Arama sonuçlarınız

1. U

Motor Numarası Nerde

Dacia stepway sandero marka aracın aküsü bitti ve takviye yaptıktan sonra radyo kodu istiyor radyo kodunu almak içinde motor numarası lazım nerede yazıyor bilen biri acil yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler
  2. U

iframe ile çektiğim videoyu nasıl kendi html video playerimde oynatırım

iframe ile sunucudan çektiğim videoyu kendi html 5 video playerim de oynatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  3. U

İphone 6 da ekran karıncalaşması

Elimde iPhone 6 var ve bir süre önce arabada sallandığı için ekranda karıncalanma oldu hanin çekmeyen televizyon da karıncalanma olur ya aynı şekil daha sonra düzeldi ama 1 hafta sonra fark ettim ki telefon soğuyuncada karıncalanma olmaya başladı her sabah uyandığımda aynı olayla karşılaşmaya...
  4. U

Metin 2 pvp servere kayıt oldum bitmek bilmeyen sms lerden nasıl kurtulurum

Metin 2 de bir pvp servere kayıt oldum olmaz olsaydım o gün bu gündür sms yağmuruna tutuluyorum filanca metin 2 açıldı açılacak diye sms geliyor kafamı duvarlara vurucam artık bunun bir çözümü yok mu telefonum iphone 6
  5. U

Film Dizi sitem için film ve dizileri nerden çekebilirim

Merhaba öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola bir film dizi sitesi üzerinde çalışıyorum ve bunun için film ve dizilere ihtiyacım var çoğu web sitesi embed kodlarıyla film ve dizileri çektiğini fark ettim bende dizi ve filmleri nereden çekebilirim siteme yardımcı olursanız sevinirim.