Arama sonuçlarınız

1. H

Huawei P10 lite ekran sorunu

Selam arkadaşlar, Geçen haftaya kadar kullanmış olduğum P10 lite telefonumun pili ölüp,sarj almamaya başlayınca batarya sipariş edip kendim değiştirdim.Videolardan da izliye izliye sakince hiç bir yerine zarar vermeden değiştirdim.Şuan sarj alıyor ve telefon açılıyor(başka telefon ile...
  2. H

Oppo Realme 6 128 GB

Merhaba, Hepsiburada üzerinde Oppo Realme 6 128 GB fiyatta indirime gitmiş.Sizce bu fiyata alınır mı? Oppo Realme 6
  3. H

Dual RAM için öneri

Herkese selam, Crucial Ballistix Sport 8 GB 3000 MHZ CL15 RAM halihazırda kullanmaktayım.Fakat işlemcim i3-9100f olduğundan dolayı maksimum 2400 MHZ destekliyor.O yüzden fiyat uygunluğundan dolayı dual olarak alacağım RAM 'in 2400 MHZ olması dual olarak çalışmasında bir problem yaratır mı ...
  4. H

Normal değerler, anlık takılmalar

Selam arkadaşlar, öncelikle sistemimi belirteyim. -Ekran Kartı :MSI RX570 OC 4 GB -İşlemci :İNTEL İ3 - 9100F -Ram :8 GB CRUCİAL 3000MHZ -Anakart :MSI H310M-PRO-VD-PLUS -Kasa :CORSAİR CARBİDE SERİSİ SPEC-05 550W -Monitör : ASUS VP228HE Şimdi arkadaşlar, ilk olarak ısı değerlerim ve fps...
  5. H

GTA 5 çevrimdışı sorunu

Selam arkadaşlar, Epic Games'ten oyunu aldık.İyi,güzel indirdik.Fakat çevrimdışı girmeye çalıştığımda, social club açılıyor.Orası da beni Epic Games'e yönlendiriyor.Epic Games'de "Çevrimiçi olmadan giriş yapamazsın." gibisinden bir uyarı veriyor.Bunun güncel bir çözümünü bulamadım...
  6. H

RGB LED Kontrolcüsü

Selam arkadaşlar, Yeni bir sistem aldım.Toplama aşamasında son dakikalardayım.Fakat bu kabloyu sanırım bir ucunu fana bir ucunu power supplya bağlamam gerekiyor.Ama fan kısmını taktığımda direk düşüyor.Sıkışmıyor.Farklı bir yere mi takmam lazım?
  7. H

Maksimum 4000 TL civarlarında masaüstü önerisi

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim üzere max. 4000TL(değecekse fiyatta oynama yapılabilir) olacak şekilde monitör dahil hazır sistemlerden öneri istiyorum.Taksit ile alacağım için güvenilir bir siteden önerirseniz sevinirim. Kullanım alanları genellikle oyun üzerine...