Arama sonuçlarınız

1. İ

Soru Hattı üzerine alma ücreti nedir

Hattım babamın üstüne kayıtlı bugün kendi üzerime almak için gittiğimde 100tl fiyat çıkarttı ayrıca taahhütüm bitmediği için cayma bedelide yansıyacağını söyledi fakat internette hat devrinin ücretinin düşük bir fiyatta olduğunu gördüm. buradaki fiyatla şubenin dediği fiyatın uzaktan yakından...
  2. İ

Cayma Bedeli Yine De Öder Miyim?

Az önce yeni bir internet firmasına abonelik başlattım fakat şuanda Türk Telekom ile devam eden bir internet aboneliği sözleşmem var fakat memnun değilim. Sizce resimdeki kanun ile cayma bedeli ödemeden kurtulabilir miyim?
  3. İ

internet hızım 16mbsn olması gerekirken 12mbsn oluyor?

dsl verilerim bu şekilde internet hızım pakette 16mbsn olarak gözüküyor fakat burada bana gönderilen hız 12mbsn bunu nasıl düzeltebilirim ya da ben mi yanlış biliyorum?
  4. İ

Kulaklık önerir misiniz? (0-100TL)

Merhaba bütçem max 100 TL mikrofonlu, kulak üstü, kablolu, kulağı ağrıtmayan, hem oyun hem dersler için kullanabileceğim F/P bir ürün arıyorum. Alışveriş sitelerinde bir kaç tane buldum fakat iyi midir değil midir bilemedim yorumlardan...
  5. İ

gta san hâlâ alınıp oynanır mı?

Merhaba steamdan Gta San alsam mı diye düşünüyorum hâlâ oynanır mı ya da online oynayan var mıdır?
  6. İ

Hangi driverları yüklemem gerek?

Merhaba hp 15 kullanıyorum az önce baktığımda bir sürü güncelleme gördüm ben bunların hepsini indirmem gerekir mi yoksa bazılarını mı indireceğim? Ürün numarası:3H819EA Seri numarası:CND0271X16
  7. İ

Modemim iyi mi değiştirmelimiyim?

Zyxel VMG3312-B10B modemini kullanıyorum türktelekom olarak sizce iyi midir internet hızım 16mbps fakat annem ve babam evde internete bağlandığında oyunlarda 150ms den aşağıya inemiyorum. sizce modem eski mi değiştirmeli miyim? Modem ve internet üzerine bilgim 0 bu şekilde yorum yapın lütfen
  8. İ

laptop fanı çoğunlukla fazla çalışıyor normal mi?

Merhaba HP 15 dw2012nt laptop a sahibim. Pc yi açtığım anda fan sonda çalışmaya başlayıp yavaşlıyor,boştayken de az çalışıyor fakat 1 veya 2 uygulama açtığım anda fan çok çalışmaya başlıyor açtığım uygulamalar ise chrome,discord tarzı uygulamalar. Forumda biraz araştırmıştım virüs olabilir...
  9. İ

Dizüstü bilgisayarıma O.C. mu yaptım?

Yeni bilgisayar aldık laptop ben de biraz kurcaladim ve nzxt cam programını indirdim, oradan overclock a girdim ve core clock ile memory clock un değerlerini değiştirdim. Fakat sonrasında orijinal değerleri unuttum ve orta seviyelere geri çektim ikisinide. Bunu eski haline nasıl getiririm? Ben...
  10. İ

bilgisayarım entegre grafik kartını kullanıyor hariciye nasıl geçerim

bilgisayarım hp 15 harici mx 330 ekran kartı var fakat entegre ekran kartı intel uhd yi kullanıyor bilgisayarımı harici ekran kartına nasıl geçirim
  11. İ

Mx ekran kartları nasıldır? (örn:mx150)

İyi akşamlar herkese 5000tl civarlarında laptoplar baktım ve genelinde mx serisi bulunan ekran kartları var. Bu ekran kartları nasıldır? Genelde mx110 serisi çıkıyor karşıma Laptoptaki amacım öğrenciye yönelik yani oyun,film,dersler vs. Sizce yeterli bir kart mı mx serileri iş görür mü?
  12. İ

Kedime neler verebilirim?

Kedime kendi yediklerimizden neler verebilirim? Mama vermeyeceğim yemek olarak akşam ne piştiyse onu vereceğim ama sabah kahvaltıda ne vereceğimi bilmiyorum sizce ne verebilirim?
  13. İ

Sahibinden FIFA 18 alınır mı

İyi günler hepinize. Ben sahibinden PS3 için FIFA 18 buldum 130 TL ye almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı sıkıntı yaşar mıyım? Satıcı uzak şehirde kargo ile gelir dikkat etmem gerekenler nelerdir? Burada 10 tl demesinin sebebi cihazı yanına götürüp içine yüklemesi ama ben cd ile almak istedim.
  14. İ

Ps3 e Fifa17 alınır mı

Arkadaşlar selam. Karantina günleri sıkılıyorum ve PS3 e FIFA 17 almayı düşünüyorum. Sizce hâlâ FIFA 17 alınır mı? Fiyatı PS NETWORK de 135 tl
  15. İ

Ps3 gta 5 online da mod menü nereden açılır

Gta 5 online da oyuncu menüsü nereden açılıyor PlayStation 3 de oynuyorum Pasif mod falan nereden açılıyor
  16. İ

Gta 5 online da ne yapacağım

Merhaba arkadaşlar yeni gta 5 aldım biraz stiry mide oynadım trevore kadar geldim birkaç girevde trevorla yaptım online giregim dedim karşıma crews,creator,characters ve play online gta gibi bir şey geldi play onlime gta ya bastım ve go dedim sonra character oluşturdum ve online girdim ama...
  17. İ

Ekranda sarı leke

Ekranın sol üst köşesinde küçük bir sarı leke oluştu Bu neden oluşur ve nasıl düzelir Garantiye göndermeden bir çözümü var mı
  18. İ

Asus FX505DT-BQ190T anakart modeli nedir

Asus FX505DT-BQ190T anakart modeli nedir acaba ve ben bu anakartta ne gibi değişiklikler yapabilirim ram vs gibi
  19. İ

Laptop önerisi, oyuncu laptopu

Asus FX505DT-BQ190T AMD Ryzen 5 3550H 8GB 1TB + 256GB SSD GTX1650 Windows 10 15,6 FHD Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Arkadaslar bu ve https://www.epey.com/git/216541313/1/ Bu var aklımda ama hangisi karar veremedim bunların kronik sorunları var mıdır? Hp nin ısınma sorunu var deniliyor bu...
  20. İ

İşlemci değişir mi

Hp pavilion 15-ec0006nt 8bp77ea Bu bilgisayarın işlemcisi değişir mi
  21. İ

Acer nitro 5 an515-51 alınır mı

Özellikleri i7 7700HQ 2.8ghz>3.8ghz 12 gb ram ddr4 Intel hd graphics 630 ve gtx 1050 ekran kartı 1tb hdd + 240 gb ssd var 5.500 tl sizce alınır mı