Arama sonuçlarınız

1. Píløt

100 TL'ye Bime Gelen Polosmart PGM05 Phoenix Oyuncu Kulakligi Alınır mı?

steel series de 7.1 bile yok formaliteden de yok 5.1 de yok steelseriese 350 tl çok değil mi ben ikisinden birini alacağım bütçe sorun değil de f/p olarak en iyisi hangisi sizce 1610124311 bir de steel seriesin kulak yastıkları suni deri değil polosmartınki suni deri ıçeriye ses almaz mı steel...
  2. Píløt

Saatimin pili çok pahalı

bence de öyle yaparım zaten bir çözüm bulamazsam pil fiyatına trendyoldan 10 tane saat alınıyor resmen bir pil neden bukadar pahalı ki zaten 1608923237 gösterdiğim saatçiler hep bir garipsedi bunun pili farklı falan diyorlar gerçi hiçbiri içini açmadı belkide pahalı saat olduğu için kazıklamak...
  3. Píløt

Saatimin pili çok pahalı

mekanik bir saat tam modelini bulamadım garanti belgesinde falan da yazmıyor
  4. Píløt

Saatimin pili çok pahalı

momentus marka 2012de almış olduğum saatin pili bitti bitti derken öldü sanırım çünkü kendini şarj eden bir saat, saatçiye gittim fiyat sordum adam bana bir kaç gün bırak saati ben de tedarik edeyim dedi fiyatı 150 200tl falan olur yalan olmasın bilmiyorum falan dedi neyse istanbuldaki momentus...
  5. Píløt

1 yılda 3000 tl nasıl kazanabilirim?

Bu yaşadığın yere göre değişir mesela burda mevsimlik işçiler var yazın çalışırdin ama konumunu bilmediğimiz için heryerde olan şeylerden bahsetmeliyim bir fotoğrafçıda çalışabilirsin hem kendini geliştirirsin
  6. Píløt

Auo Va panel versus Samsung Va panel

Sipariş verdiğim monitörün panel üreticisinin auo oldugunu öğrendim (monster aryond 27) nedir bu auo Samsung'tan farkı nedir + si nedir -si nedir bu konu hakkında Türkçe bir bilgi bulamadım internette
  7. Píløt

İtopya'dan aldığım ürünü nasıl iade ederim

müşteri hizmetlerini arayın ve bekleyin 10 kişi ileriye 40 dakika sonra gittiğinizde anlayacaksınız nasıl bir firma olduğunu sanırım 1 tane operator koymuşlar başka açıklaması yok hayır anlamadıgım baglanınca da gemen geçıstırıyorlar uzun uzun da konusmuyolar ki anlamadım 1608044947 upsyı aradım...
  8. Píløt

akradaşlar soyledıgım şey dısında herşey ile alakalı bilgi aldım herneyse ups geliyor oncelıkle onu soyleyeyım cunku heryerde subesı yok koysalardı ılceme sube gotururdum benım sordugum soru ıtopyaya iade yapmış birisi bana surecı anlatması ıtopya sagolsun yuzume kapattılar az once numarayı ben...
  9. Píløt

birinde ürünü gödermemiz gerekiyor ve ben ürünü nasıl gonderecegımı soruyorum
  10. Píløt

Epic Games Bedava Oyunlar Sızdırildı

o para çarçur ederek bitmez merak etme :D
  11. Píløt

sorduğum soru iptal değil iade
  12. Píløt

Epic Games Bedava Oyunlar Sızdırildı

vereceklerini sanmıyorum ama verirlerse efsane olacak liste olduğunu düşünüyorum 300tllik oyun var witchera mı WTF! dostum
  13. Píløt

UPS KARGO YAKINIMDA YOK ALDIĞIM URUN ISE ASUS VG24VQ BUNU TAAA SUBEYE KADAR GOTUREMEM Kİ BAYA DA UZAK upsyi eve çağırabılıyormuşuz amaa ne yazmam gerekiyor alıcı odemelı 3. fırma odemelı gonderıcı odemelı vs. ne seçıceğımı falan da bılmıyorum takdir ederseniz ki itopyanın muşteri hizmetleri de...
  14. Píløt

en iyi f/p gaming kulaklık

500tlye kadar öneriye açık
  15. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

rx 5500xt ile 2k oynamayacağım sorduğum soru 2k yı sadece filmlerde kullansam oyunları 1 k oynasam geleceğe yonelık olsa nasıl olur du 1606425403 Sizin tavsiyenizdeki monitörü aldım hayırlısı olsun
  16. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

Viewsonic 24" XG2405 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD Profesyonel Gaming Monitör | ITOPYA buna ne dersiniz nasıldır ıps panel
  17. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

ben zaten 1080p de oyun oynasam 2k da film vs izlesem 1080p de goruntu bozar mı diye sordum ekran kartım 2k oyun oynatmaz biliyorum 1606418139 o monitöre ne oldu peki
  18. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

sadece pivot özelliği olmaması beni üzer onun dışında iyi bir monitöre benziyor siz kaç tlye aldınız 1606417847 https://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-8-xg2405-full-hd-1ms-144hz-ips-panel-gsync-freesync-gaming-monitor.html#urun-ozellikleri bunu tavsiye edenler de var
  19. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

iki monitörün arasında kaldım şuan da sizce hangisini almalıyım + ları -leri nelerdir genelde karanlık ortamlarda kullanacağım
  20. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

tn oldugunu gormedım tn alınmaz zaten ıps veya va alırım sadece 1606417112 s sizin önerdiğiniz ıps panel mi sitede va yazıyor çünkü
  21. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

MSI 23.6" OPTIX MAG241CV Monitör, Curved, FHD, VA, 144HZ, 1MS, HDMI+DP: Amazon.com.tr bu da fena değil ama pivot değil 1606416498...
  22. Píløt

2K monitör mü 1080p mi?

sistemim ekran kartı rx5500xt işlemci corsair 16gb 3600mhz gerisi pekte önemli değil zaten aşağıdaki monitör fiyatına göre iyi özellikte gibi geldi bana ama bu sisteme 2k monitör almalımıyım ılerde belki ekran kartı yükseltebilirim film izlemek için 2k oyunlarda 1k kullansam sorun olur mu...
  23. Píløt

Nas HDD nedir

Nas HDD nedir 4tb nas HDD alacağım almalıyım kullanım amacım oyun depolamak vs yani günlük kullanım ikinci el az kullanılmış bir HDD alacağım fiyatı 400tl uygun geldi ama nas HDD beni korkutmadi değil nedir bu nas hdd
  24. Píløt

paycell kullananlar yardım

Google Play'de girip ödeme yöntemini turkcel mobil ödeme yapınız eğer hattınız faturalı ise dikkat etmenizi tavsiye ederim 50tl vericeklerini sanmıyorum :)
  25. Píløt

Sisteme Ekran karti onerisi

PSU 350w İşlemci AMD athlon II X4 640 Ramler 2x4gb Corsair 1600mhz kit ANAKART M4N68T-M-V2(AM3) Suanki ekran kartı geforce 210 zotac 1024mb Bu sisteme uyumlu en iyi kartı nedir Gerekirse PSU yukseltebilirim