Arama sonuçlarınız

1. K

Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

@emrekaya
  2. K

Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

davetiye almaya geldim gençler [email protected] thanks emrekaya
  3. K

Bilgisayar takılı kaldı

bilgisayar açılmıyor sürekli tekrar ediyor
  4. K

Bilgisayar takılı kaldı

Merhaba eski bilgisayarım olan casper (2016 senesinde aldım) dün gece format atarken elektirikler gitti sabah açtığımda bilgisayar sürekli kendini yeniden başlatıyor yardımcı olabilecek varmı windows 10
  5. K

Evlilik teklifine bakın??

gerek varmıydı yani böyle bir şeye teker üstünde olmasına
  6. K

65 TL Kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

https://www.hepsiburada.com/jbl-c100siured-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-ct-ie-kirmizi-p-HBV00000201EQ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAjw4871BRAjEiwAbxXi29BngAGf2HgY0b6XppkBrDqfWKmmpg8CbZdZxxOzn_R79xD7ghJDThoCMA8QAvD_BwE Gerçekten başarılı ses kalitesi rakiplerine...
  7. K

gereksiz korku, heyecan

bana çok enteresan geldi bu durum inşallah kısa sürede düzelir geçmiş olsun
  8. K

Vatan Bilgisayar Garanti

Şu ana kadar ki çoğunluklu teknolojik alışverişi hepsiburada ve vatan üzerinden yaptım ikisi de gayet başarılı özellikle hepsiburada garanti konusunda çok iyi hepsiburaadayada bakmanı tavsiye ederim
  9. K

ŞABLON DEĞİŞTİRME

Merhabalar önceden Wix üzerinden kurulmuş bir site üzerinde şablon değişimi yapmak mümkün mü yapacağım yeri henüz bulamadım yardımcı olabilecek var mıdır?
  10. K

Kiraladığım Hosting Üzerine Kaç Tane Domain Alabilirim

İyi akşamlar herkese yeni bir internet sitesi açmak üzereyim fakat açacağım internet sitesinin bir alt kolu olacak ve ikinci siteyide açmak mecburiyetindeyim ilk kiraladığım hosting üzerinden ikinci sitemi de oluşturabilrimiyin