Arama sonuçlarınız

1. Z

Öneri Max 300 TL oyuncu kulaklığı

Arkadaşlar merhaba, max 300 tl verebileceğim oyuncu kulaklığı arıyorum. bütçe genel olarak 250 ama 300 e zorlarım. gamepower medusa nasıl bir model?
  2. Z

Yardım Bilgisayarım Da Texture Flicker Mı Var?

Selamlar. 6-7 aydır bu durum ile yakınıyorum ancak hiçbir sonuç elde edemedim, daha önce de buraya başka şekillerde yazdım ancak sonuç elde edemedim. Ekranımda filtre gibi bir şey var, sanki kirliymiş gibi bir şey. Ben bunu ilk başta monitörümden kaynaklı zannettim ancak değilmiş, sistemi...
  3. Z

RX 5600 Ekran kirli gibi

Dostlar sistemimi haziran'ın sonunda itopyadan aldım ve aldıktan 1-2 ay sonra fark ettim ki görüntü birbirine giriyor ve benek benek gibi bir görüntü var ufak ufak pixellerde, ilk başta bunu monitörden kaynaklı sandım çünkü hdmi to vga kullanıyordum ancak monitör aldım ve sorunun ondan kaynaklı...
  4. Z

Tosla Steam 20 TL KOD Veriyor Ücretsiz!!

Arkadaşlar tosla kart bir kampanya başlattı tosla kartınız olmasa bile davet ettiğim her 2 kişi başına 10 TL kazanıyorsunuz referans vermek serbestse bu gönderi altında birbirimize yardımcı olalım
  5. Z

Yeni sistemim de dokular birbirine giriyor

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere sorunum bu şekilde dokular birbirine giriyor, örnek verecek olursam mesela gta 5'de yürüyorum ve sağ sol yaptığımda falan karakterimin t-shirt'ü birbirine giriyor arkasından izi kalıyor. Bunu ilk başta monitörüme verdim sorun olarak ancak yeni monitör...