Arama sonuçlarınız

1. K

Oyun tavsiyesi

5-6 arkadaş oynayabileceğimiz oyun arıyoruz ve oyunu alırkende belki duymuşsunuzdur epic games 60 tllik indirim kuponu dağıtıyor ve 80 tl üstü oyunlarda geçerli bizde bu kuponu kullanarak oyun almaya karar verdik çok fazla Bi bütcemiz yok oyunlar max 80-95 aralığında olursa sevinirim şimdiden...
  2. K

Android geforce now hatası

Merhaba yaklaşık birkaç saat önce telefonuma geforce now indirdim ve hesap oluşturdum fakat hesabıma girdiğimde önce Bu hatayı aldım hesap açarken googleda sekme açık kalmış o sekmeyi kapatıp çözdüm bu sorunu ama sonra girmeye çalıştığımda Bu ekranda biraz bekledim (yaklaşık 1dk) daha sonra...
  3. K

Bursa lise tavsiyesi

Bence soru gayet açık denemelerdeki ortalama puanım 400 anadolu lisesi olursa sevinirim
  4. K

Liseye geçeceğim ve hiç birşey bilmiyorum

Merhaba bu yıl lgs ye gireceğim ve bir liseye gideceğim ve hiç birşey bilmiyorum birkaç sorum var Mf tm ts bunların bölüm olduğunu biliyorum ama üniversiteye geçerken bunlar ne işe yarayacak ben yazılım-bilgisayar mühendisliği düşünüyorum bunlar sayısal bölümler yani ts seçersem bu bölümlere...
  5. K

Komik montaj videosu için kaynak önerisi

Geçen gün evde boş boş otururken youtube kanalı açtım zaten dışarı çıkamıyorum bari evde bişeyler yapıyım hem belki ilerde az da olsa para kazanırım diye Bi montaj kanalı açtım komik montajlar falan Bi kaç tane video yaptım ama kaynak eksikliğim var komik, editlenecek videolar bulamıyorum...