Arama sonuçlarınız

1. Furkang7

Windows 8 WIFI sorunu !!

Arkadaşlar hepinize iyi günler, haziranda pc aldım. Bilgisayarın ilk zamanları wifi düzgün çalışıyodu, ancak bir süre sonra wifi kayboldu. Resmen kayboldu. Ethernet dışında bağlanamıyorum internete. Ve şimdi benim telefonumun internetine bağlanmam gerek. Wifi'yi göremiyorum. Nasıl hallederim...
  2. Furkang7

Monitor going to sleep sorunu /HP/

Cümleten selamun aleyküm kardeşler 4 gb ram bilgisayar aldım bir kaç saat önce monitor kapandı sonra baya uğraştım yapamadım 1 saat önce ramin birini çıkardım halloldu ama korkuyorum yine kapancak diye. Sorun şuydu monitor donuyor pcyi kapatıyorum açıyorum going to sleeping diyordu sonra aklıma...
  3. Furkang7

Laptop Menteşe sorunu&tamiri.

Herkese merhaba beyler. Laptop'un menteşeleri kırıldı. Arkasına kitap koyarak bakabiliyorum ancak, yoksa arkaya veya öne düşebiliyor. Şimdi sorum şu; Bilgisayarcıya götürsem bu kaç fiyata patlar?birkaç tamir videosu izledim ama, kendim yapsam büyük ihtimal daha beter olur o yüzden götürmem...
  4. Furkang7

Laptop menteşesi sorunu.

Laptop'u tutan 2 menteşe de hafif kırıldı. Klavye kısmıının sol bölümü biraz açıldı. PC şuan sorunsuz çalışıyor ama tedirginim. Birşey olur mu? çok kırık yok. Herkese iyi geceler.
  5. Furkang7

Google Chrome bazı siteler açılmıyor veya bozuk açılıyor.

Arkadaşlar kardeşlerim herkese merhaba. Tarayıcılarda bazı siteler açılırken, bazı web siteleri açılmıyor veya bozuk açılıyor. Tabii ondan önce de uyarı veriyor bağlantınız gizli değil diye. Java ile ilgili bir problem mi? başka bir problem mi yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim...
  6. Furkang7

Google Chrome uzantı sorunu.

Arkadaşlar hepinize merhaba. 2-3 gündür chrome'a yüklediğim uzantılar bozuluyor, onarmak zorunda kalıyorum. Bunun sebepi nedir?