Arama sonuçlarınız

1. ondera1996

OPPO Reno 2z nasıl bir cihaz?

KULLANANLAR MEMNUN MU , ÖZELLİKLE KAMERA PİL VE SOSYAL MEDYA KONUSUNDA
  2. ondera1996

3000 tl ye kamerası iyi olan telefon ?

3000 tl ye kamerası iyi olan hangi telefonu önerirsiniz. Kamera ve sosyal medya çok önemli benim için. Minimum da 6gb falan ram olsun pubg falanda oynayabileyim
  3. ondera1996

Xiaomi mi 9t mi Oppo reno 2z mi ?

Xiaomi mi 9t mi Oppo reno 2z mi ? benim için en çok kamera ve sosyal medya önemli pubg oynatabilsin pil tüketimi iyi olsun Hangisini önerirsiniz ? hm marka bazında hem telefon bazında ? 1592332166 Birde neden herkes mi note 10 lite öneriyor ?
  4. ondera1996

Ekran kartından dolayı donma sorunu ?

Merhaba HP Pavilion laptop kullanıyorum. Bilgisayar sürekli özellikle oyun esnasında donuyordu tek çare reset atmak oluyordu. Bende sorunun ekran kartından kaynaklandığını buldum. Ekran kartını aygıt yöneticisinden devredışı bıraktığıma hiç donma olmuyor ama oyunda oynanmıyor haliyle. Tekrar...
  5. ondera1996

Hangi telefonu almalıyım bunlardan ?

Ara sıra oyunda oynarım Benim için en önemli faktör kamera onun dışında şarjı iyi gitsin kasmasın donmasın 3-5 yıl götürsün. Max bütçe 3000 civarı falan Şu 3 telefondan birini düşünüyorum sizce hangisini alayım ve ya farklı öneri ? A) Mi 9 T B) P30 Lite C) Mi 10 Lite
  6. ondera1996

Bu 2 laptoptan hangisini almalıyız ?

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/346958-423803/dell-inspiron-3585_lenovo-s145-81mw003ktx/ Bakarmısınız hangisini almalıyız sizce Dell'in fiyatı 2600 Kardeşim kullanacak öğrenci kendisi genelde ofis internette gezinme film dizi izleme gibi şeyler için kullanılacak. Pek oyun oynayan bir...
  7. ondera1996

Bu notebook alınır mı ?

Casper c350 https://www.epey.com/laptop/casper-c350-4000-4c00x.html Kardeşime alıcaz böyle zarif ince bir şey istiyor kendisi öğrenci oyun çok oynamaz genelde browserde gezinme ofis sosyal medya film izleme vs. için kullanılacak İşlemci hızı bana düşük geldi ama diğer özellikler fena değil...
  8. ondera1996

2500-2600 liraya kadar laptop notebook tavsiyesi ?

2500-2600 e kadar tavsiyeniz var mı arkadaşlar Genelde ofis günlük işler için kullanılacak yavaş olmasın kasmasın işimi görsün istiyorum.
  9. ondera1996

iPhone reset attım kapandı açılmıyor çözüm ?

iPhon wifiye bağlanmıyodu yanlış şifre hatası veriyodu , hücresel veride çalışmıyodu Ayarlardan resete bastım telefon apple simgesi oldu uzun bir süre sonra başlatmayı deneyin apple simgesi geliyor ekran gelmiyor tekrar başlatıyorum yine gelmiyor ekran home + güç düğmesine falan aynı anda...
  10. ondera1996

Xiaomi mi9 t instagram ve wp ye foto atarken ?

Bazı kullanan kişilre mi9t nin insta veya wp gibi yerlere foto falan atarken kalitenin bozulduğunu söylüyor doğru mu bu kullananlar ?
  11. ondera1996

2500-3000 bandına kadar en iyi kameralı telefon hangisi ?

Fiyatı maksimum 2500-3000 olan kamerası en iyi telefonları yazar mısınız ?
  12. ondera1996

Hangi telefonu önerirsiniz bütçe 2500-3000

Bütçem en fazla 2500-3000 En çok dikkat ettiğim özellik kamera , çok fotoğraf çekiyorum kameranın kaliteli çekmesi şart 2.ci olarak Sosyal medyada twitter,instagram youtube vs. çok takılıyorum genel olarak kasma donma yapmayacak iyi çeken wifi şebeke sıkıntısı olmayan sorun yaşatmayacak bir şey...
  13. ondera1996

Bilgisayar donuyor bazen mavi ekran bazen ses ve ekran takılması

Bilgisayarım bazen mavi ekran veriyor bazende ekran donuyor ve ses takılıyor reset atmam gerekiyor. İnternette dolaşırken falan pek donma olmuyor 4-5 saatte bir oluyor ama bazı oyunlarda en fazla 10-15 dk dayanıyor hemen mavi ekran veriyor yada ses takılıp görüntü donuyor.Dırırırırr diye ses...