşımla inceleme cideoları çekiyoruz çokta kaliteli çekiyoruz montajıdır kapak fotoğrafıdır tek tek uğraşıyoruz ama etkileşimimiz çok az 8 tane emek vererek video attık 30 abone olduk 20si zaten tanıdık sizce etkileşimi artırmak için ne yapmalıyım
  116. Berkecix

TT taahüt bitcek sizce hangisine geçmeliyim

şu internet sorunları ile uğraşmaktan bıktım o yüzden daha ne turk telekom alırım nede onu altapısını kullanan bir hizmeti
  117. Berkecix

pek peki ya turk telekomdan çıkacağım hangi firmaya geçmeliyim yazdığım gibi taşınabiliriz sorun çıkarmaycak biri olması lazım
  118. Berkecix

2800 TL'ye

note 8 pro Mİ 9T NOTE 9S A51 M31
  119. Berkecix

arkadaşlar turk telekomdan herkez gibi bende şikayetçiyim 6 ay sonra taahüt bitiyor bugün arayıp altyapımın desteklediği internet hızını sordum turk telekomdan 68 mbps ye kadar destekliyor dediler sizce diğer internet sağlayıcılarıda aynı 68 bps ye kadar veririmi bide evimiz kira taşınabilirizde...
  120. Berkecix

bu laptopla yayın açılır mı?

laptop konusunda pek bir biilgim yok ama 3500,4000 tl ile çok iyi yayın bilgisayarı toplayabilirsin
  121. Berkecix

bu laptopla yayın açılır mı?

sanmam oyunda seni çok rahatsız eder kasmalar laptop istiyorsan bu işini görür:https://www.casper.com.tr/excalibur-g770-satin-al-konfigure-et-ozel-fiyatlar-01?gclid=EAIaIQobChMIzNWmuMjr6QIVze3tCh1ZUQacEAQYASABEgI-r_D_BwE ama masaüstü alırsan 3,4 bin tl ye mükemmel sistem toplarsın (bu arada en...
  122. Berkecix

Turk Telekom güya upload hızlarını artırdı

anladım reis teşekkür ederim kral adamsın
  123. Berkecix

reis yeni bir konu açtımda neler yeni bölümünde görürsün sen bilgili birisin bi konuma bakarmısın rica etsem
  124. Berkecix

reis dowload hızım normal ama upload hızım sıkıntı birde modemim yeni kullandığım paket 16mbps
  125. Berkecix

taahütün bitmesine az kala paket değiştirirsek sorun çıkartırmı

arkadaşlar turk telekom kullanıyorum uplaod hızım 0.60 mbps ve canlı derslerde sorun oluyor taahüt ocak ayında bitiyor bitince vodofone geçecemde ben şimdi paket yükseltsem taahüt olayına zarar verirmi bıktım çünkü bu turk telekomdan
  126. Berkecix

Rn8 pro mu Rn 9s mi?

note 8 pro al geç hiç bekleme
  127. Berkecix

0.60 mbps upload ile 14 gb dosyayı youtube kaç saate yüklerim

öyle mi hocam ben bilmiyodum (dalga geçmek için değil cidden bilmiyodum)
  128. Berkecix

arkadaşlar turk telekım güya upload hzılarını 2 katına çıkardı o zaman benim upload hızım önceden 0.60 idi yine aynı bide ben youtube video yüklüyorum TURK TELEKOM PİŞMANLIKTIR
  129. Berkecix

ama görev yöneticisinden bakınca dosya uploadlarken 700kb/sn çıkıyor nasıl oluyor anlamadım
  130. Berkecix

yok ölçtüğümde 0.60 çıkıyor upload hızı
  131. Berkecix

abartma kardeş
  132. Berkecix

0.60 mbps upload ile 14 gb dosyayı youtbe kaç saate yüklerim
  133. Berkecix

1000tl 2000 tl arası en iyi telefonlar

arkadaşlar aşşağıdaki linkteki telefonlara baktım sizce hangisi alınır
  134. Berkecix

Yaşım 14 Boyum 171 boyum kaç olur?

kardeşim 20 yaşında bana göre max 185
  135. Berkecix

bu güncellemeler kaç mb internet yer

ev interneti bulunca indir yoksa mobil internetin için sonra çok üzülürsün
  136. Berkecix

Yaşım 14 Boyum 171 boyum kaç olur?

kardeşim normal ben 16 yaşındayım boyum 174 1591104510 20 yaşında max 185 olursun
  137. Berkecix

internetten telefon aldım gelince ilk ne yapmalıyım

arkadaşlar turkcellden faturaya ek gm 9 pro aldım kurye getirince ilk ne yapmalıyım
  138. Berkecix

TELEKURYE firması kargoyu ne zaman getirir bilgisi olan yardımcı olsun

ellerinde yokmuş bütçede birtek gm 9 proya el verdi
  139. Berkecix

anneminde telefon bozuk napcam bilmiyom
  140. Berkecix

kenimde almadım zaten anneme aldım
  141. Berkecix

max 1 ay dimi tekirdağda oturuyorum
  142. Berkecix

hiç mi gelmez ama o kadar faturaya yansıtdılar gelir eninde sonunda da acaba 1 aya gelirmi
  143. Berkecix

şimdi ben 27 mayısta sipariş verdim dün kargoladnı kargo takip ekranına geliyorum parametlerelr yanlış falan bişey diyor sizde de aynı hata oldumu
  144. Berkecix

arkadaşlar turkcellden kontratlı bir şekilde gm 9 pro aldım telekurye firması getirecek ne zaman gelir hiç deneyimleyen var mı ?
  145. Berkecix

Eski PC'ye Hangi İşlemci Gider?

sat yeni pc al
  146. Berkecix

Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

en son forumda 2000 tl altı en iyi telefonlar diye konu açtım oda beni tutmuş telefon fiaytları düşer mi konusuna atmış bunun neresi forum kurallarını çiğnemek
  147. Berkecix

Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

DORO diye bir yetkili var kendisinden nefret ederim modluğun ne olduğunu bilmiyor sanki saçma sapan konular kapatıyor
  148. Berkecix

Instagram Giriş

en güvenlisi şifresni değiştir herkezi hesabından atar sende güvenli bir şeklide giriş yaparsın
  149. Berkecix

seyahat yasağı kalkacakmış nasıl seyahat edebilirim ?

arkadaşlar şehirler arası seyahat yasağı kalkınca arabaya memlekete gidicez 17 yaşındayım şimdi ne tür bir belge almam gerek kardeşimde var 10 yaşında memlekete gitmek için belge almam gerek mi
  150. Berkecix

yeni kanalım hakkında içerik fikirleri

şimdi kanal linki atmak yasakda banlanırım sonra
  151. Berkecix

atmazlar ki youtubede yeni olduğum için
  152. Berkecix

incelenecek şeyler bitti başka ne yapabilirim
  153. Berkecix

arkadaşlar merhaba yeni bir inceleme youtube kanalı açtım buraya inceleme videoları koymak istiyorum ama evimde sınırlı incelenecek şeyler var max 10 acaba ne inceliyip youtube kanalımı büyütebilirim içerik fikirlerinizi önemseyeceğim yardımınız için şimdiden çok teşekkürler
  154. Berkecix

Turknet 8mbps(altyapım 79mbps destekli)

o hız alacağın maximum hızdır yani 5,6 normal bence
  155. Berkecix

AMD mi İntel mi Yoksa Pc almamakmı ?

AMD çünkü daha ucuz olur INTEL den
  156. Berkecix

Telefon Önerisi

1500 tlye gm9 pro öneririm kendimde dün sipariş ettim
  157. Berkecix

Cuma Namazı Nasıl Kılınır? Covid-19 Dönemi Kuralları

bir sorum var 20 yaş altı cuma namazlarına katılabiliyor mu ???
  158. Berkecix

İkinci el xr

kamerasına bak flaşı çalışıyormu bak
  159. Berkecix

arkadaşlar internet cafelerde steam hesabımız kaydolurmu

ee peki inetrnet cafede ne oynucam birtek oyun kaynağım steam onuda oynayamayacaksam ben ne yapcam net kafede
  160. Berkecix

arkadaşlar internet cafelerde steam hesabımız kaydolurmu

arkadaşlar hiç internet kafeye gitmedim daha bu yaz ilk defa gidicem oraya gidince steam hesabımdan oturum açıp csgo oynuyacağım ama aklıma şu soru takıldı steam hesabımdan oturum açınca hesabım oraya kaydoluyormu yada bilgilerim alınıyormu cevaplandırırsanız sevinirim
  161. Berkecix

Samsung Galaxy Note 20 Plus

dert etmiyorum bu özelliği kötüymüş bu özelliği iyiymiş diye çünkü alacak param yok :d
  162. Berkecix

turkcellden aldığım kontratlı cihaz teslim hakkında

deneyeceğim fikrin için teşekkürler
  163. Berkecix

r5 3500x max hangi ekran kartına kadar besler ?

bu videoda anlatmış rtx 2060a kadar yolu var
  164. Berkecix

turkcellden aldığım kontratlı cihaz teslim hakkında

arkdaşlar dün akşam babamın hattının üzerine gm 9 pro aldık turkcellden taksitli olarak siparişide eve söyledik eve gelsin diye ama şimdi hattın yasal sahibi amcam ama amcamın kimliğinin resmi bizde var turkcellde okudum sadece hattın yasal sahibine teslim edilerebilir yazıyor amcamda bursa da...
  165. Berkecix

Telefondan internet açıp tablet ile bağlanma?

operetörün nedir turkcell ise hiçbir ücret almıyor kendimden biliyorum ama diğer servis sağlayıcılarını bilemem.....
  166. Berkecix

youtube dan para kazanmak harammı

amacım önce 10.000 aboneye kadar para kazanmamak zevk için yapmak
  167. Berkecix

çok kolay montaj yapabileceğim program önerileri

arkadaşlar gaza gelip youtube a başlama kararı aldım ama montaj bu devirde önemli çok kolay kullanılabilecek bir montaj programı önerirmisiniz
  168. Berkecix

önce bir ilk videomuzu yükleyelim inşallah büyüyüceğim
  169. Berkecix

elimdeürünler var onları inceleyip yorumlayacağım bu herhalde haram olmaz
  170. Berkecix

video fikri

arkadaşlar gaz geldim inceleme kanalı açacağım teknoloji vs elimde incelenecek ürünler var ama başka ne inceleyebilirm akıl verirmisiniz
  171. Berkecix

Ps3 e Fifa17 alınır mı

donanımın karşılıyorsa alabilirsin inertentten testlerini izle
  172. Berkecix

Cumhurbaşkanlığı Normalleşme Planı

1 haziranda çık işini garantiye al mazallah birde ceza yeme :D
  173. Berkecix

arkadaşlar bu saçma sorum için beni mazur görün ailem haramdır helaldir bu konularda çok takıntılı bende youtubede inceleme kanalı açacağım eğer öngördüğüm gibi giderse 3 aya para kazanmayı açarım ama bu para şimdi haram mıdır hani alın teri olmayan şey haramdır ya videolarda emek harcanıyor...
  174. Berkecix

casper telefonlar android 10 alacak mı

casper telefonlar android 10 alacak mı
  175. Berkecix

Telefon almanın şuan zamanı mı ?

Telefon almanın şuan zamanı mı ? note 8 pro 2000 tl iken ben bunu yazın alırım diyodum şimdi 2700 tl sizce ne yapmalıyım yol gösterin saygılar...
  176. Berkecix

Düşük sistem gereksinimli piksel oyun önerisi

minecraft :D
  177. Berkecix

Max 7000 tl oneri ?

7000 tlye iphone 11 öneririm
  178. Berkecix

Düz Yol İçin Çift Amortisörlü Bisiklet Alınır Mı?

arkadaki amatisör bence hiçbirşeye yaramıyor sadece önden olanı al
  179. Berkecix

GTA 5 sorunlu ses ve fps düşmesi

bende laptop soğutucu var max 4,5 derece etkiler oda maksimum
  180. Berkecix

S7 Edge Kullanıyorum

xiomi note 9 pro öneririm
  181. Berkecix

Pubg Lite Safe Mode hatası

arkadaşlar youtubeden kaç tane video izledim bilmiyorum ama hepsini yaptım düzelmedi sürekli açılırken safe mode hatası veriyor directx i güncelledim yine aynı gerekli programları tekrar yükledim yine aynı sildim tekrar yükledim olmuyor sürekli açılırken safe mode hatası veriyor az önce denedim...
  182. Berkecix

GTA 5 sorunlu ses ve fps düşmesi

işlemcin fazla ısınıyor olabilir bence sen git bi işlemcinin termal macununu yenile (seninki yine kasıyor benim pc açmıyor bile :( ...)
  183. Berkecix

Turk Telekom youtube,instagram vs hiçbirşeye girmiyor

arkadaşlar turk telekom internetim youtubede video açmıyor instagramda video oynatmıyor twitter de sorun veriyor sorun sadece bende mi internet hızım normal acaba yine saldırımı oldu
  184. Berkecix

Yeni bir felaket mi kapıda? Güneş en büyük solar minimum dönemine girdi

ben onu bunu bilmemde zaten bu hayatı şans eseri yaşıyoruz ölürsek de kime kalmış
  185. Berkecix

Kablosuz kulaklık tavsiye...

kesinlikle ama kesinlikle konuşma yapacaksan xiomi airdots alma dışarda yürüyorum çok hafif bir esinti gelince karşı taraf kıyamet kopuyor sanıyor
  186. Berkecix

2000 TI altı en iyi oyuncu telefonları

2. el almak istiyorum ama sorunlu çıkmasından çok korkuyorum
  187. Berkecix

note 8 pro 2000 civarıyken onu alcaktım videolarını izliyorum sıfır kasma 1590244818 kardeşim yanlış konuya geldin herhalde :D
  188. Berkecix

2000 tl ye note 8 pro alacaktım olmadı sizce max 2000 tl ye en iyi oyuncu telefonları nelerdir (pubg mobile 0 kasacak ama )
  189. Berkecix

fortnite oynamak için telefon önerisi (60 fps olsa iyi olur)

honor 20 öneririm
  190. Berkecix

İnternetim yavaş

kardeşim unuttum hayırlı olsun pc inşallah benim gibi kötü pc si olanlara allah en kralını nasip eder
  191. Berkecix

sizce telefon mu almalıyım yoksa bilgisyar mı

hani apu sistemler var ya onlarda iyi cs tarzı oyunlar oyanatbilir
  192. Berkecix

Hepsiburada kapıda ödeme seçeneği yokmu?

n11 de var diye biliyorum ama...
  193. Berkecix

İnternetim yavaş

kardeşim haline şükret
  194. Berkecix

Hepsiburada kapıda ödeme seçeneği yokmu?

maalesef
  195. Berkecix

sizce telefon mu almalıyım yoksa bilgisyar mı

arkadaşlar bütçe 2500 tl şuanda kullanmakta olduğum telefon casper via e3 2gb ram vs özellikleri var pubg mobilede kasıyor biz arakdaşlarla hep pubg onarız telefon mu almalıyım yoksa şuanda kullanmakta olduğum bilgisayar lenovo ideapad z570 -4gb ram -i5(2.nesil= gt 520m 1762 mb ekran kartı bu...
  196. Berkecix

Ne zaman telefon almalıyım?

ya ben sana şöyle izah edeyim ben pubg mobile i büyük ekranda sıfır kasma sıfır donma ve pubg ye benzer oyunları kasamadan oynatacak bir cihaz istiyorum pilide büyük olsun isiyorum o yüzden note 8 proda karar kıldım
  197. Berkecix

LGS Sınavı

şırnakta fen lisesi var sanırsam 300 puanla alıyor ama ne kadar sağlıklı bir seçim olur karar senin :)
  198. Berkecix

Gtx 1660ti 60Hz

ekran kartı modelini düşürürsen oyun kasmaya başlayacak ve ekran 120 hz olduğu için 120 fps altını alırsan kasma hissiyatı verebilir
  199. Berkecix

Su satmak istiyorum

toptancılarda bulabilirisn yada bimden al 50 kuruşa 1 liraya sat
  200. Berkecix

seneye kadar iner diye düşünüyorum ben ?
  201. Berkecix

arkadaşlar 6 ay önce turkcellden taksitli casper via e3 aldım almaz olaydım süerkli kasıyor felan ben şimdi 2 ay önce dedemle anlaşmıştım note 8 pro alacaktım o zamanlar 2000 tl idi 1000 tl sni ben biriktiricem 1000 tl sini dedem tamamlayacaktı ve telefonu alacaktım ama şimdi telefon fiyatları...
  202. Berkecix

papara kartım ne zaman gelir

2 hafta oldu kart geldi benim ilçemde ama hala dağıtıma çıkarılmadı sizce ne yapmalıyım
  203. Berkecix

ithalat cihazlardaki gözetim uygulaması

arkadaşlar hepinizin bildiği üzere cihazlarda gözetim vergisi uygulanıyor ve bazı belgeler isteniyor fiyatları düşürebilmek için ben note 8 pro alacağım 2000 tl vardı ama fiyatlar uçtu sizce xiomi gibi ithal yapan markalar bu belgeleri ne zaman toplayıp getirebilir temmuzda telefon alacam o...
  204. Berkecix

Valorant şu sistemde kasıyor!

işlemci biraz sıkıntı gibi
  205. Berkecix

Rtx 2070+i7 9750h 17.3 inch 144hz vs rtx 2060+i7 10750h 15.6 inch 240hz

arada dağlar kadar fark olmaz ama sen git en iyi monitörlü olanı al daha memnun kalırsın büyük ekran candır
  206. Berkecix

Hayalinizdeki O Telefon

note 8 pro
  207. Berkecix

Hangi telefon

karar sana kalmış ama 2. el iphone 11 de alabilirsin dikkat ederek
  208. Berkecix

Yırtık 100 tl

önce onu banta az belli olacak şekilde git bime birşey satın al 1 liralık felan sonra para üstünü al 1 tl ekle başka bir yerde bütünlet beyin bedava :D
  209. Berkecix

Sistem'in Oynatacağı Oyun Tavsiyesi

işlemci nedir ?
  210. Berkecix

Telekom üyeliğim bitmek üzere

Vodafone Fiber İnternet Paketleri burada 35 mbps 84 tl
  211. Berkecix

arkadaşlar bu sistem gta v kaldırırmı

ŞİMDİ YOUTUBEYE TAM NE YAZICAM AÇIKLARMISIN
  212. Berkecix

AMA PARA YOK NE YAPABİLİRİM ŞUAN TELEFON ALACAM O YÜZDEN BİRİKTİRİYOM BİLGİSAYARA AYIRACAK BÜTÇE YOK
  213. Berkecix

Telekom üyeliğim bitmek üzere

kesinlikle değiştir Vodafone daha ucuz
  214. Berkecix

ÖYLE ŞEYLERE KAFAM BASMIYO NEDİR Kİ O VE BİRDE BÜTÇEM YOK O YÜZDEN EK EŞYALAR ALAMAM 1589838426 BIKTIM YA HEP NOTLARI KÖTÜ YARAMAZLIK YAPANLARIN PC Sİ EN KRAL BEN GİBİ ÇALIŞKAN HER DÖNEM TAKDİR GETİREN BİR ÖĞRENCİNİN PC Sİ BERBAT BIKTIM YAAA :(
  215. Berkecix

Steam kısıtlı hesap nedir ya?

5 dolar/euro her neyse o parayı harcamassan steamde hesapta arkadaş ekleyemiyon baya birşey kısıtlı olyor yani
  216. Berkecix

Sistemim GTA V Oynatır mı?

hiçmi oynatmaz max kaç fps alırım evde zaten patlıyom 2,3 tane arkadaşım var onlarda hep GTA V oynuyorlar gelin başka oun oynayak diyom onlarda yok diyorlar yani ben evde tek takılıyom keşke GTA V kaldır sa da oynayabilsem :(
  217. Berkecix

lenovo idepad z570
  218. Berkecix

Daireye kablo çekmek

oturduğun yer denize yakın biyerse nemden oksitlenmiş olabilir
  219. Berkecix

arkadaşlar sistemim berbat ama bütün arkadaşlarımın çok güzel sistemleri var hergün GTA V online giriyorlar bende geliyimmi diyorum olmaz senin pc kaldırmaz daha diyorlar sizce pc kaldırır mı bi yardımcı olun (laptop) -4gb ram -intel core i5 2430m -gt 520m 1762 mb ekran kartı -windows 10
  220. Berkecix

Annemden nasıl özür dileyebilirim

yaptığın hata bir kere annelere ne olursa olsun bağırılmamalı karşı gelinmemeli bu kuranda yazar zaten annene de ben şuan ergenlik dönemimdeyim bu yüzden ara sıra sinirili olabilirim affet birdaha yapmıyacağım de belki affeder
  221. Berkecix

19 Mayıs'a Özel Klasik Utkuversus Çekilişi! [Steam 25TL]

BenN
  222. Berkecix

Hangisini Almalıyım?

Aquarius 5AD-X yada Aquarius 5AN
  223. Berkecix

Mi 9T vs Redmi Note 9s

amoled ekran =Mİ 9 T
  224. Berkecix

Gta 5 te Yükleme ekranlarında çok bekletiyor

beleş olunca böyle oluyor biraz da kusuru olsun dimi :D
  225. Berkecix

Gittigidiyor güvenilir mi?

hakki abi benim konumada bi yardımcı olurmusun
  226. Berkecix

assasin creed 3 etkinleştirme kodu

yaptığın hata en başta alır almaz etkinleştiricektin
  227. Berkecix

Daireye kablo çekmek

20 metre cat 6 kablo çekmek herşey dahil bana 80e yaptı sanada max 100 tl ye yapar diye tahmin ediyorum
  228. Berkecix

Daireye kablo çekmek

merhaba bende buna benzer bir sorun yaşadım bina girişinde 16 mbps var evin içine girip modemden ölçünce 1,2 mbps çıkıyordu sorun modemle alakalı yada kabloyla alakalı (not:kablo bina içinden değil bina dışından bizim cama geliyordu)dediler elektrikçiye dedik bina içinden hat çektik 20 metre (...
  229. Berkecix

hangi internet sağlayıcısını almalıyım

arkadaşlar şuanda kullanmakta olduğum turk telekom internet hizmetimi 16 mbps kullanıyorum ve aylık 85 tl ödüyorum ve uploadum 0.40 felan ocak ayında taahüt bitiyor sizce hangi servis sağlayıcısına geçmeliyim fiyat çok yüksek olmamalı hızlı olmalı turknete baktım baya bir şikayet var evimizde...
  230. Berkecix

Birazdan YouTube de İlk Gösterimde 10 Mayıs Videomuz Yayınlanacak

hatırlatıcıyı açtım sabırsızlıkla bekliyorum :D
  231. Berkecix

max 50 tl kulaklık önerisi

dostum çok teşekkür ederim benim için bu kadar uğraşmışsın kendimi değerli hissettim ( genelde çok değer verilen bir insan değilimde :D)
  232. Berkecix

max 50 tl kulaklık önerisi

arkadaşlar bütçem max 50 tl daha yukarısına çıkamam benim için katlanabilir olması önemli mikrofonu olmalı birde 6,7 saat beni hiç rahatsız etmememli sizce ne almalıyım ??
  233. Berkecix

telefon fiyatları :-( !!!

baya mantıklı ama olmaz diyorlar max 2100lük telefon alırsın yada telefonu unut diyorlar :(((
  234. Berkecix

ben biriktirsemde ailem kabul etmiyor biz bi telefona 2000 , 2100 den başka vermeyiz diyor sizce ne yapmalıyım
  235. Berkecix

Casper dizüstü bilgisayar 1 gün açık kalsa ne olur

ayarlar kısmından bilgisayarı uyku moduna geçmesini kapat o zaman hiçbir şekilde kapanmaz merak etme sıkıntıda olmaz ama elektrik faturası fazla gelebilir
  236. Berkecix

Epic games

telefonu aç kapa yap yada bilgisyardan yapıyorsan pc yi aç kapa hiçbiri olmuyorsa yoğunluktandır sonra tekrar dene o zaman olur
  237. Berkecix

Epic games

kardeşim orda hayvanı yandaki oklarla düzgün hale getiricien yandaki oklara basarak düzgün hale getir
  238. Berkecix

Epic games

resimli doğrulama derken neyi kast etmeye çalıştın dostum mümkünse fotoğraf atma imkanın varmı ??
  239. Berkecix

arkadaşlar ben şimdi bu yaz note 8 pro alacaktım bütçede hazır 2000 tl ama şimdi bu fiyatlarla almam imkansız ailem max 2000 tl veriyorlar şimdi ben 2000tl ye ne yapabilirim yoksa fiyatlar düşer mi bilginiz varsa yazarsanız sevinirim
  240. Berkecix

yaw abi nolursun adres vermemem ininalden yollayabilirsen barkod atayım o barkoda gönlünden ne koparsa ama adres veremem kb
  241. Berkecix

sen bana 10 tl ininalden nakit yolla ona razıyım tabi istersen ama pc kabul edemem
  242. Berkecix

ama gerçekten çok sağol ama hiçbir şey kabul edemem nolursun yanlış anlama lütfen ama ben böylesine büyük bir hediyeyi kabul edemem çok sağol
  243. Berkecix

sorun şu papara kartım yolda hala gelmedi 1589487416 750 tl
  244. Berkecix

abi illa yolluyacksan sana ininal numaramı vereyim oraya 10 tl yollasan yeter ama sırf inada bindin diye yoluyorum yanlış anlama
  245. Berkecix

abi nolursun bak daha zorlama alamam ben bunu lütfen çok iyi kalpli birisin ama lütfen anla beni kabul edemem
  246. Berkecix

abi teşekkür ederim ama alamam ben bunu bu arada wifiye restart attım
  247. Berkecix

bulabildin mi 1589487105 ya abi vallaha teşekkür ederim ama istemiyorum çok sağol
  248. Berkecix

bune anlayamadım ???? hayır
  249. Berkecix

abi gerçekten çok teşekkür ederim ama ne ben bunu kabul edebilirim ne babam kabul eder bunu gerçekten teşekkür ederim ama cidden kabul edemem sen çok iyi bir insansın 1589486787 vay be türkiyede ne iyi yürekli insanlar varmış cidden :D
  250. Berkecix

abi çok teşekkür ederim senin kadar iyi bir insan daha görmedim ama beni yanlış anlamassan birşey söylicem ben bunu kabul edemem yani çok iyi birisin ama ben bunu alamam kusura bakma lütfen :(
  251. Berkecix

abi kusura bakma ama ben tanımadğım kişilere adresimi veremem kusura bakma
  252. Berkecix

abi nedenki onu anlamadım ben
  253. Berkecix

kral yaşım 15 te hayırdır ne oldu
  254. Berkecix

noldu ki kral hayırdır
  255. Berkecix

yok reyiz yine ikna olmadı o bilgisyarla idare et diyor :(((
  256. Berkecix

ama sorun şu babamı ikna edemiyorum olmaz diyor sence nasıl ikna edebilirim olmaz satmıycam diyor ama sorsan pc yi ne kadar kullanıyon diyo hafta max 1 saat
  257. Berkecix

şuan pc nin 1,2 çizik ve cd takma yerinin sürekli çıkması dışında sorun yok sence 1500e gider mi
  258. Berkecix

İnternet sıkıntısı

etherneti takmadığın zaman sıkıntı oluyor mu
  259. Berkecix

sence yüklesem keyif alırmıyım
  260. Berkecix

Laptobum ne kadar eder ?

max 1000 tl
  261. Berkecix

intel core i5 2430m geforce gt 520m 1762 mb ekran kartı 4gb ram direct x 11
  262. Berkecix

Dolar 6₺’ye ne zaman düşer

Temmuz ayında dedem alacak bana yurtdışından temmuza kadar tekrar yükselmesi söz konusu olurmu en erken Temmuzda alabilirim çünkü
  263. Berkecix

Dolar 6₺’ye ne zaman düşer

Arkadaşlar dolar ne zaman düşecek telefon alacam dolar engel oluyo Note 8 Pro aalacam yurt dışından dolar yüzünden alamıyorum sizce dolar ne zaman düşer?
  264. Berkecix

Telefon fiyatları hakkında

endişem şu o zaman kadar tekrar aynı şeyi yaşamamız :D
  265. Berkecix

Yurt dışından telefon alıp IMEI klonlamak

hangi gün ????? :D
  266. Berkecix

Destek Lazım

ama bunu site kurallarını çiğniyerek yapıyorsun
  267. Berkecix

Destek Lazım

yardımlaşmak demek bir konu hakkında bilgi almak demek senin gibi buraya gelip dilenmek değil bes belli para istiyorsun
  268. Berkecix

Destek Lazım

lütfen bu şekilde site üzerinden dilenme forum kurallarını çiğniyorsun
  269. Berkecix

hocam senin dediğinde doğru ama ailem bana 2000 tl bütçeyi verdi onunda yukarısında bir telefona biz para vermeyiz diyorlar kısaca ailem telefona 2000 tl nin yukarısında para vermeye karşı geliyorlar
  270. Berkecix

peki ya farzedelim bir cihazı klonlattık adam onu başkasınada klonladı benimki saf dışı kaldı sonradan yeni bir imei klonlatabilirimiyim 1589198898 ama yinede herşey dolara bağlı :-(
  271. Berkecix

kendim telefon götürüp klonlatacağımda ilerde bir sıkıntı olurmu şaka gibi ama ben şu mesele hakkında endişeleniyorum ilerde polis olma hayalim var şimdi imei klonlatmak suşya o yüzden başıma birşey gelirmi not:KLONLATACAĞIM TELEFON TUŞLU YADA AKILLI OLMASI GİBİ BİR ŞART VAR MI ??
  272. Berkecix

arkadaşlar malum olayı biliyorsunuz telefon zamları ben note 8 pro alacaktım bütçem 2000 tl idi ama zam gelince bütçeyi aştı bende yurt dışına baktım 1500 tl ye buldum bu arada (IMEI Klonlomak yaşa dışı bir işlemdir.)
  273. Berkecix

M30S DE OYUNLARDA NOTE 8 PRO KADAR PERFORMANS GÖSTERMİYOR
  274. Berkecix

BÜTÇE MAX 2000 TL SENCE İLERDE 2000 TL YE YENİ MODELLER ÇIKAR MI ????
  275. Berkecix

ARKADAŞLAR AKLIMDA AĞUSTOS AYI GİBİ NOTE 8 PRO ALMAK VARDI AMA SON GELEN ZAMLARLA NOTE 8 PRO BÜTÇEYİ İYİCE AŞTI SİZCE NE ZAMAN FİYATLAR DÜŞER
  276. Berkecix

Hangi Psu'yu almalıyım

ben kendi görüşümü söyledim farkındaysan dikkatli oku
  277. Berkecix

Hangi Marka İşlemci Kullanıyorsunuz? [Anket 2020]

seninki bir şey mi bende i5 2430m var
  278. Berkecix

Hangi Psu'yu almalıyım

öncelikle kendi görüşümü söylüyorum o sisteme o işlemci yetmez en az ryzen 5 2600 almalısın 16gb ram , gtx 1650 vs o işlemci yetmez
  279. Berkecix

note 8 pro fiyatı ..

2,3 aya note 8 pro alacağım bütçe max 2000 sizce düşer mi
  280. Berkecix

Türk telekom altyapı

eğer türknetin altyapısının oldup olmadığını bilmiyorsan türknetin sitesinden altyapı varmı sizin orada kontrol edebilirsin
  281. Berkecix

note 8 pro

arkadaşlar 2,3 aya note 8 pro almayı düşünüyorum bütçe max 2000 tl sizce düşer mi
  282. Berkecix

Baykuşla muhabbet kusunu aynı kafese koyarsak sorun olurmu?

yiyebilme ihtimali var hiç riske girme başka bir kafese 2 tane götür ne olacak 2 tane kafesin yoksa 1 kafesin tam ortasına karton gibi birşey geçir ortadan 2 ye ayır bir tarafına muhabbet kuşunu koyarsın diğer tarafına baykuşu ama sıkı yapıştırki çökmesin
  283. Berkecix

Anneanneme kullanışlı bir telefon

800 tl ye kullandığım telefonu önerebilirim casper via e3 gündelik kullanım için gayet iyi anneannen üst düzey oyun (pubg) vs oyunlar oynamıyorsa :D casper via e3 alabilir
  284. Berkecix

Xiaomi mi 9t

kullanımına bağlı ama çok güzel kullanırsan 3 yıl garanti çıkarır
  285. Berkecix

işlemci ve ekrn kartı çıkmazındayım.

çizim vs yapmayacksan veya program kodlamayacaksan intel oyunlar içinde okul içinde sana desteğini tam performans verir oyun oynayacağım diyorsan intel al
  286. Berkecix

Yeni sistemde format sorunu

klavye ve mausen önceden çalışıyormuydu veya önceden bir problemi varmıydı veya başka bir klavye takıp dene
  287. Berkecix

Hp Laptop Klavye Çalışmıyor

bilgisayarı yeniden başlatmayı dene oda olmassa harici bir klavye alır kullanırsın
  288. Berkecix

Mi9lite - mi9t - a71 veya mi note 10 lite.. Telefon tavsiyesi.

note 9 pro al direk
  289. Berkecix

Monster Abra a5 v15.5 iyi mi?

aldığın modele göre değişir yorumlar ama ben monsteri gayet iyi yorumlar la duydum
  290. Berkecix

note 8 pro nun fiyatı düşer mi

arkadaşlar temmuz,ağustos gibi telefon alacağım, alacağım telefonda note 8 pro bütçe 2000 acaba note 8 pro 2,3 aya 2000 tl veya altına düşermi hani note9 serisi çıkıyorya düşme ihtimali nedir .**
  291. Berkecix

Ne dinliyorsunuz?

aleyna tilki :D :d :d :D SJSJS
  292. Berkecix

Laptop klavyesinden geçersem zorluk yaşar mıyım?

50 tl lik bir klavye alırsın kalan paraya ya sistemini güncelle ya da fare,kulaklık vs. al derim
  293. Berkecix

512gb ssd mi yoksa 2x256gb ssdi mi ?

ama 2 tane 256 gb ssd den daha iyi performans alırsın
  294. Berkecix

Macbook alırsam Excel ve office programı kullanabilir miym?

abi aklımda hep bir soru var bu MacBook ların jarjı nasıl bu kadar uzun gidiyor ??
  295. Berkecix

Redmi Note 9 serisinin tanıtım tarihi açıklandı!

ben xiomiyi hep düşük fiyatlarla gördüm en son mi 10 pro da bir şok yaşadım bir şoka daha hazır değilim :D
  296. Berkecix

25 Nisan 2020 Ramazan İmsakiyesi

sağol reis allah razı olsun
  297. Berkecix

Redmi Note 9 serisinin tanıtım tarihi açıklandı!

fiyatı tahminen ne olur ?