Arama sonuçlarınız

1. RetCluty

Pc sorun

Merhabalar, ilk olarak telefondan yazıyorum yazım hataları olabilir kusura bakmayın. Arkadaşlar bilgisayarım hep açılırken ilk önce bileşenleri okuduğucekran gelir. İşlemci, RAM, HDD sırasıyla özellikler yazar sonradan pc açılır. Ama bu ekran geldiğinde sadece işlemci adı yazıyor ve kapanana...
  2. RetCluty

Power Supply çok ses yapıyor

Merhabalar, benim kullandığım power supply çok rahatsız edici bir ses yayıyor. Oturma odası 10 metre ileride ses oraya kadar gidiyor ve netçe duyuluyor. Fanı makine yağıyla yağladım fan değiştim ama ses hala çok fazla yardımcı olursanız sevinirim.
  3. RetCluty

SuperOnline sorunu

Merhaba arkadaşlar geçen günlerde Modem Arayüz (192.168.1.1) URL'li siteye giriş yaptım şifremi değiştirdim. sonrada unuttum müşteri hizmetlerini aradım modemi resetle dediler. sonra kullanıcı adına : admin şifreye ise : superonline yaz dediler herşeyi yaptım ama halla şifre yada kullanıcı...
  4. RetCluty

Harddisk

Benim elimde ilk 1 TB bir HDD var ve daha 1 hafta kullandım ve harddisk'ten birşey açarken yada durduk yerde tık diye bir ses geliyor . bu beni o kadar rahatsız etmiyor ama bilgisayarımın performans'ını etkiliyor . Mesela video açtığınızda internet ne kadar hızlı olursa olsun o tık sesi 1 kez...
  5. RetCluty

Harddisk sorunu

Benim elimde ilk 1 TB bir HDD var ve daha 1 hafta kullandım ve harddisk'ten birşey açarken yada durduk yerde tık diye bir ses geliyor . bu beni o kadar rahatsız etmiyor ama bilgisayarımın performans'ını etkiliyor . Mesela video açtığınızda internet ne kadar hızlı olursa olsun o tık sesi 1 kez...
  6. RetCluty

Fare , Mouse

Merhaba arkadaşlar , yakın zamanda bozulan mouse'm yüzünden yedek olan kablosuz mouse'ye geçtim. İlk olarak markasını vereyim Avec AV-RFOP185 bu mouse'nin bir sıkınıtısı var sadece defter kapağı gibi plastik yüzler üzerinde imleç haraket ediyor aksi taktirde olduğu yerde aynı kalıyor veyahut 1-2...
  7. RetCluty

Kablosuz Mouse Sensör

Merhaba arkadaşlar , yakın zamanda bozulan mouse'm yüzünden yedek olan kablosuz mouse'ye geçtim. İlk olarak markasını vereyim Avec AV-RFOP185 bu mouse'nin bir sıkınıtısı var sadece defter kapağı gibi plastik yüzler üzerinde imleç haraket ediyor aksi taktirde olduğu yerde aynı kalıyor veyahut 1-2...
  8. RetCluty

paycell kullananlar yardım

Arkadaşlar bugün paycell uygulamasını telefona indirdim telefon numaramı ve şifremi ayarladım girdiğimde 50 TL hediye para verdi bende 20 TL'lik Google Play Parası aldım nasıl kullanıldığını bulamadım kod yok birşey yok kullana basıyorum bakıyom yine 0 yazıyor ???
  9. RetCluty

Paycell GooglePlay Parası Kullanma

Arkadaşlar bugün paycell uygulamasını telefona indirdim telefon numaramı ve şifremi ayarladım girdiğimde 50 TL hediye para verdi bende 20 TL'lik Google Play Parası aldım nasıl kullanıldığını bulamadım kod yok birşey yok kullana basıyorum bakiyem yine 0 yazıyor ???
  10. RetCluty

Türkçe Bilenler yardım

Soruda yazım yanlışları vardır. Bulup yollarsanız seviniriz. 'Daha önce çok ta ihtimal vermesem de bu süreçte anladım ki, bir çok Anadolu külüp baskanı ve yöneticisinin 2. takımı görev yaptıkları kulüp takımları... #EvdeKalTürkiye
  11. RetCluty

Pc Donması

arkadaşlar elimde masaüstü bir bilgisayar var bilgisayarı açıyorum internette falan gezinirken aniden donup kalıyor ve hiçbirşey yapamamıyorum kapatıp açmak zorunda kalıyorum yardım edermisiniz
  12. RetCluty

Pc fan Değişimi

Arkadaşlar benim Masaüstü bilgisayarımda 1 tane normal fan birde cpu fan var normal fan power'ın altındaydı ama ekran kartı ısındığından kasanın altındaki ekran kartının altına monte ettim fanı bir sorun olurmu acaba yanma vb. ???
  13. RetCluty

PC FAN

Arkadaşlar benim Masaüstü bilgisayarımda 1 tane normal fan birde cpu fan var normal fan power'ın altındaydı ama ekran kartı ısındığından kasanın altındaki ekran kartının altına monte ettim fanı bir sorun olurmu acaba yanma vb. ???
  14. RetCluty

Çift Channel Ram

Kısa süre önce yeni bir pc aldım elimdeki anakartın üstünde 4 ram soketi var 2 tanesi DDR 2 2 tanesi DDR3 bende 1 tane 6 gb elix ram 1 tanede 2 gb kingston ram var ikiside DDR3 İKİSİNİ AYNI ANDA TAKARSAM PERFORMANS ARTIŞI OLURMU ???
  15. RetCluty

Pc zor açılıyor

1 ay önce elimdeki pc bileşenleri ve yeni aldığım bileşenler ile toplama pc yaptım windows 8 işletim sistemi kurdum. ama kasanın açma - kapama düğmesine basınca ekran gelmiyor. bilgisayarın 5 - 6 kez gücünü kesip yeniden açınca açılıyor ve bu beni sinir ediyor ne yapmalıyım ??? Pc Özellikleri...
  16. RetCluty

İnternet yavaşlığı

Nerden bakarsanız 6 aydır TTNET SuperOnline kullanıyoruz ailecek. yeni pc aldım kablolu ve kablosuz ağları denedim ama internetim çok yavaş indirne olsun sayfalara giriş olsun kalitesiz gibi 100 mbps hız var ama internet yavaş indirirken en yüksek 500 kilobayt ile indiriyor.