Arama sonuçlarınız

1. F

Erkek için saç beyazlatma

Beyaz bir geçici boya söylermisin hiç bilmediğim bir konu
  2. F

Ciddenmi neden herkez trol cevap vermeye çalışıyor yardım istedim gülmek değil gülmek isteseydim hayatımı düzüene göre yaşama amacıma bakıp gülerdim dünyaya bi kez geliriz onuda başkaların çizdiği yoldan gitmek zorunda kalıyoz bunu bi düşün yks ye çalışırsın pkadar ama sırf bi kaç puan için...
  3. F

Beyler saçımı sıfıra vuracağım yakın zaman da bende diom madem sıfıra vuracam bari tadını çıkartayım diom konuya gelelim anime fanatiğiyim tarzı etkisinde kaldığım tokyo ghoul şeklinde saçlatımı bembeyaz yapmak isitom bunu evde yapabilirmiyim nasıl yapcam kimyasal açıdan sıkıntılımı yardımınızı...
  4. F

Altyapısız internet

1 yıl en az beklemek lazım
  5. F

Süperbox devir işlemi

Merhabalar internetten birisiyle konuştum kendisi süperbox yani içinde 4.5g hat bulunan bir modemi devretmek istiyor tahüttlü bir modem bende devir almak istiyorum ne yapmalıyom hangi belgeler gerek ikimiz için
  6. F

Altyapısız internet

Hocam süperbox diye bişey varda oda 200 tl 100 gb ise 130 tl değmez bence
  7. F

Altyapısız internet

Merhabalar evimde hiçbir altyapı yok sizin bildiğiniz bir çözüm varmı mümkünse sınırsız olsun
  8. F

Mavi ekran hatası

Yeniden başlat ve gelişmiş ayarlar filan gelior yada kendi kendine direkt olarak yeniden başlıyor
  9. F

Mavi ekran hatası

Hocam sistemi tekrar açtım mavi ekran varmedi 2 dk dır verince cevap yazarım ben tekrardan sağolun dönüşünüz için 1591644347 İşte tekrar oldu
  10. F

Mavi ekran hatası

Merhabalar pc yi düne kadar normal kullanırken Bugün şöyle bişey oldu ilk önce yavaş yavaş mavi ekran verirken artık pv açılıp 20 saniye sonra kişisel bilgisayarın bir sorunla karşılaştı diyor bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı lütfen konu hakkında bana yardım edin şimdiden Allah herkezden...
  11. F

Anakartımdan çıkan bu kablo ne işe yarar

Bu kablo ne işe yarar acaba
  12. F

Anakart tavsiyesi

Hocam son güncelleme işe yaramazmı illa f20 mi gerekli çünkü dediğine gmre son bios sürümü
  13. F

Anakart tavsiyesi

Adam r7 1700 kullanıyor acaba gereklimi dediğine göre 1.nesil işlemcilere orjinalimden varmıl zaten
  14. F

Anakart tavsiyesi

Hocam adam şuan kullanıyor x370 i acaba yapmışmıdır 1590839301 İşlemcim r5 1600 gerekiyormu
  15. F

Anakart tavsiyesi

Arkadaşlar bu iki anakarttan hangisini alsam acaba overclock fazla yapmam ayda bir kez işlemci r5 1600 af 1 aorus ax370 gaming 5 2 aorus b450 elite Şimdiden herkeze teşekkürler
  16. F

B450 anakart

Madem öyle zaten bende ona ısınmıştım alıyom 800 tl ikinci el alınırmı
  17. F

B450 anakart

Fazlası ne neden bukadar övdünüz hocam
  18. F

B450 anakart

Arkadaşlar iki anakart arasında kaldım acil yardım 1. MSI B450 Tomahawk max atx 2. ASUS B450 TUF pro gaming atx Hangi kartı almalıyım tavsiyeniz nedir B450 ciler buraya
  19. F

Rx480 vs rx580

Yazdığım iki model çok hoşuma gitti acaba araki farka değermi yani sırf 300 400 tl için rx 480 den 580 ne geçilirmi
  20. F

Rx480 vs rx580

R5 1600 af 16gb ram 1590738858 R5 1600 af 16gb ram
  21. F

Rx480 vs rx580

İkinci el daha uygunu varmıdır 1590737935 İkiside 8gb
  22. F

işlemci mi ekran kartı mı

1060 alın daha iyi neredeyse aynı fiyat darboğaz olmaz bence
  23. F

Rx480 vs rx580

Merhaba sistemim için ekran kartı alıcağım fakat arada kaldım Asus rog strix rx480 oc 900 tl Saphire nitro+ rx 580 special edition 1200 tl Asus modeli hem çok daha ucuz hemde neredeyse aynı fps yi verior acaba aradaki farka değermi hangi ekran kartını alayım
  24. F

Modemsiz bir şekilde internete giriş

Çok aydınlatıcı oldu teşekkürler
  25. F

YouTube premium ortak kullanan var mı?

Hocam ben bir uygulama sayesinde parasız youtubeyi reklam olmadan izleyebiliyorum youtubeye youtube vanced kurulum yaz çıkar
  26. F

Neden modem zorunluluğu var hocam
  27. F

Arkadaşlar acaba ben modem olmadan ev internetimi pc ye bağlayabilirmiyim rj 45 ilemi geliyor modeme gelen kablo ve ben o kabloyu pc nin rj 45 portuna direk bir bağlantı yapmak istiyorum olabilirmi böyle birşey
  28. F

4000Tl Sistem Tavsiyesi

İkinci elden bakabikirsiniz
  29. F

Rgb fan alıcağım yardım

Merhabalar anakartımda bir adet rgb çıkışı var ve ben kasama 2 adet rgb fan bağlayacağım fanların bşrini anakarta bağlıyacamda diğeri ne olucak onuda ilk fana bağlayabilirmiyim yoksa illah 100 150 tl kontrolcümü almam lazım acil yardım arkadaşlar ve bu arada kasamda 4 adet Argb fan var bunlar 3...
  30. F

Kasamda argb fan var nasıl kontrol edebilirim

Soruyu bir kez daha okumak istermisiniz
  31. F

Kasamda argb fan var nasıl kontrol edebilirim

Merhabalar kasamda 4 adet argb fan var ve bunlar 3 pin benim anakart ta ise 4 pinlik giriş gördüm fanlar sürekli tek mod da dönüyor nasıl özelleştirebilirim bu arada anakart asus rog strix b350 f yardım edenlere şindiden teşekkürler edemeyeninde canı sağolsun
  32. F

800 tl bütçe ile oyuncu koltuğu

Max 800 tl var iyi hoş ve rahat bir oyuncu koltuğu lazım bildiğiniz kaliteli koltuklar varsa tavsiye ettiğiniz varsa yazsınlar lütfen iyi akşamlar
  33. F

Max 700 tl ile alınabilecek en iyi oyuncu koltuğu

Beyler 700 veya hadi 800 olsun ama iyi olsun rahat olsun iyi özellikler şık bir tasarım ve en önrmlisi rahatlık ve terletmemesi böyle bir oyuncu koltuğu bilen varsa yazsa çok sevinirim.
  34. F

Nasıl kilo alabilirim ?

Ben 170 cm ve 80 kiloyum memeler. Sarkmış kilo verdirecek iyi bişi ilaç veya sağlıksız bişey herşeye kafiyim
  35. F

6 bin tl topladım iyimi

900 tl ye gelior hocam
  36. F

6 bin tl topladım iyimi

Hocam en kötü b450 anaakart 750 tl ve 2 slot ram kapasitesi var ayreten overcloc için baya kapalı duruyor
  37. F

6 bin tl topladım iyimi

Elime para geçse misal biyerden sonra tıkanırım 1590098490 Sıkıntıları nedir bunların
  38. F

6 bin tl topladım iyimi

Yok öyle değil supreme fx filan rgb sistem toplayacağım için 3pin ve 4 pinlik rgb girişleride fazlasıyla var 1590098285 Hangi parçalar hocam daha bazıları ulaşmafı elime şimdiden değiştirim
  39. F

6 bin tl topladım iyimi

Amaç geleceğe dönük olması ve baya iyi özellikleri var kulaklığı beslemesi için iyi kompansatörlere sahip bşr anakart lazımdı
  40. F

6 bin tl topladım iyimi

Anakart 800 tl ikinci el parçalardan biri ama daha statik poşet bile açılmamış kulaklık ise 300 tl oda çizik dahi yok 300 tl ye bundan daha iyi bir kulaklık bulunmaz bence
  41. F

6 bin tl topladım iyimi

Ryzen 5 1600 af Asus rog strix b350 f gaming Corsair vengance rgb 2666 mhz 16 gb ram Amd wraith prizm (ayreten aldım) Gigabyte rx 580 4gb James donkey 240 gb ssd Gametech rgb 700w 80 plus psu Viewsonic wh2458 curved monitör Rampage alpor pro klavye rgb sese duyarlı Gamepower bane mouse Logitech...
  42. F

Ram için DIMM 1, 2 ,4 ne işe yarar

Alacağım ramda 1dımm desteklio ama 2 ve 4 dımm desteklemiyor anakartımda 4 ram slotu var biri beni aydınlatsın
  43. F

Pc topladım ama ekran gelmiyor

Hocam asus u aradım sorunun ram larda olduğunu belirtti dediki ramınız anakartın desteklediği ram listesinde bulunmadığını söylediler
  44. F

Asus rog strix b350-f sorunu

Hocam aslında öyle yapıcaktım önceden aldığım corsair rgb pro 3200 mhz idi anakart desteklemedi
  45. F

Ne gibi sılıntılar çıkarır
  46. F

Anakartım asus rog strix b350 f gaming ve aldığım corsair vengeance rgb pro uyuşmamazlık sorunu oldu listeden baktığımda gözükmüodu şimdi 2 ram modeli arasında kaldım 1. Corsair vengeance rgb 2666 mhz 2.8 16 gb...
  47. F

Kontrol ü nasıl sağlayabilirim
  48. F

Söyle Rahatla

Pc topladım ama dram hatası var birileri acil yardımetsin. Konuya gitmek isteyenler için profilimde var
  49. F

Merhabalar sistem bu Ryzen 5 1600 af Asus rog strix b 350 f Corsair 2×8 vengeance pro rgb 3200 mhz Gigabyte rx 580 4gb Gametech 700w psu James donkey 240 gb ssd Bu sistemi ful kurdum ekrana görüntü gelmiyor anakartta dram ışığı sürekli yanık bir şekilde duruyor ve cpu güç kablosunu çıkarttığımda...
  50. F

Sistemimi yenitopladım ekran gelmiyor

Dp var onboard ve gpu da denedim bişey olmadı
  51. F

2.el ama adam hiç kullanmamıştı anakart için diom ram lar ise başka bir sistemden gerisi sıfır bide ekran kartı ikinci el
  52. F

Neden sürekli böyle şeyler başıma gelior parçaları ayrı ayrı aldım
  53. F

Monitör wievsonic wh 2458 c mhd monitörde hiçbirşey yok
  54. F

Kablolar full doğru zaten uzay montaj kullanıyom
  55. F

Merhabalar sistem bu Ryzen 5 1600 af Asus rog strix b 350 f Corsair 2×8 vengeance pro rgb 3200 mhz Gigabyte rx 580 4gb Gametech 700w psu James donkey 240 gb ssd Bu sistemi ful kurdum ekrana görüntü gelmiyor anakartta dram ışığı sürekli yanık bir şekilde duruyor ne yapmam gerek acil yardım