Arama sonuçlarınız

1. E

Soru S.m.a.r.t. capability disabled

W7 bilgisayara Xp için format attım sonra bilgisayarı açamadım kaldı bu şekilde 1689962623 https://www.hizliresim.com/4uci94s
  2. E

Wifi açılmıyor

Telefonun wifii bir türlü açılmıyor, açılıyor gözüküyor sonra hiç bir ağ gözükmeden geri kapanıyor, çözüm nedir
  3. E

Soru Snapchat

Arkadaşım Snap gönderiyor fakat gözükmüyor bildirim olarak geliyor fakat uygulamaya girince Snap yok ayreten ben Snap gönderemiyorum herhangi bir şey yazamıyorum diğer kişilerde sorun yok Dün gece mail yolladım geri dönüş de yapılmadi daha önce bu sorunu yaşayan olduysa yardımcı olursa sevinirim
  4. E

Soru Klavye çalışmıyor

Laptopum var klavyem çalışmıyor Bilgisayar açılırken şifremi girebiliyorum fakat masaüstünde hiç bir şey yazamıyorum ama Googledan girince bir şeyler aratabiliyorum veya bir uygulamaya girince ya da oyuna klavye çalışıyor
  5. E

Soru usb flash gözükmüyor

flash belleğimi bilgisayara takınca bilgisayarım bölümüde gözükmüyor fakat flashı takınca ses geliyor çıkarınca da ses geliyor aygıt yöneticisinde ise 'usb yığın depolama aygıtı' olarak gözüküyor başka bilgisayarda da aynı şekilde
  6. E

Soru w10 güncelleme kapatma

öncelikle iyi akşamlar w10 bilgisayarda windows güncelleştirmelerini tamamen kapatmak istiyorum ayarlardan 35 gün ertele seçeneği var ama tamamen kapatmayı bulamadım
  7. E

Windows 10 Pro 1803 Versiyonunu

bilgisayara w10 pro 1803 versiyonunu kurmak istiyorum ama internette 1803 iso dosyasını bulamadım,nasıl indirebilirim?
  8. E

çok sayıda usb cihazı bağlı

Ps4 kolunu şarja takınca böyle bi sorun oluyor iki portta da denedim ve çok sayıda usb cihazı bağlı diyor ama diğer kolda öyle bi sorun yok onu şarj ediyor kablodan kaynklı olduğunu düşünmüyorum çünkü öbürü şarj oluyor
  9. E

Depolama Sorunu

16GB j7 prime telefonum vaar ayarlar depolama kısmına baktığım zaman 3gb uygulama olduğnu gösteriyor 12mb belgeler-80mb resimler-749mb ses-0mb videolar diyor sistem 6gb yer kaplasa geriye kalan geriye kalan 7gb nerede benim ve hala da depolama dolu diyor
  10. E

Grundig Laptop format

öncelikle hayırlı ramazanlar benim sorunum şu laptopa format atalım dedim usbyi falan hazırladık ama bi türlü biosa giremedik f2 denedik olmadı fnye basıp f2 denedik gene olmadı hayır pc açılırken yazı da yazmıyor ki ona göre bi tuşa basıp girelim biosa internetten biraz baktım da uefi bellenim...
  11. E

hesap geri alma

merhaba millet bizim arkadaş hesabını geri almak istiyor şifreyi unutmuş şifreyi unuttum a basınca 2 seçenek geliyor sms yolla ve facebook ile gir ama arkadaşın ne facebook hesabının şifresi var ne de sisteme kayıtlı olan numarasına erişimi eski hattı kısaca bu hesabı geri almanın yolu var mıdır?
  12. E

ekran kartı seçimi

Öncelikle selamünaleyküm Ekran kartı bakıyorum 500 e kadar falan sistemim de 4gb ram Anakart Adı Asus P8H61-M LX R2.0 CPU Türü QuadCore Intel Core i5-2400, 3300 MHz (33 x 100) Görüntü Bağdaştırıcısı :ATI Radeon HD 4300/4500 Series (512 MB) (şu an kullandığım ekran kartı da bu) bide bu...