Arama sonuçlarınız

1. C

Cs de takımlı girememe

Cs ye girdiğimde arkadaşıma davet atıyorum ilk seferde tik sesi geliyor fakat ne istek gidiyor nede benden gittiği görünüyor arkadaşımdada aynı şekilde.Sizde de bu sorun varmı ?
  2. C

Kararsız kaldım fikir verebilirmisiniz

3-4 arkadaş yeni online oyun almak istiyoruz sizce iki seçenek arasından hangisi bizi daha mutlu eder.
  3. C

Dikişkli mousepad mi? Dikişsiz mouse pad mi?

Herkese selam arkadaşlar son zamanlarda bir mousepad almaya karar verdim büyük olanlardan ama iki ye ayrılıyor dikişli ve dikişsiz diye aralarındaki fark nedir dikişsiz daha mı dayanıksız biri beni aydınlatırsa sevinirim şimdiden teşekkürler
  4. C

Son Güncelleme Sonrası Düzensizlik

cs ye gelen son gücellemede oyuna alt tab alınca 4:3 görüntü ayarı bozuluyor oyundan çıkıp girince düzeliyor nedeni nedir?
  5. C

Gta 5 undefiened hatası.

yardımıc olursanız sevinirim gta 5 e giriyorum fakat undefiened yazıp tekrar başa sarıyor
  6. C

gta 5 sorry this is taking longer than expected hatası

oyuna online olarak veya normal story moduna giriş yaptığımda rockstar launcherdan bu hatayı alıyorum: gta 5 sorry this is taking longer than expected hatası...
  7. C

Netflix Ödeme Bilgileri Güncelleme

malum olaylar yüzünden dışarı çıkamıyorum dışarı çıkamayıncada kartta para olmuyor bu yüzden netflixte ödeme bilgilerimi güncelleyemiyorum bir sorun çıkarmı ?
  8. C

Lenovo K6 Suyla Temas Sonrası Oluşan Durum

Lenovo K6 telefonum dün gece suyla temasta bulundu ardından hemen kurulayıp pirince yatırdım sonrasında üzerinden geçen belirli bir zaman sonra aldığımda telefonum açılıyor lenovo ve android yazısı geliyor fakat en üsttde fastboot yazıp kapanıyor bunun nedeni nedir arızalı parça vs vs yardımcı...
  9. C

Pc de depolama yetersizliği

Öncelikle selamın aleyküm 2019 un yazında topladığım pc de depolama sorunu yaşıyorum arttırmam gerek sizce ssd mi almalıyım harddisk mi genelde oyun oynuyorum bilgisayar donanımım aşağıdaki gibidir Intel İ5 9400 2.9 GHz 4.1 GHz 9MB 1151V8 Asus Prıme H310MR R2.0 DDR4 2666 MHz S V GL 1151...