Arama sonuçlarınız

1. H

6500 tl ye gaming pc önerirmisiniz

Konuya gelecek yorumları beklemeni öneririm.
  2. H

6500 tl ye gaming pc önerirmisiniz

GTX 1650S'li bilgisayarlar 6 bin küsüre kadar çıktı mı?Fiyatlara net hakim değilim,ancak baya bir pahalı geldi.
  3. H

Termal macun değiştirmek çok önemli mi?

İyi günler, 3,5 yıl laptop bakımı için gereğinden fazla bir süre,en kısa sürede fan temizliği ve macun yenilemesi yapmanız gerekiyor.Anlamıyorsanız,kesinlikle denemeyin.Güvenilir serviste yaptırmanız,laptopda kullanılacak olan termal macun kalitesi ve etkisi olarak daha faydalı olur.
  4. H

Huawei P10 lite ekran sorunu

Selam arkadaşlar, Geçen haftaya kadar kullanmış olduğum P10 lite telefonumun pili ölüp,sarj almamaya başlayınca batarya sipariş edip kendim değiştirdim.Videolardan da izliye izliye sakince hiç bir yerine zarar vermeden değiştirdim.Şuan sarj alıyor ve telefon açılıyor(başka telefon ile...
  5. H

Python ile Otomatik Kapatma Programı

Bu teknoloji bizi 50 yıl ileriye götürür.
  6. H

ThorJ V1 Sistem [Kasım 2020]

1050 ti sıfır alınacak bir ekran kartı değil. Devri geçti.
  7. H

Oppo Realme 6 128 GB

Onlar biraz ekstraya gidiyor.Teşekkür ederim.Oppo Realme 6 fazlasıyla yeterlidir benim için.
  8. H

Oppo Realme 6 128 GB

Alıyorum o vakit.Öteki telefonlar 2 bin TL civarı, özellik olarak bunun bayağı altında duruyor gibi,500 lira gibi bir fiyat fazlasıyla değecek gibi duruyor.
  9. H

Oppo Realme 6 128 GB

Net bir bütçem yok.Fırsat telefonu gibi duruyor.Kaçırmak istemem.
  10. H

Oppo Realme 6 128 GB

Merhaba, Hepsiburada üzerinde Oppo Realme 6 128 GB fiyatta indirime gitmiş.Sizce bu fiyata alınır mı? Oppo Realme 6
  11. H

GATA Başhekim yardımcısı: aldatmayın ikinci eşi alın, Medeni Kanunla zaten mücadele ediyoruz

"Aldatmayın" kelimesi bu işi yapanlar için bir anlam ifade etmedinden, adam alternatif sunmuş.Bence yanlış anlaşılıyor.
  12. H

CPU, RAM yeterli olduğu halde Bilgisayar donuyor

Monitör o denli bir etkisi olmaz.Fakat formatı HDD'ye atmış olma ihtimalin var mı ?
  13. H

CPU, RAM yeterli olduğu halde Bilgisayar donuyor

SSD var mı ? Eğer HDD kullanıyorsan arızalanmış olabilir.
  14. H

1000-1200 TL Bandında Monitör Önerisi

Arasındaki fark hakkında net bir fikrim yok.Fakat 144 hz olması 75 olmasından çok daha avantajlıdır.
  15. H

1000-1200 TL Bandında Monitör Önerisi

1200 TL'lere kadar çıkmışken, kesinlikle 144 Hz almanı öneririm.Oyunlarda ki etkisi ve farkı sana hissettirecektir. https://www.gaming.gen.tr/urun/6030/acer-ed242qrabidpx-23-6-4ms-144-hz-dp-hdmi-dvi-full-hd-curved-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.51.9 Buna bakabilirsin.Tabi, arkadaşlar daha...
  16. H

Sosyal medya fenomeni Berika Demir'in estetiksiz görüntüleri

Güzelleşmekten ziyade, porselen bebeklere dönüyolar.
  17. H

Sosyal medya fenomeni Berika Demir'in estetiksiz görüntüleri

Modifiye suç değil, yaşam tarzı
  18. H

60 hz moınitör

Fiyatına göre iyidir.Ama 2 - 3 ay sonra diyeceksin.500-600 fazla verseydim de 144 alsaydım diye.Öneridir sadece, dikkate alıp almamak sana kalmış.
  19. H

60 hz moınitör

Almışken 144 Hz almaya çalış, sonra pişman olursun.Tecrübeyle sabittir.3 kuruş fazla ver, kesinlikle değecektir.
  20. H

Favori Telefonunuz Nedir?

E250
  21. H

İlk telefonun ne? Hadi nostalji yaşayalım

LG gb110
  22. H

Bilinçsizce spor yapmak

Klasik hamlık ağrısı.Sıcak duş belki biraz rahatlatır.Onun dışında kasların iyileşmesini bekleyeceksin.
  23. H

İade Ve Değişim Hakkı

Açılmamış ürünün sorunlu olup olmadığı nasıl anlaşılabilinir ki.Çok saçma bir kural. Edit:Bu arada daha 2 günlük üründe alabiliyosan değişiklik iste yoksa yepyeni ürünün tamir görmesi hoş bir durum değil.
  24. H

Laptopum aşırı ısınıyor

Güç seçeneklerinden minimum ve maksimum işlemci durumlarını değiştirebilirsin; Min : %5 Max : %90 şeklinde yaparsan çok az fps kaybıyla derecelerin düştüğünü görüceksin.Test etmende fayda var.
  25. H

Hız mı Kapasite mi?

2'sinden de 100'er gram alayım.
  26. H

Yeni monitör

Aleyküm selam Freesync özelliği AMD ekran kartlarıyla destekli, ama NVIDIA denetim masasından bir kaç ayarla kullanılabilir yapabilirsiniz. " How do I use G-Sync on a FreeSync monitor? " internette şu başlıkla aratırsanız,videolu kaynaklar bulabilirsiniz.
  27. H

Mardinli esnaf, hatalı basım 100 TL'yi 150 bin TL'ye satmayı düşünüyor

Düşünmeye devam etsin.200-250 sene kadar sonra belki.
  28. H

Taşınabilir SSD vs Taşınabilir HDD

2.5 inç 'lerden bahsediyor.
  29. H

Bu neyi kaldırır? Cevaplarsanız sevinirim

Neyi kaldırmasını istiyosan, onu kaldırabilecek seviyede(efekt detayları oyun kalitesine göre değişkenlik gösterebilir.)
  30. H

Dual RAM için öneri

Acaba önerebileceğiniz farklı bir marka varmıdır?Aynısını bulmak cidden zor sadece vatan satıyor.
  31. H

Dual RAM için öneri

Anakart : MSİ H310M PRO-VD PLUS Bütçe ortalama 300 TL gibi zaten ve CL15 RAM sanırım çok zor bulunuyor.
  32. H

Dual RAM için öneri

Herkese selam, Crucial Ballistix Sport 8 GB 3000 MHZ CL15 RAM halihazırda kullanmaktayım.Fakat işlemcim i3-9100f olduğundan dolayı maksimum 2400 MHZ destekliyor.O yüzden fiyat uygunluğundan dolayı dual olarak alacağım RAM 'in 2400 MHZ olması dual olarak çalışmasında bir problem yaratır mı ...
  33. H

Xiaomi Mi Band Kullanıcıları Kulübü

Peki , Mi Band 5'e göre bu büyük bir kayıpmıdır? Açıkcası saat daha hoş duruyor.
  34. H

Xiaomi Mi Band Kullanıcıları Kulübü

Ben de Mi Band5 almayı düşünüyorum.Ancak Haylou LS05'de aynı fiyat segmentinde dikkatimi çekiyor.Aralarından hangisini seçmeliyim , bir fikriniz var mı?
  35. H

Sistemim nasıl olmuş?

Aynı monitörü kullanıyorum ve keşke 300 - 500 TL ekleyip 144 hz alsam diye çok kez pişman oldum.CS GO oyuncusuyum ve cidden farkettiriyor.Sana tavsiyem biraz daha bakiyeni zorlayıp 144 hz almandır.Yine de sana kalmış tabi.
  36. H

Macunlu MU?

Eğer içinde stock fan olan bir işlemci alıyorsan,macunu stock fanın altına sürülmüş vaziyette görüceksin.
  37. H

Amerikalı 28.000 'e sen 1.000.000'a alıyorsun

Devletin açıklamalarına göre yorum yapmıştım.Kişisel değil.
  38. H

Amerikalı 28.000 'e sen 1.000.000'a alıyorsun

Ekonomi iyi de , halk bataklığa saplandı.
  39. H

Ryzen 5 3600 mü yoksa Ryzen 7 3700x mi?

Soğutucuyu her daim alabilirsiniz.İşlemci 1 kere alınıyor.Tavsiyem Ryzen 7 ' den yana olur.Stock soğutucusu da yabana atılacak gibi değil.Wraith Prism olması lazım.
  40. H

Olması gerektiğinden düşük fps alıyorum?

Driverlarınız yüklü ve güncel mi ?
  41. H

Anlayan biri yokmu bilgisayardan

PSU sorun yaratıyor olabilir mi ? PSU'nuz nedir ?
  42. H

Yeni Monitör?

Sistemine güveniyosan kesinlikle minimum 144 hz al.Çünkü monitörü 1 kere alıyorsun.
  43. H

Normal değerler, anlık takılmalar

SSD problemli mi acaba onun hakkında bir fikriniz varmı? Aşırı dalgalı gözüküyor, farklı örneklerde dalgalar çok kısa vaziyette.
  44. H

Bu nasıl bir çözüm önerisi ? Oynadığım oyunları bırakayım mı yani?
  45. H

Sadece bu 2 oyunu oynuyorum ve evet 2'sinde de aynı problem var.
  46. H

Güncel
  47. H

Selam arkadaşlar, öncelikle sistemimi belirteyim. -Ekran Kartı :MSI RX570 OC 4 GB -İşlemci :İNTEL İ3 - 9100F -Ram :8 GB CRUCİAL 3000MHZ -Anakart :MSI H310M-PRO-VD-PLUS -Kasa :CORSAİR CARBİDE SERİSİ SPEC-05 550W -Monitör : ASUS VP228HE Şimdi arkadaşlar, ilk olarak ısı değerlerim ve fps...
  48. H

Maksimum 10.000₺'lik dizüstü bilgisayar önerisi?

Monster'ı almak çok daha faydalı olabilir.Güncel işlemci ve seçenekler arasındaki en güçlü ekran kartı onun üzerinde var. İnternet üzerinden windows key alabilirsiniz.FreeDos olmasını çok dert etmeyin derim.
  49. H

Gtx1650 super fps sorunu

Bende de aynı sistemin MSI RX570'lü versiyonu var ve aynı sorunu yaşıyorum.Tahminimce RAM'in yetersizliğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Kısıtlı RAM işlemciye yükleniyor sanırım.Grafikleri arttırmaya dene, oyun ekran kartına yüklenince biraz daha rahatlıyor gibi.
  50. H

Youtube oyun testlerınde yüksek gösterdiği halde oyun içinde düşük fps

Şarja bağlı bir şekilde mi oynuyorsun ? Eğer şarja takmazsan, Nvidia ekran kartını kullanmıyor olabilir. Birde şarja bağlayıp dene.
  51. H

GTA 5 çevrimdışı sorunu

Selam arkadaşlar, Epic Games'ten oyunu aldık.İyi,güzel indirdik.Fakat çevrimdışı girmeye çalıştığımda, social club açılıyor.Orası da beni Epic Games'e yönlendiriyor.Epic Games'de "Çevrimiçi olmadan giriş yapamazsın." gibisinden bir uyarı veriyor.Bunun güncel bir çözümünü bulamadım...
  52. H

RGB LED Kontrolcüsü

Bende bantlmayı düşündüm de, biraz absürt geldi.Bantlıyorum o zaman teşekkürler.
  53. H

RGB LED Kontrolcüsü

Selam arkadaşlar, Yeni bir sistem aldım.Toplama aşamasında son dakikalardayım.Fakat bu kabloyu sanırım bir ucunu fana bir ucunu power supplya bağlamam gerekiyor.Ama fan kısmını taktığımda direk düşüyor.Sıkışmıyor.Farklı bir yere mi takmam lazım?
  54. H

Maksimum 4000 TL civarlarında masaüstü önerisi

Şöyle bir sistem nasıl olur ? Fiyatına değer mi ?
  55. H

Monitör dahilinde 4500 TL segmentlerinde olursa çok güzel olur.Teşekkürler şimdiden.
  56. H

Taksit ile alacağım için tek bir yerden almak istiyorum.Yanlış anlamayın sisteminize bir lafım yok.Ama taksit ile alacağımdan dolayı farklı farklı sitelerle uğraşmak istemiyorum.
  57. H

O zaman saat 17.00'ı bekliyorum.İnce Hesap'ın yapacağı "Gaming Gecesi" indirimlerinden umarım güzel bir sonuca ulaşabiliriz. 1587144137 İnce Hesap biraz hızlı tükendi. :) Sinerji'de böyle bir sistem gördüm.Buna ne dersiniz?Monitör dahil fiyatına değer mi ?
  58. H

İlgi alakanız için teşekkürler.
  59. H

GameGaraj 3TD GTX 1650S ile rx 570 karşılaşmalarına baktığımda rx 570'in daha fazla FPS verdiğini gördüm.Bu kasayı önerirmisiniz?
  60. H

Sinerji yada Gamegaraj'da taksite göre fiyatta artıyor.Vatanda vericeğim linkteki bilgisayarı önerirmisiniz?Bunun taksit seçeneği daha iyi gözüküyor. Vatan Bilgisayar
  61. H

Öneri için teşekkürler.Peki 1650 twin x2 olarak kalsa nasıl olur? Çok farkı varmıdır ?
  62. H

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim üzere max. 4000TL(değecekse fiyatta oynama yapılabilir) olacak şekilde monitör dahil hazır sistemlerden öneri istiyorum.Taksit ile alacağım için güvenilir bir siteden önerirseniz sevinirim. Kullanım alanları genellikle oyun üzerine...