Arama sonuçlarınız

1. lenxhit

Paribu güvenli mi?

Paribu üstünden coin almayı düşünüyorum fakat ne kadar güvenli, kimlik bilgilerimi vermeli miyim?
  2. lenxhit

Dizi Adını ve dizi veya film olduğunu hatırlayamadığım şey

Bir kaç gün önce bir yerde okumuştum izleyince telefonu teknolojiyi bıraktıracak cinsten bir dizi veya filmdi sanırım. Adını hatırlayamadım bu tarz bir şey bilen birisi varsa adını söyleyebilir mi?
  3. lenxhit

2000 TL telefon önerisi

Babama hediye telefon alacağım, bütçem 2000 TL ama birazcık daha aşılabilir. Oyun falan oynamıyor günlük işler için kullanıyor. Ne önerirsiniz?
  4. lenxhit

6000 TL laptop önerisi

Arkadaşım 6000 TL bütçe ile laptop almak istiyor oyun vesaire oynamıyor. Günlük kullanım ve yazılım için kullanmak istiyor. Şimdiden teşekkürler.
  5. lenxhit

Linux mint açılmıyor

Bu sabah Linux Mint kurdum ekran kartı için driver indirip kurdum sonra yeniden başlatınca sırasıyla fotoğraflardaki yazılar geldi en sonuna da çizgi yanıp sönmeye başladı. Böyle olunca Sistemi kasadan kapatınca mint logosu gelip kapanıyor. Bu durumu nasıl çözebilirim Not: Elimde format...
  6. lenxhit

Bu sisteme linux mint kurulur mu?

Merhabalar bu sisteme Linux mint kurup android uygulamaları geliştirmek istiyorum. Bu yaptığım mantıklı bir şey mi windowsda mı kalmalıyım yoksa linuxa mı geçmeliyim? Ek olarak bu sisteme linux mint olur mu herhangi bir sorun çıkarır mı?
  7. lenxhit

Windows 7 etkinleştirmezsem ne olur?

Bugün windows 7 kurdum fakat şöyle bir yazı yazıyor 3 days until automatic activation benim elimde key yok etkinleştirmeden kullanabilir miyim yoksa satın almalı mıyım?
  8. lenxhit

Windows 7 iso dosyasını nereden indirebilirim?

Evdeki eski bilgisayara win7 kurmak istiyorum fakat microsoft sitesinden iso indirmek için key istiyor iso dosyasını nerden bulabilirim? ücretsiz iso dosyasını bulamazsam nerden win7 key almamı önerirsiniz?
  9. lenxhit

Brave Browser güvenilir mi?

Merhabalar Brave Browser üstünden para kazandıklarını söyleyenleri falan gördüm, sizce bu tarayıcı güvenli mi ve kazanılabilir mi?
  10. lenxhit

İnsanlarla iletişimimi nasıl geliştirebilirim?

İstediğim meslek gereğince insanlarla iletişimim çok iyi olmalı. Benim iletişimim kötü diyemem ama iyi de değil. Bunu nasıl geliştirebilirim? Önerileriniz varsa bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
  11. lenxhit

USBden linux kullanmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba daha önce hiç linux kullanmadım. Ama direkt kurmak yerine usb(16gb) üstünden kullanmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse hangi dağıtımı önerirsiniz ve nasıl yapabilirim bunu?
  12. lenxhit

Dizi Dizi önerir misiniz?

Dizli izleyen birisi değilim hiç izlemedim desem yalan olmaz yerli yabancı fark etmez dizi önerir misiniz şimdiden teşekkürler
  13. lenxhit

GTÜ Veya GTÜ Endüstri müh. Okuyan var mı?

GTÜ Veya GTÜ Endüstri müh. Okuyan var mı? Okuyan varsa okul, şartları ve bu bölüm hakkında bilgi verebilir mi her şeyiyle?
  14. lenxhit

Hisse senedi nereden alıp satabilirim?

hisse senedi alıp satmak istiyorum bunu nereden yapabilirim? banka falan derseniz de hangi bankayı kullanmalıyım bunun için çok bir fikrim yok yeni yeni başlayacağım buna.
  15. lenxhit

İostan androide geciş

iPhone 6dan A71 telefonuma her şeyi geçirmek istiyorum fotoğraflardan numaralara kadar nasıl yapabilirim bunu?
  16. lenxhit

Ekonomi okuyan birisi yardım edebilir mi?

Merhaba aklımda birkaç meslek ve bunlarla ilgili sorularım var. Bunlardan birisi de ekonomi burada okuyan veya mezun olmuş birisi varsa yardım edebilir mi? Sorularim ekonomi nasıl okuması zor mu, okurken ne tarz dersler alıyorsunuz ve okurken bilgisayara ne kadar ihtiyacınız oluyor bölüm için...
  17. lenxhit

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde okuyan varsa okulu anlatabilir mi?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi okuyan birisi varsa okulu anlatabilir mi? Eğitimi kampüsü hocaları yurtları vesaire nasıl? Ben endüstri mühendisliğini istiyorum bu bölümden olanlar da yorum yaparsa sevinirim.
  18. lenxhit

Endüstri mühendisliği hakkında bilgiye ihtiyacım var

Merhaba aklımda bir kaç meslek ve bunlarla ilgili sorularım var. Bunlardan birisinde endüstri mühendisliği burda okuyan veya mezun olmuş birisi varsa yardım edebilir mi? Sorularim endüstri mühendisliği nasıl okuması zor mu, okurken ne tarz dersler alıyorsunuz ve okurken bilgisayara ne kadar...
  19. lenxhit

Ininal EFT ile para gönderdim fakat gelmedi

İyi günler dün akşam saat 20 sularından Akbanktan kendi ininal kartima eft ile para göndermiştim her zaman olduğu gibi fakat bu sefer param hala gelmedi. Ne yapmami onerirsiniz?
  20. lenxhit

Redmi Earbuds S almaya değer mi?

Bugun A101e Redmi Earbuds S geliyor 140 TL sizce parasini hak ediyor mu ve almaya deger mi? https://www.a101.com.tr/elektronik/xiaomi-kulaklik-redmi-earbuds-s/
  21. lenxhit

6500 TL Pc toplama

Arkadaşım oyun oynamak için masaüstü toplamayı düşünüyor bütçesi 6.5k var mı öneriniz?
  22. lenxhit

ACT veya SAT sınavına nereden hazırlanabilirim?

Merhaba bu iki sınavdan birisine hazırlanmayı düşünüyorum bu sınavlar için kaynağa ihtiyacim var fakat ben bulamadim bu kaynaklara nerden ulaşabilirim?
  23. lenxhit

Bildirim kutusu nasıl yapabilirim?

Aklımda olan bildirim kutusu web sitenin sağ üst köşesinde canlı olarak gelen bildirimleri bildirim simgesinin sağ üst köşesinde göstersin ve bildirimlere tıkladığımda aşağıya doğru açılmasını istiyorum ve bildirimler yazmak yerine bildirim için icon eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim...
  24. lenxhit

Yurt disinda nasil okuyabilirim?

Cambridge Oxford ve Stanford gibi universiteleri biliyorsunuzdur dunyanin en iyiyleri. Ben de Oxford universitesinde okumak istiyorum. Bu universitelere kendimi nasil kabul ettirebilirim ve bunlara kabul ettirdigimde orda nasil yasayacagim? Kabul edildikten sonra orda yasamak icin devletin falan...
  25. lenxhit

Lazer yazici mi yoksa kartuslu yazici mi

Aylik 300 ila 1000 Sayfa cikaririm diye dusunuyorum. Daha cok siyah beyaz yazdiracagim. Sizce lazer mi daha iyi olur kartus yazici mi? Ve bir de yazici icin oneriniz varsa bekliyorum. Butcem 400-500 TL.
  26. lenxhit

3000 TL Ders calismak icin laptop veya iPad

3000 TL ders calismak icin bir laptop onerir misiniz? Ve bir de ek olarak 3000 TL laptop yerine ipad almak mantikli mi? Ek olarak slayt kullanimi da olacak
  27. lenxhit

Mi Note 10 Lite mı Note 9 Pro mu (Kamera)

Kamera ve parasinin hakkini hangi cihaz daha iyi verir? Mi Note 10 lite mı Note 9 Pro mu?
  28. lenxhit

3500 TL telefon önerisi

3500 TLyi birazcik gecebilir arkadasim alicak güzel kamerali ve performansli bir cihaz onerir misiniz?
  29. lenxhit

A71 Android 12 guncellemesini alıcak mı?

A71 Android 12 alıcak mı yoksa en son 11 mi alıcak?
  30. lenxhit

Android surumum 10 fakat bazi uygulamalar desteklenmiyor gozukuyor.

Telefonum A71 Android 10 fakat Fortnite falan Cihaziniz bu surumle uyumlu degil yaziyor butun guncellemeler tam bu sorunu nasil cozebilirim?
  31. lenxhit

Udemyde ingilizce kurs tavsiyesi istiyorum

Kartımda 29 tl kaldı bu parayla udemyden ders almak istiyorum ingilizce öğrenmek icin onereceginiz ders var mi?
  32. lenxhit

Mobil Oyun Önerisi

Şu günlerde evde çok sıkılıyorum zaman öldürmelik oyuna ihtiyacım var. Oyun türü farketmeksizin bütün önerilere açığım. Telefonum A71.
  33. lenxhit

Haylou GT1 kablosuz kulaklık nasıl?

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum sizce nasıl? Video izlerken falan kullanmayı düşünüyorum. Daha iyi tavsiyeleriniz varsa bekliyorum. https://www.trendyol.com/haylou/gt1-dokunmatik-kablosuz-5-0-bluetooth-kulaklik-p-33919253
  34. lenxhit

Caps için fotoğraf arıyorum

Bi fotograf vardi örnegin a durumunu kabul etmez şekilde poz veriyordu ikincisinde b durumunu kabul eder gibi el işareti yapiyordu sanırım bu fotografi nasil bulabilirim?
  35. lenxhit

GFX tool telefona zarar verir mi?

Telefonum A71 pubg mobile icin gfx tool indirmek istiyorum telefona zarari olur mu?
  36. lenxhit

A71 telefonumun pil sağlığını nasıl koruyabilirim?

Telefonumun pil sağlığıni nasıl koruyabilirim ve nasıl yıllarca sağlıklı kullanabilirim? Şuan %15-20 arasında olunca şarj ediyorum ve %90-95 arasında da çıkarıyorum ve hızlı şarj özelliğini kapattım ihtiyacım olunca açıyorum.
  37. lenxhit

Hazirlik okumak yerine evde ingilizce öğrenmek mantıklı mı?

Hazırlık yılında okulu dondurabilir miyiz? Eğer dondurabiliyorsak hazırlık yerine udemy tarzı yerlerden 1 yılda ingilizce öğrenilir mi? Evde olursa günlük 3-4 saat çalışabilirim
  38. lenxhit

Süreklı hızlı şarj zararlı mı?

Bugün A71 satın aldım. Süper hizli şekilde şarj oluyor gözüküyor. Bu özellik kapatılıp açılabiliyor. Her zaman hızlı şarj ile şarj etsem zarar verir mi?
  39. lenxhit

Galaxy Note 8e ne oldu?

Galaxy note 8 önceden mağazalarda 4000 TL gibi fiyatlara bulunabiliyordu ama artık mağazalarda yok ve satan internet sitelerinde ise 6000 TL gibi fiyatlara sahip. Ne oldu bu telefona neden satılmıyor? iPhone 7 ondan daha eski olmasına rağmen hala satılıyor mağazalarda. Bu konuda bilgisi olanlar...
  40. lenxhit

350 TL Kol saati tavsiyesi

Yeni bir kol saati almak istiyorum ve bütçem 300-350 TL. Önceden kullandığım saatim bu fakat artık sıkıldım. Spor ve koyu renk ağırlık bir saat olursa çok güzel olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  41. lenxhit

3 Mousedan hangisini seçmeliyim?

Şunlar arasında kaldım sizce hangisini neden almalıyım? https://m.n11.com/asus-p507-rog-gladius-2-ii-core-aura-sync-rgb-gaming-mouse-P373733125?utm_campaign=akakce_genel&utm_source=comp_akakce&v=1.59.9&utm_medium=cpc...
  42. lenxhit

iPhone 7 mi iPhone 7 plus mı A71 mi?

Oyun oynayan bir insan değilim WhatsApp Twitch falan kullanmak için alıcam sizce hangisini almalıyım? https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-a71-128-gb-akilli-telefon.html https://www.vatanbilgisayar.com/iphone-7-plus-32-gb-akilli-telefon-siyah.html...
  43. lenxhit

1500 TL kulaklık önerisi

Öncelikle iyi akşamlar. Üniversite sınavından sonra biriktirmiş olduğum paramla kulaklık almayı düşünüyorum. Elimde şu an 2000 TL gibi bir para var ve bir kısmını saate kalan kısmını da kulaklığa ayırmayı düşünüyorum. Ben tasarım, mikrofon kalitesi ve her şeyiyle ROG Delta'ya aşık oldum. Bu...
  44. lenxhit

Gpnteknoloji güvenilir mi?

Gpnteknoloji güvenilir mi? Bir laptop bakıyordum bu satıcıda çok ucuz olduğunu gördüm şüphelendim ben de. Burdan alışveriş yapan olduysa nasıl memnun mu?
  45. lenxhit

Mewing nedir?

İnternette mewing ile ilgili bir kaç şey gördüm before after falan baya değişimler var bunlar gerçek mi? Mewing yapımı ile ilgili videolar falan izledim fakat tam anlayıp yapabildiğimi düşünmüyorum yardım edebilecek var mı?
  46. lenxhit

EarPods'un sağ tarafından ses çok az geliyor

Kulaklığı okuldayken yere düşerken tutmuştum ama sağ taraf yere çarptı sırada oturuyordum çok yüksek de sayılmaz aslında o günden sonra yazdığım gibi ses çok az geliyor. 1 numaralı kısımdan çok az ses geliyor 2 numaralı yerden 1 numaralı yere göre biraz daha fazla ses geliyor ama o da çok az. Bu...
  47. lenxhit

Bilgisayar Mühendisliği için Lenovo E595 nasıl?

Şu laptop bilgisayar mühendisliği okurken sizce nasıl olur? İş görür mü? Pil performansı nasıldır? Beni 4-5 Yıl idare edebilir mi? Daha farklı tavsiyeleriniz varsa onları da alabilirim. Maks bütçe 6k. Lenovo ThinkPad E595 20NF001QTX AMD Ryzen 7 3700U 2.30GHz 8GB 512GB SSD OB 15.6” Full HD...
  48. lenxhit

Ryzen 5 3600 ve RX 5600 XT

Sizce bu ekran kartı nasıl? Ve Ryzen 5 3600 ile birlikte nasıl çalışır. Daha farklı ekran kartı önerileriniz varsa bekliyorum. https://www.incehesap.com/sapphire-pulse-rx-5600-xt-11296-01-20g-gaming-ekran-karti-fiyati-45032/
  49. lenxhit

Bilgisayar mühendisliği için nasıl?

Bilgisayar mühendisliği lisans hayatımda sizce yeterli olur mu? Benim için en önemli özelliği şarjı kaç saat gider. Daha farklı önerileriniz varsa bekliyorum...
  50. lenxhit

Bilgisayar Müh. Üniversite için sizce nasıl bir laptop

500 GB OCZ RC500 M.2 SSD ve 16 Gb ram ile birlikte yaklaşık 7100 TL sizce nasıl? https://www.monsternotebook.com.tr/huma/monster-huma-h4-v3-2/
  51. lenxhit

Bilgisayar Mühendisliği için Sizce hangisini almalıyım

Aşağıdaki 3 laptop arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim? Ek olarak MX230 Bilgisayar mühendisliği okuyan birisi için yeterli olur mu?
  52. lenxhit

Bilgisayar mühendisliği için laptop tavsiyesi

Bilgisayar mühendisliği için lisans hayatım boyunca ve sonrasında 1 2 sene götürebilecek laptop arıyorum. Aklımda Macbook Pro var fakat yeterli olur mu bilmiyorum bütçem 10.000 TL. Macbook hakkında görüşleriniz ve daha farklı laptop önerilerinizi bekliyorum.
  53. lenxhit

10000 TL bilgisayar mühendisliği için sistem tavsiyesi

Öncelikle iyi günler. Bilgisayar mühendisliği için nasıl bir bilgisayar almam konusunda kafam biraz karışık. Aklımda iki farklı şey var: İlk olarak hem oyun oynayabileceğim hem de okul ihtiyaçlarımı giderebileceğim yaklaşık 10000 TL bütçe ile alabileceğim bir laptop. Ayrıca Laptop için Macbook...
  54. lenxhit

GTX 1660 Super ve R5 3600 sistem nasıl?

Bu sisteme bir de R5 3600 eklemeyi düşünüyorum. O da yaklaşık 1400 TL. Ve F/P 144 Hz monitör öneriniz varsa onu da bekliyorum. Sizce nasıl olmuş? Tavsiyelerinizi bekliyorum.