Arama sonuçlarınız

1. ugureryavuz

PlayStation 5'i yurt dışından getirtmek.Çok ucuz a geliyor 2900 tl

Arkadaşlar Ps 5 yurt dışından kendiniz alırsanız yada başka biri getirirse çok ucuza geliyor Size de yurtdışından getirtmenizi öneririm. 399€=3526₺ ediyor ama şöyle bir şey var o konsolu aldıktan sonra Türkiye'ye dönerken havalimanında tax-Free diye bir şey var %20'sini sana iade ediyorlar. Yani...
  2. ugureryavuz

Oyunlara Para yatırma hastalığı

Bu hastalıkta olanlar varmı ben birinde görüyorum ve kendimde niye yok diyorum hırslanıyorum ve çıkana kadar para yatırıyorum.Her oyunda böyle oluyor ve duramıyorum benim gibi olan varmı yoksa sadece benmiyim 1600153180 Adama bakın 700.000 tl yatırmış
  3. ugureryavuz

Linux mint nasıl kuruluyor

Arkadaşlar nasıl kuruluyor kurmak istiyorum merak ettim. @EFI Shell @ConfickerBelasi
  4. ugureryavuz

Lol oynamalımıyım

Arkadaşlar Lolü eskiden oynuyordum.Sonra bıraktım,şimdi canım sıkılıyor pc de var ama oynayamıyorum o yüzden de oynasım gelmiyor ne yapmam lazım.
  5. ugureryavuz

Forumda BTC Mining hakkında konuşmak

Sayın Modorotörler forumda BTC Mining hakkında konşmak serbestmi 1599820010 @The Judge @SonicDash 1599820101 @SonicDash @Creative 1599820240 @grbzz
  6. ugureryavuz

Valorant Mouse Geç algılama sorunu

Arkadaşlar gece valorant oynuyordum.Ve ilk maçımda geç mouseda ateş ediyorum tıkladıktan 3-4 saniye sonra ateş ediyor.İstemciden dolayı düşük fps diyor. 4 tane mouse denedim hepsi aynı sorun. İstemciden dolayı düşük fps diyor. Sistem özelliklerim İ7 10700 Gigabyte rtx 2080 ti 16gb 3000 mhz ram...
  7. ugureryavuz

Netflix para iadesi alma

Arkadaşlar kartımda para vardı hesabın üyeliğini yeniletmediğim halde para çekilmiş bana herhangi msg falan gelmedi para iadesi alabilirmiyim 1599247661 Fikri olan yokmu 1599247673 + 1599247680 + 1599247961 + + 1599247968 +
  8. ugureryavuz

Ucuz ddr 3 bir intel anakart lazım eski pcye

Ucuz intel ddr 3 anakart önerirmisiniz
  9. ugureryavuz

Hafif ateşim ve Burun akıntım var.Hastaneye gitmelimiyim

37.4 ateşim var.Ve dünden beri rahatsız edici aşırı derecede burun akıntım Hastaneye gitmelimiyim.Tam karar veremedim napmam lazım
  10. ugureryavuz

Bu koltuğa 2800 tl değermi

Arkadaşlar xdrivein bir koltuğu varÖn sipariş vericem sizce değermi. Koltuk
  11. ugureryavuz

10.000 birim paraya Amerikada ve Türkiyede alınabilicekler

Hadi gelin 10.000 birim paraya alınabilceklere bakalım Amerikada alınabilicekler:Pc,İphone 11 pro max,240 hz monitör,mekanik klavye,Razer mouse ve daha bir sürü şey Türkiyee ise:Sadece bu PC
  12. ugureryavuz

Pyhtonun hangi sürümünü indiremeliyim

Merhaba win 10 laptopa pyhton indiricem bir python kursu aldım udemyden.Hangi sürmünü indirmeliyim.Link atarmısınız
  13. ugureryavuz

Eğitim sistemi sizce nasıl

Bence çok yanlış mesala bir sınıfta geleceğin sanatçıları,müzisyenler oluyor.Ama bizim eğitim sistem bizi soru çözme makinası olarak görüyor.Kim o soruları çözemezse atılıyor.Bence kişinin yeteneklerine bakılmalı ne yapmaktan zevk aldığına bakılıp ona göre bir yol çizilmeli.
  14. ugureryavuz

Yan komşu Ne diyebilir. Bir bakarmısınız

Biz şimdi karantinadan beri binada 4 aile beraber babalar ve çocuklar voleybol oynuyoruz kendimiz oraya bir voleybol sahası yaptık.Sahanın yanında ki binada karantinada biz oynarken yan bahçeye domates falan ektiler.Ve malum top bu kaçıyor.Mesala bir günde 15 set oynuyorsak sadece top 2 kere...
  15. ugureryavuz

Apple cihazlarından Unreal Engine geliştirici kitini kaldırıyor

Apple yaptığı açıklama ile 28 Ağustos itibari ile Unreal Engine geliştirici kitinin destekli cihazlardan kaldırılacağını duyurdu. Bu da Epic Games'in sahibi olduğu Unreal Engine kullanan birçok firmanın Apple cihazlarına oyun geliştiremeyeceği anlamına geliyor. Kısacası Apple, Epic Games...
  16. ugureryavuz

J7 prime 2 2018 Custom binary blocked frp lock diyor

Kardeşim annemin telefonuna bir şey yapmış telefonda Custom biary blocked frp lock diyor ne yapmam lazım tel modeli bu Sm-G611F modeli dosyalrı atabilicek varmı video izledim.Ama bulamadım anlatcak varmı
  17. ugureryavuz

Ödeme yetkisi Bloke edilmiş hesap

Arkdaşlar Fortnite hesabıma papel alıcaktım Fakat ödeme yetkisi bloke edilmiş hesap diyor. üzgünüz, bu hesabın satın alma yetkisi bloke edilmiş. lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geç." Bu nu diyor aynı karttan kendime ve kardeşime papel almıştım farklı hesaplardan.Napabilirim Kart innial
  18. ugureryavuz

Fortnite da Iphone e Ipadler için güncellemeyi yapma

Güncelme geldiği için Fortnite giremiyenler bu yöntemle girebilirsiniz. Profilinize tıklayın,Satın alınanlar ,Arama yerine fortnite yazın ordan butona tıklayın ve güncelleyin bende bir arkdaşımda gördüm.Bugün
  19. ugureryavuz

Klavye Kulaklık,Mouse bu kadar para verilirmi

Klavye https://www.incehesap.com/razer-blackwidow-elite-green-rz03-02621600-r3l1-turkce-gaming-klavye-fiyati-44351/ mouse https://www.incehesap.com/steelseries-rival-600-62446-optik-gaming-oyuncu-mouse-fiyati-44348/ Kulaklık...
  20. ugureryavuz

Fortnite AppStorede yok

Arkdaşlar ben Ipadden fortnite oynuyordum app storedan kalktı fortnite a güncelleme gelirse şimdi nolucak.Oyun bende yüklü ama app storeda yok.Güncelleme geldiğind silinicekmi
  21. ugureryavuz

Geforce Now innial kart kabul edermi

Sizce edermi kardeşime alıcaz laptopuna sizce kabul edermi
  22. ugureryavuz

İnterneti nasıl 5g kullanırım

Arkdaşlar bilgisayarıma interneti lan kablasuyla bağlıyorum.Ama 2.4 g hızı bağlanılıyor.Ben kabloyla 5 g ye nasıl bağlanabilirim kablosuz internet alıcısıyla 5 gyle bağlanabiliyorum 1597056032 Fikri olan
  23. ugureryavuz

15 bin tl Laptop vs Kasa ve monitör

Beyler ayda bir bir yerlere gidiyoruz ve youtube video çekmeye başlıcam her ay her farklı şehire gidiyoruz annem gil yüzünden malesef bende gelmek zorundayım.KIsaca 15 bin tl Laptop vs Monitör dahil kasa sizce hangisi
  24. ugureryavuz

Mouse çalışmıyor

Beyler mouse çalışmıyor laptop girişinde sıkıntı yok kablolu bir mouse ne yapmam lazım başka bilgisayara bağladım yine çalışmıyor
  25. ugureryavuz

Astral seyahet yaparak Sor çalmak doğrumu

Arkdaşlar sizce doğrumu bir amerikalı hep yapmış nasıl yaptığını sorunca astral seyahet yapıp soruları alıyodum demiş
  26. ugureryavuz

Komşu kızına aşık oldum

Arkadaşlar ben 6.sınıftayken bu binaya taşınmıştık ilk yapıldığında ve bizle beraber 4 aile taşındı.Bina da heopimizi iyi anlaşırız.Neredeyse taşındığımızdan beri binacak hep bişeyler yaparız.Ve bizim yan komşunun bir kzı var birde abisi.Ben abisiyle aynı yaştayım.Ve biz normalde 4 çocuğuz okula...
  27. ugureryavuz

Eski laptopa takviye

Arkdaşlar laptopa ram ve ssd alıcam neler almam lazım.Bilgisayarda ssd var ama gözükmüyor harisski söküp direk ssd takmak istiyorm birde 4 gb ram var 8 yapmak istiyorum. Ramlar 1333 mhz destekliyor ikisinide söküp.İki tane yenimi alıyım.Yoksa1tane 1333 mshz mi alıyım.SSd en az 500 gb olsun .En...
  28. ugureryavuz

İ9 9nesil İyimi

Sizce i9 9.neile para verilirmi onun yerine i7 10900 mü alıyım sizce hangisi 1595321184 Sadece oyun için 1595322247 Fikri olan yokmu ?
  29. ugureryavuz

10 bin tl monitör dahil pc

Arkadaşlar bizim bir pubg mobile grubumuz var.Ve takımdaki bir arkdaşım tiktok kullanıyor.1m aboneye sahip tiktokta,Ve youtube kanalı açtı ve kanla bir anda 150 bin abone oldu.Arkdaşlar video çekebilceği obs üzerinden.Oyun oyun oynabiliceği discorddan konuşabiliceği bir monitör dahil bilgisayar...
  30. ugureryavuz

Ne alınır

Arkadaşlar arkasaşımın bütçesi 4700 tl en fazla iyi bir gaming bilgisayar istiyor ne alınabilir
  31. ugureryavuz

Evde ne besliyebiliriz

Merhaba arkadaşlar evde erkek kardeşim bir şey beslemek istiyor ama ne besliyebiliriz balık falan istemiyor.Evde besleyebiliceği bir şey istiyoruz.Kedi köpek istiyor ama annem istemiyor ne besliyeblilr evde kedi köpek balık dışında
  32. ugureryavuz

Rx 590 vs Gtx 1660

Sizce hangisi daha iyi video çektirir.Videoda kasma donma olurmu canlı yayın falan açılırmı.Fortnite gibi oyunlarda
  33. ugureryavuz

Laptop açılmıyor

Merhaba bilgisayarımdan en son zula oynadım ve kapattım.1 hafta sonra açtım ama sadece logo geliyor ekrana.Bios menu ve boot menuye girebiliyorum.Bir abiye sordum sistem zarar gördü dedi.İçine boot menuden windows yüklesem ama kaç bit olduğunu bilmiyorum nerden bakabilirim bios boot menu falan...
  34. ugureryavuz

Çinde Yeni Veba

Ve evet çinden yeni veba çıkmış.Bubonik vebasıymış .Galibe böyle giderse çin tüm dünyayı katledecek.Ne düşürüyosunuz.Galiba Domuzlardan geçiyormuş.Ne düşünüyorsununuz bu şey hakkında.
  35. ugureryavuz

Tiktok u Memnu dizisi bi ba derim

Bu gerçek bir dizi.Evet arkadaşlar bugün size tiktoku memnu dizisini anlatıcam.Çok saçma bir şey.Baştan başlıyorum. Tiktok ilk çıktığında berfin öztürk ve yağız çiçek adında gençler var bunlar.Büuüdü 50 bin falan oldular.Sonra bunlar aynı şehirde yaşıyorlardı ve sevgili oldular.5 ay sonra...
  36. ugureryavuz

Bu laptopa mac os kurma

Sistem biraz kötü ama hangi sistemi kurabilirim normal performans alırmıyım.Hangi macos u önerirmisiniz.4gb ram var.Sadeece minecraft oynarım
  37. ugureryavuz

Mac os kurma

Merhaba benim bir laptopum var.Lenova ideaped 330 amd a9 bu sisteme mac os kursam iyi performans alırmıyım.Eski sürümleri kursam https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-amd-a9-9425-4gb-1tb-radeon-530-windows-10-15-6-tasinabilir-bilgisayar-81d6001ttx-pm-HB00000HTERV
  38. ugureryavuz

Pişman olduğunuz okul anılarınız

İlk ben başlıyım.Ben 6.sınıfım ve okulda bir kıza çok fena aşık oldum.Sonra kızla knk falan olduk.Sonrada sevgili olduk.Sonra 7.sınıfa geçtik sonra biz sinemeya falan gittik. Kızla geceleri falan wpden konuşuyorduk.Sonra bir gün müdür beni odasına çağırdı.Ben odasına gittim sonra odada kızda...
  39. ugureryavuz

Run dll bulanamdı diyor

Merhaba bugün laptopumu açtım ve başlangıçta lenova battery g run dll bulanamdı diyor ve bilgisayarım şarz ediliyor göstermiyor 1593883207 Priz işareti takılı ama şarz ediliyor yazmıyor
  40. ugureryavuz

Uygulama açılmıyor

Cheat engine 7.1 açılmıyor.Arkadaşlar internette hızlı indirmeyle ilgili bir şey gördüm ve denemek istedim çünkü kuzenimde olmuştu.Ne yapabilirim açmak için hiç bir türlü açılmıyor
  41. ugureryavuz

Gtx 1650 amd ryzen 5 3600 video kalitesi

Merhaba yakında kuzenim youtube başlamayı düşünüyor. Gtx 1650 Amd ryzen 5 3600 8 gb 3000 mhz ram Fortnite pubg gibi oyunlarda ekran kaydı alabilirmi video da bir sorun çıkarmı
  42. ugureryavuz

Win 7 professional şifre unuttum

Arkadaşlar w n 7 proffessioanllı eski bilgisayarımdan bir dosya almam gerek ama şifre istiyor.Şifreyi unuttum ama mouse orada çalışmıyor 1593268304 Bios girebiliyorum
  43. ugureryavuz

Laptop dc kasma sorunu

Merhaba laptpuma dc yükledim pc mi ekran kartında dsorun olduğu için iade edip yeni alıcam alına kadar arkadaşımla minecraft oynuyoruz.Discord oyunda çok kastırıyor Dc de oyunda ses eksiliyor benim sesim gitmiyor.iSesi gelmiyor oyun donuyor ne yapmam lazım. laptop laptop lenova ideaped 330...
  44. ugureryavuz

Sistem iyimi değilmi bilmiyorum ama Düşük fps alıyorum

Sistem İşlemci amd ryzen 5 3600 x Ram Corsair vengance 8gb ram 3000 mhz Anakart msı b450m pro anakart Ekran kartı gtx 1650 süper https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/gametech-colder-4x12cm-fanli-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-psu-P225198837 İçinde 600w psu ile aldım Neleri değiştirmeliyim...
  45. ugureryavuz

PC 'de Neleri yükseltmeliyim

Me4rhaba pc bu neleri değiştirmeliyim bütçem 3000 tl İşlemci amd ryzen 5 3600 x Ram Corsair vengance 8gb ram 3000 mhz Anakart msı b450m pro anakart Ekran kartı gtx 1650 süper Neleri değiştirmeliyim
  46. ugureryavuz

D diski kayboldu

Merhaba laptopumu sıfdırladım sıfırladıktan sonra bir baktım d diski kaybolmuş hdd 1 tb ydi hayla 1 tb
  47. ugureryavuz

Prime os nasıl kaldırabilirim

Merhaba pc ye prime os yüklemişitim.Nasıl kaldırabilirim
  48. ugureryavuz

İnternet kafeler ne zaman açılacak

Merhaba internet kafele ne zaman açılacak acaba
  49. ugureryavuz

Laptopu Garantiye versem

Laptopu garantiye versem işlemci ve ekran kartı değiştirirmi değiştiriliyor herhalde Lenova ideaped 330 Amd a9 laptop bu
  50. ugureryavuz

Arkadaşıma yeni pc

Arkadaşlar arkadaşım yeni pc alıcak böyle bi pc topladık bütçe 4000 tl Bunu beğenmezseniz önerirmisiniz https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-3600-alti-cekirdek-3-60-ghz-kutulu-fiyati,655396632.html...
  51. ugureryavuz

Bu işlemci ne kadar yıl götürür

İşlemci bu amd ryzen™ 5 3400g 3 yıl götürürmü ve oyunlarda sorun çıkarırmı 1592639040 Akıcı bir halde iyi performans istiyorum.Fortnite pubg valorant apex legend gibi oyunları oyniyacağım
  52. ugureryavuz

Bu apu işlemcimi

Merbhaba amd ryzen™ 5 3400g bu işlemci apumu apu bir işlemci önerirmisiniz 1592597719 Bütçe 1 bin tl birde bu değilde apu işlemci önerirnmisiniz
  53. ugureryavuz

Bu apu sistem nasıl

Arkadaşlar bu apu sistem nasıl.Sonradan ekran kartı olarak 1650 tı takıcam.Ve ekran kartı takınca obs den kayıt alıcam sorun çıkarırmı İşlemci -https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-3-2200g-dort-cekirdek-3-50-ghz-fiyati,205027907.html Anakart...
  54. ugureryavuz

Apu sistem önerisi

Arkadaşlar 2400 tlilik apu sistem istiyorum.Ekran kartı olarak 1650 tı takıcağım sonra rahatçada obsden kayıt almak istiyorum önerirmisiniz
  55. ugureryavuz

2400 tl lik bir apu sistem

Merhaba 2400 tllik bir apu sistem istiyorum ekran kartıda sonra 1650 tı alıcam.2400 tl lik önerirmisiniz
  56. ugureryavuz

Türkcell mobil veri açmıyorum ama mobil veri hep bitiyor

Başlıkta gördüğünüz gibi evde wifi var mobil veri açmıyorum ama hep internetiniz tükenmiştir diyor.Ne apmam lazım
  57. ugureryavuz

PC açılmıyor

Kardeşim sabah kalkıp benim bilgisayrdan oyun oynamış.Kapatıken kasa yere düşümüs ve kaldırmış.Bende şimdi açmaya çalıştım ama açılmıyor.Parçaları söktüm taktım ama hayla çalışmıyor.Ne yapmam lazım
  58. ugureryavuz

IPAD PRO 2020 ısınma sorunu

Arkdaşlar elimde ıpad pro 2020 va.Tablette sadece Pubg mobile ve tiktok var.Pubg 4,5 el atınca çok ısınıyor parmaklarım terliyor naparım ısınmaması için.1 Aydır yoktu yeni başladı
  59. ugureryavuz

Kardeşime ilk telefon

Merhaba kardeşimin doğum günü yaklaşıyor ve telefon almak istiyorum.İlk telefonu olucak.Pubg iyi oynuyor yani kastırmadan şarzı uzun gitsin.Bütç 3800 tl.Xiaomi bir telefon alıcam.Ben Redmi Note 9 Pro diye düşündüm.Ne önerirsiniz
  60. ugureryavuz

Asus rog phone 3 alınırmı

Arkadaşlar rog phone 3 alınırmıs sizce çıkınca 144 hz tazeleme hızı 16 gb ram varmış
  61. ugureryavuz

Pubg mobile Ban sorunu

Arkadaşlar pubg mobilde biliyorsunuzki çok hileci var.Pubg m ise hileciler yerine hile kullanmıyanları banlıyor.Ben bugün oynuyordum internetimiz gitti mobil veri açıktı wifi kapanınca direk mobil veriye geçti sonra banlandım hemde 10 yıl talep oluşturmak istiyorum.Kabul etmiyorlar.Hesaba 2000...
  62. ugureryavuz

Pubg oyundan atma sorunu

Arkadaşlar oyun hafta sonu ücretsiz olduğundan beri oyundan atmaya başladı.1 haftadır 1 kere atıyordu.Bugün sapıttı lobiye giriyorum crash report veriyor çıldırıcam napabilirim.Oyun dosaylarıyla oynamadım.Hepsinide tehhit ettim sildim yükledim hayla oluyor.Napabilirim sistem bu...
  63. ugureryavuz

Saç spreyi nerden alınır

İyi bir saç spreyi alcam kendime neden alabilirim bütçe 75 tl
  64. ugureryavuz

Bunun adı neydi

Arkadaşlar erkek kuaförlerinde olan ucu tahta saçı havaya kaldırmak için kullanılan şeyin adı neydi.Saçı dolanıyodu döndürüyordu neydi onun adı
  65. ugureryavuz

Samsung j7 prime 2 Root olmuyor

J7 prime a root atamıyorum sdn deki konulara baktım herşeyi yapıyorum tel sonra resetleniyor ama root yüklenmiyor.Bana burda bunu anlatabilcek varmı
  66. ugureryavuz

Lenova İdeaped 330 Amd A9 Bunun ekran kartı ve Ram i değişirmi

Arkadaşlar laptop bu ekran kartı ve ram i değiştirebilirmiyiz Laptop bu isteyen basksın özelliklere https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-amd-a9-9425-4gb-1tb-radeon-530-windows-10-15-6-tasinabilir-bilgisayar-81d6001ttx-pm-HB00000HTERV Değiştirebilkirmiyim ram ve ekran kartını 1591907523...
  67. ugureryavuz

Windowsda kalıyımmı başka sistememe mi geçiyim

Arkadaşlar laptop bu sizce değiştirmeliiyiz işletim sistemini exe çalıştıran bir sistem istiyorum varmı Amd A9 işlemci 4gb ram Raden r530 graphics 1 tb hafıza W 10 kullanıyorum lisansım var
  68. ugureryavuz

Bu Anakart için PSU

Arkadaşlar anakart aşşağıda bunun için gtx 1650 yi çalıştırcak bir psu ve kasa istiyorum büçem 520 tl .PSU ve kasa beraber olursa iyi olur gtx 1650 çalıştırcak olan bir psu
  69. ugureryavuz

Psu önerisi

GTX1650 yi çalıştıracak kasalı bir psu istiyorum.Cpu soğutucu boşluğuda olursa olur.Çift monitör bağlarım.Bütçem 470 tl
  70. ugureryavuz

Gtx 1650 yi çalaştırabilcek psu ve kasa

Arkadaşlar kasa ve psu istiyorum.Önerebilirimisiniz
  71. ugureryavuz

Pubg mobileda hile yapanlar hakkında düşünceniz

Oynuyormusunuz ve düşüncelereiniz neler. Ben artık bıktım bu hillerden adam benden 500 m uzakta 1 saniye sonra yanımda adam bir sprey atıyor 600 mt reye sekmiyor silah.Adam yere sıkıyor aim direk kafama geliyor çıldırıyorum.Yakında oyun oynanamaz olucak
  72. ugureryavuz

Bu sistem i böyle değiştirdim böyle olurmu

-Cpu İntel Pentium E2220 -Anakart Foxcon g331 MX series -Ram çok kötü ddr 2 4 gb ram -İntel Q33 Graphics Bu sistemi adam etmek istiyorum fortnite Valorant gibi oyunları oynıyacağım. Bu sistem iböyle değiştirdim nasıl olmuş İşlemci...
  73. ugureryavuz

Telefonuma root atıcaktım

Odin telefonumu görmüyor napabilirim
  74. ugureryavuz

Bu sistem nasıl adam ederim

Arkadaşlar2200 tl bir bütçem var bu sistemi adam etmek istiyorum neleri değiştirmeliyim -Cpu İntel Pentium E2220 -Anakart Foxcon g331 MX series -Ram çok kötü ddr 2 4 gb ram -İntel Q33 Graphics Bu sistemi adam etmek istiyorum fortnite Valorant gibi oyunları oynıyacağım. 2220 tl bütçe ile napılır...
  75. ugureryavuz

Bu sistemde neler değişmeliyim iyi olması için

Arkadaşlar2200 tl bir bütçem var bu sistemi adam etmek istiyorum neleri değiştirmeliyim -Cpu İntel Pentium E2220 -Anakart Foxcon g331 MX series -Ram çok kötü ddr 2 4 gb ram -İntel Q33 Graphics Bu sistemi adam etmek istiyorum fortnite Valorant gibi oyunları oynıyacağım. 2220 tl bütçe ile napılır...
  76. ugureryavuz

Bisistem in içindeki tüm parçaları nerden görebilirim

Merhaba arkadaşlar eslki bir kasalı pc em var içindeki parçaları değiştirip yavaş yavaş adam edicem pc yi İçindeki yüm parçaları nerden görebilriim ankart faln herşeyini 1591692467 Birde ramin ddr 3 mü 4 mü nerden görürüm
  77. ugureryavuz

Arkadaşlar internetten üzerindenpara kazananbilirmiyim

Merhaba yeni bi telefon alıcam öğrenciyim ailemide fazla para vermesini istemiyorum nasıl para kazanbilirim.Yoksada yok yazarsanız seviniirm
  78. ugureryavuz

Bu bilgiasayarı satıp ps 4 pro alınırmı

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-amd-a9-9425-4gb-1tb-radeon-530-windows-10-15-6-tasinabilir-bilgisayar-81d6001ttx-pm-HB00000HTERV Arkadaşlar laptop fazla iyi değil 3500 tl bunu 2000 e satsam yanınada windows home single langue lisansı ve SINIRSIZ office lisansı var.Ve 60 hz bir...
  79. ugureryavuz

Bunlar ne kadar eder

Arkadaşlar elimde 1 yılı doldurmuş olan Bir laptop var.Özellikleri fazla iyi değil. Lenova ideaped 330 Amd A9 4gb ram Radeon r 530 graphics Tam özellikleri ne burdan baklabilirsiniz...
  80. ugureryavuz

Ps 4 vs pc

Arkadaşlar benb ps 4 promu pc mi bilemedim alıcağım sistem bu eğer pc alırsam https://www.itopya.com/teknoking-2-amd-ryzen-5-3500x-msi-radeon-rx-5700-mech-gp-oc-8gb-16gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/ Sizce ps 4 promu alıyım bu sistemimi
  81. ugureryavuz

Ps 4 pro Fortnite ve Gta 5

Gta 5 ve Fortniteda ps 4 iyi oynatırmı fps kaybı yaşarmıyım.Güncellmelerle kasma olurmu
  82. ugureryavuz

Xbox x series beklemeye değermi

Merhaba bilgisayarım artık çok eskidi oyadığım oyunları bile zor oynuyorum sizce xbox x series e win 10 un modlusu gelcekmis.Beklemeye değermi Ps 4 pro alıp geçimmi
  83. ugureryavuz

Almanyadan kargoyla xbox getisem

Arkadaşlar halam almanyada yaşıyor.Ordan xbox series x kargoya verebilrimi illa gelmesi mi lazım ve vergi falan vermek şartmı.Maleswef ülkemize diğer ülkelerde tl ye çevirince 3000 tl ama burda 7 binlira olucakmış.Halamın gelmesi lazımmı illa
  84. ugureryavuz

Merhaba xbox veya ps 4den Gta roleplay girilirmi

Arkadaşlar ben xbox veya ps 4 alıcam ama gta 5 roleplay girilirmi.Gta hesabım var Girilirmi
  85. ugureryavuz

Xbox vs pc vs Ps 4 pro

Merhaba ben pc mi xbox mu ps 4 mü karar veremedim sizce hangisini almalıyım.Birde genellikle fortnite gta 5 pubg gibi oytunları oynuyorum
  86. ugureryavuz

Bilgisayarsızlıktan bıktım

Arkadaşlar bütçem 7600 tl bir monitör dahil pc istiyorum rtx 2060 olursa olur.Ray tracing özelliği kullan mak istiyorum
  87. ugureryavuz

Profosyenel Web sitesi nasıl yapılır

Merhab soru konuda yazıyor.Nerden tasarlarım ve iyi bir site olmasını istiyorum.Amcam ebnden rica etti.Bende kıramadım.Online ödemede alıcak.Naıl yapabilirim hiçbir bilgim yok.Paralı olan sitelerden kurucaz nasıl kurabilirim.Şimdiden teşekkürler
  88. ugureryavuz

Arkadaşlar sistem almam lazım

Arkadaşlar sistemim eskidi ve yeni pc alıcam rtx 2060 olursa güzel olur bütçem monitör dahil 8000 tl yi geçemem çok oyun oynarım.Gta 5 fortnite pubg lol valorant cs go apex legends gibi oyunları oynuyorum 1591361664 Ray tracing özelliği kullanırım
  89. ugureryavuz

Root atana ödül

Merhaba arkadaşlar eski telefonuma root atmayı denedim olmadı.Buraya yötemler yazın kiminki olursa bana iban göndersin 20 tl atıcam fazla değil ama olsun lütfen artık şu telefonumu rootlyım
  90. ugureryavuz

Android 9 Kolay root atma progrramı

Merhaba her yere baktım ama bulamadım android 9 için nasıl atarım iroot u denedim ama olmuyor
  91. ugureryavuz

Naıl root atarım

Arkadaşlar 2.ci telefonuma nasıl root atabilirim 1591039453 PC var
  92. ugureryavuz

Gta 5 bu fps iyimi

merhaba gta 5 de en yüksek ayarlar 1080 p ayarlarda 140 fps aldı. Patlama yerleri de 60 oldu sizce iyimidir roleplay sunucularına girmem için
  93. ugureryavuz

Hocalarım bu sistem nasıl

Merhab bunu bana @met35 önermişti sizce nasıl bütçe , kuzenim için 7500 tl monitör dahil hangilerini değiştirmemi önerirsiniz PC pubg fortnite gibi oyunlar oynicak yada siz önerebilirmisiniz
  94. ugureryavuz

Kuzenim için p c önerisi

Hocalarım kuzenim yeni bilgisayar alıcak bizde bişey bilmiyoz monitör dahil 7500 tl lik pubg cs go fortnite gibi oyunları oynuyor önerebilirmisiniz
  95. ugureryavuz

Vatandan bu pc alınırmı

Arkadaşlar sizce bu pc alınırmı vatandan https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9400f-msi-rtx2060-gaming-z-6g-b365m-pro-vh-wd-500gb-kingston-16-gb-ram.html Ban 7500 tllik sadece kasa önerirmisiniz bunu bundan daha iyisi varsa
  96. ugureryavuz

Bu sistem alınırmı

Merhaba arkadaşlar ben yeni kasa alıcam sizce bu sistem alınır pubg lol csgo valorant fortnite gibi oyunları oyunuyorum bütçem 9bin tl hangilerini yükseltiyim birde bu sistemden daha iyi bi sistem önerirseniz sevinirim...
  97. ugureryavuz

Amd radeon r5 graphics için hangi driver i kurmalıyım

Amdr adeon r5 graphics yazıyor dxdiagda r5 tıklıyorum bu çıkıyor neye tıklamalıyım 3 tane seçenek var amd nin sitesine gidince hangisi nasıl akıcam
  98. ugureryavuz

Bilgisayarıma format attım.Driverları güncellemem ve kurmam gerekirmi

Arkadaşlar ben laptopumu sıfırladım.Normalde kasmayan msı laptp pc pubg de120 fps görüyordum şimdi ise 60 ı geçmiyor driverlardan olabilirmi
  99. ugureryavuz

Pubg için telefonmu ıpadmi

Merhaba telefonum var kendi telefonumdan oyun oynarken aramalar geldiğinden oynayamıyorum telefondanda tam performans alamıyorum.Ipad mi almalıyım oyun için başka bir telmi almalıyım
  100. ugureryavuz

3000-4500 tl telefon önerisi

Başlıkta dediğim gibi yeni tel alıcam genellikle pubg mobile oyunuyorum oyunu rahat oynatan fazla kastırmayan bir cihaz önerrseniz mutlu olurum
  101. ugureryavuz

Yeni bilgisayar tavsiyesi

Merhaba yeni bilgisayar alıcam Bu bilgisayar mı TEKNOKING-2M/AMD Ryzen 5 3500X/MSI RX 5700 MECH GP OC 8GB/16GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA yada bu pc mi GeForce RTX Ray Tracing PC Battle | RTX 2070 8G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com Genellikle pubg, gta 5, fortnite...
  102. ugureryavuz

Kuzenimin bilgisayarına pubg mobile oynatacak emulatör arıyoruz

Başlıkta dediğim gibi kuzenime emulatör arıyoruz sistem özellikleri bu o pc nin özellikleri fazla iyi değil kasmasın yeter
  103. ugureryavuz

Telefonuma root atıam Banka uygulamaları kullanılırmı

Merhaba ben telefonuma root atıcam ama qnb finansbank uygulaması kullanıyorum.Bir sıkıntı olurmu
  104. ugureryavuz

Merhaba Prime os windowsun yanına nasıl kurulur

Merhaba başlıkta dediğim gibi yeni pc mi alana kadar prime os kurucum windowsun yanına nasıl kurabilirim yardım edermisiniz 40 gb alan ayırdım ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum
  105. ugureryavuz

9000 TL Bilgisayar Önerisi

Merhaba yeni pc alıcam monitör dahil oyun oynayabiliceğim bir bilgisayar istiyorum önerebilirmisiniz
  106. ugureryavuz

8500 TL ye PC mi yoksa Laptopmu

Merhaba ben eski bilgisayarımın eskimesi üzerine yeni bilgisayar almaya karar verdim.Ancak kasalımı laptop mu bilmiyorum hangisini önerirsiniz Bilgisayarların linkinide atarsanız sevinirim Konuyu yanlış
  107. ugureryavuz

Windows 10 xbox game bar açılmıyor

Merhaba ben yeni bir bilgisayar topladım ve içine win 10 aldım Xbox game barı açmaya çalıştım ama olmadı ayarlardan açmaya çalıştığımda oyun çubuğu menüsündeki ilk ayarı açıyorum sonra ayarlara tekrar giriyorum kapalı oluyor aldığım günden beri böyle Windows güncellemelrim tam Microsaoft store...
  108. ugureryavuz

Xbox game Bar açılmıuyorr

Merhaba Xbox game Bar açılmıyor ayarlardan açıyorum ama tekrar ayarları açtığımda kapalı oluyor bir sürü yöntem denedim olmuyor windows güncellleştirmelerim tam microsoft storedada güncellemelerim tamam Yardım edebilirmisiniz Lütfen Sırf Game Bar var diye almıştım w.10 u