Arama sonuçlarınız

1. Zalkren

Öneri Upgrade yapmam gerek tavsiye verir misiniz?

Merhaba şu an elimde rx560 var çok üst düzey oyun oynayan birisi değilim. 2500 lira civarı bi bütçem var bu paraya 0 işlemci anakart ve Ram önerisi alabilir miyim? Teşekkür ederim
  2. Zalkren

İşlemci Önerisi

merhaba arkadaşlar anakartım MSI A68HM-E33 V2 mevcut işlemcim AMD Athlon X4 860K ekran kartım ise Gigabyte RX560 Pulse OC 4GB rdr2 oynamak için nasıl upgrade yapmamı önerirsiniz
  3. Zalkren

Tv Nasıl Izleyeceğiz?

arkadaşlar benim sorum şu biz yıllardır tivibu kullanıyoruz an itibiriyle türktelekomla olan ilişkimizi kesmiş bulunup türknete geçtik tivibu üyeliğimizi de iptal ettirdik pek anlamıyorum şuan biz nasıl tv izleyebiliriz eskisi gibi uydudan hat mı çekicez yoksa tvbox falan çıkmış bu dönemlerde...
  4. Zalkren

Sizce Rdr2 Oynayabilir Miyim

Arkadaşlar sistemim ddr3 bi sistem Ekran kartım rx560 işlemcim ise amd athlon x4 860k 8 gb da Ramim var sizce bu sistem de Rdr2 oynayabilir miyim (çok üstüme gelmeyin :( )
  5. Zalkren

Powerbank Önerisi

Merhaba arkadaşlar 30.000 Mah powerbank e ihtiyacım var bütçe önemli değil tavsiye ettiğiniz, önerdiğiniz veya canınızı sıkan bir marka var mı? Yorumlarınızı bekliyorum
  6. Zalkren

arama sonlandırıldı

Merhaba günaydın telefonla kimi ararsam arayayım direk çalmadan kapanıp arama sonlandırıldı diyor dakikam vs var neden olduğunu anlamadım nedeneni bilen varsa yardımcı olabilir mi
  7. Zalkren

fastboot modunda kaldı

uyumadan önde bi sıkıntı yoktu uyandım şarzı bitmişti taktım fastbootta kalıyor bi çözüm bulamadım çözüm bilen var mı ?
  8. Zalkren

Disk birleştirme

Merhabalar 1 tb harddiskimi format atarken bu şekilde yapmıştım şimdi d diskini komple c ile birleştirmek istiyorum fakat disk genişletme yerine geldiğim zaman disk birleştirme seçeneği seçilmiyor ne yapmam gerek ?
  9. Zalkren

witcher 3 kaldırır mı

arkadaşlar işlemcim amd athlon x4 860 k ekran kartım rx560 4 gb sizce witcher 3 kaldırır mı
  10. Zalkren

hangisi daha iyi

merhaba işim gereği iyi bir dizistü bilgisayara ihtiyacım var(grafikerim) bütcem 8k arası sizce ne almalıyım Aklıma 2 ürün yattı yardımcı olur musunuz https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000WG0NR,HBV00000TYK6Y
  11. Zalkren

Kayseri de okumak

Kayseri Erciyes üniversitesini yazdım ve büyük ihtimalle orası gelecek nasıl bir ? Var mı yaşayan, ne tavsiye edersiniz?
  12. Zalkren

Hdmi ve dvi kablosu

Arkadaşlar hdmi dan TV ye bağladığım zaman bilgisayarımı açılıyordu, şimdi dvi dan monitöre bağlıyorum anakart logosu falan geliyor Windows ekranına gelmeden önce ekran kararıyor sizce sorun ne olabilir 1595838486 Monitörde 'Check Cable Connection' hatası alıyorum, ama bir yere kadar görüntü...
  13. Zalkren

Donanım arşivi v1.5

Evet zamanında arkadaşım çıkar çıkmaz havada kapmış bu bilgisayarı, sanırım 2 yıl önce almıştı ve çok fazla kullanmadı. Fazla oyun oynamadığına şahidim ders çalışmak icin kullandı genel olarak Ve bu sistemi 1200 liraya alacağım. Sizce bu sistemde ben neler oynarım Rdr2 gibi oyunları oynamak çok...
  14. Zalkren

Asgari ücret mevzusu

Öncelikle ben bir siyasi partiyi desteklemiyorum. Ama internette denk geldiğim bi videoyu izledikten sonra bu konuyu açmak istedim. Millete asgari ücret ne kadar olmalı diye sorunca halkta işte 5000 lira olmalı 3000 olmalı yok 10.000 olmalı diye salak saçma cevaplar vermiş. Kimse de dememiş ki...
  15. Zalkren

İşlemci karşılaştırması

Şimdi arkadaşlar sorum biraz garip gelebilir lütfen anlatarak cevaplayın... Diyelim ki 10/10 gücünde çalışan bir ekran kartım var ve ben bu ekran kartına 10/5 bi işlemci taktım. İşlemcim ekran kartımı beslemesi tarafından sorun çıkartmıyor 100 fps alıyorum (varsayım yapıyorum) ben bu ekran...
  16. Zalkren

windows 10 format atamıyorum

merhabalar windowsun kendi yazılımı ile indirdiğim iso dosyasını rufus uygulaması üzerinden usb me yazdım ama boot menüsünden usb yi seçtikten sonra siyah ekranda sol üst koşede (_) işaretinde takılı kalıyor anakartım : gabyte ep35c-ds3r not: biosum güncel ve rufus ile yazarken mbr olarak...
  17. Zalkren

AMD Athlon x4 860k

sizce bu işlemci nasıl bir işlemci (oyun için) bu işlemcinin dengi hangi işlemciler var hangi oyunlara kadar yeter ekran kartım rx560
  18. Zalkren

Bu sistem hala alınır mı

Dostlar 3 yıl önce donanım arsivi'nin toplamış olduğu bu sistemi yakın arkadaşımdan 900 liraya almak niyetindeyim sizce hala alınır mı? Ne gibi sıkıntılari çekerim bence rx560 yeterli olacaktır çoğu oyun için
  19. Zalkren

Evrim Sizce var mıdır

Varsa neden var yoksa neden yok açiklar misiniz tartişmak i̇sti̇yorum
  20. Zalkren

windows yükseltme aracı

arkadaşlar windows 7 den 10 a yükselteceğim de iso dosyasıyla uğraşmak istemiyorum şimdi direkt yükseltme yaparsam 32 bit mi yüksel 64 bit mi ? (şuanki işletim sistemim 64 bit)
  21. Zalkren

Bios update de sorun yaşıyorum

Selam bios update dosyalarını usb ye yazdım boot ederken usb mi göremiyorum Rufus halbuki Rufus kullanarak yazmıştım
  22. Zalkren

i3 9100 f Ve gtx1650S Uyumu

Selam arkadaşlar toplayacağım sistem bu şekilde olacaktır sizce darboğaz yaşar mıyım veya işlemciyi ryzen serisi mi tercih etmeliyim
  23. Zalkren

Batman arkham city kasma sorunu

Oyunu oynarken bi sıkıntı yok fakat arada sinematikler girdiği zaman aşırı bi kasma oluyor anlamış değilim çözümü bilen var mı E8500 gt740 2 gb 128 bit 6 Gb ram
  24. Zalkren

Üniversiteye başlayacaklar için tavsiyeler

Selam dostlar hazır üniversite sınavı yaklaşırken üniversiteye yeni başlayacaklar için önerilerinizi yazıp dostlarımızı bilgilendirebilirsiniz. Ben birkaç öneride bulunayım 1= Eğer kendinize ayit odanız varsa o odayı kesinlikle ortak alan haline getirmeyin. Ben çok titiz birisi olduğum için...
  25. Zalkren

Sarayın Günlük Harcaması 4.5 Milyon Lira

Sayıştay'ın açıkladığı rapora göre başlangıç ödeneği 845 milyon lira olan Cumhurbaşkanlığı, yıl içinde 1 milyar 648 milyon 678 bin lira bütçe kullandı, aylık harcama 137 milyon, günlük harcama 4.5 milyon lirayı aştı. – Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın 2018 yılı giderleri Sayıştay tarafından...
  26. Zalkren

Keyifler nasıl ?

selam dostlar keyfiniz nasıl hayat nasıl gidiyor
  27. Zalkren

3500 tl Sistem önerisi

Selamlar dostlar önerilerinizi bekliyorum aklımda şu var sizce nasıl olur? i3 9100 gtx 1650 darboğaz yaşanır mı veya daha iyi bir şey toplanır mı
  28. Zalkren

Rx570 en uygun F/P işlemci tavsiyesi

selamlar dostlar sizce Rx570 e en uygun F/P işlemci nedir Ben R3 3200 düşünüyorum fakat stoklarda yok başka önerileriniz var mı?
  29. Zalkren

windows 2 kullanıcı sorunu

Selamlar dostlar bilgisayarı açtığım zaman(windows7) bi administrator hesabı ve kendi kullandığım hesabım çıkıyor bunu administrator hesabını silip kendi kullandığım hesaba nasıl administrator yetkisini verebilirim?
  30. Zalkren

E8500 İşlemciye OC

selamlar dostlar işlemcime OC yapmak istiyorum Anakartım GİGABYTE GA-EP35C-DS3R max kaç frekansa çıkartmalıyım sizce şuanda 3.16 ghz de çalışıyor ve cpu kullanımı %100 olduğu zaman takılmalar yaşıyorum yardımlarınızı bekliyorum NOT:daha önce OC yapmadım 1590258451 Yardım lazım UP UP UP
  31. Zalkren

10 nesil işlemciler

Sizce nasıl olur fiyat olarak vesayire Ryzen serisi bildiğiniz gibi piyasanın altından girdi üstünden çıktı resmen intelin ismini unutturdular artık yeni bir sistem toplarken ilk olarak ryzene koşuyorlar.Fikirleriniz neler
  32. Zalkren

Almanca öğrenmek

Selamlar dostlar. Aranızda almanca bilen var mı? öğrenmek ne kadar zor olur? Ne kadar gözden çıkarmak gerekir kursa gidersek
  33. Zalkren

Almanya VS Türkiye

Selamlar dostlarım uzun süredir Almanya'ya gitmek istiyorum.Neden diye soracak olursanız yaşam standartları ve alım gücü rolleri büyük etken oynuyor bu fikrimde.Sizce Almanya'nın ne gibi kötü yanları var bir Türk olarak Almanya da ne gibi zorluklar yaşarız(ırkcılık Vb) Tabii Almanya da yaşan...
  34. Zalkren

Gta 5 cpu sorunu

Selamlar gta 5 ile ilgili soru yanitlamaktan sıkılmışsınızdır ama benim de bi sıkıntım var İşlemcim E8500 2 çekirdek ekran kartım Gt740 2 GB 128 bit GDR5 ekran kartım gta 5 için yeterli ama işlemcim yeterli değil oyunun ayarlarından işlemciyi daha az yoracak ayar var mıdır? nelerdir? Veya...
  35. Zalkren

Anlık işlemci kullanımı

Selam dostlar uzun süredir yaşadığım bir sorunum için çözüm arıyorum sorunum şu google da veya opera da sekmeler arası geçiş yaparken bilgisayar takılıyor denetim masasından da baktım normalde işemci kullanımı max 20 iken şuan yazarken 9-10 civarı sekmeler arası geçiş yaparken bi anda 100 e 90...
  36. Zalkren

gta 4 türkce yama sorunu

Selamlar dostlar az evvel gta 4 için türkce yama indirdim oyun türkce oldu fakat türkce karakterler çok çok saçma sapan oldu var mı bu konu hakkında bi çözüm bilen ? birkaç yöntem denedim ama fayda etmedi hatta 0xc000007 hatası aldım üç saat de onla uğraştım 1589315803 UP UP
  37. Zalkren

Far Cry 3 kasma sorunu

arkadaşlar far cry 3 nedensiz bi şekilde kasıyor anlamayadım her ayarı en düşüğe aldım ama yinede kasıyor nedendir sizce? GT 740 2GB 128 BİT GDR5 E8500 İŞLEMCİ 6GB DDR 3
  38. Zalkren

far cry 3 Kasma sorunu

selamlar dostlar ekran kartım gt740 gdr5 2gb 128 bit işlemcim e8500 6gb ddr3 ram var fakat far cry 3 de en düşükte bile akıcı oynuyamıyorum nedendir ?
  39. Zalkren

Türkiye avrupa birliğine katılırsa ne olur

Sizce ne olur? yanıtlarınızı bekliyorum
  40. Zalkren

LoL bağlantı kesilmesi

Dostlar selam lol de sürekli oyundan düşüyorum ve anlık pingim artıyor sonra tekrar geri iniyor sizce neden kaynaklanıyor olabilir? Bu şekilde oynamak cidden çok zor :///
  41. Zalkren

667 mhz Ram

Dostlar selam birkaç gün önce 1333 mhz ramim 667 hız ile çalıştığı için konu açmıştım benzer bi konu açtığım için özür dilerim fakat o konuda bana 2. Bi Ram taktığım zaman 2 slot olduğu taktirde 1333 e çıkacağını öğrendim şimdi 2gb ramimin yanına 4 GB 1333 mhz Ram takviyesi yaptım ama hala 667...
  42. Zalkren

Adam modemi söktü götürüyo

Beyler şunun bir tipine bakın ya. Yıl 2020 arkadaşlar 2020. Uzaya roket atıyor adamlar, Kendi kendine giden araba ürettiler, adamlar ölümsüzlüğü buldu bulacak bizim daha internetimiz 3 mbs ne diyim ki 1588856869 İnternet kötü olduğu için fotoğraf gelmemiş
  43. Zalkren

Bayılmak nasıl bir şey?

Selam dostlar! Ya arkadaşlar hep merak etmişimdir bayılınca ne oluyor, aranızda hiç bayılan oldu mu, uyumak gibi bir şey mi, çok garip geliyor bana düşüp gidiyorsunuz uyanınca hatirlaniyor mu falan. Bayılan arkadaşlar bi tecrübelerini yazsınlar ?
  44. Zalkren

anlık takılmalar

Selam dostlar nedendir bilmem bilgisayarı kullanırken anlık takılmalar yaşıyorum şu an müzik falan dinlerken durmadan takılıyor(internetim de sorun yok) sürekli takılıyor nedendir sizce ?
  45. Zalkren

Directx 12 mi 11 mi

Selamlar win7 kurdum şimdi ekran kartım directx 12 destekliyor ama ben windows 7 kullanmak istiyorum sadece directx 12 için windows 10 a geçmeme gerek var mı ?
  46. Zalkren

Win 10 yukleyemedim

Arkadaşlar Win10 kurarken böyle Bi hata aldım usb den kurmaya çalışıyordum ne yapmalıyım
  47. Zalkren

Sistemin açabilecekleri

Selam dostlar forumda benzer bi başlık gördüm ve bende sistemim açabileceği oyunları öğrenmek istedim Sistemim şu şekilde: E8500 işlemci Gt740 2gb 128 bit GDR5 6 GB DRR3 RAM 1333MHZ Özellikle oynamak istediğim oyunlar: Far Cry Primal, GTA5 (biliyorum eskidi artık ama hiç oynamadım:/ )...
  48. Zalkren

Beatbox ile uğraşıyorum merak ettiklerinizi yanıtlamak isterim

Selamlar dostlar Beatbox ile 2 yıldır uğraşıyorum eğer merak ettiğiniz birkaç şey varsa yanıtlarım :))
  49. Zalkren

Ram mhz öğrenme

Selamlar dostlar şuan elimde olan 2 gblık ramim 667 mhz yazıyor ama aldığım kişi 1333 olduğunu söylemişti.Sanırım biostan bir yerden arttırmam lazım da biostan nasıl arttırabilirim biligisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? 1588617556 Not: birkaç yeri okudum biosta oc bölümü varmış fakat...
  50. Zalkren

Razer Kraken kulaklık temizleme

Baya kirli bir kulaklık o yüzden kafa yastığını çıkarıp yıkamak istiyorum kullanan varsa nasıl çıktığını anlatabilir mi youtube'da videosunu bulamadım
  51. Zalkren

Ekran kartı tavsiyesi

Selamlar dostlar anlamaz gibi tekrar konu acıyorum kusura bakmayın kızmayın lütfen. Sorum şu E8500 işlemcim var msi gtx 550 ti mi (fani tekerleğe benzeyen) ya da msi gt710 mu yardımcı olursanız sevinirim :( 1588192903 E ikiside 2. El 550 ti için 250 lira istiyor satıcı 710 için 200 lira...
  52. Zalkren

Darboğaz mevzusu

e8500 3.6GHz işlemci hangi ekran kartına kadar darboğaz yapmaz veyahutta bu işlemciye en uygun ekran kartı nedir (bütçe sorun değil) anakartım ddr3
  53. Zalkren

Hangisini almaliyim

Selamlar millet 200 liraya 2. El bi ekran kartı almaktayım sizce asus gt730 1gb modeli (bu ürün sıfıra çok yakın kutusu falan varmış) ya da nvida gt 630 2g 128 bit mi (bu gt730 a göre biraz daha eski olduğu kanısındayım) donanım bilginize güveniyorum bekliyorum yorumları iyi forumlar!!!
  54. Zalkren

200-300 lira arası 2. el ekran kartı tavsiyesi

Selamlar dostlar 600 lira bütcem kadar bütcem var bu bütceyle 2. el bi pc toplamaya çalışacağım önerilerinize açığım ekran kartını ne almalıyım
  55. Zalkren

Ekran kartımın özelliklerini bilen var mi

Selamlar dostlar. Dxdiagdan baktığım zaman ekran kartım 3 GB olarak gösteriliyor 2. El aldığım kişi 1 GB 128 bit olduğunu söylemişti pek anlayamıyorum yardımcı olur musunuz? Dxdiag ss ini ve ekran kartımın fotoğrafıni aşağıya bıraktım 1587808659