Arama sonuçlarınız

1. muratboztepee

Oyun oynarken monitörde bir anda "No Signal" Hatası

Arkadaşlar merhaba, Asus VP228QG monitörüne sahibim ve display port ile bağlıyım. Bazı oyunları oynamaya başladıktan bir süre sonra (1-2 saat) Display port no signal diyor ve monitör kapanıyor. Geri gelmesi için bilgisayara reset atmam gerekiyor. Nasıl düzelteceğim bu sorunu?
  2. muratboztepee

4700-5000TL Sistem Önerisi

Arkadaşlar selam. Bu konuyla ilgili diğer yazılara baktım ancak güncel bir yazı bulamadım o yüzden konu açmak durumundayım. Ortalama 4700-4800tl bütçem var ve hazır sistem almak istiyorum. Önerdiğiniz bir hazır sistem var mı? Benim aklımda bu var RiP 1658X | R5 1600 RX 580 8G 8GB DDR4 240GB SSD...
  3. muratboztepee

RX 570 400W Psu yeter mi?

Arkadaşlar selam, Elimdeki GTX 960'ı satıp ikinci el bir RX 570 alacağım. Ancak kullandığım güç kaynağı 400W. RX 570'e geçince sıkıntı yaşarmıyım?
  4. muratboztepee

3900TL sistem tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar, elimdeki bilgisayarımı satıp yeni almayı düşünüyorum. Maksimumunda maksimumu 3900TL sistem önerirmisiniz? Aklımda şu var RiP 1658X [MEZARCI] | R5 1600 RX 580 8G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming PC - incehesap.com
  5. muratboztepee

İ7 2600 ısınma sorunu

Arkadaşlar selam, stok fanıyla birlikte i7 2600 kullanıyorum, herhangi ağır bir oyuna girdiğimde oyunda aldığım fps yüksek gram kasma donma yok ancak kasanın içi hamam gibi oluyor. İşlemci fanı çılgına dönüyor. Var mı buna bir çözüm? Eğer olmazsa işlemci anakart ramımı satıp yeni işlemci anakart...
  6. muratboztepee

Çekilen videodaki FPS düşüklüğü

Arkadaşlar selamlar, bir sürü programla oyun videosu (league of legends) çekmeyi denedim, oyunda aldığım FPS 150 iken çektiğim videoda fps aynı değil. Nvidia shadowplay denedim videoda yavaşlık vardı üstüne xbox ile çekmeyi denedim aynı sorun devam ediyordu (fps değerini 30'dan 60'a çek...
  7. muratboztepee

Çekilen videodaki fps düşüklüğü

Arkadaşlar selamlar, bir sürü programla oyun videosu (league of legends) çekmeyi denedim, oyunda aldığım FPS 150 iken çektiğim videoda fps aynı değil. Nvidia shadowplay denedim videoda yavaşlık vardı üstüne xbox ile çekmeyi denedim aynı sorun devam ediyordu (fps değerini 30'dan 60'a çek...