Arama sonuçlarınız

1. B

aşağıda belirttiğim oyunlarda ne gibi bir performans sergiler bilgisayarım ve kaç fps alırım

peki diğer sorularımla ilgili bir bilginiz var mı
  2. B

aşağıda belirttiğim oyunlarda ne gibi bir performans sergiler bilgisayarım ve kaç fps alırım

intel i5 7.nesil işlemci 8 gb ram 1 tb hdd intel graphics 620 orjinal windows 10 pro 64 bit işletim sistemi 1-bu dizüstü bilgisayarımda ets 2 valorant gta 5 gibi oyunlar oynuyorum ve hangi ayarlarda kaç fps alırım ? 2-bilgisayarımın özellikleri nasıl ? 3-son olarak fps yükseltmek için artı...
  3. B

Win 7 Win 8 Yükseltme de Key İster mi ?

Herkese merhabalar arkadaşlar win 7 kullanıyorum bilgisayarımı win 8'e yükseltmek istiyorum ve microsoft'un sayfasında win 8 kurulumunu gördüm şimdi bilgisayar da win 7 kurulu ben win 8 kurulumunu açınca win 7'yi silecek mi yoksa win 7 hala yüklü kalacak mı ? Arkadaşlar pek bilgim yok yardımcı...
  4. B

Instagram Videoları Hikayeleri Oynatmıyor

Cihazımı güncelledim ve sorunum çözüldü ilginize çok teşekkür ederim,iyi geceler :)
  5. B

Evet 3-4 tane hesap açık şu an bende bir daha deneyeyim 1591132563 Şu an diğer hesaptan denedim ama sorun yine devam ediyor herhalde telefonun yazılım güncellemesini yapmamış olabilirim cihazımı güncelleyeceğim sorun çözülmesse burdan belirtirim ilginize teşekkürler :)
  6. B

Yine aynı sorun devam ediyor dediklerinizi yaptım ama olmadı
  7. B

Herkese merhabalar iPhone 6s Plus cihazını kullanıyorum Instagram sürümüm güncel ve internetten kaynaklı değil internetim hızlı ınstagram’ı sildim geri yükledim videoları oynatmıyor sadece yükleniyor işareti çıkıyor ama videonun sesi geliyor yardımcı olabilir misiniz ?
  8. B

İos 13 Instagram Hatırlanan Hesaptan Nasıl Çıkılır ?

herkese merhabalar ınstagram da hesaptan çıka bastım yanlışlıkla hatırlaya bastım ve hesaptan çıka basınca hala telefonumda hesap gözüküyor uygulamayı sildim geri yükledim sonra hala karşıma hesap çıktı bende anlamadım cihazdan nasıl kaldırailirim ?
  9. B

Orjinal Gta 5 Social Club'dan Key'imi Öğrenebilir Miyim ?

HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR ÇOK ÖNCEDEN CD OLARAK ORJİNAL GTA 5 ALMIŞTIM CD'Sİ HALA DURUYOR AMA KEY'İNİ KAYBETTİM BEN SOCİAL CLUB'A ÖNCEDEN KEY'İMLE BİRLİKTE KAYIT OLUP OYUNU ETKİNLEŞTİRMİŞTİM ŞİMDİ SOCİAL CLUB HESABIMA GİRDİM AMA BENİM MERAK ETTİĞİM BİRŞEY VAR BEN O KEY'İ SOCİAL CLUB'DAN...
  10. B

windows 10 pro harici hdd görmüyor

Herkese s.a arkadaşlar bilgisayarıma gta 5 yükleyecektim ve harddiskime yükleyeyim dedim sonra ben de dönüştürücü gibi birşey var ona harddiski takınca diğer harddiskimi okuyor ama bunu okumuyor neden olduğunu anlamadım diğer harddiskim de yer kalmadı bu yüzden bu harddiskime kuracaktım oyunu...
  11. B

Steam bilgisayardaki yüklü oyunu yüklenmemiş gösteriyor

Herkese s.a arkadaşlar ets 2 oynuyorum oyunumu ve steamın kendisini d klasörüne kurdum fakat d klasöründe ayrı bir dosya açıp ets 2 yi oraya kurmuştum steamapps diye dosya açıp oraya kurmuştum sonra bir baktım oyun steam kütüphane de yüklenmemiş gözüküyor sonra youtube dan falan baktım...
  12. B

Dizüstü bilgisayar ssd win 10

Tamam teşekkür ederim iyi günler
  13. B

Nasıl boot edilebilir yapabilirim ?
  14. B

Nasıl sileceğim peki ve ssd kurulumu için bir flash belleğe falan ihtiyacım var mı ? Çünkü freedos yani
  15. B

Hdd’imde ki win 10 nolucak
  16. B

Dizüstü bilgisayar hızlandırma veya güçlendirme

Tamam teşekkür ederim iyi günler
  17. B

HERKESE S.A ARKADAŞLAR DİZÜSTÜ BİLGİSAYARIM DELL İNSPİRON 3542 HIZLANDIRMAK İÇİN SSD TAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM VE 120 GB’LIK SSD TAKACAĞIM BİLGİSAYARDA TAKILI OLAN HDD’İMİ CD ROM KISMINA ALACAĞIM VE KENDİ HDD YERİNE DE SSD’Yİ TAKACAĞIM YALNIZ MERAK ETTİĞİM BİRKAÇ SORU VAR BENİM HDD’İMDE WİN 10 PRO...
  18. B

Dizüstü bilgisayar hızlandırma veya güçlendirme

Herkese s.a arkadaşlar DELL İNSPİRON 3542 dizüstü bilgisayarını kullanıyorum ama istediğim performansı alamıyorum bilgisayarımın özellikleri şu: İntel i3 4.nesil işlemci 4 gb ram 500 gb hdd 2 gb nvidia 820m ekran kartı özellikleri bu arkadaşlar bilgisayarı güçlendirmek için bir yazılım veya...
  19. B

Dell İnspiron 3542 notebook ssd önerisi

UEFI ne oluyor onu bilmiyorum 1588330316 Ssd’yi windows’a kurucam onu biliyorum 1588330360 Birde 120 gb win 10 pro yeter mi ve alan kalır mı kalırsa ne kadar alan kalır
  20. B

Tamam çok teşekkür ederim umarım bilgisayarım hızlanır hâyırlı ramazanlar
  21. B

Kingston hyperx fury 3d ile 12.7 mm olan kızak uyumlu mu ?

Yükseltici derken neyi anlatmaya çalıştınız anlamadım da yani uyar mı uymaz mı ondan dolayı bir şüphem var
  22. B

Kingston hyperx fury 3d ile 12.7 mm olan kızak uyumlu mu ?

Öncelikle herkese s.a bilgisayarıma ssd takmayı düşündüm ve cd kızak yerine de oluyormuş cd kızak kapağını ölçtüm ve 12 mm civarlarında ve en yakın kızak 12.7 mm ama uyup uymadığından emin değilim benim notebook’um DELL İNSPİRON 3542 olan modelinden Kingston Hyperx Fury 3d Kc-s44120-6f 2.5''...
  23. B

Ben ürünün açıklamasına baktımda 7 mm diyor benim ki 12.7 mm sizce uyar mı ?
  24. B

12.7mm Hdd Caddy Dvd Ssd Kutu Sata Cd Kızak İkinci Harddısk Lapto - n11.com Bu kızağı alacağımda o ssd ile uyumlu mudur ve bir kablo almam falan gerekli mi ?
  25. B

Öncelikle herkese merhabalar dell inspiron 3542 notebook’unu kullanıyorum bilgisayarımın özellikleri şu: İntel i3 4.Nesil İşlemci 4 Gb ram 2 gb nvidia 820m ekran kartı 500 gb hdd Arkadaşlar ben bilgisayarıma ssd taktırmayı düşünüyorum ve biraz araştırdım cd kızağının yerine takacağım 12.7 mm cd...
  26. B

Ets 2 Donma Sorunu

Onu düşünmek yerine çözüm bulsan daha iyi olacak
  27. B

Ets 2 Donma Sorunu

Ssd takacağım zaten de önceden böyle bir sorun yoktu performansı benimkinden çok daha kötü bilgisayarlar da bu sıkıntı olmuyorken ben de niye oluyor ? 1588323485 Notebook ssd’si ile pc ssd’si aynı mı ve bana uygun bütçeli max 250 liralık ssd önerebilir misiniz ?
  28. B

Ets 2 Donma Sorunu

İntel i3 4.nesil işlemci 4 gb ram 2 gb nvidia 820m ekran kartı 500 gb hdd Önceden böyle bir sorun almıyordum sorun yeni başladı oyunu silip geri yükledim halen devam ediyor
  29. B

Ets 2 Donma Sorunu

Ets 2 oynuyorum oyunum orjinal profil seçme kısmına gelince oyun donuyor bilgisayarın performansıyla alakalı değil neden olduğunu anlamadım yardımcı olabilir misiniz ? Çalışmayı durdurdu hatası vermiyor
  30. B

Dell İnspiron 3542 Ssd takılır mı ?

500 gb hdd var benim bilgisayarıma harici ssd takılır mı onu merak ediyorum ve hangi ssd takabilirim öneri var mı ?
  31. B

ets 2’de oyunu ilk açtığımda çalışmayı durdurdu hatası

Öyle bir sıkıntım yok çünkü önceden hiç kasma falan olmuyor du oyunda
  32. B

Dell İnspiron 3542 Ssd takılır mı ?

Öncelikle s.a arkadaşlar bilgisayarımı hızlandırmak ve performansını arttırmak istiyorum Dell İnspiron 3542 bilgisayarıma nasıl hızlandırabilirim Bilgisayarım özellikleri şu: İntel i3 4.nesil işlemci Nvidia geforce 820m 2 gb ekran kartı 4 gb ram 1.70 ghz Arkadaşlar bu dizüstü bilgisayarımı...
  33. B

Java yüklü bende zaten bu java istemez minecraft gibi 1588276577 Aynı hata hâlâ var
  34. B

Tamam deneyeyim
  35. B

Euro Truck Simulator 2-Steam çalışmayı durdurdu
  36. B

Ets 2 oynuyorum oyunum orjinal önceden böyle bir sorun yoktu birkaç gündür var oyuna girişte çalışmayı durdurdu diyor yardımcı olabilecek var mı ?
  37. B

(0xc000007b) hatası yardım!!!!!

Bende de aynı sorun var ama daha çözemedim sen hangi oyunda bu sorunu alıyorsun ben fortnite'da bu sorunu alıyorum
  38. B

EPİC GAMES LAUNCHER BAŞLAMAMA SORUNU

ÖNCELİKLE HERKESE S.A EPİC GAMES'İ KURDUM VE SONRA KISAYOLUNA BASTIM ONDAN SONRA LAUNCHER BAŞLAMADI VE ŞU SORUNU ALIYORUM: Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b) BU SORUNU ALIYORUM YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI ? HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR
  39. B

Car Mechanic simülatör 2018 sorun

Car mechanic simulator 2018 oynuyorum oyunda mayen m3 arafini tamir edexektim motor kismini incelemeye geçtim sonra o kisimdan çikmak için esc’ye bastiğimda siyah ekran geldi ve hiçbirşey olmadi sadece siyah ekranda kaldi çözümü var mi ?
  40. B

NFS Most Wanted 2012 Geç tepki verme sorunu

oyunindir.club sitesinden indirmiştim oyun orjinal değil ama bununla kaynaklı olduğunu zannetmiyorum bazı kişilerde de aynı sorun varmış ama ben çözüm bulamadım
  41. B

NFS Most Wanted 2012 Geç tepki verme sorunu

Önceli̇kle herkese merhabalar need for speed most wanted 2 (2012) oynuyorum oyunun grafi̇kler çok İyi̇ kasma falan da yok ama geç tepki̇ veri̇yor ve düz yolda bi̇le araci toparlayamiyorum yardimci olabi̇li̇r mi̇si̇ni̇z ?