Arama sonuçlarınız

1. Baybars34

Öneri Manisa Acemi Birliği

Merhaba Askerliğim Manisa Merkez 1.komando eğitim tugayına Piyade sınıfı olarak çıktı ve haftaya Teslim oluyorum daha önceden askerliğini yapmış olanmardan sadece nasıl bir yer nerelere dağıtım yapar gibi soruları merak ediyorum
  2. Baybars34

Soru Steamden aldığım oyun açılmıyor

Merhaba steam de iade yapabiliyor muyum ve evet bir dlc var onu deaktive edip öyle deneyeyim birde iade nasıl yapabilirim
  3. Baybars34

Soru Steamden aldığım oyun açılmıyor

Merhaba dün steamden squad oyunu satın aldım oyunu açıyorum fakat loading kısmında kalıyor ve görev yöneticisinde yanıt vermiyor olarak gözüküyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz bugün silip tekrar yükledim yine aynı açılıyor ancak loading ekranında kalıyor
  4. Baybars34

Soru Açıköğretim Üni kaydı

Açıköğretim üni tercihi yaptım açıklandı e devletten kayıt yaptım herhangi bir ücret yatirmam gereklimidir hangi yolları izlemeyim şuan
  5. Baybars34

Soru Bilgisayarım yeterli performans göstermiyor

CEVAP VEREBİLECEK BİRİ OLURSA ÇOK MEMNUN OLURUM Merhaba Bilgisayarımın performansı çok düşüktü bende düşük bütçeli bir değişiklik yaptım ama hala çok ama çok düşük bir performans veriyor örneğin Arma 3 oyununda en düşük ayarda ve 480p de bile aşırı kasıyor bir fikriniz veya öneriniz var mıdır...
  6. Baybars34

Yardım Ekran kartı tavsiyesi

Merhaba, ekran kartımı yükseltmek istiyorum bilgisayarım aşağıdaki özelliklere sahip yeni almak istediğim ekran kartı NVİDİA GT740 4 GB GDDR5 veya GEFORCE GTX 750 2 GB GDDR5 hangisini önerirsiniz ve bilgisayarım bu ikisini karşılar mı işlemcim yetermi ANAKART : MSİ 581M-P33 İŞLEMCİ : İNTEL...
  7. Baybars34

Soru No Boot Device Found Hatası

Hayır windows la başlayan yok managerla biten sadece Expert key management Power management Tek var
  8. Baybars34

Daha ayrıntılı amlatabilrmisin şuan sadece biosa girebiliyorum
  9. Baybars34

Bios pilini nasıl çıkaracağım tek girebildiğim yer bios ayarları oradan yapamazmıyım
  10. Baybars34

Merhaba bu aralar masaüstü dell bilgisayarım Sürekli açılma sorunu yaşıyordum bios ayarlarından kaynaklı sanırım açınca lütfen bios programını kurun gibi bir yazı çıkıyordu bu sabah bios ayarları kısmında restore settings dedim ve bu şekilde kaldı açılmıyor acil yardım efebilecek biri varmıdır
  11. Baybars34

Klavye üzerine kola döküldü

hiçmi şansı yok anakar değişimi filan
  12. Baybars34

Dizüstü bilgisayarımın üzerine kola döküldü

tahmininizce ne kadar bir masraf söz konusu olur
  13. Baybars34

Dizüstü bilgisayarımın üzerine kola döküldü

2016 asus laptop klavye üzerine kola döküldü ardından hemen silindi çalışır durumdaydı ama kapatıldı 3-4 saat kapalı kaldı 1 defa açıldı çalıştı hemen ardından kapatıldı ve ertesi gün sabahında açılmaya çalışıldı ancak açılmadı sizce ne olmuştur ve ne kadar bir masraf çıkarır
  14. Baybars34

teşekkür ederim ilginiz için esenle kalın..:)
  15. Baybars34

peki dediklerime göre sizce ne kadar bir masraf karşılayabilir beni
  16. Baybars34

sağolun peki sizce ne kadar bir masraf söz konusu olur
  17. Baybars34

2016 asus laptop klavye üzerine kola döküldü ardından hemen silindi çalışır durumdaydı ama kapatıldı 3-4 saat kapalı kaldı 1 defa açıldı çalıştı hemen ardından kapatıldı ve ertesi gün sabahında açılmaya çalışıldı ancak açılmadı sizce ne olmuştur ve ne kadar bir masraf çıkarır
  18. Baybars34

Pil sağlığı

Bence gereğinden hızlı bir düşüş bildiğim kadarıyla Apple iPhone telefonların %85 ten sonra ciddi bir performans düşüşü olduğunu ve iş görmek batarya olarak gördüğünü biliyorum bu gidişle o zmn 4 5 ay içinde telefonun bişeyi kalmayacak 1612555746 Yapmam gereken birşey varmı
  19. Baybars34

Pil sağlığı

Merhaba dostlar 1 ay önce 0 iPhone 11 pro aldım ve 1 Aydır sık kullanıyorum her sabah şarj edip 1 gün boyunca idare ediyorum ancak pil sağlığını kontrol ettiğimde %97 olmuş sizce çok hızlı bir düşüş olmamış mı ne düşünüyorsunuz bu konuda 1 ay önce aldım ve durum bu
  20. Baybars34

Klinik önerisi

hepinize ayrı ayrı teşekkürler fikir ve ilginiz için sağolun iyi günler ...
  21. Baybars34

Klinik önerisi

hangi antrenman mesela yaptın varmı şu kanalı izle filan diye veya şu video
  22. Baybars34

Klinik önerisi

hm peki uzama sence ne kadar olur ve daha uzar mı ne gibi önerilerde bulunursun 1606998580 ben biraz takıntı haline getirdim yani yaşıtlara bakınca 175 180 civarı oluyorlarda
  23. Baybars34

Klinik önerisi

boy uzaması için 1606998285 boy uzaması için 1606998305 boy uzaması için
  24. Baybars34

Klinik önerisi

merhaba arkadaşlar annem: 156 babam: 167 boylarında ve ben 16 yaşındayım bu ay 17 ye gireceğim boyum 170 cm ve internette biraz araştırınca kliniğe başvurulması gerektiğini ve çeşitli tedavi yöntemleriyle tedavi edilebildiğini öğrendim ancak hangi kliniğe gitmeliyim bilmiyorum varsa bileniniz...
  25. Baybars34

Ekran kartı tavsiyesi

tamamdır dediklerine bakarım çok teşekkürler vaktini ayırdığın için
  26. Baybars34

Ekran kartı tavsiyesi

450 civarı
  27. Baybars34

Ekran kartı tavsiyesi

tamam çok teşekkür ederim fikrin için önerdiğin kart varmıdır uygun fiyatlı
  28. Baybars34

Ekran kartı tavsiyesi

neden öyle dediniz gta 5 vb. oyunları az çok idare ediyor ve fiyat uygunluğuna bakılırsa iyi gibi gözüküyor senin önerin varmı
  29. Baybars34

Ekran kartı tavsiyesi

Merhaba, benim aşağıda belirtmiş olduğum özelliklere sahip masaüstü bilgisayarım var ancak ekran kartı yetersiz kalıyor ve bunu uygun fiyata değiştirmek istiyorum aklımda MSI GT 710 2GB 64 bit var sizce benim bilgisayarıma uyar mı yada sizin öneriniz uygun fiyatlı performanslı bir ekran kartı...
  30. Baybars34

Donanım önerisi

1-Öncelikle herkese merhaba aşağıda belirtmiş olduğum parçalara sahip bir bilgisayara sahibim ve ben ekran kartını değiştirmek istiyorum bu bilgisayarın ancak hangisini alacağımı bilmiyorum sizden ricam aşağıdaki parçalara en uygun ileride bana sıkıntı çıkarmayacak darboğaz vs yapmayacak bir...
  31. Baybars34

İlgilenmenizi rica ediyorum

Arkadaşlar gta 5 oyun videolarında sürekli görüyorum sivil araçlara çakar ekleyip oynuyorlar sizden isteğim normal bir araç indirip programla o araca çakar takmak istiyorum hangi proglamla yapıldığını bilmiyorum ama yardımcı olurmusunuz
  32. Baybars34

Evde internet sözleşmem hakkında

Peki btk şikayet edince çok koşturur mu peşinden yani oyalanırmıyım
  33. Baybars34

Çok sağolun çok müteşekkirim iyi geceler dilerim
  34. Baybars34

Nasıl yani ücret filan yansıtmaz mı ek olarak
  35. Baybars34

Ben 3 gün önce kotalı 90 TL lik evde internet sözleşmesi yaptım şuan da sınırsıza geçmek istiyorum geçmek istediğim paket 95 TL paket değişikliği ücreti olur mu/ne kadar olur 3 gün önce aldığım paketi değiştirmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim yardımınız için
  36. Baybars34

Arma 3 oyunu TS Rehber.

Öncelikle herkese merhaba bir sorum olacak ARMA 3 oyunu için Teamspeak 3 Adresinde rehber olmak istiyorum ama bir bilgim yok bu konuda yani neleri bilmem gerekiyor. Bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler :)
  37. Baybars34

Görüşünüze ihtiyacım var

0 bulabilirmiyim İnternetten vs
  38. Baybars34

Hangi telefonu almalı?

Saydığın seçenekler arasında en mantıklısı P20 lite ancak yeni çıkan güncel fiyat performans telefonlarına bakabilirsiniz örneğin samsung galaxy M21 ve M31, Huawei P smart 2019 bakabilirsin. Üstelik istediğin aralıkta olan redmi note 8 sandığın kadar sıkıntı çıkaran bir telefon değil ancak...
  39. Baybars34

1000TL ile 1080p Orta-Yüksek Ayar İçin Ekran Kartı Önerisi

GTX 550 Ti bakabilirsin
  40. Baybars34

Hava harp okuluna girmek istiyom

Maalesef hayır, ancak bu sene tekrar şansını denemelisin sayısal puanını her zaman yüksek tut hava harp okulu için sayısal biraz daha ön plandadır. Bu konuyla ilgili bir konuda bilgi istersen bana yazabilirsin
  41. Baybars34

Teknoloji mağazaları ne zaman açılacaklar?

Bir süre daha kapalı kalacağını düşünüyorum bütün mağazalar ilk olarak sağlığı önemsiyorlar. Bu nedenle belli bir tarih belirtmek anlamsız olur.
  42. Baybars34

İnternet test sonuçlarının iki bilgisayarda farklı çıkmasının sebebi ne olabilir?

Modem ve PC lerin arasındaki mesafeden veya bilgisayarlardan birinin kablolu bağlantı sağlaması öbür bilgisayarın kablosuz bağlanması bu farka yol açabilir.
  43. Baybars34

Bu cihazlar arasında kaldım

Mi 9 SE öneririm veya Note 8 pro
  44. Baybars34

Pubg mobile

Oyun içi ayarlar kısmından Facebook seçeneğini bulmalısın ordan bağlayabilirsin
  45. Baybars34

Dönemin en iyi telefonu nedir?

Fiyat performans açısından bakıyorsan Redmi Note 8 veya Note 8 pro bakabilirsin ancak fiyat sıkıntın yoksa yeni çıkan Samsung M31 de bakabilirsin özellikleriyle ve teknik yanıyla öne çıkan bir telefon olduğunu düşünüyorum
  46. Baybars34

Görüşünüze ihtiyacım var

Genellikle oyunları çok fazla yüksek ayarda oynamam standart ayarlarda fln oynarım ve hep multiplayer oyunlar oynarım görüşünüz için çok sağolun peki hangisine yönelmeliyim 550 Ti mı R7 240 mı 1587894147 Ve ben ileride darboğaz vb sıkıntılar çıkarsın istemiyorum R7 240 taksam bu gibi sorunlarla...
  47. Baybars34

Görüşünüze ihtiyacım var

Asıl sorum işlemcim 550 Ti yeter mi? Bilginiz varsa cevap verin yoksa da görüşünüz için teşekkür ederim 1587865307 İşte kesin bir şekilde emin olmak istiyorum ki daha sonra uğraşmayayım pek fırsatım olmuyor bu işler için
  48. Baybars34

Görüşünüze ihtiyacım var

Merhaba ben bilgisayarım için yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum ancak işlemcim alacağım ekran kartını besleyebilirmi ve sistemim kaldırabilirmi bilmiyorum bu konularda pek uzman sayılmam almak istediğim ekran kartı ASUS geforce GTX 550 Ti Pc özelliklerim: İşlemci: İntel Celeron CPU G1820...
  49. Baybars34

Donanım Önerinizi istiyorum

Kb biraz tedirginim bu konularda bir sorun çıkarsaa diye pkei bu bahsettiğin kart benim pc özelliklerime uygun mu ve bahsettiğin kart DDR5 benim pc DDR3 diye biliyorum ve arasındaki farkı tam olarak bilmiyorum
  50. Baybars34

markasını tam olarak yazabilirmisin ve R7 240 ileride sorun çıkarabileceğinden dolayı mı farklı bir kart önerdin
  51. Baybars34

Öncelikle herkese merhaba şuan da kullanmakta olduğum PC İntel Celeron CPU G1820 2.70 GHz işlemci ve 4 gb ram bununla birlikte İntel HD Graphics ekran kartını kullanıyorum ve düşük bir performans sergiliyor. Bu yüzden yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum ve bu konuda ''AMD Radeon R7 240''...