Arama sonuçlarınız

1. Ozan777

Staj işkencesi meslek lisesi

Şuanda 20/21 eğitim öğretim yılı 12. Sınıf öğrencisiyim meslek lisesi metal bölümünden staj yapıyorum ve bıktım aslında daha 1 gün çalıştım ama olsun insan piskolojik ve bedensel olarak çok yorgun oluyor haftamın 3 günü sanayide geçiyor diye çok mutsuzum keşke staj yapmak zorunlu olmasaydı çünkü...
  2. Ozan777

Futbolcu olmak için 17 yaş geç mi

Merhaba 8 yaşımdan beri futbol okuluna gidiyorum bi ihtimal bundan 4-5 ay sonra bir kulübün alt yapısına geçicem (Hocam dedi) fakat bu yaşdan sonra beni izliyip futbolcu olarak alırlar mı sizin fikrinizi çok merak ediyorum
  3. Ozan777

D diskini silmeden nasıl format atarım win 10

Merhaba. Windows 10 C diskine yüklü D klasöründe 400gb ye yakın uygulama var internetim 1 MB indirme hızına sahip o yüzden D klasöründeki hiç bir şeyi silmeden sadece C'yi sıfırlamak istiyorum bilgisi olan yardım edebilir mi ? (C Diski Ssd)
  4. Ozan777

windows script host komut bulunamıyor hatası

Resim deki gibi hata çıkıyor sürekli virüs programlarında tam tarama yaptım ama bir türlü gitmiyor bu uyarı her 2,3 dk da bir geliyor nasıl çözebilirim lütfen yardım edin
  5. Ozan777

Oyundan atma sorunu

2005 yapımı eski bir oyun peter jakson king kong oyununu indirdim çocukluğumda oynardım o yüzden eskiden oynadıklarımı tekrar oynamak çok garip bir his veriyor her neyse belli bir noktadan sonra oyundan atıyor bunu nasıl çözerim sistemim oyuna fazlasıyla yetiyor ve oyunu torren indirdim steam de...
  6. Ozan777

Kedim öksürüyor ve kusmaya çalışıyor gibi bir ses çıkartıyor

Kedim birden kumunu karıştırırken kusmaya çalışır gibi normal sesinden kalın bir ses çıkartmaya başladı boğazında bir şey kaldı zannettim ama hiç bir şey yok şimdi normalleşti ama neden öyle yaptı anlıyamadım 2.5 yaşında bir hastalığı falan olabilir ki bugün sokağa çıkma yasağı da var veterinere...
  7. Ozan777

Odamda gülme sesi geldi ama kimse yok

Merhabalar uykum kaçtı ve lambayı bile kapatamıyorum şuan saat 02:37 bundan 20dk önce yatağa girdim ve odanın köşesin de sanki karga gülmüş gibi bir gülme sesi geldi bildiğiniz karga ses tonu ile gûldü ve duvarda yankı yaptı dışarda kimse de yok komşulardan ses yok ki zaten evin için de...
  8. Ozan777

Gta 5 premium editonu kullanamıyorum

Arkadaşlar gta 5 premium online editon ile birlikte indirdim indirirken oyunda 1ml para ve 10ml değerinde malımız olucaktı sıfırdan girdim ama kuruş yok neden ?
  9. Ozan777

İnternet olmadan steam oyunlarını nasıl oynarım

Modem kablosuna ayağım takıldı ve kablo tamamen içten koptu ve yetkili servisler 6-7 gün sonra geliceğini söyledi, steamden indirdiğim oyunlara giremiyorum steam bile açılmıyor internet olmadan nasıl olucak içinden heran gibi bir dosya ayarı falan mı yapmam gerekiyor bilen birisi lütfen yazssın
  10. Ozan777

Vodafone adls ve internet sorunu

Merhabalar modem internet kablosuna ayağım takıldı ve daha sonra 2 ışık yanıyordu olması gereken 4 birisi adls diğeri internet ışığı yanmıyor kabloları taktık ip adresinden adls dls yeniledim ama olmuyor sebebi ney çok sert takıldım müşteri hizmetleri 35dk boyunca açmadı bende kapattım bilgisi...
  11. Ozan777

Pes 20 pc için her gamepad olur mu ?

Pes 2020 ye her gamepadi bağlıyabilir miyim. Ps4,ps3,xbox 360 ve diğer satılan snopy vs markalarda olur mu
  12. Ozan777

Anakarta hdd taktım olmuyor

Merhabalar A320M-H anakartım var sata3 destekliyor ve ben de sata 3 500gblik hdd aldım ama olmuyor bi de 120gb ssd takılı o oluyor ama hdd neden olmuyor sıfır aldım
  13. Ozan777

Ekran kartı fanı dönmüyor

Merhabalar Rx 570 yeni ekran kartı aldım bütün güncellemeleri indirdim pcyi başlattığımda ilk 10-15 saniye dönüyor sonra duruyor 37-39 derece de çalışıyor bilen birisi lütfen acil yazsın
  14. Ozan777

Anakartı hdmı çıkışı görüntü vermiyor

A320M-H Yeni anakart aldım bütün parçaları birbirine uyumlu incehesapdan topladım fakat ekran kartı takılı değil ve hdmı dan görüntü alamıyorum sinyal yok diyor işlemcim Ryzen 5 1600 sebebi ney sizce lütfen bilen birisi yazabilir mi ?