Arama sonuçlarınız

1. DMZMAli

Yardım Kolay mat problemleri bile çözemiyorum

çok teşekkürler :)
  2. DMZMAli

Yardım MacOS İso dosyası

arkadaşlar macos iso dosyası arıyorum pek anlamam macos'Tan usb'ye yazacğım iso gerek ve ayrıyaten windows ile kurabilirmiyim yani pc açıldığında istersem windows istersem macos girmek istiyorum 2si aynı anda. son olarak ekran kartım ati hd5570 macos driver yok nağıcam ? DİPNOT : karar değişti...
  3. DMZMAli

çok teşekkürler
  4. DMZMAli

Yardım Belim Birden Tutuldu Galiba

ambulansı ara :D bu halle hastaneye nası gidecen ?
  5. DMZMAli

Lise 1'im ancak kardeşim 6.sınıf ve bazen bana örnekteki tarzda sorular soruyor soruyu nasıl çözeceğimi bile bilmiyorum ne yapıcam bu durum hiç iyi değil. 1634129497 pls cevap :(
  6. DMZMAli

Soru Hangi Adobe Premiere Pro sürümünü kullanmalıyım?

beklerim sorn değil teşekkürler :)
  7. DMZMAli

oyun videoları editleyeceğim renklendirme gerekebilir facecam da koyuyorum bazen lumetri color olan en düşük sürüm ?
  8. DMZMAli

Sistemim iyi olsa zaten böyle bir soru sorumam :) - 6 GB DDR3 1333 MHz RAM - Intel Celeron 2Core 2.6GHz işlemci - AMD Radeon HD 5570 1GB 128 bit ekran kart - 1TB 7200RPM HDD var hangi sürümü kullanayım?
  9. DMZMAli

Yardım ekranda çizgiler çıkıyor

Aklımdaki fikirler şunlar : güvenli moddan girin ve ekran kartı driveri silin. sonra normal girip tekrar yükleyin. olmaz ise driversiz deneyin. gene olmaz ise ekran kartını temizleyin chipte arıza olabilir. ekran kartının anakarta takıldığı yeri silgi ile silin. anakartınızda başka slot varsa...
  10. DMZMAli

Yardım Kulaklık Ses az geliyor.

Snopy bir kulaklık aldım (dandik marka biliyorum ama bi dinleyin.) PC'de ses yarı yarıya az geliyordu. bende telefonda ve annemin telefonunda denedim bir problem yok. ancak pc'de çok kötü anakart'ın jaklarını kullanıyorum ön jaklarım bozuk. sorunu çözmek için driver'i sildim yeniden yükledim...
  11. DMZMAli

Yardım 80Tl Bütçe Uygun Kulaklık

Fiyat düşük biliyorum. Kulak üstü kulaklık arıyorum oyun oynayacağım. Mikrofon olmalı. En önemlisi mikrofon ve kulaklık jakları ayrı olmalı. Bilindik bir marka kulaklık arıyorum tavsiye verebilir misiniz? :)
  12. DMZMAli

Yardım Windows 11 Güncelleştirmelerde Çıkmıyor

sadece deneyeceğim zaten herhangi bir problem olmasına karşı windows 10 flash belleğimde var. 1626416744 cevap lazım dostlar
  13. DMZMAli

Yardım Windows 11 Güncelleştirmelerde Çıkmıyor

Bilgisayarımda orjinal Windows 10 kurulu. İnsider programına katılıp gereken herşeyi yaptım. En sonunda insider program ayarlarını bitirdim ve bilgisayarı yeniden başlatmam gerektiğini söyledi bende yeniden başlattım. Ancak bilgisayarı açtığımda Windows update'de herhangi bir güncelleştirme...
  14. DMZMAli

300Tl Fps Oyunları İçin Fare Önerisi.

ben ne kadar param olursa olsun logitech g300s adamdır .d
  15. DMZMAli

Soru Virüs Veya Hacklenmiş Olabilirmiyim ?

Bu kadar sorun yaşadığına göre virüs yüzünden başka birisi senin bilgilerine vs. ulaşmış bu durumda format atmak mlsf çaresiz. zaten gerek bilgiler alınmış sana tavsiyem modemine reset at.
  16. DMZMAli

Soru Ekran Kartı Driverini Güncelledikten Sonra Fps düştü

kusura bakma . Wndows orjinalmi ?
  17. DMZMAli

Soru Ekran Kartı Driverini Güncelledikten Sonra Fps düştü

Driver'i nerden indirdin ?
  18. DMZMAli

Soru Aşı Olmalımıyım?

Bana kalırsa ben yaptırırım. Normalde İstemiyorum ancak bu virüsün bitmesi için lazım :) vatandaş olarak görevimiz .
  19. DMZMAli

Yardım Redmi Note 8 Pubg Performansı Nasıl Almayı Düşünüyorum

Herkese teşekkürler Poco X3 almaya karar verdim konu bitmiştir. :)
  20. DMZMAli

2900-3000
  21. DMZMAli

teşekürler:) 1625231788 redmi note 8 fiyat:2249 tl ile 2600 tl arası deişiyor
  22. DMZMAli

hmm tmm teşekkürler
  23. DMZMAli

Benim şuanki telefonum huwaei p9 lite 2017 ekranı kırıldı yeni telefon olarak Redmi note8 almayı düşünüyorum performası nasıl?
  24. DMZMAli

Soru Meslek Lisesi Bölüm Tercihi

Öncelikle bu siteye göre alakasız bir konu biliyorum :D ama bi danışmak istedim sizlere lgs sınavına girdim ve puanım 220 geldi (kötü olduğunu biliyorum ailesel kaynaklı bi problemden dolayı çalışamadım) %70 lik dilime girdim ve meslek lisesinde bilgisayar bölümü seçeceğim ancak hangisini...
  25. DMZMAli

Soru Windows 10 Kurulum Için Ürün Anahtarı

windows 7'den windows 10'A kurulum aracı ile yükseltme yapacağım usb/dvd vs. olmadan ancak ürün anahtarı istiyor ne yapmalıyım ? 1624572367 cevap yokmu ya :( çok önemli windows 7 çok sıkıntılı çalışıyo hep error veriyor.
  26. DMZMAli

Soru Usb Ve Dvd Olmadan Anahtarsız Wi̇ndows 10 Kurma

merhaba öncelikle .. bilgisayarımda windows 7 kurulu ve windows 10 geçeceğim ancak usb, dvd vs. olmadan bide ürün anahtarı istememesi lazım microsoft'un kendi yazılımında "bu bilgisayarı yükselt" seçeğeneği ürün anahtarı istiyor.. Peki nası bu sorunlar olmadan windows 10'A geçeceğim ? 1624571583...
  27. DMZMAli

Soru 0Xc00007B Hatası Çözümü

gerek dll dosyalarını indirdim ve system32 ile SysWOW64'e attım ancak değişmedi
  28. DMZMAli

Soru 0Xc00007B Hatası Çözümü

Selam arkadaşlar . WO MİC adlı programımı açmaya çalışırken 0xc00007b hatası alıyorum çözümü veren varmı ?
  29. DMZMAli

Soru Lol Siyah Ekranda Kalıyor

sildim olmuyo malesef. 1624202167 arkadaşlar uyumluluk modunu xp service pack 3 yaptım oldu herkese teşekkürler :)
  30. DMZMAli

windows 10 kullanırken 150 - 200 fps alıyordum win 7 daha az ram yiyor yük altında olduğundan dolayı sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum 1624202021 nasıl yapıcam ? edit : denedim şimdi olmadı
  31. DMZMAli

H61MW-H2 anakart 6 gb ddr3 ram atı radeon 5570 ekran kartı celeron g1610 işlemci. önceden oynayabiliyordum 200 fps civarı ancak windows 7 ye döndüm ve böyle hata olmaya başladı
  32. DMZMAli

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma lol indirdim (sıfırdan ) ancak açınca ekran siyah kalıyo başkada bişe olmuyor yardım edebilir misiniz ? 1624196067 yokmu kimse :(
  33. DMZMAli

288.000 Mah Powerbank'ım Var Ama Hemen Bitiyor

Merhaba arkadaşlar elimde bı PowerBank var markası fln yazmıyor 288.000mah ama telefonumun şarjını %30 Dan fazla dolduramiyor telefonum : Huawei p9 lite
  34. DMZMAli

Kulaklığımdan ses az geliyor daha önemlisi konuda !

yokmu cevap ? 1616572075 kulaklığımın yazılısı yok tak çalıştır.
  35. DMZMAli

Kulaklığımdan ses az geliyor daha önemlisi konuda !

Evet kulaklığımdan ses az geliyor ama asıl sorun şarkı açmıştım şarkıda enstürmanın sesini veriyor (sağ ve sol takılı)or enstürmanın sesini alrıken şarkıyı söyleyenin sesini alamıyorum youtubede flnda bu sorun var ne kadar ses varsa veriyor (oda boğuk veriyor cızırtılı) vokalin sesi gelmiyor bu...
  36. DMZMAli

Discord Numara kullanılıyor hatası !

Öncelikle selamlar.. Kardeşim ben yokken kendine discord hesabı açmış ve numaramı kullanmış şimdide o numarayı onun hesabından kaldırıp tekrar kendi hesabıma eklemeye çalışıyorum ancak bana " az önce kullanılmış vs vs" diye yazılar çıkıyor Acil destek ! 1615676105 acil cevap plss 1615677272 ya...
  37. DMZMAli

ZOOM HİLESİ ACİL

:D
  38. DMZMAli

ZOOM HİLESİ ACİL

%100 çıkar eqweq 1615362246 aga hile kodlayan birisiysen lütfen çıkar :D yönetici olak yada ekran paylaşak vs illa yönetici olmaya gerek yok.. öğrencilerin mikrofonunu kapatsak yada sadece dersten atsak lütfen :D
  39. DMZMAli

ZOOM HİLESİ ACİL

beyler merhaba .. Bildiğiniz zoom hilesi varmı . yönetici olma fln. her oyunun hilesi çıkıyor bu programın hilesi çıkmadıı 1615361474 biliyorum yoktur ama soriyim dedim :D
  40. DMZMAli

hdd den ssd ye geçmek

tabiiki hyr bilgiisayarındaki harddisk güç kablosu hem ssd hem hdd içindir.. sabit voltaj vermezz gerekeni verir.
  41. DMZMAli

Windows Sıfırlama sorunu

bilgisayarı kapatıp tekrar açmayı dene olmaz ise . başka çaren yok format at ..
  42. DMZMAli

Okul nakili kaç günde bir degisebilir

Okulumuz 2 hafta önce değiştirdm ve tekrar değiştirmem gerek okulu kaç günde bir değiştirebiliriz bilen varmı 1615141082 Yokmu cevap ?? 1615141270 ALOOO
  43. DMZMAli

İbanımı Ve isim soyismimi verdim Sorun OLurmu

para alıcaktım
  44. DMZMAli

haydaa beyler adama yanlış iban attım ancak bana tamam gönderildi demişti ? pazartesi gelir dedi oysa yanlış atmışım ?? kesin bi iş var
  45. DMZMAli

teşekkürler :)
  46. DMZMAli

yA troll yapmanın sırası değil lütfen.
  47. DMZMAli

ya aga cidden böyle işlerle normalde bi işim olmaz ilk defa olunca kuşkulanıyorum :(
  48. DMZMAli

yaa trollüyormusunuz cidden komik değil admin yokmu ? @Creative
  49. DMZMAli

ya beyler cidden trolliyorsanız söyleyin tırsıyorum zaten lütfen ya .. söyleyin trollüyorsanız 1615057372 lütfen bakın lütfen boğazım ağrıyor
  50. DMZMAli

çok teşekkürler..
  51. DMZMAli

ciddimisin :( :( :( 1615056804 Arkadaşlar aslında normalde eft / havale yapılırken ad soyad isteniliyomu ?
  52. DMZMAli

ohh be sağol yinede bunu okuyanlar sizde bişe olmaz diye yazarsanız sevinirim :D
  53. DMZMAli

tmm ancak isim soyisim verdim ve yaşım 18'in altında problem olmaz eminiz dimi :)
  54. DMZMAli

Merhabalar Öncelikle az önce bir para transferi yapmam gerekti ininal kullanıyorum ve ibanımı verdim bide isim soyismimi herhangi bir problem olurmu iban numarasından para çekilmeyeceğini biliyorum ama isim soyismimi verdim problem olurmu ? havale eft yapacak karşımdaki ? acil cevap boğaz...
  55. DMZMAli

Okul nakiki ile ilgili sorum

Hocam bı başka konuda açmıştım bu okula alışamadım tek bir arkadaşım yok benim dersler pek iyi değil zaten okumicam ama sınıftakler inek öğrenci kafa dengi kimsem yok hatta derste yalnızlıktan gözlerim doldu anlamadım tam garip gelebilir ama böyle oldu o yüzden değiştirmek istiyorum zaten liseyi...
  56. DMZMAli

Orta 8
  57. DMZMAli

Öncelikle selamlar.. 1hafta önce okulumu değiştirdim yani nakil aldım ancak şimdi gene değiştirmem gerek sizce sorun olurmu yani kısa bir süre içerisinde değiştirebilir miyim?
  58. DMZMAli

Telefon ekranını şarjda 24 saat açık bırakmak ?

teşekkürler :)
  59. DMZMAli

telefonum huawei p9 lite amoledmi dğeilmi bilmiyorum bi araştırıp söylermisiniz 1614784253 hocam yani parlaklığı %0 yapıcam genede zararmı verir ?
  60. DMZMAli

Öncelikle selamlar ... Telefonumda bir sebepten dolayı 24 saat şarjda açık bırakmam gerek diyelim ne olur sizce ? ekran açık iken çoğu yerde beyaz yani sarılaşma olurmu ? yada pixel ölmesi yada batarya ömrü vs.
  61. DMZMAli

İnternetten para kazanma ininal çekimli

cryptotab en fazla 35 bilgisayara göre değişiyor benim pc iyi ondan maks 35 veriyor ama genelde 20 fln
  62. DMZMAli

hocam şöyle söyleyim .. referans sistemi garip bir sistem ancak iyi yaptığında iyi mevlalar veriyor olayı ise.. sen diyelim 3 kişi buldun o 3 kişide 6 kişi buldu böyle böyle gidiyor ve sen bundan para alıyorsun ama saçmalık değil önceden bir arkadaşım vardı (ayrıldık ) tam 4k tl çekti referans...
  63. DMZMAli

benimde bu mining ile fazla bi bilgim yok ancak cryptotab kullanıyorum yaklaşık 2 haftada 35 tl anca veriyor yeterssiz..
  64. DMZMAli

pardon 100 yazcaktım 10 olmuş :D
  65. DMZMAli

İ5 10400f işlemci ısınması

hocam bende anlamadım ama öncelikle kasanda hava akışı olsun (önde fan arkada egzoz fan vs) eğer hala aynıysa fanı tam oturt tam temas etmiyor olabilir .. yada anakarttada düşükte olsa bi ihtimal olabilir örn . = kondansatörlerde patlama olmuş olabilir çoğu şeyi dene ama şunu unutma garanti dışı...
  66. DMZMAli

öncelikle selamlar.. bayağdır araştırıyorum ininal ile çekebileceğim internetten para kazanma yolları arıyorum ancak fazla bişey bulamadım link kısaltma siteleri istemiyorum evet kazandım ama çok değil ortamım pek yok .. ondan tıklayanda yok bana başka bi çözüm lazımm... şuanda 2.bilgisayarım...
  67. DMZMAli

350 watt pc 1 ayda ne kadar elektrik yakar

öncelikle merhabalar adanda oturuyorum ve elimde 350watt bir pc var ve şuan cryptotab'ta mining yapmakta.. ancak ayda kaç tl yakacak bilmiyorum ? ne kadar elektrik harcayaktır net bir cevap verebilirmisiniz ? tabii şunuda biliyorum 350 watt diye 350watt yakmıyor ancak siz yinede tam yükte...
  68. DMZMAli

Okulumu değiştirdim arkadaşım yok ağlayasım geliyor

Of if 1614419874 Tabii ki hayır sadece tavsiye 1614419903 Deneyeceğim teşekkürler
  69. DMZMAli

14 LGS öğrencisiyim 1614418323 Denicem 1.5 saate okuldayım ama gitmemek için herşeyi yapardım..
  70. DMZMAli

Sjsjsj aynen
  71. DMZMAli

Aga bende kendime diyorum git biriyle konuş yanına git diye kendi kendime konuşuyorum ama olmuyor resmen ağlıyorum yaa 1614417881 Olamıyorum nedense
  72. DMZMAli

Geçen okulumu değiştirdim ve arkadaşım yok eski okulumda popüler olmasam da arkadaşım vardı sürekli benle takılan olmasa bile en azından çoğu kişiyi tanırdim ve yanlarında dururdum ama bu okulda bir Allah'ın kulu yok tanıdık napicam bilmiyorum dersler uzun sürüyor haftanın 6 günü okulum var ben...
  73. DMZMAli

Bu kabloların anlamı nedir?

Baktım tabiki renkler farklı emin olmam gerek 1614168106 Bekliyorum
  74. DMZMAli

Var ancak farklı renkler .. USB kablosu
  75. DMZMAli

Merhaba arkadaşlar verdiğim linkteki kabloların anlamını verirmisin hangisi +hangisi- hangisi data + hangisi data -. Acil lütfen 1614167502 https://hizliresim.com/jVEgWk
  76. DMZMAli

Telefonum kulaklığı algılamıyor

Hocam para çok hemen alıyorum ... PARA YOKKİ ALIYIM
  77. DMZMAli

Hyr 1614108536 3.5 jak ile temizledim genede çalışmıyor
  78. DMZMAli

Telefonum eskiden en azından biraz zorlayınca okuyordu kulaklığı ancak şimdi hiç algılamıyor başka telefonlarda çalıştı bende çalışmadi napacağım??
  79. DMZMAli

Yt hesabım otomatik yorum yazıyor

Nasıl yapacağım
  80. DMZMAli

Hesaplarıma giriş yapılmış.

Kaldı diyelim ancak kimse girmemiş hesabıma girip çıksa bile görürüm ancak giren yok bilgilerimi vermiş olsamda ama zaten vermedim 1613729201 Bilmiyorum .. 1613729271 Arkadaşlar üstelik benimle şifrem 16haneli ve rakam sayı işaret de var off napacağım herşeyim bu maile bağlı
  81. DMZMAli

Hyr başka bir dil 1613728559 Google hesaba girdim Huawei bir cihaz var oda benim başka yok birisi girse zaten telefonumla doğrulama yapmalı .. ama yok bende yazmadım nasıl oluyor ya
  82. DMZMAli

Hindi Bir şarkıya "güzel şarkı" yazılmış
  83. DMZMAli

Nedense yt hesabım otomatik yorum yazıyor anlamadım Google hesaptan hesaba giriş yapan benden başka cihazda yok napacağım
  84. DMZMAli

Garip bir şekilde fps drop yiyorum?

E yani yapmalısın ama gendede olmassa ekran kartında problem olabilir yada harddiskte .. SSD ise ondan kaynaklanmaz.. ekran kartın ısındığını için olabilir bayağı bir neden var
  85. DMZMAli

Telefondan youtuber olmak ?

Öncelikle merhabalar. Ben telefondan video çekeceğim kanalım 210 abone bilgisayardan çekiyordum maalesef artık telefondan çekeceğim ancak problemim şu; telefondan oyun videosu çeksem veled gibi görünecem ses kalitesi pek iyi değil montaj yapmayı biliyorum ancak 16gb alanım var bunun thumbnaili...
  86. DMZMAli

Klavyenin kablolarını nereye takacam ?

Var 1612777476 Ancak hangi kablonun hangi yere lehimleyecegimi bilmiyorum
  87. DMZMAli

Gitarimda Çok kötü bir ses varrrr

Neredeyse hepsi 1612777524 Cevap yokmu ??
  88. DMZMAli

Gitarimda Çok kötü bir ses varrrr

Merhabalar gitarimin alt telinde çok kötü bir ses var bu sadece akor basarken oluyor bende bı problem yok iyi çalıyorum ancak bu tel yüzünden bütün zevkim kaçtı lütfen yardım napicam Sadece akor basarken oluyor klasik gitar kullanıyorum
  89. DMZMAli

Buyrun IMG_20210204_152345 - Hızlı Resim 1612442285 Cevap yokmu ?
  90. DMZMAli

Bı dk 1612441330
  91. DMZMAli

Merhaba arkadaşlar bir klavyem var ve klavyenin kablolari koptu resimde gördüğünüz gibi nereye takacağım bilmiyorum hem kablomda 4 uç ama klavyede 5 yer var hangi kablo nereye gelecek ?
  92. DMZMAli

Mc Sw açarken crash Sorunu

çalışmıyor sen ekle - Ali_Kaya#2350
  93. DMZMAli

var 1611064557 bence sen bana discordd ver orndan konuşalım
  94. DMZMAli

idleyhost reyiz bu arada 1.8.8 paper/bukkit olmalı çalışıyodu şimdi bozuldu
  95. DMZMAli

selamlar beyler server açıyodum bo host sitesi üstünden mc sunucusu açıyorum ancak şöyle bi hata alıyorum acil çözüm 3-4 gündür uğraşıyorum
  96. DMZMAli

Minecraft Motd Değiştiremiyorum

1.8.8 paperspigot + bukkit beraber kullanıyorum (server olarak) server not defterinin içinde en altda motd var onu değiştirsemde oynda değişmiyor( serveri restartlıyorum) hazır paket aldım ve açıklama yani motd ripcraft olarak kaldı baya bi plugin var ama içinde motd ile alakalı herhangi bişey...
  97. DMZMAli

Zula Kaç Fps Verir

reyiz bende celeron işlemci 2ram 512mb ram ekran kartı var mc'de 120 fps alıyom sen nası 15 alıyon ayarlara falan bakmadınmı ? ultrada oynuyon herhalde ewqeqw
  98. DMZMAli

PC dahili ekran kartını görmüyor

1.si dahili değil hariciyi görmüyor 2. si laptopa ekran kartı takılmıyor (yani sonradan ) diye biliorum 3.sü driveri yanlış indirmiş olabilirsin
  99. DMZMAli

Bilgisayarım ne kadar eder ?

dostum tam anlatmamışsın örn ram mhz , cl değeri yada harddisk tam model yada fanlar rgbmi değilmi boyutları marka model .. ama az çok 10.000 tl eder (windows fiyatı depiştirmiyor ama kurulu windows verceksen 100 - 200 tl ekle ) dediğim gibi 10k ediyor orta bir oyuncu kasası
  100. DMZMAli

Boot hatasi

bu sorunu biliyorum tam bi çözümü varmı emin değilim yanlış yönlendirmek istemem ama .. Bana kalırsa temiz bi format at bitsin
  101. DMZMAli

Bu telsizdeki çevirme işareti ne işe yarıor?

tebrikler yeni rütbe kazanmışsın zaten hergün görüyorum seni...
  102. DMZMAli

Aklına geleni söyle Dök içindekileri

EVEEEĞt Aklına geleni söyle serbest dostum gerekirse bir futbol maçı gerekirse kurabiye HERŞEY SANA KALMIŞ !
  103. DMZMAli

Bu telsizdeki çevirme işareti ne işe yarıor?

Merhaba Kuzenim bu telsizden aldıda abi bu telsizdeki üstteki çevirilen şey ne işe yarıor dedi ? bende bişe diemedim ve cidden aklımda kaldı çevirioz bişede olmuor süs amaçlımı ...
  104. DMZMAli

Bilgisayardan İyi anlayan birisi acil discord!!!

Çok önemli bi sorunum varrr Bilen acil discordunu versin konuşmam gerekkk !!!
  105. DMZMAli

Uefi fps'e etki edermi

tşk
  106. DMZMAli

Uefi fps'e etki edermi

Merhabalar öncelikle şuanki anakartımda uefi var ye format atıcam (tek bir harrddiskim var ancak 2ye bölünük ve 2. kısmını formatlamicam ) ama ancak yakın bi zamanda anakartımı değiştiricem(mecburi )bu yüzden mbr yani eski bios kurmam gerekior şimdi uefi kurup diğer anakartım gelince mbr format...
  107. DMZMAli

Ekran kartı fanımdan aşırı derecede ses geliyor...

olabilir sen bilirsin iyi bir tamirci bulursan tamir ettirebilirsin sana kalmış
  108. DMZMAli

PC alma ikna etme

Reyiz Çok kolay Bu pc ile canlı dersler olmuor kasıyor de mecbur alır :)
  109. DMZMAli

Bilgili Olduğunuz Konular

Bilgisayardan çok iyi anlarım hem donanım hem yazılım
  110. DMZMAli

Linuxtan Windowsa Nasıl Gecerim ?

windows iso bulup rufus gibi programlarla flasha yazdır ondan sonra pcyi yeniden başlat ardından önyükleme tuşuna bas anakarta göre değişior f12 f10 f8 flndır... (anakartın uefi destekliorsa biostan uefiyi seç ve unutma uefi destekliorsa iso dosyasınıda gpt yani uefi olarak -yazdır ) ordan...
  111. DMZMAli

Linuxtan Windowsa Nasıl Gecerim ?

hyr öyle sorun olabilir
  112. DMZMAli

Ekran kartı fanımdan aşırı derecede ses geliyor...

eğerki ekran kartından az anlıosan içini açmanı önermem ancak iyi anlıosan kasadan sök kartın fanlarınıda sök ve fanın rulman yerini aç genelde fanın arka tarafının orta kısmında bi plastik olur ve kenarında ince bi delik o değile iğneyi sok ve plastiği yukarı kaydır ve fanın rulman'ı açılacak...
  113. DMZMAli

C diskimdeki oyunları D diske atmak istiyorum

ilk önce birden fazla klasörü seçeceksen ctrl tuşuna basılı tutuarak istediğin klasörlere tıkla ve istediklerini seçilmiş olacak ardından seçilenlerden birinin üstüne sağ tıkla kes de ve diğer diske gir ardından boş bi yere sağ tık yapıştır de ve bittiiii :D İyi günler :)
  114. DMZMAli

Sistemim nasıl ve ekleme gerekli mi?

Aga beni dinlemeni tavsie ederim.. Öncelike çift kanal ram her zaman faydalıdır o raminin aynısından bi tane daha al + hdd olması pek iyi değil ssd al fazla param yok diyosan 120gb iyi bir ssd al windowsu ona kur :) işlemcin idare eder ama yinede i5 9.nesil fln alabilirsin ekran kartında...
  115. DMZMAli

Adobe Flash Player ile oynadığınız en sevdiğiniz oyun?

Tabiki , ben10 , ateş ve su , otobüs parking 3d AGA be hep 7-8 yaşımdaki oyunlarım :(
  116. DMZMAli

Mc 1.8.9 hassasiyet sorunu

hyr fps'im çok iyi 250+ fps alıyorum... sonoyuncu kullanıyorum ama 6-7 saat üstüste oyynadığım oldu hiçbir takılma problemim yok .. 1609836567 orjinal mc'dede oluyor ama daha çok client genede her 2'sinde oluyor javada güncelledim 1609836586 standart 100 1609836612 sonoyuncu ama minecraftın...
  117. DMZMAli

Dediğim gibi herşeyi yaptım olmadııı
  118. DMZMAli

Merhabalar bu sorun şöyle ; oyundaım normalce kaydırıyorum anlık fare uçuyor sonra tekrar düzeliyor format attım düzelmişti tekrar başladı ... Görev yöneticisi öncelik ayarlarınıda denedim, dpi'De değiştirdim , hassasiette kıstım oyunu silip yükledim, f3+s çektim, mouse değiştirdim olmadı...
  119. DMZMAli

Cidden kendi oyunumu yapmak istiyorum

teşekkrler 1609589560 dostum cidden udemy kullanıcaktım ama belli bi sorunum var detayı boşver burda önemli olan udemy kullanmaıyorum bana baştan sona 2d unity oyun yapma 0dan lazım :)
  120. DMZMAli

ama en kolayı o unreal vs kullanamam :(
  121. DMZMAli

pc 1609508499 yanlız ben unity kullanacağım
  122. DMZMAli

kullanıcaktım ama bazı problemlerim var detayları boşver... bana ya youtube yada tam anlatım olan herhangi bir kaynak lazım
  123. DMZMAli

biliyorum ama ciddiyim yapmak istiyorum çok iyi bir eğitim kanalı lazım öneri varsa verin
  124. DMZMAli

tm işte doğru dürüst bi kanal tam anlatan 0'dan
  125. DMZMAli

Dediğim gibi kendi oyunumu yapçam ama unity ile ve fazla bilgim yok. Çok iyi bir öğretim yeri lazım udemy maalesef kullanamıyorum .. ücretsiz olarak en iyi kaynak nerden bulabilirim ?
  126. DMZMAli

Düşük FPS alıyorum

öncelikle güç ayarlarından yüksek performansa geç ve oyun içi ayarlarını kontrol et arkaplanda bişeler çalışıyosa kapat ekran kartı driverini güncelle ... virüs olduğu zamanda fps düşebiliyor ne yaparsan yap fps'in yükselmesse temiz bir format atmayı düşün ve son olarak işlemci macununu vs...
  127. DMZMAli

Kulaklık Önerisi | Bütçe 200 TL

biliyorum ama en azından iyi duruyor
  128. DMZMAli

en azından benim verdiğimde rgbde var 1609151326 ses kasma olayı stereoda daha iyi 7.1 ile ses kasma zor oluyo stereoda daha anlaşılır
  129. DMZMAli

Thermaltake psu alınır mı?

evet alabilirsin bende kullanıyorum 500watt oldukça ideal :)
  130. DMZMAli

Düşünmeden bunu al :) = rampage 200 tl kulaklık - Google Alışveriş
  131. DMZMAli

Hangi Windows u tercih edeyim?

aynı galiba aba benim attığımı kullan ben onu kullanıyorum garantiye alalım we unutmadan home kullan tabi istersen proda olur ama ben home kullanıyorum
  132. DMZMAli

Hangi Windows u tercih edeyim?

Dostum merhaba lütfen birşey düşünmeden windows 10 performance Kullan lütfen.. Bende 4gb ddr3 ram var ve celeron işlemci... hiç kasma yok win7 performansından daha iyi ... lütfen indir bişe düşünme win8.1 fln hikaye ! Windows 10 Performance Editions 2020 - Türkçe - İSO Kasım
  133. DMZMAli

2600 TL telefon önerisi

TEK KELİME ile oppo A73 2600 tl telefon - Google Alışveriş
  134. DMZMAli

14 K PC Tavsiye

2x16 yapma imkanın varsa yap ama yoksa 2x8 yap çift kanal ram her zaman avantajlıdır
  135. DMZMAli

14 K PC Tavsiye

dostum bu konuyu forumda rahatça alatmamız zor ama çok iyi bir pc 3070 fln :D 16gb ram vs herşeyin tam şuan CYBERPUNK 2077 kasma sorununun sebebi optimizasyon sıkıntısı ilerki zamanlarda gelen güncellemelerde gtx 1050 ile bile rahatça oynanılabilir oluncak :) İYİ GÜNLER
  136. DMZMAli

Gm 20 neden bu kadar ucuz ?

maalesef fiyatım 1700 zorla 1800 daha yükseltmemin imkanı yok . 2000 tl bile olamaz en makul gm20 geldi başka bi seçenek maalesef bulamıyorum 1609004558 androide fazla takmıyorum zaten android 10 kötüde değil :) ---- Realm 5i 2k fiyatında imkanı yok çıkmama
  137. DMZMAli

Ssd önerisi

Merhaba tabiki ssd oyun geçişlerinde sana fayda eder ama en başta senin ramin az o ramini 8gb yapman lazım hiç imkanın yoksa 6 olsun bende 4gb ramde 45 50 fps alıyodum 8e geçtim 70 fps oldu hdd kullanıyorum ssd yerine ramini yükseltmen çok makul zaten ddr3 ramin var muhtemelen pentium işlemci...
  138. DMZMAli

300 TL Klavye Önerisi

Öncelikle merhaba Alcaksan her türlü ortalama 80- 100 tl daha ekleyerek SABER RGB almanı kesinlikle tavsiye ederim hem dolu dolu rgb var hem mekanik hemde efsane bana kalırsa biraz bekle tekrar bi cuma indiriminde 350 tl fln olur hemen al ! saber rgb - Google Alışveriş
  139. DMZMAli

Gm 20 neden bu kadar ucuz ?

Merhabalar yakın zamanda gm 20 alıcam (mecbur). Çünkü fiyatı gayet makul .. Ama 4gb ramli 64 gb alanlı bir telefon neden bu kadar ucuz ? eğer böyle özelliğe sahipse illaki başka şeylerden fedakar etmesi lazım değilmi örneğin işlemcisi yada ekranı vs. Peki Sizce neden bu kadar ucuz ?
  140. DMZMAli

YT hesabım otomatik abone oluyor

Teşekkürler :)
  141. DMZMAli

YT hesabım otomatik abone oluyor

Sorunum Şu : eskiden 20 - 30 abone iken kanala bot atmak için bi yerlere giriş yaptım ve şuan 200 aboneyin ancak ; bi baktım hesabım otomatik 1000 kişiye abone 10 kişiden çıkıyorum sayfayı yeniledikçe artıyor ve hesabıma kim bağlandı neyin erişimi var diye nerden bakacağım bilmiyorum... bunu...
  142. DMZMAli

Sistem yükseltme tavsiyesi

Şunu söylemeliyim bana kalırsa ekran kartı olarak gtx 1050 psu olarak 500 watt ve ram olarak 8x2 ram'E geçmen gerekiyor maalesef günümüz şartlarında pekte i yi bir pc değil
  143. DMZMAli

Nasıl level atlıcam

HERKESE TEŞEKKÜRLER :)
  144. DMZMAli

Nasıl level atlıcam

Sabahtan beri burdayım ancak hala level atlayamadım nasıl oclak bilen varmı ?
  145. DMZMAli

130 tl mekanik hisli klavye önerisi

hmm şu işini görür galiba = gerçek mekanik hisli klavye - Google Alışveriş
  146. DMZMAli

İşlemci çok soğuk

msi afterburner ile oyun oyna %100 kullanımda 29 derece ise Çok iyi bence overclock yap ama bi yandan 29 derece gereğinden çok düşük bi sıcaklık hiç yoktan 35 fln olmalıydı ?
  147. DMZMAli

RAM'in mhz'sini nasıl arttırırım?

tabiki az sen bilirsin :) anakartını atarmısın modelini vs. nasıl yapıldığını araştiriyim
  148. DMZMAli

RAM'in mhz'sini nasıl arttırırım?

raminin pasif soğutması varmı yani örn = Corsair Vengeance LPX CMK4GX4M1A2400C14 4 GB DDR4 2400 MHz CL14 Ram Fiyatları ve Özellikleri eğer yoksa arttırma yakarsın rami eğer bide unutma anakartın yükselteceğin frekansı ve ram frekans değiştirmeyi desteklemesi lazım :)
  149. DMZMAli

2. Modem Ping Düşürür Mü ?

Tabiki düşürür örn şu modem ile = https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjmscLE8eHtAhUDYRgKHe7nAKQYABAXGgJsZQ&sig=AOD64_05dgXNAE5kp6Cguj2tyc8z7E91qQ&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwii7LrE8eHtAhWjBhAIHT8DCSEQ2CkIuAQ&adurl= şu modem =asus modem - Google Alışveriş arasında dağlar var 1608650486 Şu...
  150. DMZMAli

İPhone 13 serisinde ne bekliyorsunuz ?

onun yerine gm 20 pro alırım daha iyi hem ucuz hem iyi :D ne gerek var iphone 13'E
  151. DMZMAli

4100 TL'ye sistem al isersen

İŞLEMCİ : i5 10400f - Google Alışveriş anakart = 1200 soket anakart - Google Alışveriş ram = Corsair Vengeance LPX CMK4GX4M1A2400C14 4 GB DDR4 2400 MHz CL14 Ram Fiyatları ve Özellikleri Ekran kartı =gtx 1050 - Google Alışveriş ssd istiyosan 240 gb'ı 250 tl fln harddisk ise 1tb 300 tl fln karar...
  152. DMZMAli

Ucuza Masaüstü PC Önerecek Var Mı ? (Oyuncu)

anakart = 1200 soket anakart - Google Alışveriş ram = Corsair Vengeance LPX CMK4GX4M1A2400C14 4 GB DDR4 2400 MHz CL14 Ram Fiyatları ve Özellikleri Ekran kartı =gtx 1050 - Google Alışveriş ssd istiyosan 240 gb'ı 250 tl fln harddisk ise 1tb 300 tl fln karar senin psu = 450 watt psu - Google...
  153. DMZMAli

Öneri Tarayıcını Seç, Savaşa Başla!

%100 SÖYLERİMKİ CHROME + GX çünkü chrome alışık olduğumuz bi tarayıcı ve oldukça kullanışlı gx ise hem vpn var hemde temalı :)
  154. DMZMAli

Bu ekran kartı alınırmı

Arkadaşlar pubg li̇te fln demi̇şte takma kafana pubg pcyi̇ en düşük - düşük ayarlarda 50 fps ci̇vari alirsin.. Termal macunu kontrol et eski̇yse yeni̇le ve düzgün Bi' overclock ile işini rahat görücektir iyi günler:)
  155. DMZMAli

RTX 30 serisi için PSU Önerisi

Şunu kullanabilirsin 750 watt 80+ bronze psu - Google Alışveriş
  156. DMZMAli

Laptop çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor

EKRAN KARTI yanmış yada sorunlu olabilir veyatta ekranın kablolarında sıkıntı olabilir bissürü oalbilecek şey var İyi bir araştırma yap yada servise gönder :)
  157. DMZMAli

Deep Freeze Kaldırma

deep freeze şifresinide bilmiyor tam oku lütfen
  158. DMZMAli

Hadi İtiraf Et!

Canlı ders açık İNTERNETTE TAKILIYORUM 1608643186 onu nası NEYSE EWQEQ
  159. DMZMAli

Deep Freeze Kaldırma

ne formatı dostum attığım video ile çözebilir bende yaşadım ve 10dakika da çözdüm herşey kökten çözüm değil başka çözümlerde var :)
  160. DMZMAli

Bilgisayarı İyice Temizledim Sisteme USB İle Sıfırdan Temiz Windows 10 Kurmalı mıyım?

Bilgisayarın Karışık ise yani Özellike C diski dolmaya başladı veya başlıyor ise Gerek 0dan usb ile at bi sıkıntı olmaz tabi bu işten anlaman lazım kolay bişe ama anlamıyosan pek tavsiye etmem yinede format atma videosu veriyim :) =
  161. DMZMAli

Vega 8 R3 2200g düşük performans

%100 OLARAK ŞUNU SÖYLEMELİYİM APU SİSTEMLERDE ÇİFT KANAL RAM KULLANMALISIN YOKSA ÇOK FPS KAYBI YAŞARSIN İLLA 8 RAM DİYOSAN 16 YAPAMAM DİYOSAN YA O RAMİ TAKAS EDİP 4X2 YAP YADA SAT 0 AL
  162. DMZMAli

CS:GO Kasıyor Uygulama Önerisi

ne uygulaması? kasmaması için uygulamalar yok
  163. DMZMAli

ipad hafızası kendi kendine azalıyor

Muhtemelen yoğun kullanıyosan temp dosyaları oluşuyor olabilir ipad Kullanmadım ondan derin bilmiyorum Kusura bakma İyi günler :)
  164. DMZMAli

SD kart ile 4 GB Ramdan 6 GB Rame yükseltilirmi?

Pek zannetmiyorum Çok derin bilgiler ile olabilir iyi günler :)
  165. DMZMAli

Battlefield 5 hile var mı?

Yok diye biliyorum reyiz Ama Koskoca BF5 Olsada çok olmaz muhtemelen iyi günler:)
  166. DMZMAli

4500 tl pc önerisi (monitör +fare+ klavye+ kasa)

Dostum o fiyata pc toplamak + klavye + monitör + mouse biraz zor olur Bunun için pc özelliklerinden biraz fedakar etmen gerek ya çekilişlere yada cuma indirimlerini takip et Umarım en iyi şekilde bulursun İYİ GÜNLER :)
  167. DMZMAli

ASUS P5G43T-M Pro anakarta 1333 MHz RAM takılır mı?

Dostum internette şu şekilde gösteriyor = CPU. Intel® Socket 775 Core™2 Quad/Core™2 Extreme/Core™2 Duo/Pentium® dual-core/Celeron® dual-core /Celeron® Processors. ... Chipset. Intel® G43 / ICH10. Front Side Bus. 1333/1066/800 MHz. Memory. 2 x DIMM, Max. ... Expansion Slots. 1 x PCIe x16. ...
  168. DMZMAli

Deep Freeze Kaldırma

düşünüyorum... 1608641436 Dostum sanırsam şu video işine yarar Olmassa başka çözümler ararım bende eskiden bu problemi yaşadım iyi günler :) = 1608641773 Oldumu dostum :)
  169. DMZMAli

PC PUBG Mobile

dostum pubg mobilenin resmi emulatorunde Hiçbir banlanma olmaz adamlar bilerek kendileri çıakrdı emulatorden oynarken sadece emulatorden oynayan kişilerle eşlesirsin (ssolo oyunda) telefonda oynayanlar karşına çıkmaz
  170. DMZMAli

Monitörümün ortasında yatay şekilde yırtılmalar var

Kayıtdan dolayı gittimi bilmem ama sebebi ya ekran kartı ya vga kullanıyosan eski olduğu için yada monitörün tazeleme oranıdır
  171. DMZMAli

PC PUBG Mobile

Ben eskiden pentium e5700 2core işlemci + 2 - 4 gb ram ile ve ati hd5570 ekran kartıyla gta 5 - pubg lite - oynadım Ama dostum sıkıntı emulator oyun fazla donanım istemesede emulatorler pcyi kastırıyor... pubg lite gta 5 oynadığım sistem emulatorde kasıyor optimizasyon emulatorlerde kötü api...
  172. DMZMAli

Söyle Rahatla

Kola aldım marketten AMA lanet olsun gelirken düştü ve market tam o sırada kapandı iade almıyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  173. DMZMAli

İnternetim Yavaşmı ?

reis site sunucusu çok yavaş... benim intertetim 90mbps download 2 ping 9mbps de upload var :D bende uzun sürelerde giriyorum takılmasın aklın
  174. DMZMAli

RAM SLOTU VE RAM SORUNU

Başlıktanda anladığınıza göre bende ga-g41mt-s2pt anakartım var 2gb ramim var (tek 1+1 değil) ve bu 2 slotun sağında takılıydı bugün gitdim 2gb daha ram aldım onjuda sol tarafa taktım ancak pc yine 2gb ram ile çalıştı slotları değiştirdim hiç açılmadı yeni aldığım ram 2 slotdada çalışmıyor...
  175. DMZMAli

2'Lİ EL TELSİZİ ÖNERİSİ

Öncelikle biliyorum hiç kimse telsizle uğraşmıyor ama çaresiz kaldım :D ... ARKADAŞLAR 2 Lİ cool duran öyle bebek telsizleri gibi görünmicek arada engel olunca 100-500 m çeken ses kalitesini takmıyorum ama en azından anlaşılcak 120 TLYİ GEÇMİCEK BİR TELSİZ ARIYORUM GÖRÜNÜMÜ ÖNEMLİ BEBEK TELSİZİ...
  176. DMZMAli

İnternet Arayüzüne giremiyorum

tekrardan reset atcam uzunca bascam olmassa arıcam teşekkürler cevaplarınız için
  177. DMZMAli

olmuyor reset attım yan tarafındaki arayüz giriş şifresini denedim olmadı 1598945707 modemin yanında var reset attım ama ordaki yazılanları giriyorum olmuyor
  178. DMZMAli

ZATEN O NU YAPTIM AMA OLMADI 1598945369 netmaster kablonet
  179. DMZMAli

Merhaba Ben İnternet arayüzüne giremiyorum önceden giremiyodum reset atmıştım admin diyerek girdim ancak sonra yine unuttum değiştirmiştim şimdi yeniden reset attım ancak kullanıcı adı : admin şifre : admin yapınca girmiyor önceden giriyodu ve girmesi lazım neden girmiyor ???
  180. DMZMAli

Win10 explorer.exe sorunu

Öncelikle merhaba bugün win10'a geçtim ancak farklı bir site üzerinden win10 lite yükledim çünkü pc'im kötü :( yükledikten sonra bir sorunla karşılaşmadım ancak alt çubuktaki herhangi bir uygulamaya basınca chrome,ayarlar vs. explorer.exe yeniden başlatılıyor win butonu yada bildirim çubuğuna...
  181. DMZMAli

explorer.exe onarılmaz sorunu ?

mediacreation tool kullanıp herşeyi silicem zaten pc yavaş 900gb kullanıyor en iyisi bu teşşekkürler yanıtlarınız için
  182. DMZMAli

tamam ozaman ben başlıyorum teşekkürler eğer sorun olursa mesaj atarım bb 1595926978 arkadaşlar malesef olmuyor orda klavyem çalışmyıor ben foramta gitcem uğraşmicam
  183. DMZMAli

ben görev yöneticisinden kapattım ::D şuan siliyorum içindekileri 1595926337 tamam bitirdim silindi herşey flash bomboş gelişmiş başlangıca tıklicam doğrumu ?
  184. DMZMAli

iptal ediyorum 1595926226 eğer olmassa bu defa iso kurrum flasha öyle yaparım :)
  185. DMZMAli

186. DMZMAli

rufus açık ama bişeyler yüklendi bile napiyim şimdi ???? en iyisi bu iso yükleniyor yapacam azssonra 1595926119 hocam rufusu iptalmi ediyim herşeyi silimmmi peki ? yani flashı temizliyimmi
  187. DMZMAli

g41mtS2pt anakart laptop değil pc
  188. DMZMAli

bakayim 1595925990 flash lazım ben zaten flasha su anda iso atıyorum uğraşmayalım onla rufus açık yüklenyior
  189. DMZMAli

beim pcm + flash eski ondan uefi falanda yok
  190. DMZMAli

1595925626 okey atıyorum rufusla 1595925715 1595925725 doğru ilerliyomuyum
  191. DMZMAli

hocam yönetici olarak çalıştırmak içinm sağ tık yağıyorum en baştaki hatayı alıyorum 1595925465 cmdyi yönetici olarak açamıyorum 1595925511 sorun veriyor sağ tık yapınca başka çaresi yokmu yönetici olarak çalıştırmanın
  192. DMZMAli

hocam ben en iyisi onarma yapiyim 1595925406 ok
  193. DMZMAli

böyle bi sorun alıyorum
  194. DMZMAli

bu ne işe yarıyor ??? 1595925315 rufustayım şuan
  195. DMZMAli

ama oda zor iş yaaaa 1595925171 neyse tm ben en iyisi öyle yapiyim
  196. DMZMAli

az önce bana neler saklansın diye sordu inş o ekranda değildir dimi daha var o yazının gelmesine ? 1595925095 nerden
  197. DMZMAli

TEŞEKKÜRLER İNSTTAL EKRANı daha çıkmamdı bekliyorum 1595925023
  198. DMZMAli

3.000 TL Civarı 4K Monitör Tavsiyesi

LG 31,5" 32GK850G-B 5 Ms QHD HDMI-DP 144HZ G-Sync Ultra İnce Çerçeve Yükseklik, Pivot ve Dönme Ayarlı Oyun Monitörü var bu daha iyi 2700 tl civarı ancak 5ms sana kalmış genede 144hz + ince çerçeve + g-sync olduka efsane bi monitör
  199. DMZMAli

onu nasıl yapıcam
  200. DMZMAli

logitech g213 sizce nasıl

hayırlı olsun dostum ancak unutma saber rgb cidden rgb klavye olarak en iyi modellerden biri donanım arşivinin videosunu izleyip bi bakmanı şiddetle tavsiye ederim cidden efsane klavye !
  201. DMZMAli

ben uzun zamandır kullanıyorum gerçek yerinden indirdim sanırım şuan formata gidcem sorun başlayalı 2 gün oldu internette bu konu hakkında bişeyde yok format atıcam tabi başka yolu yoksa 1595924119 1 yıldır kulllanıyorum 2 gün önce başladı sorun iso da değil bence
  202. DMZMAli

logitech g213 sizce nasıl

bencede hocam alınabilir ben olsam senin yerinde alırdım ancak genede saber rgb düşün hem mekanik hemde rgb olarak efsane bir klavye sadece gamepower istersen videosuda var izle ! oldukça hoş bi klavye programıda var dene bence
  203. DMZMAli

Öncelikle merhaba ben 2 gündür başlıktaki gibi bir sorun alıyorum sorunla ilgili internette hiç bişe yok napmam lazım fortmatmı ? win8.1 kullanıyorum. Ama win10dan geri döndüm sorun düzeltmek için napmalıyım sorun şu şekilde oluyor örn: bilgisayarıma sağ tık yapıyorum bu sorun veriyor...
  204. DMZMAli

GT 710

yani bak kuzenimde gt 405 var en azından minecraftta 300 fps alıyordum bana takmıştı ekran kartınnı ama o benimkinden kötü dx 10 ben gt 710 ile genede mcde 300 fps alırmıyım bide pubg mobil bile oynatmazmı yani hd graphics 4000 bile oynatıyor ???
  205. DMZMAli

GT 710

Öncelikle merhaba uzun zamandan beri ekran kartı araştırmasındayım ve bi türlü napsam karar veremedim ekran kartı olarak zotac gt 710 1gb 64 bit ekran kartı buldumen uygun fiyatlı o ama r7240 almak istiyordum neyse sizce 4gb ram,pentium dualcore e5700 + 245 watt power ile pubg lite ennnnnnn...
  206. DMZMAli

GT 710

ya pek bişe anlamadım daha açık anlatsan ben iyi değilim pcde bu ekran kartı benim anakarta takılırmı onu söylersen ?
  207. DMZMAli

GT 710

Öncelikle merhaba ben gt 710 alcam ama şu konuya takıldım 1.si hani ramlerde ddr olayı vardır örn ddr3'ü ddr4e bağlayamassınız peki bu olay ekran kartındada varmıdır anakartım g41mt-s2pt uyarmı ? alacağın ekran kartının markası zotac gt710 fansız model 281 tl 2.si güç kaynağım 245 watt pcim...