Arama sonuçlarınız

1. karebale

Tıp mı Mühendislik mi

Ben tıp ve mühendislik arasında kaldım mühendislik ise yazılım ve pc mühendisliği tıp hepsi
  2. karebale

Beyler nasıl babama pc aldımaya ikna ederim

6. sınıfa gidiyorum ilk dönem alıdırmayı deniyeceğim daha önce olmadı inşallha olur olmassa şimdi nasıl alcam -Uncar_Blood- arkadaş çok iyi bir pc önerdi onu alcam karne indirimi olur mu o pcnin fiyatı ucuzlar mı yoksa ozamana kadar daha çok çıkar mı nasıl ikna ederim babam 4000 tl maaş ama...
  3. karebale

Laptop vs PC

Şuan laptop kullanıyorum bir ara yükselteyim mi yoksa pc mi
  4. karebale

Herkes oyun oynamak için kullandığı aracı yazsın.

Technopat'te kavga ettim gördüğüm en iyi forum başka forum kullanmıyacağım bir ve herkes yazsın ben laptop
  5. karebale

kim nederse desin gelecekte herkes laptop kullancak laptop adamdır gerisi yalan

kim nederse desin gelecekte herkes laptop kullancak laptop adamdır gerisi yalan
  6. karebale

bu site güvenir mi ?

www.neckermann 1589790581 çünkü almanyadan ucuz şeyler var
  7. karebale

beyler babama nasıl masaüstü pc aldırabilirim ?

beyler babama nasıl msaaüstü pc aldırabilirim ?
  8. karebale

Bilgisayar toplarken öneri isteyenlere karşı

beyler herkes konsol vs pc pc vs laptop pc kazandı falan başkalarını yanlış yanıltmayın herkesin zevkine bağlı siz sadece onların istediği şeye yardım etmek adam sizden laptop istiyor siz masaüstü pc al demeyin ne olur arkadaşlarımızın fikirlerini değiştirmeyin arkadaşlarımızı yanlış...
  9. karebale

3000TL Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

beyler max 3000 tl bütçe masaüstü pc oyun içindir
  10. karebale

laptop vs masaüstü

ben oyumu laptop a kullanıyorum kimse fikrimi değiştiremez
  11. karebale

Arkadaşlar sizce laptop neden fiyatına göre daha pahalı bilenlere helal olsun (:

beyler sizce laptop neden fiyatına göre daha pahalı bilenlere helal olsun :)
  12. karebale

Laptop Önerisi

oynayacağım oyunlar csgo fortnite bf1 fifa20
  13. karebale

kolay bir soru pc vs konsol

kolay bir soru pc vs konsol
  14. karebale

Bu laptop ile FİFA 20 oynayabilir miyim ?

https://www.hepsiburada.com/hp-15-bs120nt-intel-core-i3-5005u-4gb-256gb-ssd-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-7wg51ea-p-HBV00000SFXHH Bu laptop ile FİFA 20 oynayabilir miyim ? Not:16 GB RAM yükleyeceğim.