Arama sonuçlarınız

1. GuraGoesShark

Yardım windows 11 kurulum ekranında dondu

Bundan 1hafta öncede olmuştu fare hareket ediyor fakat hiçbirşey çalışmıyordu araştırdım virüs olabileceğini düşündüm bu sefer kurulum ekranında oldu sorun ne ve şu anda ne yapmam gerek?
  2. GuraGoesShark

Yardım Ekran kartım mhz sabitliyor

i7 8550u mx130 (2gb) 8gb ram oyuna girince mhz otomatik olarak 402ye sabitleniyor çözümü nedir?
  3. GuraGoesShark

Yardım Her Oyuna Girdiğimde Ghz 1.78E Sabitleniyor

Her oyuna girdiğimde ghz 1.78e sabitleniyor örneğin: Eskiden gta 5de 50fps civarı alırken şimdi fps 8e sabitleniyor Ayrıca format attım hala düzelmedi Nerede yanlış yaptım acaba?
  4. GuraGoesShark

Her Oyunda Drop Giriyor

Neredeyse her oyunda drop var Minecrafta drop giriyor :D ayrıca forza horizon 4 gta 5 cs go ve daha fazla oyunda ciddi bir fps düşüşü yaşıyorum sistemim İntel i7 8550u 8gb ram nvidia mx130 (2gb) Önereceğiniz bir soğutucu veya fanı kontrol edebileceğim bir uygulama varmı (msı afterburnerda fan...
  5. GuraGoesShark

Minecraftın alpha sürümlerinde server açmak mümkün mü (online)

açılır mı eğer açılırsa hangi sürümlerinde, eğer açılır ise sürümün indirme linkini atabilir misiniz :d
  6. GuraGoesShark

Windows 10 boşta 4 gb ram kullanım

Deli oluyorum ya arkada çalışan programda yok niye bu kadar ram harcıyor?
  7. GuraGoesShark

Windows VİSTA orjinal iso atabilir misiniz ?

Microsoft Windows VİSTA nın orjinal isosunu atarsanız sevinirim :D
  8. GuraGoesShark

ASUS Zenfone 6 (2015) anakart kırılması

2015 te bir telefon almıştım telefon çok büyük olduğundan neredeyse her hafta telefon bir yerden düşüyordu 2017 de merdivenlerden düştü servise götürdüm anakart kırılmış 950 tl de fiyat çıkmış sorum şu anakartsız telefon çalışabilir mi
  9. GuraGoesShark

boot ekranı pc açılırken gelmiyor

Dizüstü bilgisayarım var 3 hafta önce boot ve bios ekranı gelmeden 1 dk sonra pc açılıyor hoşgeldiniz falan yazıyor windows da sıkıntı yok bios ekranı gelmiyor ben nasıl xp atacam pc ye 1590160714 Ve pc de şu anda win 7 var
  10. GuraGoesShark

Gta 5 online alert sorunu

Online da girmeye çalışınca alert diyor Giremiyorum dosyalarıda kurcalamak İstemiyorum bi yardım edin
  11. GuraGoesShark

Gta 4 1 gb ram ile açar mı

Pc özellikleri Windows Vısta Home Preminum 1 gb ram İntel core 2 duo
  12. GuraGoesShark

Gta 5 90 gb mı 140 gb mı

Gta 5 90 gb mı 140 gb mı Kafam karıştı 1589778135 Bi aydınlatırsanız beni sevinirim
  13. GuraGoesShark

Casper dizüstü bilgisayar 1 gün açık kalsa ne olur

Casper nirvana f 650 Sistem : 8 gb ram Windows 10 X64 Alan 250 gb 1 gün pc tamamen açık kalsa sorun olur mu Gta 5 indiriyom da beleş 1589572523 Acil
  14. GuraGoesShark

Windows 7 den vista ya geçmek istiyorum

Arkadaşlar 2006 model bir dizüstü bilgisayarım var acer aspire 5710 önceden vista vardı windows 7 yi denemek istedim o günden bu güne vistaya dönmek istiyorum ama windows izin vermiyor yardım edin acilllll