Arama sonuçlarınız

1. A

Odamda gülme sesi geldi ama kimse yok

ironi yaptım la :D
  2. A

gülersem çarpılırım
  3. A

Sen hoca mıydın yanlış anlamazsan soruyorum
  4. A

Harbi ne oldu acaba çok merak ettim
  5. A

hahajsdhfjsad inşallah öyle birşey olmamıştır
  6. A

33 kez Elhamdürillah 33 kez Subhanallah 34 kez Allahu Ekber de, 10 kere Tevekkeltü alellah, 10 kere La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim oku, onuncusunda hil aliyyil azim ellezi la ilahe illahu de. Son olarak da Amenerrasulü oku. Hiçbir kötü rüya görmüyorum artık ve senin de böyle...
  7. A

Garanti Süreci

Öncelikle merhaba. Muhtemelen hepiniz biliyorsunuz ki Vatan Bilgisayar uzun süre sonra 1 Haziran'da açılıyor. Ben de 3 aydır bekliyorum ve sonunda bilgisayarımı garantiye yollayabileceğim. Bütün bilgisayarımı yollayacağım fakat hiçbir bilgim yok. Kaç gün beklerim? 20 Gün gelmezse para iade mi...
  8. A

İphone 6s pil

Ayarlar > Pil > Orada pil sağlığı var orada ne yazıyor benim yaklaşık 3-4 yıllık olduğu için Servis yazıyor ama sende farklı olabilir
  9. A

Garanti Süreci

Öncelikle merhaba. Muhtemelen hepiniz biliyorsunuz ki Vatan Bilgisayar uzun süre sonra 1 Haziran'da açılıyor. Ben de 3 aydır bekliyorum ve sonunda bilgisayarımı garantiye yollayabileceğim. Bütün bilgisayarımı yollayacağım fakat hiçbir bilgim yok. Kaç gün beklerim? 20 Gün gelmezse para iade mi...
  10. A

Laptop Tavsiyesi

Abiler ablalar sizlere sorum 4,5-5k gibi bi fiyata (hatta performansı iyi ise daha ucuz da olur) laptop önerebilirmisiniz? Hem oyun için hem uzaktan eğitim için felan ofis gibi düşünelim. Bi de fazla kalın olmasın valla bazıları var baya kalın :D