Arama sonuçlarınız

1. Boran Kutlu

Sistem iyi mi bir sorun çıkar mı?

Ryzen 5 alacağım arkadaşın bahsettiği 12nm olan linki arıyorum
  2. Boran Kutlu

Bahsettiğiniz 12nm olan işlemcinin linkini bırakır mısınız
  3. Boran Kutlu

Gtx 1650super 4gb 128tmi ? Rx580 8Gb 256bit mi?

RX580 F/P Ürünüdür. kesinlikle RX580 almanı öneririm. 1590937841 Daha ayrıntılı bir cevap için geriye kalan donanımlarını yazar mısın
  4. Boran Kutlu

Satıcı hepsiburada https://www.hepsiburada.com/asus-arez-dual-radeon-rx-580-oc-8gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-arez-dual-rx580-o8g-p-HBV00000S3CBW...
  5. Boran Kutlu

SSD var, param olunca ram bir tane daha alacagım haklısın ve hepsini ayrı yerlerden aldım işlemci en ucuz burada buldum bir iki saat baktım sitelere https://www.itopya.com/amd-ryzen-5-1600-soket-am4-3-2ghz-19mb-onbellek-65w-6-cekirdek-islemci/ anakartı hepsi buradadan aldım ekran kartını da...
  6. Boran Kutlu

Bilgisayar Sistemimde Sizce Hangi Parça Yetersiz?

ssd cok az
  7. Boran Kutlu

Sistem bir sorun çıkartır mı? 1590933175 Uyuşmazlık darboğaz gibi
  8. Boran Kutlu

Merhaba arkadaşlar sistemimi sizlerle paylaşacağım hepsinin siparişini verdim bekliyorum.Sistem iyi mi bir sorun çıkar mı? Yazarsanız sevinirim. ------------------------------------------------------------------ Anakart ----------------------------------------------------- MSI B450M-A PRO MAX...
  9. Boran Kutlu

Anakart+İşlemci mi yoksa Ekran kartı mı?

Tekrar merhaba dediğiniz anakartı ve ekran kartının siparişini verdim elimde ortalama 1000+TL kaldı. Ekran Kartı önerilerinizi bekliyorum....
  10. Boran Kutlu

Lua dili kodluyorum fivemde sunucum var ismini vermeyeceğim bu yüzden gta 5 de oynuyorum şu anda yukarıda gösterdiğim donanımla 40fps civarında oynuyorum fivemi kasamı dahada güçlendirmek istiyorum. 1590749023 240gb ssd 1tb harddisk var
  11. Boran Kutlu

2000-2500tl 1590748509 Dediğim gibi hali hazırda 8gb bir ramim var neden başka ram almalıyım?
  12. Boran Kutlu

8gb var zaten sadece kasada değişiklik yapacaklarımı yazdım 1590747005 evet uymuyor zaten o yüzden anakart ile birlikte işlemci alacağım ama ikisini almayıp ekran kartını değiştirmem daha mı mantıklı bilemedim fikirlerinizi bekliyorum o yüzden
  13. Boran Kutlu

Fikrin için teşekkürler bilgisayarın daha çok yazılımsal kısmıyla ilgileniyorum o nedenle konu açtım anakart ve işlemciyi önce almamda bir neden var mı acaba fark eder mi yani
  14. Boran Kutlu

Merhabalar kademe kademe bilgisayarımı güçlendireceğim şu anlık bütçeme uygun parçalar ya anakart+işlemci ya da ekran kartı hangisini ilk temin etmem daha iyi olur yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayar Özelliklerim; İşlemci AMD Phenom II Anakart Asus M4A88TD-M EVO Ekran Kartı AMD Radeon HD...
  15. Boran Kutlu

Ekran Kartı değiştirmem gerekir mi?

Arkadaşlar merhaba amd radeon HD 7800 ekran kartına sahibim bir kaç gün içerisinde amd ryzen 5 3600x ve MSİ B450M-A Pro Max AMD B450 3200MHz DDR4 mATX Anakart alacağım ekran kartımı değiştirmem gerekir mi şu anki işlemcimden memnun değilim fakat ekran kartıyla sorun yaratır mı?
  16. Boran Kutlu

Anakartım yeterli midir?

Anladım fakat daha uygun bir anakart aramaya başladım 500tl civarı
  17. Boran Kutlu

Anakartım yeterli midir?

O zaman anakart önerilerinizi bekliyorum amd ryzen 5 3600x veya threadripper 1920x için bütçem yüksek değil hesabımda anakart yoktu çünkü
  18. Boran Kutlu

Anakartım yeterli midir?

Anakart hakkında hiç bir fikrim yok o yüzden konu açtım
  19. Boran Kutlu

Anakartım yeterli midir?

asus m4a88td-m evo adlı anakarta sahibim ve 1 hafta içerisinde ya ryzen 5 3600x ya da amd threadripper 1920x işlemci alacağım bu anakart ile uyumlu mudur ya da anakartı değişmem gerekli mi yeni anakart nasıl avantaj sağlar ve gerekliyse anakart önerilerinizi bekliyorum .
  20. Boran Kutlu

Ekran Kartı Fanı Çalışmıyor Kasa Açılmıyor

Sabah kasamı açtım 5 dakika sonra kapandı sonrasında ramleri çıkar tak yaptım yine ekran geldikten 5 dakika sonra kapandı sonra anakartı çıkartmaya çalıştım çıkartamadım ama denedim sonra geri taktığımı düşünüyorum takamamışta olabilirim tekrar açtım kasayı ve bip sesi gelmedi ekrana görüntüde...
  21. Boran Kutlu

Monitörden görüntü gidiyor

Dostum anladım ama dünya bu durumdayken göndermem biraz zordur diye düşünüyorum ve ayrıca ramleri takıp çıkardım ve bios piline ulaşmak için ekran kartını çıkaracaktım ki çıkaramadım şimdi tekrar kasayı açtığımda açılıyor bu sefer bip seside gelmiyoe 1587130397 O yüzden ekrana artık hiç...
  22. Boran Kutlu

Tamamda günlerdir hatta aylardır olmayan bir şey bu bugün böyle olmasının tek çözümü grafik ayarlarını düşürmek mi? 1587125020 Öyleyse bu ayarları nerden yapacağım amd kullanıyorum
  23. Boran Kutlu

Ne yazık ki windows 10 1587124225 Windows 10 için çözüm önerir misin
  24. Boran Kutlu

Kasa iyi i5 8gb ram 1tb hard disk 500gb ssd ekran kartımın tam modelini hatırlamıyorum ama gta 5 kaldırıyor :)
  25. Boran Kutlu

Arkadaşlar merhaba bugün kasamı açtım masaüstünü gördükten .5 dakika sonra monitörden görüntü gitti hdmı ve güç kablolarını çıkarıp 20 dakika civarı bekledim geri takıp kasayı açtığımda masaüstünü gördükten 10 dakika sonra görüntü kesildi acil desteğe ihtiyacım var yardımcı olacak varsa neler...